Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
valaki meccs?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tolj már egy screenshotot a mappáról, elég hihetetlen, h nem látja, ha egyszer beraktadlol
miről? roster mappában bent van a 2011-es roster működik és látja ezt nem látja 😀
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
tolj már egy screenshotot a mappáról, elég hihetetlen, h nem látja, ha egyszer beraktad

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
miért, hova lehet még? 😀lol
mittom hátha a D-be is van olyan mappa nem néztem 😀eaglesmcnabb
XD igen oda raktam be átírtam úgy is h ne legyen benne szóköz de semmi :o
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
miért, hova lehet még? 😀lol
mittom hátha a D-be is van olyan mappa nem néztem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
miért, hova lehet még? 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
pedig annak ott kell lenni, próbáld meg újraindítani a játékot.lol
én bármit indítok újra semmi nem megy 😕bufon94
a dokumentumok--->madden08--->rosters mappába rakod be? mert oda kell!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
pedig annak ott kell lenni, próbáld meg újraindítani a játékot.lol
én bármit indítok újra semmi nem megy 😕
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Homokláda mikor játszunk week4-et?Eazzy
hékás azért szerényebben...
Fiatal voltam én is de szemtelen soha 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Homokláda mikor játszunk week4-et?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
pedig annak ott kell lenni, próbáld meg újraindítani a játékot.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
csak ezzel mit kell csinálni mert ha berakom a roster mappába és belépek a játékba nem látja a file-nál :S
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
megtudhatnám, hogy hol lehet letölteni azt a draftot???bufon94
Farky
na megvan a link: http://www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=1745Farky
nagyon szépen köszönöm 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
1 kerdes ha lehet es mindenkinek szol es ha tudja problemat irjon ram.MIERT gyorsul be a jatek egy ido utan?????Neten nem csak igy egymas ellen haverokkal v Pc ellen.wallacepro
mert unja a szoftver, hogy nagyon győzöl.shawnka
Köszönöm kielégitő válaszod!wallacepro
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
megtudhatnám, hogy hol lehet letölteni azt a draftot???bufon94
ha a draft classra gondolsz, azt most hirtelen nem tudom megmondani, mert a gépemről minden oda lett és csak a franchise fileom van meg, de ha jól emlékszem Amadeusnak elküldtem hátha megvan neki.Farky
na megvan a link: http://www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=1745

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
1 kerdes ha lehet es mindenkinek szol es ha tudja problemat irjon ram.MIERT gyorsul be a jatek egy ido utan?????Neten nem csak igy egymas ellen haverokkal v Pc ellen.wallacepro
mert unja a szoftver, hogy nagyon győzöl.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
1 kerdes ha lehet es mindenkinek szol es ha tudja problemat irjon ram.MIERT gyorsul be a jatek egy ido utan?????Neten nem csak igy egymas ellen haverokkal v Pc ellen.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
megtudhatnám, hogy hol lehet letölteni azt a draftot???bufon94
ha a draft classra gondolsz, azt most hirtelen nem tudom megmondani, mert a gépemről minden oda lett és csak a franchise fileom van meg, de ha jól emlékszem Amadeusnak elküldtem hátha megvan neki.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
nekem jó ezzel, nem lépett ki. Seahawksszal indítottam franchise-t, 3. szezonnál vagyok már és király a csapatom hála a tökéletes draftomnak 😀shawnka
ha minden meccset megnyersz nyilván tökéletes a draft 😀 kár, hogy nincsenek bustok 😕 meg amúgy is, az a lényeg, hogy Cam-et leigazold és 15 évig van egy MVP-d.brk
áh. Csárli MVP volt az elmúlt 2 szezonban, drafton hoztam fasza játékosokat a D-be, egy sztárelkapót a U-ról(tetszett a neve és a magassága: D'ante Owens a kis drága, 6'7 és 99-es speed) meg egy hátsó körös project QB-t, aki játékidő nélkül Csárli mögött tanulgatva már 91-es OVR-rel rendelkezik 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha már itt tartunk akkor gondoltom megkérdezem mert volt róla szó hogy esetleg valaki keres rá megoldást. Szóval NCAA rosterrel kitalálta már valaki hogy lehet Franchise mod-ot inditani ? 😊 Azt játszanám igazán 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
nekem jó ezzel, nem lépett ki. Seahawksszal indítottam franchise-t, 3. szezonnál vagyok már és király a csapatom hála a tökéletes draftomnak 😀shawnka
ha minden meccset megnyersz nyilván tökéletes a draft 😀 kár, hogy nincsenek bustok 😕 meg amúgy is, az a lényeg, hogy Cam-et leigazold és 15 évig van egy MVP-d
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
melyikkel? ezzel amit a ligában használunk?Shawn84
Igen 😊 De egyébként én eddig bármilyen rostert raktam fel ( volt már egy jópár ), mindegyikkel le birtam nyomni több évet franchise mod-ban 😊gravedigger
ez érdekes. nálam még egyik se ment soha 1 évadnál többet. de majd meglesem, hátha ez jó.Shawn84
nekem jó ezzel, nem lépett ki. Seahawksszal indítottam franchise-t, 3. szezonnál vagyok már és király a csapatom hála a tökéletes draftomnak 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
amivel mi toljuk azzal tuti megy a franchise, mert már a 3. évemben vagyok, ráadásul '12-es draft classt is tettem bele, így nálam van Luck, Clayborn és RGIII is 😊 😛Farky
melyikkel? ezzel amit a ligában használunk?Shawn84
Igen 😊 De egyébként én eddig bármilyen rostert raktam fel ( volt már egy jópár ), mindegyikkel le birtam nyomni több évet franchise mod-ban 😊gravedigger
ez érdekes. nálam még egyik se ment soha 1 évadnál többet. de majd meglesem, hátha ez jó.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Újabb rosterrel csak 1 szezont lehet csinálni. Franchiset nem lehet játszani. Én legalábbis nem találkoztam még olyan rosterrel ami engedett volna új szezont kezdeni franchiseban.Shawn84
amivel mi toljuk azzal tuti megy a franchise, mert már a 3. évemben vagyok, ráadásul '12-es draft classt is tettem bele, így nálam van Luck, Clayborn és RGIII is 😊 😛Farky
melyikkel? ezzel amit a ligában használunk?Shawn84
Igen 😊 De egyébként én eddig bármilyen rostert raktam fel ( volt már egy jópár ), mindegyikkel le birtam nyomni több évet franchise mod-ban 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
olyan kérdésem lenne, hogy a 2011-es rosterrel tolom, de superstarnál csak idényt tudok letolni, mert utána a naptárban kiírja hogy error és kész nem tudok napot változtatni. Próbáltam már átigazolni másik csapatba stb... de semmi valaki tudna segíteni?bufon94
Újabb rosterrel csak 1 szezont lehet csinálni. Franchiset nem lehet játszani. Én legalábbis nem találkoztam még olyan rosterrel ami engedett volna új szezont kezdeni franchiseban.Shawn84
amivel mi toljuk azzal tuti megy a franchise, mert már a 3. évemben vagyok, ráadásul '12-es draft classt is tettem bele, így nálam van Luck, Clayborn és RGIII is 😊 😛Farky
melyikkel? ezzel amit a ligában használunk?