Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
nekem 2.0-s azzal jóFarky
több szezont le lehet ilyenkor játszani vele? nem fagy ki?GhostLead
én ezzel tolom : http://www.filefactory.com/file/c26612d/n/Datman_s_roster.zip
ezzel tuti nem fagy ki + a rookiek-nak is vannak portréképeik + frissített ,,alap" player portrékleksy
Ez a 2010-es Roster, ettől van egy jóval jobb is az Footballidiotról az update-81-es ami nem fagy ki!
próbáld ki!!!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Valakinek van kedve 8-9-től tolni egy meccset??

több mint 12 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
nekem 2.0-s azzal jóFarky
több szezont le lehet ilyenkor játszani vele? nem fagy ki?GhostLead
én ezzel tolom : http://www.filefactory.com/file/c26612d/n/Datman_s_roster.zip
ezzel tuti nem fagy ki + a rookiek-nak is vannak portréképeik + frissített ,,alap" player portrék
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
mondom én 3. szezonban járok, meg más is játszott már vele és megy ezzel a rosterrel amivel játszunk.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
nekem 2.0-s azzal jóFarky
több szezont le lehet ilyenkor játszani vele? nem fagy ki?
több mint 12 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
nekem 2.0-s azzal jóFarky
letöltöttem a 2.0-t,azzal nekem is jó.köszi
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
nekem 2.0-s azzal jó

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
nálam nem kellett, csak az eitor meg a class fileFarky
az számít hogy hogy az editor hol van?madden könytárba kell tenni?leksy
nem, bárhol lehet. Betallózod a franchise filet majd menü Edit > Rookie Draft Class ott betöltöd a filet és importálod.Farky
ez okés.betallóztam ahogy írtad és akkor elfehéredik az editoron minden - olyan mintha dolgozna a gép - és nem tölti be a franchise file-t -> lefagy az editor?! ja amugy 1.3-s editorom van.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Nálam ilyenkor behal az editor.Kell esetleg más is hozzá?Valami mod vagy ilyesmi?leksy
nálam nem kellett, csak az eitor meg a class fileFarky
az számít hogy hogy az editor hol van?madden könytárba kell tenni?leksy
nem, bárhol lehet. Betallózod a franchise filet majd menü Edit > Rookie Draft Class ott betöltöd a filet és importálod.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
ha a draft classra gondolsz, azt be kell importálni a játékba madden editorral, de acsak akkor tudod, ha lejátszottál v szimuláltál egy évet. Utána meg kell várnod, míg visszavonulnak a játékosok az offseasonben és akkor elmented, és megnyitod az editorban a franchise filet.Farky
Nálam ilyenkor behal az editor.Kell esetleg más is hozzá?Valami mod vagy ilyesmi?leksy
nálam nem kellett, csak az eitor meg a class fileFarky
az számít hogy hogy az editor hol van?madden könytárba kell tenni?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
a Chiefs - Lions meccsel miújság?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
csak ezzel mit kell csinálni mert ha berakom a roster mappába és belépek a játékba nem látja a file-nál :Sbufon94
ha a draft classra gondolsz, azt be kell importálni a játékba madden editorral, de acsak akkor tudod, ha lejátszottál v szimuláltál egy évet. Utána meg kell várnod, míg visszavonulnak a játékosok az offseasonben és akkor elmented, és megnyitod az editorban a franchise filet.Farky
Nálam ilyenkor behal az editor.Kell esetleg más is hozzá?Valami mod vagy ilyesmi?leksy
nálam nem kellett, csak az eitor meg a class file

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
csak ezzel mit kell csinálni mert ha berakom a roster mappába és belépek a játékba nem látja a file-nál :Sbufon94
ha a draft classra gondolsz, azt be kell importálni a játékba madden editorral, de acsak akkor tudod, ha lejátszottál v szimuláltál egy évet. Utána meg kell várnod, míg visszavonulnak a játékosok az offseasonben és akkor elmented, és megnyitod az editorban a franchise filet.Farky
Nálam ilyenkor behal az editor.Kell esetleg más is hozzá?Valami mod vagy ilyesmi?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Farky: az utolsó 3 meccs nincs csak feltöltve, abból 2 week 4 es. eaglesmcnabb ötlet én is támogatom (ha ez eddig is így volt, és belekontárkodtam, akkor bocs).Lance
nem volt így, csak én sem mertem belenyúlni mert a le nem játszott meccsek miatt nem tudtam ki mennyinél jár. De holnap már friss lesz a cucc.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Farky: az utolsó 3 meccs nincs csak feltöltve, abból 2 week 4 es. eaglesmcnabb ötlet én is támogatom (ha ez eddig is így volt, és belekontárkodtam, akkor bocs).
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
A statokat tényleg meg kéne beszélni, mert már nagyon sok meccs összegyűlt. (tudom az én hibám is, mert mondtam, hogy segítek és az elmúlt 1 hétben én se csináltam 1-et se (mondjuk mióta jelentkeztem azóta kész lett 3 meccs, abból is én csináltam 1,5-et, pedig mint említettem én se vagyok túl aktív ilyen téren. (köszönöm annak aki befejezte az OAK-GB-t)))
Valaki említette, hogy ki lehetne jelölni minden csoportból 1 embert. Én támogatom ezt az ötletet. Mivel 1 week mire lemegy az kb. beletelik 2 hétbe, így gyakorlatilag 3-4 meccset kellene csak beírni 2 hét alatt ami simán teljesíthető sőt...Raven17
Kijelölni szerintem nincs értelme, mert ha ezt valaki muszájból csinálja, az régen rossz. Akkor nem is figyel oda annyira, és könnyebben hibázhat. Fordulónként 3-4 meccset én is be tudok vállalni simán, hétvégén is viszek majd fel, de ha nem jelentkezik még pár ember a feltöltésre, akkor ez halott ügy. A tabellákat fordulók "végén" frissítem, az nem nagy meló.

Farky: a packer-49ers mérkőzést vittem fel utóljára, amit 2012-02-04 19:09:48-kor rakott fel brk.
Nem tudom azóta valaki szerkesztette-e, holnap sűrű napom lesz, de ha tudom majd megnézem.
Az első hét tuti teljes, és a 2. hétből is csak az 1 le nem játszott mérkőzés hiányzott azt hiszem.Lance
Természetesen én se úgy gondoltam, hogy csak úgy randomra kiválasztani 1 embert minden csoportból, mert annak tényleg nincs semmi értelme. Hanem pl. ha minden csoportból lenne jelentkező akkor ezt meg lehetne csinálni. Ha meg nem lesz akkor ez tényleg halott ötlet.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
akkor szerintem holnap megcsinálom az eredményeket előlről és akkor frissítem is őket, de akkor ne nyúljon bele senki, nem azért mert félek h elbaxxa valaki, csak hogy ne legyen kavar.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én az eredményeket sosem frissítettem, és nem is fogom, jó lenne egy embert kijelölni aki azt megoldaná, így nem lenne zavar, mert az illető tudná hogy hol is tart.
az első fordulóból csináltam anno vagy 5-6 meccset, meg ma egyet a második fordulóból, sajnos eddig a vizsgaidőszak miatt nem igazán tudtam serénykedni, de ezentúl minden más lesz 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
A statokat tényleg meg kéne beszélni, mert már nagyon sok meccs összegyűlt. (tudom az én hibám is, mert mondtam, hogy segítek és az elmúlt 1 hétben én se csináltam 1-et se (mondjuk mióta jelentkeztem azóta kész lett 3 meccs, abból is én csináltam 1,5-et, pedig mint említettem én se vagyok túl aktív ilyen téren. (köszönöm annak aki befejezte az OAK-GB-t)))
Valaki említette, hogy ki lehetne jelölni minden csoportból 1 embert. Én támogatom ezt az ötletet. Mivel 1 week mire lemegy az kb. beletelik 2 hétbe, így gyakorlatilag 3-4 meccset kellene csak beírni 2 hét alatt ami simán teljesíthető sőt...Raven17
Kijelölni szerintem nincs értelme, mert ha ezt valaki muszájból csinálja, az régen rossz. Akkor nem is figyel oda annyira, és könnyebben hibázhat. Fordulónként 3-4 meccset én is be tudok vállalni simán, hétvégén is viszek majd fel, de ha nem jelentkezik még pár ember a feltöltésre, akkor ez halott ügy. A tabellákat fordulók "végén" frissítem, az nem nagy meló.

Farky: a packer-49ers mérkőzést vittem fel utóljára, amit 2012-02-04 19:09:48-kor rakott fel brk.
Nem tudom azóta valaki szerkesztette-e, holnap sűrű napom lesz, de ha tudom majd megnézem.
Az első hét tuti teljes, és a 2. hétből is csak az 1 le nem játszott mérkőzés hiányzott azt hiszem.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
A statokat tényleg meg kéne beszélni, mert már nagyon sok meccs összegyűlt. (tudom az én hibám is, mert mondtam, hogy segítek és az elmúlt 1 hétben én se csináltam 1-et se (mondjuk mióta jelentkeztem azóta kész lett 3 meccs, abból is én csináltam 1,5-et, pedig mint említettem én se vagyok túl aktív ilyen téren. (köszönöm annak aki befejezte az OAK-GB-t)))
Valaki említette, hogy ki lehetne jelölni minden csoportból 1 embert. Én támogatom ezt az ötletet. Mivel 1 week mire lemegy az kb. beletelik 2 hétbe, így gyakorlatilag 3-4 meccset kellene csak beírni 2 hét alatt ami simán teljesíthető sőt...Raven17
én holnap itthon vagyok így frissítem majd, de most már nem tudom, h az eredmények meddig vannak frissítve, így azt valaki megnézhetné, h legalább az friss legyen addig 😊 A week 1 az kész elvileg ugye?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
A statokat tényleg meg kéne beszélni, mert már nagyon sok meccs összegyűlt. (tudom az én hibám is, mert mondtam, hogy segítek és az elmúlt 1 hétben én se csináltam 1-et se (mondjuk mióta jelentkeztem azóta kész lett 3 meccs, abból is én csináltam 1,5-et, pedig mint említettem én se vagyok túl aktív ilyen téren. (köszönöm annak aki befejezte az OAK-GB-t)))
Valaki említette, hogy ki lehetne jelölni minden csoportból 1 embert. Én támogatom ezt az ötletet. Mivel 1 week mire lemegy az kb. beletelik 2 hétbe, így gyakorlatilag 3-4 meccset kellene csak beírni 2 hét alatt ami simán teljesíthető sőt...
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
csak ezzel mit kell csinálni mert ha berakom a roster mappába és belépek a játékba nem látja a file-nál :Sbufon94
ha a draft classra gondolsz, azt be kell importálni a játékba madden editorral, de acsak akkor tudod, ha lejátszottál v szimuláltál egy évet. Utána meg kell várnod, míg visszavonulnak a játékosok az offseasonben és akkor elmented, és megnyitod az editorban a franchise filet.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Kedves Fiúk, Lányok Amadeus!

Azt tapasztaltam, hogy a liga egyre inkább kezd érdektelenné válni, mintha a GM-ek lelkesedése nem érné el sem a korábban tapasztalt, sem a minimálisan elvárható szintet.
A statok bevitele is megakadt, a hiányt 2-3 ember nem fogja tudni bepótolni. Várom a lelkes és bátor jelentkezőket akik vállalnák hogy beszállnának a munkába. Aki úgy gondolja hogy rendelkezik megfelelő elszántsággal és elhivatottsággal, az legyen oly' kedves és Farkyt keresse meg PM-ben az ügy érdekében. Köszönöm.eaglesmcnabb
Amadeusról tudtok am vmit? azt mondta h keddnél hamarabb nem tutunk játszani ,de azóta semmi nem szoktam látni hamán se

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
hát azért előre biztos voltam benne, hogy nem jutunk végig 32 emberrel, de hogy már a W3-nál ilyen durván elakadunk, azt nem gondoltam volna.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kedves Fiúk, Lányok, kedves Amadeus!

Azt tapasztaltam, hogy a liga egyre inkább kezd érdektelenné válni, mintha a GM-ek lelkesedése nem érné el sem a korábban tapasztalt, sem a minimálisan elvárható szintet.
A statok bevitele is megakadt, a hiányt 2-3 ember nem fogja tudni bepótolni. Várom a lelkes és bátor jelentkezőket akik vállalnák hogy beszállnának a munkába. Aki úgy gondolja hogy rendelkezik megfelelő elszántsággal és elhivatottsággal, az legyen oly' kedves és Farkyt keresse meg PM-ben az ügy érdekében. Köszönöm.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!