Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 647
Aki még nem végzett a 3-4 fordulóval legyen oly' kedves pörgesse fel a történéseket :rolleyes:eaglesmcnabb
na mikor?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Sebivel elméletileg a hétvégén toljuk majd le a 4. hetet.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Aki még nem végzett a 3-4 fordulóval legyen oly' kedves pörgesse fel a történéseket :rolleyes:

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Lol kollegával tudjuk mi van? már hetek óta elérhetetlen, pedig all the time Online Hamachin!kovi470
sajnos túl sokat maszturbált és meghúzódott a csuklója, ezért nem tud válaszolni és kilépni sem hamachiról 😕
jobbulást neki ez úton is!.brk
😀

nem voltam itthon, hamachit meg hiába zárom be, online maradok (a gépemet pedig kb havonta kapcsolom ki, ezért vagyok online mindig)

kovi: már múltkor is írtam, h először a 3. hetet szeretném lejátszani, BE PATIENT!

hamár eltűnt emberekről van szó, Pocs merre járhat?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Lol kollegával tudjuk mi van? már hetek óta elérhetetlen, pedig all the time Online Hamachin!kovi470
pedig a múltkor 10 perccel utánad írt a topikba
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Lol kollegával tudjuk mi van? már hetek óta elérhetetlen, pedig all the time Online Hamachin!kovi470
sajnos túl sokat maszturbált és meghúzódott a csuklója, ezért nem tud válaszolni és kilépni sem hamachiról 😕
jobbulást neki ez úton is!.brk
Sejthettem volna, én balga... 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Lol kollegával tudjuk mi van? már hetek óta elérhetetlen, pedig all the time Online Hamachin!kovi470
sajnos túl sokat maszturbált és meghúzódott a csuklója, ezért nem tud válaszolni és kilépni sem hamachiról 😕
jobbulást neki ez úton is!
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Lol kollegával tudjuk mi van? már hetek óta elérhetetlen, pedig all the time Online Hamachin!

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
lejátszottuk már a 2.körös det-kc meccset, felrakom a fájlt (ha megtalálom 😀 )
megint kikaptam, de érdekes volt, hogy pl megnyomom a w-t passznál és kurvára nem arra passzolt cassel srác 😀 de úgy 10 yardos körzetbe nem tudta bedobni.
első 3 playem: fumble-int-int 😀

Bálesz! hamachin a Bowlhu7 szobába lépj be! az a Habi szoba és akkor utána el is verhetszHabi
az eredményt írjátok be vagy a statot légyszi

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Miután Te javasoltad a 7-es szobát, nem is feltételeztem, hogy nem látod 😀
A délutánok nekem sosem jók, így max este. Vagy hétvégén, ha az addig lévő napok Neked kiesnek.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Bálesz! hamachin a Bowlhu7 szobába lépj be! az a Habi szoba és akkor utána el is verhetszHabi
Voltam este, Rád is írtam, de nem jött reakció 😛Bálesz
nem is tudtam, hogy fent voltam 😀
de nem értem rá, talán ma délután. szerda-csüt-péntek biztosan kilőve


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Bálesz! hamachin a Bowlhu7 szobába lépj be! az a Habi szoba és akkor utána el is verhetszHabi
Voltam este, Rád is írtam, de nem jött reakció 😛

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
tapasztalataim szerint bármelyik félnél van bekapcsolva, az kihat a játékra. tehát játszottam már úgy, hogy hostoltam, de ellennél be volt nyomva - Charlie olyan überfos volt, hogy annyira nem is lehet. Ugyanez a setup, csak QB Vision offolva és tádá, Charlie ismét király volt 😀shawnka
ellenem is ez volt csak mikor be volt nyomva akkor is szar volt meg mikor ki volt nyomva akkor is 😀Kiss
mert Flacco ígyis-úgyis szar 😛kaszo
én Charliera értettem 😀 de am igen ,Flacco tényleg szar 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
A QB vision-t, mindenkinek a saját számitógépén kell beállitani nem ? Tehát ha nállad be van kapcsolva akkor online mod ban is be lesz, attől függetlenül hogy ki hostol.gravedigger
tapasztalataim szerint bármelyik félnél van bekapcsolva, az kihat a játékra. tehát játszottam már úgy, hogy hostoltam, de ellennél be volt nyomva - Charlie olyan überfos volt, hogy annyira nem is lehet. Ugyanez a setup, csak QB Vision offolva és tádá, Charlie ismét király volt 😀shawnka
ellenem is ez volt csak mikor be volt nyomva akkor is szar volt meg mikor ki volt nyomva akkor is 😀Kiss
mert Flacco ígyis-úgyis szar 😛
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
úgy emlékszem igen, smokar állította be. all madden volt, arra emlékszemHabi
A QB vision-t, mindenkinek a saját számitógépén kell beállitani nem ? Tehát ha nállad be van kapcsolva akkor online mod ban is be lesz, attől függetlenül hogy ki hostol.gravedigger
tapasztalataim szerint bármelyik félnél van bekapcsolva, az kihat a játékra. tehát játszottam már úgy, hogy hostoltam, de ellennél be volt nyomva - Charlie olyan überfos volt, hogy annyira nem is lehet. Ugyanez a setup, csak QB Vision offolva és tádá, Charlie ismét király volt 😀shawnka
ellenem is ez volt csak mikor be volt nyomva akkor is szar volt meg mikor ki volt nyomva akkor is 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
kúbé vision ugye ki volt nyomva?shawnka
úgy emlékszem igen, smokar állította be. all madden volt, arra emlékszemHabi
A QB vision-t, mindenkinek a saját számitógépén kell beállitani nem ? Tehát ha nállad be van kapcsolva akkor online mod ban is be lesz, attől függetlenül hogy ki hostol.gravedigger
Igen, én kikapcsoltattam smokarral, mert valóban elég zavaró volt.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
kúbé vision ugye ki volt nyomva?shawnka
úgy emlékszem igen, smokar állította be. all madden volt, arra emlékszemHabi
A QB vision-t, mindenkinek a saját számitógépén kell beállitani nem ? Tehát ha nállad be van kapcsolva akkor online mod ban is be lesz, attől függetlenül hogy ki hostol.gravedigger
én úgy tudom, a host beállításai számítanak. legalábbis nálam már tuti volt úgy bekapcsolva meccsen, hogy a saját beállításaimban offra volt állítva.
na közben sonka megelőzött 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
kúbé vision ugye ki volt nyomva?shawnka
úgy emlékszem igen, smokar állította be. all madden volt, arra emlékszemHabi
A QB vision-t, mindenkinek a saját számitógépén kell beállitani nem ? Tehát ha nállad be van kapcsolva akkor online mod ban is be lesz, attől függetlenül hogy ki hostol.gravedigger
tapasztalataim szerint bármelyik félnél van bekapcsolva, az kihat a játékra. tehát játszottam már úgy, hogy hostoltam, de ellennél be volt nyomva - Charlie olyan überfos volt, hogy annyira nem is lehet. Ugyanez a setup, csak QB Vision offolva és tádá, Charlie ismét király volt 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
lejátszottuk már a 2.körös det-kc meccset, felrakom a fájlt (ha megtalálom 😀 )
megint kikaptam, de érdekes volt, hogy pl megnyomom a w-t passznál és kurvára nem arra passzolt cassel srác 😀 de úgy 10 yardos körzetbe nem tudta bedobni.
első 3 playem: fumble-int-int 😀

Bálesz! hamachin a Bowlhu7 szobába lépj be! az a Habi szoba és akkor utána el is verhetszHabi
kúbé vision ugye ki volt nyomva?shawnka
úgy emlékszem igen, smokar állította be. all madden volt, arra emlékszemHabi
A QB vision-t, mindenkinek a saját számitógépén kell beállitani nem ? Tehát ha nállad be van kapcsolva akkor online mod ban is be lesz, attől függetlenül hogy ki hostol.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
lejátszottuk már a 2.körös det-kc meccset, felrakom a fájlt (ha megtalálom 😀 )
megint kikaptam, de érdekes volt, hogy pl megnyomom a w-t passznál és kurvára nem arra passzolt cassel srác 😀 de úgy 10 yardos körzetbe nem tudta bedobni.
első 3 playem: fumble-int-int 😀

Bálesz! hamachin a Bowlhu7 szobába lépj be! az a Habi szoba és akkor utána el is verhetszHabi
kúbé vision ugye ki volt nyomva?shawnka
úgy emlékszem igen, smokar állította be. all madden volt, arra emlékszem


JT Daniels fan
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
lejátszottuk már a 2.körös det-kc meccset, felrakom a fájlt (ha megtalálom 😀 )
megint kikaptam, de érdekes volt, hogy pl megnyomom a w-t passznál és kurvára nem arra passzolt cassel srác 😀 de úgy 10 yardos körzetbe nem tudta bedobni.
első 3 playem: fumble-int-int 😀

Bálesz! hamachin a Bowlhu7 szobába lépj be! az a Habi szoba és akkor utána el is verhetszHabi
kúbé vision ugye ki volt nyomva?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
lejátszottuk már a 2.körös det-kc meccset, felrakom a fájlt (ha megtalálom 😀 )
megint kikaptam, de érdekes volt, hogy pl megnyomom a w-t passznál és kurvára nem arra passzolt cassel srác 😀 de úgy 10 yardos körzetbe nem tudta bedobni.
első 3 playem: fumble-int-int 😀

Bálesz! hamachin a Bowlhu7 szobába lépj be! az a Habi szoba és akkor utána el is verhetsz


JT Daniels fan
több mint 12 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
telepítsd újra.brk
megtörtént,a gond ugyanaz.a mentett fájlokat is töröljem és ugy reinstall?leksy
feltétlen pucolj le mindent ami Madden és tedd újra. Felraktad a MadMoxot mi?Amadeus91
megtörtént,és már jó is.nem raktam fel ugyhogy nem tudom mi történhetett.sztem nem is fogom ha fagyhat tőle a game
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Ha valaki játszana egy edzőmeccset, kiáltson rám hamachin.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 647
behalt a maddenem, elindítom - el is indul - de nem szól a zene, a profilom nem mükszik,meccsek alatt fagy. mi a teendő? tegnap még minden fasza volt....leksy
telepítsd újra.brk
megtörtént,a gond ugyanaz.a mentett fájlokat is töröljem és ugy reinstall?leksy
feltétlen pucolj le mindent ami Madden és tedd újra. Felraktad a MadMoxot mi?

criminal lawyer or criminal lawyer?