Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
leálltunk megint :/

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Egy meccs valaki most? 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Apropó stat, innentől kezdve tök felesleges lesz statisztikát vezetni, mivel biztos vagyok benne h nem egy "30-0"-s győzelem lesz, így értelmetlen a többit is vezetni.Farky
Szerintem statisztika kellene, még is csak az a legjobb rész a játék után. Nézegetni, csemegézni ki mit mutatott...30-0 meccs meg nem sűrűn lesz szerintem, ha még is akkor azt nem írnánk be egyéni és csapat statisztikák közé és ennyi lenne.laby
én is mindig szívesen nézegetem, szerintem is nyugodtan gyűjtögethetjük tovább 😊

bár azt nem vágom, hogy az összesített tabellában Rivers után miért van odaírva, hogy Köcsög 😀kaszo
vajon ki lehetett az elkövető? 😀

hosszú a leállás, bye-os is vagyok--->ha valakinek van kedve játszani írjon hamán!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Apropó stat, innentől kezdve tök felesleges lesz statisztikát vezetni, mivel biztos vagyok benne h nem egy "30-0"-s győzelem lesz, így értelmetlen a többit is vezetni.Farky
Szerintem statisztika kellene, még is csak az a legjobb rész a játék után. Nézegetni, csemegézni ki mit mutatott...30-0 meccs meg nem sűrűn lesz szerintem, ha még is akkor azt nem írnánk be egyéni és csapat statisztikák közé és ennyi lenne.laby
én is mindig szívesen nézegetem, szerintem is nyugodtan gyűjtögethetjük tovább 😊

bár azt nem vágom, hogy az összesített tabellában Rivers után miért van odaírva, hogy Köcsög 😀
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Apropó stat, innentől kezdve tök felesleges lesz statisztikát vezetni, mivel biztos vagyok benne h nem egy "30-0"-s győzelem lesz, így értelmetlen a többit is vezetni.Farky
Szerintem statisztika kellene, még is csak az a legjobb rész a játék után. Nézegetni, csemegézni ki mit mutatott...30-0 meccs meg nem sűrűn lesz szerintem, ha még is akkor azt nem írnánk be egyéni és csapat statisztikák közé és ennyi lenne.

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Dolphins 9-7 Eagles

MVP: Bell (Miami)Amadeus91
ez komoly? 😀Farky
ott van a stat is a másik topikban. Ja, halál komoly. 1-1 TD, + összehoztam 1 Safety-t.Amadeus91
Ja én meg kihagytam eg FG-t 26 yardról 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Dolphins 9-7 Eagles

MVP: Bell (Miami)Amadeus91
ez komoly? 😀Farky
ott van a stat is a másik topikban. Ja, halál komoly. 1-1 TD, + összehoztam 1 Safety-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
azért remélem Bia még él. archnemezisemre legalább 4-szer ráírtam már, ugyanennyiszer nem kaptam reakciót.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Dolphins 9-7 Eagles

MVP: Bell (Miami)Amadeus91
ez komoly? 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Wolfgang, használd a code funkciót legközelebb, kérlek 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Dolphins 9-7 Eagles

MVP: Bell (Miami)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Egy meccset valaki most?

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Na mikor akarsz megverni Mozárt?Eazzy
most? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Na mikor akarsz megverni Mozárt?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
ha valaki ki szeretne szopni így hétfő este, írjon hamachin, hadd verjem el 😀.brk
fúj. de ha mindenképpen szeretnéd, akkor szerintem Csabi van a legelérhetőbb közelségben 😀shawnka
olybá tűnik nekem, hogy mr. Shawnka nem tanult jó modort.
különben is .brk-val csak tétmeccseken játszok, még a végén kiismer és elrontom a hibátlan(!) mérlegemet ellene 😊eaglesmcnabb
Shon'Ka, a Daharr mester. Neki nem kell jómodor.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Igen a trial verzió. De ha fizetsz érte( értsd: letöltöd és crackeled) akkor nincs vízjel és akármennyit felvehetsz 😊kovi470
Az illegális héj! 😀laby
Megkérdezhetem hol és mennyiért vetted a Madden 08-at? 😀kovi470
Nem, sajnos nem kérdezheted meg. 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ha valaki ki szeretne szopni így hétfő este, írjon hamachin, hadd verjem el 😀.brk
fúj. de ha mindenképpen szeretnéd, akkor szerintem Csabi van a legelérhetőbb közelségben 😀shawnka
olybá tűnik nekem, hogy mr. Shawnka nem tanult jó modort.
különben is .brk-val csak tétmeccseken játszok, még a végén kiismer és elrontom a hibátlan(!) mérlegemet ellene 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
ha valaki ki szeretne szopni így hétfő este, írjon hamachin, hadd verjem el 😀.brk
fúj. de ha mindenképpen szeretnéd, akkor szerintem Csabi van a legelérhetőbb közelségben 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ha valaki ki szeretne szopni így hétfő este, írjon hamachin, hadd verjem el 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor mire 4. hetet letoljuk, addigra lesz xls.
Ezennel kijelentem, én vagyok az alcommish, halasztást mi bírálunk el ketten Sónka úrral. (Valaki gyorsan gyárthat neki egy újság címlapot, elvégre ez bréking.)

Halasztás esetén, ha megállapítható, ki miatt nem jött létre meccs, akkor csak illetőnek szál el egy lehetősége, ha nem, akkor mindkettő embertől. De egyébként a 10 nap bőven betartható.
XLS lesz, majd bepakolom trackerhez mindjárt.Deny
lovaggá ne üssünk?Amadeus91
Te inkább ne!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Akkor mire 4. hetet letoljuk, addigra lesz xls.
Ezennel kijelentem, én vagyok az alcommish, halasztást mi bírálunk el ketten Sónka úrral. (Valaki gyorsan gyárthat neki egy újság címlapot, elvégre ez bréking.)

Halasztás esetén, ha megállapítható, ki miatt nem jött létre meccs, akkor csak illetőnek szál el egy lehetősége, ha nem, akkor mindkettő embertől. De egyébként a 10 nap bőven betartható.
XLS lesz, majd bepakolom trackerhez mindjárt.Deny
lovaggá ne üssünk?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Week 4 lejátszva.
Newton-nak hála a csapat visszatért a sírból és újra versenyben a rájátszásért. (védelem továbbra sincs 😀)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mindenki kapott linket, remélem zoli123 fut Jack Zoltán név alatt jelenleg. Hibák amúgy lehetnek benne, nem jó móka 32 linket beillesztegetni egy kilométeres hsz-be. Ha találtok, böffentsetek rám.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ennyi lett, kész, cserébe megcsinálom linkeket még ma. 2 hét amúgy azért jár, mert akik igen inaktívak, azok kitudja mire néznek fel. Aki ma beírt, annak az egy hetes határ is normál lett volna.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
ha belefér az időtökbe, egy olyat tudnátok, hogy a trackerben a felhasználónév linként odadobna az illető profiljára? csak hogy egyszerűbb legyen onnan megtalálni a másikat és ne kelljen 6 oldalt visszakeresni valamelyik topicban az illetőért..brk
http://bowl.hu/modules/forum/userlist.php
de amúgy nem lenne hülyeség

viszont a 4. forduló befejezésére bőven elég lenne pár nap, felesleges lenne húzni még 2 hétigFarky
ha nem is pár nap, de én 1 hetet javasolnék még esetleg max.
(nekem már le van játszva rég, szóval még így is jófej voltam 😛)kaszo
én is 😂 :cool:

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning