Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Hát úgylátom ez a határidős dolog sem sokat dobott az eseményeken sajnos 😐
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Jó ez igaz, de az elmúlt 1 hónapban volt max 3 írás, azért ennél több meccs ment le. 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
csak ha nem játszol arról nehéz 1 hónapon keresztül írni 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Amúgy szerintem nem csak a meccseket kéne felpörgetni hanem a lapszemle topicot is. Az elején egy csomó jó írás született most meg senki nem ír bele semmit. Oké, hogy elment az egyik legjobb "újságírónk", de azért Fetomy újságjain kívül is volt jó pár remekül sikerült írás amiket olvasva egyből nagyobb kedvem lett a ligához.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
én is suliba járok ,barátnőzök de van 1 órám hogy le játszam a meccsemetKiss
Mert Te nem készülsz a draftra 😊Rataxes
megkérdezhetem, hogy hogy készültök a draftra, és napi hány órában, hogy a sulihoz meg a melóhoz hasonlítjátok? 😀kaszo
viccelsz? Most Kombájn idején napi 0-24ben a futballal foglalkozik mindenki. 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
valaki egy edzőmeccset?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
10 napos várakozási idő szerintem teljesen korrekt, abból még nem csúszott ki senki, pörögni fog, csak ugye 1 hét várakozás plusz 10 nap az elég sok így elsőre 😀
ha valakinek nem tetszik indíthatunk egy B ligát is kevesebb, ami mondjuk 3 napos várakozási idős, nekem jó az is ha naponta lennének meccsek 😀eaglesmcnabb
Csináljuk! szedjünk össze 5-6 embert és körmeccsekbe nyomassuk 😊kovi470
Jelentkezek!!! 😊
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
10 napos várakozási idő szerintem teljesen korrekt, abból még nem csúszott ki senki, pörögni fog, csak ugye 1 hét várakozás plusz 10 nap az elég sok így elsőre 😀
ha valakinek nem tetszik indíthatunk egy B ligát is kevesebb, ami mondjuk 3 napos várakozási idős, nekem jó az is ha naponta lennének meccsek 😀eaglesmcnabb
Csináljuk! szedjünk össze 5-6 embert és körmeccsekbe nyomassuk 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
...Na, ne vicceljünk már, azért van olyan, aki suliba jár, dolgozik, barátnőzik, készül draftra és csak utána jön esetleg Madden...Deny
én is suliba járok ,barátnőzök de van 1 órám hogy le játszam a meccsemetKiss
Mert Te nem készülsz a draftra 😊Rataxes
megkérdezhetem, hogy hogy készültök a draftra, és napi hány órában, hogy a sulihoz meg a melóhoz hasonlítjátok? 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
10 napos várakozási idő szerintem teljesen korrekt, abból még nem csúszott ki senki, pörögni fog, csak ugye 1 hét várakozás plusz 10 nap az elég sok így elsőre 😀
ha valakinek nem tetszik indíthatunk egy B ligát is kevesebb, ami mondjuk 3 napos várakozási idős, nekem jó az is ha naponta lennének meccsek 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdv.

Én is szívesen csatlakoznék, a munkaidőm rugalmas, idő az lenne, bár nagyon kezdő vagyok és még online játékot sem indítottam, tuti elqrnék valamit😊

Vik😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Azért komoly, hogy vagy 3-an nem aktívkodunk, nem hergeljük a népet, mint előző szezonnál, és máris haldoklik minden 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
...Na, ne vicceljünk már, azért van olyan, aki suliba jár, dolgozik, barátnőzik, készül draftra és csak utána jön esetleg Madden...Deny
én is suliba járok ,barátnőzök de van 1 órám hogy le játszam a meccsemetKiss
Mert Te nem készülsz a draftra 😊Rataxes
ja akkor a draftig ne is játszunk 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
...Na, ne vicceljünk már, azért van olyan, aki suliba jár, dolgozik, barátnőzik, készül draftra és csak utána jön esetleg Madden...Deny
én is suliba járok ,barátnőzök de van 1 órám hogy le játszam a meccsemetKiss
Mert Te nem készülsz a draftra 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Nem kell felrázni, mindjárt beindulunk. Fentebb írt valaki olyat, 3 nap. Na, ne vicceljünk már, azért van olyan, aki suliba jár, dolgozik, barátnőzik, készül draftra és csak utána jön esetleg Madden.
De szezon előtt is meg lett mondva, nem lesz olyan pörgős mint előző volt, egyszerűen 32 ember esetén nem lehet. Vagyis lehetett volna, ha nem olyanok jelentkeznek, akik eltűnnek már 9 napja (Bears embere utoljára 2.15-én volt bejelentkezve..., ha nem kerül elő határidőre, simán enyém 30-0-lal a meccs 😛).

Többi le nem játszott meccs esetén hogy állunk, kik nem akarnak előkerülni?Deny
én is suliba járok ,barátnőzök de van 1 órám hogy le játszam a meccsemet

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Ne fogd arra, hogy ismered az itteni arcokat, mert valószínűleg senkivel nem találkoztál még soha, max úgy érzed, fórumról megismertél pár embert. De fórum és beszélgető ott is van, szóval...Deny
Nagyot változott a világ itt, mióta távoztam.. 😊fetomy
bizony. az autó sem megy motor nélkül, hiába van meg minden más része.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nézzél már rá előrejelzésre, TC-re már bajnok is lesz. Sietsz ennyire? Neten van rohadt sok Madden online bajnokság, lehet nevezni oda is. Ne fogd arra, hogy ismered az itteni arcokat, mert valószínűleg senkivel nem találkoztál még soha, max úgy érzed, fórumról megismertél pár embert. De fórum és beszélgető ott is van, szóval...Deny
és többségetekkel nem is akarok soha. 😀

am. meg miért kell mindent halálkomolyan venni? 😊Amadeus91
mert egy rohadt játék miatt vagytok úgy oda 😊Deny
Nem vagyunk "úgy oda", szimplán ha indult egy bajnokság amire beneveztünk akkor szeretnénk is játszani. Főleg hogy mindenki úgy érkezett hogy aktív lesz biztos hogy itt lesz végig, mert csak úgy van értelme, ugyebár.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Ne fogd arra, hogy ismered az itteni arcokat, mert valószínűleg senkivel nem találkoztál még soha, max úgy érzed, fórumról megismertél pár embert. De fórum és beszélgető ott is van, szóval...Deny
Nagyot változott a világ itt, mióta távoztam.. 😊fetomy
jam, nincs kivel tresselni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ne fogd arra, hogy ismered az itteni arcokat, mert valószínűleg senkivel nem találkoztál még soha, max úgy érzed, fórumról megismertél pár embert. De fórum és beszélgető ott is van, szóval...Deny
Nagyot változott a világ itt, mióta távoztam.. 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Nézzél már rá előrejelzésre, TC-re már bajnok is lesz. Sietsz ennyire? Neten van rohadt sok Madden online bajnokság, lehet nevezni oda is. Ne fogd arra, hogy ismered az itteni arcokat, mert valószínűleg senkivel nem találkoztál még soha, max úgy érzed, fórumról megismertél pár embert. De fórum és beszélgető ott is van, szóval...Deny
és többségetekkel nem is akarok soha. 😀

am. meg miért kell mindent halálkomolyan venni? 😊Amadeus91
mert egy rohadt játék miatt vagytok úgy oda 😊Deny
komolyra fordítva, én is amellett vagyok, hogy 10-12 fős bajnokság legyen. Nem lehet ennyi embert kordábantartani, kötelezni, nincs is olyan feelingje. persze attól én még végigviszem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
na, hát hallottátok, nyugi. 2014-re befejezzük az alapszakaszt.Amadeus91
Nézzél már rá előrejelzésre, TC-re már bajnok is lesz. Sietsz ennyire? Neten van rohadt sok Madden online bajnokság, lehet nevezni oda is. Ne fogd arra, hogy ismered az itteni arcokat, mert valószínűleg senkivel nem találkoztál még soha, max úgy érzed, fórumról megismertél pár embert. De fórum és beszélgető ott is van, szóval...Deny
és többségetekkel nem is akarok soha. 😀

am. meg miért kell mindent halálkomolyan venni? 😊Amadeus91
mert egy rohadt játék miatt vagytok úgy oda 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
na, hát hallottátok, nyugi. 2014-re befejezzük az alapszakaszt.Amadeus91
Nézzél már rá előrejelzésre, TC-re már bajnok is lesz. Sietsz ennyire? Neten van rohadt sok Madden online bajnokság, lehet nevezni oda is. Ne fogd arra, hogy ismered az itteni arcokat, mert valószínűleg senkivel nem találkoztál még soha, max úgy érzed, fórumról megismertél pár embert. De fórum és beszélgető ott is van, szóval...Deny
és többségetekkel nem is akarok soha. 😀

am. meg miért kell mindent halálkomolyan venni? 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
na, hát hallottátok, nyugi. 2014-re befejezzük az alapszakaszt.Amadeus91
Nézzél már rá előrejelzésre, TC-re már bajnok is lesz. Sietsz ennyire? Neten van rohadt sok Madden online bajnokság, lehet nevezni oda is. Ne fogd arra, hogy ismered az itteni arcokat, mert valószínűleg senkivel nem találkoztál még soha, max úgy érzed, fórumról megismertél pár embert. De fórum és beszélgető ott is van, szóval...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
na, hát hallottátok, nyugi. 2014-re befejezzük az alapszakaszt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem kell felrázni, mindjárt beindulunk. Fentebb írt valaki olyat, 3 nap. Na, ne vicceljünk már, azért van olyan, aki suliba jár, dolgozik, barátnőzik, készül draftra és csak utána jön esetleg Madden.
De szezon előtt is meg lett mondva, nem lesz olyan pörgős mint előző volt, egyszerűen 32 ember esetén nem lehet. Vagyis lehetett volna, ha nem olyanok jelentkeznek, akik eltűnnek már 9 napja (Bears embere utoljára 2.15-én volt bejelentkezve..., ha nem kerül elő határidőre, simán enyém 30-0-lal a meccs 😛).

Többi le nem játszott meccs esetén hogy állunk, kik nem akarnak előkerülni?