Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Fölösleges fényezned. 😀 A 2. félidőben simán agyon vertél. Passz elleni védelem katasztrófa volt. Az egyetlen pozitívum, hogy Stewart jól nyomta meg Newton is csak a legvégén adta el a labdát amikor már mindegy volt.
Védelem nélkül viszont nem fogok meccseket nyerni szóval a következő szezonra (ha lesz) már be is írhatjátok a nevem mellé a Philadelphia Eagles-t. 😀 (na nem mint ha velük jobb lennék, sőt a bal kezes Vick-el még szarabb is leszek, de legalább a kedvenc csapatommal leszek. 😀😀)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
week 3. Bears @ Panthers 35-27

Köszönet Raven17-nek az izgalmas meccsért, és gratulálok neki mert a vereség ellenére jól játszott!

A Statokat úgy beszéltük hogy ő rendezi majd!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Uszinten.1honapja semmi tetmeccs.wallacepro
...úgyhogy lejátszottuk mi is, ez van srácok.
végig szoros, fordulatos meccs, 42-35 lett oda, a végén az egyenlítő drive-omnál félpályán 4th downra Rivers mindkettőnk szerint megfutotta a 1st downt, de a bírók nem adták meg, challenge-elni nem lehetett két percen belül, vissza meg nem nézték "maguktól".... pedig ott még lett volna 1 percem hogy megtegyek 50 yardot, aztán mehettünk volna OT-be. de hát ez van.kaszo
Szar a madden fizikája. Rengetegszer eléri a labda a 1st down vonalat, de nem adják meg, még challange után sem. Biztos a leért testrészt nézi a program 😊Lance
Én az ilyeneket úgy szoktam felfogni, hogy biztos a programnak van igaza - elvégre "Ő" ugye konkrétan belelát saját magába, mi meg csak egy elavult, 2008-ban készült, kis felbontású grafikát látunk ami laggol/bugos, így egy-egy ilyen "félrejelenítés" is bőven benne lehet 😊
Ezért nem is értem az ilyen "tuti fumble volt baszdmeg", meg "nem láttam semmiféle Pesszinter Ferencet" típusú kifogásokat, hadd tudja már jobban a program hogy mi történik benne 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Megunva, h majdnem 1 hónapja nem játszottam tétmeccset, PakoGabival letoltok a meccsünket.Farky
Uszinten.1honapja semmi tetmeccs.wallacepro
...úgyhogy lejátszottuk mi is, ez van srácok.
végig szoros, fordulatos meccs, 42-35 lett oda, a végén az egyenlítő drive-omnál félpályán 4th downra Rivers mindkettőnk szerint megfutotta a 1st downt, de a bírók nem adták meg, challenge-elni nem lehetett két percen belül, vissza meg nem nézték "maguktól".... pedig ott még lett volna 1 percem hogy megtegyek 50 yardot, aztán mehettünk volna OT-be. de hát ez van.kaszo
Szar a madden fizikája. Rengetegszer eléri a labda a 1st down vonalat, de nem adják meg, még challange után sem. Biztos a leért testrészt nézi a program 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
most nincs kedvem elkezdeni mindenkinek PM-eket küldözgetni, ezért kollektíven megkérnék mindenkit, hogy legyetek oly szívesek és játsszátok le a 3. fordulós meccseiteket, különben mindenkire ráküldöm eaglesmcnabbet, és mindenkivel el fog tölteni 24 órát, ami alatt eabálódtok testileg és lelkileg, viszont megismertek rengeteg módszert a mézespuszedli elfogyasztására.shawnka
könnyű folyton a gyengébbet bántani 😕 😕 😕

még egy ilyen és csak egy kérdésem lesz. remélem tudod mi az 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
most nincs kedvem elkezdeni mindenkinek PM-eket küldözgetni, ezért kollektíven megkérnék mindenkit, hogy legyetek oly szívesek és játsszátok le a 3. fordulós meccseiteket, különben mindenkire ráküldöm eaglesmcnabbet, és mindenkivel el fog tölteni 24 órát, ami alatt eabálódtok testileg és lelkileg, viszont megismertek rengeteg módszert a mézespuszedli elfogyasztására.shawnka
Meg a 4. hetit is, mert bye week-es vagyok és mocskosul sokáig tart a pihenőm. 😀

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
ne egymásra várjatok, mert akkor sosem lesznek lejátszva a meccsek. a párosítás egyik tagja írjon rá a másikra és egyeztessetek. pörögjünk srácok, még van 14 forduló ezen kívül 😀
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Megunva, h majdnem 1 hónapja nem játszottam tétmeccset, PakoGabival letoltok a meccsünket.Farky
Uszinten.1honapja semmi tetmeccs.wallacepro
...úgyhogy lejátszottuk mi is, ez van srácok.
végig szoros, fordulatos meccs, 42-35 lett oda, a végén az egyenlítő drive-omnál félpályán 4th downra Rivers mindkettőnk szerint megfutotta a 1st downt, de a bírók nem adták meg, challenge-elni nem lehetett két percen belül, vissza meg nem nézték "maguktól".... pedig ott még lett volna 1 percem hogy megtegyek 50 yardot, aztán mehettünk volna OT-be. de hát ez van.
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Nekem Habival lenne a 3. fordulós meccsem, de neki még a második sincs lejátszva.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Megunva, h majdnem 1 hónapja nem játszottam tétmeccset, PakoGabival letoltok a meccsünket.Farky
Uszinten.1honapja semmi tetmeccs.
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
én shawn84-el játszanék, de ő egyelőre nem tud játszani, szóval a mi 3. heti meccsünk azért offolódik..


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Hát valóban jó lenne kicsit felpörgetni ezt az egészet 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Megunva, h majdnem 1 hónapja nem játszottam tétmeccset, PakoGabival letoltok a meccsünket.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
most nincs kedvem elkezdeni mindenkinek PM-eket küldözgetni, ezért kollektíven megkérnék mindenkit, hogy legyetek oly szívesek és játsszátok le a 3. fordulós meccseiteket, különben mindenkire ráküldöm eaglesmcnabbet, és mindenkivel el fog tölteni 24 órát, ami alatt eabálódtok testileg és lelkileg, viszont megismertek rengeteg módszert a mézespuszedli elfogyasztására.shawnka
Ma este 6-kor kerül megrendezésre köztem és Raven17 között a harmadik fordulós találkozó
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
most nincs kedvem elkezdeni mindenkinek PM-eket küldözgetni, ezért kollektíven megkérnék mindenkit, hogy legyetek oly szívesek és játsszátok le a 3. fordulós meccseiteket, különben mindenkire ráküldöm eaglesmcnabbet, és mindenkivel el fog tölteni 24 órát, ami alatt eabálódtok testileg és lelkileg, viszont megismertek rengeteg módszert a mézespuszedli elfogyasztására.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
jáccatokmá :rolleyes:kaszo
ahogy a commish mondta nekem hétvégén, lockout van 😀
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
jáccatokmá :rolleyes:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Edzo valaki?
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
nálam azt csinálja, h az e-t nem veszit be és nem dobja oda neki mostanában a labdát 😀, de egyébként érzékeli a billentyűt.Farky
érzékeli, csak rohadt zavaró, hogy át akarok a blitzelő emberre váltani és későn reagál, úgyh hirtelen a cb-re kapcsol és vele emiatt üresen hagyom az elkapót.. 😀
Lance megoldását kipróbálom majd, köszi
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
nálam azt csinálja, h az e-t nem veszit be és nem dobja oda neki mostanában a labdát 😀, de egyébként érzékeli a billentyűt.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
3-0 😀

btw kb eltelik fél másodperc a billentyű lenyomása és a játék érzékelése közt... ilyet tapasztalt már valaki, és ha igen hogy oldotta meg? szétszedtem tegnap a klaviatúrát és semmi kosz nincs benne.brk
Gondolom neked, vagy ellenfelednek több magos procija van, és akkor az a megoldás, amit laby írt pár oldallal ezelőtt erre is jó: játék elindít, menüből alt tabbal kilépsz az asztalra, feladatkezelőt elindítod, folyamatok fül, mainapp.exe-re jobb klikk, affinitás beállítása, és úgy állítsd be a pipákat, hogy csak 1 mag legyen kiválasztva.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
3-0 😀

btw kb eltelik fél másodperc a billentyű lenyomása és a játék érzékelése közt... ilyet tapasztalt már valaki, és ha igen hogy oldotta meg? szétszedtem tegnap a klaviatúrát és semmi kosz nincs benne.brk
meg érte az a sok gyakorlás 😀 grat! 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
3-0 😀

btw kb eltelik fél másodperc a billentyű lenyomása és a játék érzékelése közt... ilyet tapasztalt már valaki, és ha igen hogy oldotta meg? szétszedtem tegnap a klaviatúrát és semmi kosz nincs benne.brk
Shawnnal volt ilyen mikor játszottunk, újraindítottuk a gépeket hogy tuti ne fusson semmi program, és hamachiból is kiléptünk a csatlakozás után, lehet ettől független, de megjavult
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nekem az újratelepítés oldotta meg 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
3-0 😀

btw kb eltelik fél másodperc a billentyű lenyomása és a játék érzékelése közt... ilyet tapasztalt már valaki, és ha igen hogy oldotta meg? szétszedtem tegnap a klaviatúrát és semmi kosz nincs benne