Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ha valaki akar egy barátságost tolni, írjon rám hamachin
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Én sem írtam még semmi hírt, és valószínűleg hogy nem is fogok. Nem erősségem az ilyen, de attól még naponta olvasom többször a fórumot és ha tudok hozzá is szólok, szóval rajtam nem múlik. 😊

Igazából a statisztikáink sincsenek frissítve egy jó ideje.

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Valakinek nincs kedve egy edzőmeccshez? Formába kell lendülnöm, mert vagy másfél hete nem játszottam 1 percet se. 😀Raven17
dede nekem lenne
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Egyetértek Rata-val. 😊 Már amúgy is kezdett hiányozni, hogy ha hazaérek akkor majdnem mindig 1 oldalnyi olvasatlan hsz van. 😊

Duff ment válasz.

Valakinek nincs kedve egy edzőmeccshez? Formába kell lendülnöm, mert vagy másfél hete nem játszottam 1 percet se. 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
hál' istennek összeomlott a teljes rendszer, így oda mindenem maddenestül szakdogástól, szóval nekem egy ideig eltart mire játék képes állapotba leszek

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Gondolom a trackerben a stat doc. fájlt nekem kell szerkeszteni. aztat hogyan tudom?
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
a második fordulót kéne befejezni izibe, aztán haladna a 3. is.eaglesmcnabb
Rajta vagyok! írtam pm-et Raven-nek
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a második fordulót kéne befejezni izibe, aztán haladna a 3. is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 651
Mintha kezdene belassulni a szezon... Kérem szíveskedjenek aktivizálódni! 😊Rataxes
épp ezt akartam írni, nagyon leültünk már a 3. héten....kaszo

de amikor én mondtam akk le voltam oltva....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
óriási vereségbe szaladt bele a Kansas Ricsi Chiefs 😀
Succop anyád! Cassel szintén!


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
hogy lehet a 2es 4es és 6os grupp is tele, ha még Habi egyikbe sincs benne?

no mind1, csináltam egy Bowlhu7-et az lesz a Habi group 😀
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nah az első heti utolsó mérkőzést nemsokára lejátszuk Duff kollégával.
nemsokára=14-00

smokarral felvettem a kapcsolatot a 2. heti meccs lejátszása miatt


JT Daniels fan
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mondjuk én oda eddig se írtam, meg valószínű a jövőben se leszek túl aktív zsurnalisztikai szempontból, nézzétek ezt el nekem...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Hát sajnos nagyon elérdektelenődött, lapszemle topicba sem ír már senki :/
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Mintha kezdene belassulni a szezon... Kérem szíveskedjenek aktivizálódni! 😊Rataxes
épp ezt akartam írni, nagyon leültünk már a 3. héten....
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mintha kezdene belassulni a szezon... Kérem szíveskedjenek aktivizálódni! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
egy fél óra múlva játszanék írjon akinek van kedve 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
meccs vki?hamachin
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Edzőpartnert keresek, most 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Srácok megjött az új gépem, holnapra meglesz a telepítés és minden gebasz, Duff kollegával már leegyeztettem a mérkőzést. Viszont annak a folyamatát, hogy neten játszak valaki leírni/belinkelné?
mert ezt a hamachi? vagy milyen chi dolgot nem vágom annyira 😛Habi
Na merre kólbászólsz? 😀
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Asszem kicsit besokalltam ettől a fostól, amit Maddennek hívnak 😊

Bengals - Falcons 18-3

Az első félidő nagy részét a RZ-ban töltöttem, ehhez képest sikerült 3 pontot feltennem a táblára. Beszoptam egy safety-t is, mondjuk ez nem volt nagy meglepetés, tudtam előre, hogy nem fogja érzékelni a gombnyomást, így is történt. Félidő 3-2 ide, "zseniális" volt.
Matty megint 3 int, vicc. A harmadikat ráadásul szinte a földről kaparta össze a védő, jóformán csak nem állt le dekázni a labdával. A vége felé egy sima fumble-t fújtak vissza a bírók, pedig nem is a GB ellen játszottam 😂
Na mindegy, egyelőre nincs kedvem a week3-hoz 😀

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 651
Kipróbáltam ezt az NCAA rostert, hát különösebben nem nyűgözött le. Azt hittem a mezek legalább picit hasonlítanak, nem csak színekben, meg szerintem csak Mizzounál legalább 4-5 helyen szar a roster, főleg posztoknál. Egnew már 2 éve is TE volt, itt simán FB, egyik C meg OT... De azért jó lesz szórakozni, Weatherspoon - Aldon Smith duó egész kellemes 4-3-ban OLB-DE felállásban 😀 Jajsólymok be is szoptak 6 sacket legalább onnan, igaz csak All Pro szinten 😕Deny
majd a nagyon profi a Heisman 12 lesz...ha elkészül 1 szép napon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kipróbáltam ezt az NCAA rostert, hát különösebben nem nyűgözött le. Azt hittem a mezek legalább picit hasonlítanak, nem csak színekben, meg szerintem csak Mizzounál legalább 4-5 helyen szar a roster, főleg posztoknál. Egnew már 2 éve is TE volt, itt simán FB, egyik C meg OT... De azért jó lesz szórakozni, Weatherspoon - Aldon Smith duó egész kellemes 4-3-ban OLB-DE felállásban 😀 Jajsólymok be is szoptak 6 sacket legalább onnan, igaz csak All Pro szinten 😕
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 651
elég sokan letoltátok már, Amadeus nehogy meghunyászkodj, lázadj csak és játszd le 😀.brk
nnnnnnemm 😀 😀 Csak azért sem. Nem szeretném elrontani a PR írók munkáját.Amadeus91
hát ez az. Mondjuk az vicc, hogy Amadeust lebasztuk, hogy várja meg a forduló végét, de azért a csapatok fele lassan már a 4. fordulót nyomja. Kettős mérce? 😀eaglesmcnabb
ennyi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mi már Eazzyvel súttyomban amúgy letoltuk 3. heti meccset.Deny
elég sokan letoltátok már, Amadeus nehogy meghunyászkodj, lázadj csak és játszd le 😀.brk
nnnnnnemm 😀 😀 Csak azért sem. Nem szeretném elrontani a PR írók munkáját.Amadeus91
hát ez az. Mondjuk az vicc, hogy Amadeust lebasztuk, hogy várja meg a forduló végét, de azért a csapatok fele lassan már a 4. fordulót nyomja. Kettős mérce? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!