Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ja hát én sem úgy értettem hogy vele van a baj, hanem hogy múltkor írta, hogy akaratlanul is befolyásolják a további eredmények, amiket még nem kéne beleszámolnia 😊kaszo
szerintem ez könnyen kiküszöbölhető, elvégre csak az adott fordulót kéne nézni. vagy mondjuk kéthetente PR, második kör is véget ér lassan, így nem is futna bele nagy spoilerekbe
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
lement már 5 meccs a W3-ból, attól hogy te nem játszod le, ugyanúgy nem lesz már PR...kaszo
dehogynem, Eazzy jó arc lesz és megcsinálja remélhetőleg.brk
ja hát én sem úgy értettem hogy vele van a baj, hanem hogy múltkor írta, hogy akaratlanul is befolyásolják a további eredmények, amiket még nem kéne beleszámolnia 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
lement már 5 meccs a W3-ból, attól hogy te nem játszod le, ugyanúgy nem lesz már PR...kaszo
dehogynem, Eazzy jó arc lesz és megcsinálja remélhetőleg
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Mi már Eazzyvel súttyomban amúgy letoltuk 3. heti meccset.Deny
elég sokan letoltátok már, Amadeus nehogy meghunyászkodj, lázadj csak és játszd le 😀.brk
nnnnnnemm 😀 😀 Csak azért sem. Nem szeretném elrontani a PR írók munkáját.Amadeus91
lement már 5 meccs a W3-ból, attól hogy te nem játszod le, ugyanúgy nem lesz már PR...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
Mi már Eazzyvel súttyomban amúgy letoltuk 3. heti meccset.Deny
elég sokan letoltátok már, Amadeus nehogy meghunyászkodj, lázadj csak és játszd le 😀.brk
nnnnnnemm 😀 😀 Csak azért sem. Nem szeretném elrontani a PR írók munkáját.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Mi már Eazzyvel súttyomban amúgy letoltuk 3. heti meccset.Deny
elég sokan letoltátok már, Amadeus nehogy meghunyászkodj, lázadj csak és játszd le 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mi már Eazzyvel súttyomban amúgy letoltuk 3. heti meccset.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
sic transit gloria mundi, ennyit a nagy lelkesedésről. lapszemle topic eléggé megüresedett, meccsek is csak folynak szépen csendesen, mondjuk lehetett erre számítani de azért na már..brk
bölcs vagy, mint yoda

ha egy kicsit gyorsabban haladnánk (lemenne végre az összes week 2 meccs), talán nagyobb lenne a lelkesedéslol
én gyerekek a legutóbbi lebaszás óta úgy vagyok, hogy amíg az előző hét nincs befejezve, addig tapottat sem tovább. Jó lesz addig a csóró NCAA is..

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy gyors kerdes es egy gyors valaszt kernek ha lehetne 😊 Tud valaki megoldast ra hogy a madden felismerje ha ket billentyuzetet csatlakoztatunk? Gamepad-al nincs gond, de a masodik billentyuzetet nem akarja felismerni. Elore is kosz
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
22 óra fele valaki egy meccs?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
sic transit gloria mundi, ennyit a nagy lelkesedésről. lapszemle topic eléggé megüresedett, meccsek is csak folynak szépen csendesen, mondjuk lehetett erre számítani de azért na már..brk
bölcs vagy, mint yoda

ha egy kicsit gyorsabban haladnánk (lemenne végre az összes week 2 meccs), talán nagyobb lenne a lelkesedés

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
sic transit gloria mundi, ennyit a nagy lelkesedésről. lapszemle topic eléggé megüresedett, meccsek is csak folynak szépen csendesen, mondjuk lehetett erre számítani de azért na már.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
vki most? NCAAAmadeus91
én benne vagyok

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
vki most? NCAA

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Engem is vonzana, de amíg megy az Nfl addig nem indítanék Ncaa-t. Megfelezné a figyelmet, lehet hogy többen kilépnének innen hogy azzal játszhassanak. Kinek lenne jó két 16 fős liga mondjuk? Amint lemegy ez az NFL-es, már lehet is izzítani az NCAA rostert, de addíg ne...kovi470
Persze én is úgy gondoltam, de különben szivesen játszanék még a PC ellen is egy NCAA szezont 😊gravedigger
Mindenesetre feltettem az NCAA rostert is, ha van kedved azzal lazulni majd keress Hamán 😛kovi470
Okés, most vendégem van éppen de majd játszhatunk 😊
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Ha ez sikerül, én szobrot emelek neked 😊 Nagyon szivesen letolnék egy NCAA szezont 😊 Amúgy Farky nem tervezel újabbat csinálni ?gravedigger
Engem is vonzana, de amíg megy az Nfl addig nem indítanék Ncaa-t. Megfelezné a figyelmet, lehet hogy többen kilépnének innen hogy azzal játszhassanak. Kinek lenne jó két 16 fős liga mondjuk? Amint lemegy ez az NFL-es, már lehet is izzítani az NCAA rostert, de addíg ne...kovi470
Persze én is úgy gondoltam, de különben szivesen játszanék még a PC ellen is egy NCAA szezont 😊gravedigger
Mindenesetre feltettem az NCAA rostert is, ha van kedved azzal lazulni majd keress Hamán 😛

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tessék: http://data.hu/get/4662114/NCAA09-10v2.ros

egyébként meccsezni lehet vele, most szeretném megpiszkálni editorral, hogy lehessen Franchiset is.Amadeus91
Ha ez sikerül, én szobrot emelek neked 😊 Nagyon szivesen letolnék egy NCAA szezont 😊 Amúgy Farky nem tervezel újabbat csinálni ?gravedigger
Engem is vonzana, de amíg megy az Nfl addig nem indítanék Ncaa-t. Megfelezné a figyelmet, lehet hogy többen kilépnének innen hogy azzal játszhassanak. Kinek lenne jó két 16 fős liga mondjuk? Amint lemegy ez az NFL-es, már lehet is izzítani az NCAA rostert, de addíg ne...kovi470
Persze én is úgy gondoltam, de különben szivesen játszanék még a PC ellen is egy NCAA szezont 😊
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
tessék: http://data.hu/get/4662114/NCAA09-10v2.ros

egyébként meccsezni lehet vele, most szeretném megpiszkálni editorral, hogy lehessen Franchiset is.Amadeus91
Ha ez sikerül, én szobrot emelek neked 😊 Nagyon szivesen letolnék egy NCAA szezont 😊 Amúgy Farky nem tervezel újabbat csinálni ?gravedigger
Engem is vonzana, de amíg megy az Nfl addig nem indítanék Ncaa-t. Megfelezné a figyelmet, lehet hogy többen kilépnének innen hogy azzal játszhassanak. Kinek lenne jó két 16 fős liga mondjuk? Amint lemegy ez az NFL-es, már lehet is izzítani az NCAA rostert, de addíg ne...

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tessék: http://data.hu/get/4662114/NCAA09-10v2.ros

egyébként meccsezni lehet vele, most szeretném megpiszkálni editorral, hogy lehessen Franchiset is.Amadeus91
Ha ez sikerül, én szobrot emelek neked 😊 Nagyon szivesen letolnék egy NCAA szezont 😊 Amúgy Farky nem tervezel újabbat csinálni ?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
tessék: http://data.hu/get/4662114/NCAA09-10v2.ros

egyébként meccsezni lehet vele, most szeretném megpiszkálni editorral, hogy lehessen Franchiset is.Amadeus91
Ha jutottál valamire, üzend meg Reggievel 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
tessék: http://data.hu/get/4662114/NCAA09-10v2.ros

egyébként meccsezni lehet vele, most szeretném megpiszkálni editorral, hogy lehessen Franchiset is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
amit én tettem még anno fel az 2009-2010-es ha jól emlékszemFarky
igen, arra gondolok amit te tettél fel.Amadeus91
Vissza nem keresek, valaki egy letöltési linket adjon ahhoz, plíz, Gabberttel végig kell aláznom világot. (Amúgy csak meccseket lehet tolni, vagy ugyanúgy van 32 csapatnak franchise?)Deny
Gabbert benne van. Mindjárt feltöltöm valahova.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ebben az NCAA rosteres cuccban mikori keretek vannak? Régi Mizzou annyira nem érdekel.Deny
amit én tettem még anno fel az 2009-2010-es ha jól emlékszemFarky
igen, arra gondolok amit te tettél fel.Amadeus91
Vissza nem keresek, valaki egy letöltési linket adjon ahhoz, plíz, Gabberttel végig kell aláznom világot. (Amúgy csak meccseket lehet tolni, vagy ugyanúgy van 32 csapatnak franchise?)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
Ebben az NCAA rosteres cuccban mikori keretek vannak? Régi Mizzou annyira nem érdekel.Deny
amit én tettem még anno fel az 2009-2010-es ha jól emlékszemFarky
igen, arra gondolok amit te tettél fel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ebben az NCAA rosteres cuccban mikori keretek vannak? Régi Mizzou annyira nem érdekel.Deny
amit én tettem még anno fel az 2009-2010-es ha jól emlékszemFarky
Pontosan 😊 És utólag is gratulálok hozzá, nagyon sokat játszottam vele akkoriban 😊