Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kösszi szépen!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Leszedtem amit mondtatok van benne két fájl updated81.ros és UIS_LIB_PLAYER_PORT.DAT ezeket hova kell bemásloni, és ha bemásolom akkor már rögtön a játékban azok a játékosok lesznek akik mostis vannak a New Englendnél szóval mást már nem kell majd állítgatni??Brady1992
a .ros fájlt ami a roster, azt értelemszerűen a dokumentumok mappán belül a madden nfl 08 mappában található roster mappába kell tenni a a portré fájlt azt csak simán a dokumentumokon belül található madden nfl 08 mappába.

Játékon belül File/Load és betöltöd a roster fájlt, majd játszol.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Leszedtem amit mondtatok van benne két fájl updated81.ros és UIS_LIB_PLAYER_PORT.DAT ezeket hova kell bemásloni, és ha bemásolom akkor már rögtön a játékban azok a játékosok lesznek akik mostis vannak a New Englendnél szóval mást már nem kell majd állítgatni??
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
még W2 ből is van 1 meccsKiss
jó de ha most arra az 1 meccsre várunk soha nem fejezzük beFarky
arra nem vár senki, Habiék majd elintézik, csak Smokar elveszett a hóban.
w3-at pörgessétek két hólapátolás között 😀shawnka
Tegnap beszéltem vele és mondta hogy irt Habi-nak, és jelenleg a válaszra vár 😊
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Nálam smokar most pont fent van hamán 😊
Frissítettem a tabellákat, elvileg minden mérkőzés eredményét felvittem. A statisztika résszel szerintem csak úgy fogjuk utolérni magunkat, ha legalább minden csoportból lesz 1 valaki, aki frissíti.
shawnka: majd olvasd légyszi vissza, amit írtam hamán, vagy ha nem látod, akkor kiabálj rám 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Ezt a W3-at tényleg toljátok már le, hogy folytatódjon a bajnokság.Farky
még W2 ből is van 1 meccsKiss
jó de ha most arra az 1 meccsre várunk soha nem fejezzük beFarky
arra nem vár senki, Habiék majd elintézik, csak Smokar elveszett a hóban.
w3-at pörgessétek két hólapátolás között 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Ezt a W3-at tényleg toljátok már le, hogy folytatódjon a bajnokság.Farky
még W2 ből is van 1 meccsKiss
jó de ha most arra az 1 meccsre várunk soha nem fejezzük be

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ezt a W3-at tényleg toljátok már le, hogy folytatódjon a bajnokság.Farky
még W2 ből is van 1 meccs

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Ezt a W3-at tényleg toljátok már le, hogy folytatódjon a bajnokság.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csáó!

Én most a Madden NFL 08 -al nyomom mivel csak az jött ki PC-re és lenne, egy olyan kérdésem, hogy nem lehet valamit leszedni hozzá ami a kereteket átalakítja a mostanira mert jó lenne ha ott lenne a csapatban Rob Gronkowski, stb stb légyszi küldejtek linket ahonnan ilyet le tudnék hozzá szedni fontos lenne előre is kösszi szépen!

HAJRÁ NEW ENGLAND!!Brady1992
egyetlen hozzászólást kellett volna felgörgetned 😕
kérlek tedd meg, ott van egy link.brk
Áááá 😂 😂 😂
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Csáó!

Én most a Madden NFL 08 -al nyomom mivel csak az jött ki PC-re és lenne, egy olyan kérdésem, hogy nem lehet valamit leszedni hozzá ami a kereteket átalakítja a mostanira mert jó lenne ha ott lenne a csapatban Rob Gronkowski, stb stb légyszi küldejtek linket ahonnan ilyet le tudnék hozzá szedni fontos lenne előre is kösszi szépen!

HAJRÁ NEW ENGLAND!!Brady1992
egyetlen hozzászólást kellett volna felgörgetned 😕
kérlek tedd meg, ott van egy link.brk
biztos a hideg miatt nem mükszik az egér görgője

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
egyetlen hozzászólást kellett volna felgörgetned 😕
kérlek tedd meg, ott van egy link.brk
😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Csáó!

Én most a Madden NFL 08 -al nyomom mivel csak az jött ki PC-re és lenne, egy olyan kérdésem, hogy nem lehet valamit leszedni hozzá ami a kereteket átalakítja a mostanira mert jó lenne ha ott lenne a csapatban Rob Gronkowski, stb stb légyszi küldejtek linket ahonnan ilyet le tudnék hozzá szedni fontos lenne előre is kösszi szépen!

HAJRÁ NEW ENGLAND!!Brady1992
egyetlen hozzászólást kellett volna felgörgetned 😕
kérlek tedd meg, ott van egy link
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csáó!

Én most a Madden NFL 08 -al nyomom mivel csak az jött ki PC-re és lenne, egy olyan kérdésem, hogy nem lehet valamit leszedni hozzá ami a kereteket átalakítja a mostanira mert jó lenne ha ott lenne a csapatban Rob Gronkowski, stb stb légyszi küldejtek linket ahonnan ilyet le tudnék hozzá szedni fontos lenne előre is kösszi szépen!

HAJRÁ NEW ENGLAND!!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A statok frissítése most kinek a feladata, miként és milyen időközönként? 😊laby
nem lett ki osztva ergo bárki csinálhatja bármikor 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon köszönöm!
Hálás vagyok érte!!!
Nagyon megköszönném, ha valaki tudna egy linket adni egy használható PC-s (08-as) idei rosterhez!
Rám jött a GM-eskedés 😉

Előre is köszönet!!!Egon bá
http://data.hu/get/4584737/bowl.hu_roster.zipgravedigger
Egon bá
Nincs mit 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon köszönöm!
Hálás vagyok érte!!!
Nagyon megköszönném, ha valaki tudna egy linket adni egy használható PC-s (08-as) idei rosterhez!
Rám jött a GM-eskedés 😉

Előre is köszönet!!!Egon bá
http://data.hu/get/4584737/bowl.hu_roster.zipgravedigger
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon megköszönném, ha valaki tudna egy linket adni egy használható PC-s (08-as) idei rosterhez!
Rám jött a GM-eskedés 😉

Előre is köszönet!!!Egon bá
http://data.hu/get/4584737/bowl.hu_roster.zip
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
A statok frissítése most kinek a feladata, miként és milyen időközönként? 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon megköszönném, ha valaki tudna egy linket adni egy használható PC-s (08-as) idei rosterhez!
Rám jött a GM-eskedés 😉

Előre is köszönet!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
jaja már újratettem mindent, csak ez a bye week kicsit hosszú 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
jaja mert már játszanék én isFarky
perfect lett a géped? 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
jaja mert már játszanék én is

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
megkezdődött a bajnokság.eaglesmcnabb
lassan folytatódhatna is 😊
[célozgat]
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
valaki edzőmeccs? írjatok PM-et vagy hamán

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/