Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
megkezdődött a bajnokság.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
EdzőMECCS?hamachin vok
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy edzőmeccs valaki??
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
én is meccseznék

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
ha valaki vevő egy meccsre az hamachin megtalál

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Egy edzőmeccsre vevő lennék.Lance
o/

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Egy edzőmeccsre vevő lennék.
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Előre jelezném, hogy mivel jövő héten síelek, a 4. fordulót már a héten lejátszanám Lol kollegával. A statot max majd később írjuk be 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Így, hogy a 4. héten bye-weeken vagyok, egy örökkévalóságnak tűnik, mire újra élesben játszok 😊Lance
Akkor egy cipőben járunk. 😊

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Így, hogy a 4. héten bye-weeken vagyok, egy örökkévalóságnak tűnik, mire újra élesben játszok 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Titans @ Seahawks 38-61

elején elhúztam 10-44-re a D kiváló teljesítményének hála. utána már csak órapörgetés ment, amennyire csak tudtam 😀
Duff sajnos csak a második félidőre rakta be Lockert, pedig vele egészen jól működött a vidéki támadóegység.shawnka
Mondtam neki hogy őt erőltesse 😛
Divat a 3. forduló holnap-holnapután délutáni-esti órákban megfelel neked?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Raven17 , mikor felelne meg a 3. fordulós meccs ? 😊gravedigger
Holnap 5 után nekem bármikor jó.
Esetleg péntek vagy vasárnap olyan 9-10 körül.Raven17
Holnap olyan este 6 felé nekem is tökéletesen megfelelne 😊
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Raven17 , mikor felelne meg a 3. fordulós meccs ? 😊gravedigger
Holnap 5 után nekem bármikor jó.
Esetleg péntek vagy vasárnap olyan 9-10 körül.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
a héten lejátszásra kerül a sajnos elmaradt 49ers - Packers NFC döntő is. már ha Laki tényleg jelez végre valami 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
smokar kollégának ki tudna szólni? mert nem válaszolt a pm-re és lassan jó lenne lejátszani a meccsünketHabi
Mindjárt intézkedem 😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
smokar kollégának ki tudna szólni? mert nem válaszolt a pm-re és lassan jó lenne lejátszani a meccsünket


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Raven17 , mikor felelne meg a 3. fordulós meccs ? 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Titans @ Seahawks 38-61

elején elhúztam 10-44-re a D kiváló teljesítményének hála. utána már csak órapörgetés ment, amennyire csak tudtam 😀
Duff sajnos csak a második félidőre rakta be Lockert, pedig vele egészen jól működött a vidéki támadóegység.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
valaki egy meccs?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Nos, újrajátszottuk a meccset. (most már QB vision nélkül 😀)
Számomra hasonlóan "élvezetes" volt a vége mint az előbb sőt....
most nem 2 percel a vége előtt vezettem hanem 20-al. 😀😀
Az egyetlen pozitívum, hogy a sec-em amilyen szar edzőmeccseken olyan jó éles meccsen. 😀 Butler újabb int és Munnerlyn 97 yardos int return TD. 😊
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Valaki egy prektiszmáccccsss? 😊

szerk.: elkelt
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
a hamachis szobákból rúgjatok ki légyszi, mert addig nem tudok belépni.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
NA sikerült újrarakni a gépet, így remélhetőleg már ma tudok játszani egy edzőmeccset.Farky
Vagy akár a 4.Week-et 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
NA sikerült újrarakni a gépet, így remélhetőleg már ma tudok játszani egy edzőmeccset.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ennél bosszantóbb vereséget még sose szenvedtem el Madden-ben.
2 perccel a vége előtt még 8 pontos előny ekkor jön egy kb. 70 yardos Johnson TD majd a jó 2 pontos. Maradt még kb. 1:40 1. play kb. 3 yardos futás, aztán sack majd Newton eladja a labdát ami után már sima FG.

Ha esetleg valaki kérdezné, hogy miért volt ilyen kevés passz, nos azért, mert valami miatt volt QB vision így mind Hasselbeck mind Newton egy katasztrófa volt. (mindkettőnknél offol-va volt szóval nem értem, hogy hogy lehetett meccsen...)