Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Ebben az NCAA rosteres cuccban mikori keretek vannak? Régi Mizzou annyira nem érdekel.Deny
amit én tettem még anno fel az 2009-2010-es ha jól emlékszem

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ebben az NCAA rosteres cuccban mikori keretek vannak? Régi Mizzou annyira nem érdekel.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
How to play online madden 08 on pc.

Amire szükséged lesz:
[list=*]
  • Madden NFL 08 program 😊
  • [/list]
    [list=*]
  • Madden update 4.0 - a maddent elindítva még a windowsos felületen feljövő ablakban van egy Update gomb. Ha "No new updates availabde at this time" hibaüzenetet kapsz, akkor töltsd le ezt a fájlt:
    http://data.hu/get/4571057/patch.exe
    Másold be a c:\program files\ea sports\madden nfl 08 mappába (vagy ahova telepítetted a játékot), és indítsd el.
  • [/list]
    [list=*]
  • Aktuálisan használt roster és arcképfájl - az éppen használt rostert és a hozzátartozó profil-fájlt a Madden liga tracker topicban találod. A profil fájlt (.dat kiterjesztésű) a c:\\documents and settings\username\dokumentumok\madden nfl 08\ könyvtárba, a rosterfájlt (.ros kiterjesztés) pedig az ugyanezen könyvtárban lévő "rosters" almappába másold. A rostert majd be is kell töltened a játékon belül (File/Load menüpont).
  • [/list]
    [list=*]
  • Hamachi Googlezd ki, telepítsd fel, regisztrálj be 😊 A hamachis bowl.hu madden szobák listáját ide kattintva találod.
  • [/list]
    [list=*]
  • Kikapcsolt windows tűzfal Vezérlőpult/Rendszer és biztonság/...
  • [/list]
    [list=*]
  • Hamachis vagy sima ip-cím.
  • [/list]

    Aki hosztol (az otthoni csapat), az megadja ip-címét a vendégjátékosnak, majd játékon belül a play online/host internet menüpontra kattint. A vendégcsapat tulaja play online/join internet menüpontra megy és beírja az ip címet.

    Az általunk használt beállítások: Szint: all-madden, 5 perces negyedek, Fair Play és QB vision OFFRataxes

    Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
    Ex-Rataxes
    több mint 12 éve
    Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
    Srácok megjött az új gépem, holnapra meglesz a telepítés és minden gebasz, Duff kollegával már leegyeztettem a mérkőzést. Viszont annak a folyamatát, hogy neten játszak valaki leírni/belinkelné?
    mert ezt a hamachi? vagy milyen chi dolgot nem vágom annyira 😛


    JT Daniels fan
    több mint 12 éve
    kovi470 Chicago Bears 1 343
    valaki egy meccset most?

    "We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

    www.twitter.com/m87k
    több mint 12 éve
    Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
    srácok nem volna kedve valakinek NCAA rosterrel játszani? Most h le vagyunk állva... a Farky féle 2009-s rosterrel, szereztem NCAA -s playbookokat, szóval teljes lenne az élmény a körülményekhez képestAmadeus91
    Playbook-ot hiába töltöttél le, online meccsen nem fog működni.laby
    LoL hát átküldöm/felrakom onnan meg leszedi aki játszik. 102 - többségében- NCAA Playbook. + RosterAmadeus91
    csak online meccsen nem is látod a nem gyári playbookokat ha jól tudom, így hiába van meg mindkettőtöknek.

    Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
    több mint 12 éve
    Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
    Játszatunk, de nem talállak hamachin :/gravedigger
    fenn vagyok. Te nem vagyAmadeus91
    Közbejött valami ne haragudj. Ma még játszhatunk később ha gonodolodgravedigger
    rendben. Semmi gond. 😊

    criminal lawyer or criminal lawyer?
    több mint 12 éve
    Törölt felhasználó
    játszunk most?Amadeus91
    Játszatunk, de nem talállak hamachin :/gravedigger
    fenn vagyok. Te nem vagyAmadeus91
    Közbejött valami ne haragudj. Ma még játszhatunk később ha gonodolod
    több mint 12 éve
    Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
    Én benne vagyok hogy lenyomjunk pár barátságos meccset NCAA rosterekkel, akkoriban elég sokat játszottam azzal, de kevés embert találtam aki vevő lett volna rá 😊gravedigger
    játszunk most?Amadeus91
    Játszatunk, de nem talállak hamachin :/gravedigger
    fenn vagyok. Te nem vagy

    criminal lawyer or criminal lawyer?
    több mint 12 éve
    Törölt felhasználó
    srácok nem volna kedve valakinek NCAA rosterrel játszani? Most h le vagyunk állva... a Farky féle 2009-s rosterrel, szereztem NCAA -s playbookokat, szóval teljes lenne az élmény a körülményekhez képestAmadeus91
    Én benne vagyok hogy lenyomjunk pár barátságos meccset NCAA rosterekkel, akkoriban elég sokat játszottam azzal, de kevés embert találtam aki vevő lett volna rá 😊gravedigger
    játszunk most?Amadeus91
    Játszatunk, de nem talállak hamachin :/
    több mint 12 éve
    Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
    srácok nem volna kedve valakinek NCAA rosterrel játszani? Most h le vagyunk állva... a Farky féle 2009-s rosterrel, szereztem NCAA -s playbookokat, szóval teljes lenne az élmény a körülményekhez képestAmadeus91
    Én benne vagyok hogy lenyomjunk pár barátságos meccset NCAA rosterekkel, akkoriban elég sokat játszottam azzal, de kevés embert találtam aki vevő lett volna rá 😊gravedigger
    játszunk most?

    criminal lawyer or criminal lawyer?
    több mint 12 éve
    Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
    srácok nem volna kedve valakinek NCAA rosterrel játszani? Most h le vagyunk állva... a Farky féle 2009-s rosterrel, szereztem NCAA -s playbookokat, szóval teljes lenne az élmény a körülményekhez képestAmadeus91
    nem értem ezt a leállást. megvagyunk, mennek a meccsek, játsszad szépen te is a 3. hetedet.shawnka
    jó, de még életemben nem láttam a Kiss-t... kapott már vízumot?

    criminal lawyer or criminal lawyer?
    több mint 12 éve
    Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
    srácok nem volna kedve valakinek NCAA rosterrel játszani? Most h le vagyunk állva... a Farky féle 2009-s rosterrel, szereztem NCAA -s playbookokat, szóval teljes lenne az élmény a körülményekhez képestAmadeus91
    Playbook-ot hiába töltöttél le, online meccsen nem fog működni.laby
    LoL hát átküldöm/felrakom onnan meg leszedi aki játszik. 102 - többségében- NCAA Playbook. + Roster

    criminal lawyer or criminal lawyer?
    több mint 12 éve
    pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
    a no huddle-nek elvileg az lenne a lényege, h a D ne tudjon cserélni és felkészülni a playre. Tény h a játékban így nem szép, de végülis nem szabályoztuk h nem lehet.
    IRL meg alap h én is ezt csinálnám 😊Farky
    Nem is írtam hogy bármi problémám lenne a no huddle-vel, csak az adott helyzetet tartottam kicsit viccesnek... De akkor ezek szerint szabályos az hogy az offense már indítja a playt, miközben a D# játékosok még teszem azt fekszenek a LOS offense felőli oldalán? Mert ilyet IRL még nem láttam 😊Rataxes
    Szerintem szabályos. Az mondjuk más kérdés hogy ki hogyan ítéli meg. Sportszerű é vagy nem.Shawn84
    És az is tök normális hogy utána még én kapok büntetést ezért? 😊 Hát nemtom, lehet így van, de nem túl logikus 😀

    Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
    Ex-Rataxes
    több mint 12 éve
    Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
    a no huddle-nek elvileg az lenne a lényege, h a D ne tudjon cserélni és felkészülni a playre. Tény h a játékban így nem szép, de végülis nem szabályoztuk h nem lehet.
    IRL meg alap h én is ezt csinálnám 😊Farky
    Nem is írtam hogy bármi problémám lenne a no huddle-vel, csak az adott helyzetet tartottam kicsit viccesnek... De akkor ezek szerint szabályos az hogy az offense már indítja a playt, miközben a D# játékosok még teszem azt fekszenek a LOS offense felőli oldalán? Mert ilyet IRL még nem láttam 😊Rataxes
    Szerintem szabályos. Az mondjuk más kérdés hogy ki hogyan ítéli meg. Sportszerű é vagy nem.
    több mint 12 éve
    pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
    a no huddle-nek elvileg az lenne a lényege, h a D ne tudjon cserélni és felkészülni a playre. Tény h a játékban így nem szép, de végülis nem szabályoztuk h nem lehet.
    IRL meg alap h én is ezt csinálnám 😊Farky
    Nem is írtam hogy bármi problémám lenne a no huddle-vel, csak az adott helyzetet tartottam kicsit viccesnek... De akkor ezek szerint szabályos az hogy az offense már indítja a playt, miközben a D# játékosok még teszem azt fekszenek a LOS offense felőli oldalán? Mert ilyet IRL még nem láttam 😊

    Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
    Ex-Rataxes
    több mint 12 éve
    Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
    srácok nem volna kedve valakinek NCAA rosterrel játszani? Most h le vagyunk állva... a Farky féle 2009-s rosterrel, szereztem NCAA -s playbookokat, szóval teljes lenne az élmény a körülményekhez képestAmadeus91
    Playbook-ot hiába töltöttél le, online meccsen nem fog működni.laby
    NCAA roster hol lehet beszerezni, egy jobbfajtát?
    több mint 12 éve
    laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
    srácok nem volna kedve valakinek NCAA rosterrel játszani? Most h le vagyunk állva... a Farky féle 2009-s rosterrel, szereztem NCAA -s playbookokat, szóval teljes lenne az élmény a körülményekhez képestAmadeus91
    Playbook-ot hiába töltöttél le, online meccsen nem fog működni.

    több mint 12 éve
    Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
    a no huddle-nek elvileg az lenne a lényege, h a D ne tudjon cserélni és felkészülni a playre. Tény h a játékban így nem szép, de végülis nem szabályoztuk h nem lehet.
    IRL meg alap h én is ezt csinálnám 😊

    Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
    több mint 12 éve
    shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
    srácok nem volna kedve valakinek NCAA rosterrel játszani? Most h le vagyunk állva... a Farky féle 2009-s rosterrel, szereztem NCAA -s playbookokat, szóval teljes lenne az élmény a körülményekhez képestAmadeus91
    nem értem ezt a leállást. megvagyunk, mennek a meccsek, játsszad szépen te is a 3. hetedet.
    több mint 12 éve
    pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
    Smokar jól elvert az éjjel, viszont volt egy mókás jelenet... Az én 20-30-asomon járt éppen Stafford, az egyik play után no huddle-t hívva. Az egyik DT-m még épp hogy csak tápászkodott fel a már felálló OL mögött (tehát az ellenfél térfelén), amikor Staff már indította a playt. Zászló, ítélet: offside, 1&10 😊 Jól sejtem hogy ez így annyira nem volt szabályos? Legalábbis én úgy gondolom az offense-nek azért illene megvárnia amíg a D# játékosok visszaérnek legalább a LOS mögé, e helyett még én kaptam büntetést... Persze semmi nem múlt ezen, viszont jót mosolyogtam rajta 😊

    Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
    Ex-Rataxes
    több mint 12 éve
    Törölt felhasználó
    srácok nem volna kedve valakinek NCAA rosterrel játszani? Most h le vagyunk állva... a Farky féle 2009-s rosterrel, szereztem NCAA -s playbookokat, szóval teljes lenne az élmény a körülményekhez képestAmadeus91
    Én benne vagyok hogy lenyomjunk pár barátságos meccset NCAA rosterekkel, akkoriban elég sokat játszottam azzal, de kevés embert találtam aki vevő lett volna rá 😊
    több mint 12 éve
    kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
    srácok nem volna kedve valakinek NCAA rosterrel játszani? Most h le vagyunk állva... a Farky féle 2009-s rosterrel, szereztem NCAA -s playbookokat, szóval teljes lenne az élmény a körülményekhez képestAmadeus91
    már a múltkor se értettem hogy mire gondolsz, miért lennénk leállva?
    már lement 5 meccs a 3. hétről
    több mint 12 éve
    Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
    srácok nem volna kedve valakinek NCAA rosterrel játszani? Most h le vagyunk állva... a Farky féle 2009-s rosterrel, szereztem NCAA -s playbookokat, szóval teljes lenne az élmény a körülményekhez képest

    criminal lawyer or criminal lawyer?
    több mint 12 éve
    Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
    Az 5-ös szobában Kiss néven találnád ha elérhető lenne!Rataxes
    ma már nem leszek holnap vizsgázok 3 tárgyból is szóval madden helyett hajnali tanulás lesz 😊)

    Bode
    Samaras játszott?
    Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/