Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
most am mire várunk?Amadeus91
miért te vársz valamire? 😀Jack Zoltán
van már Bolti Mór GM?Amadeus91
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=461117#p461117

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az 5-ös szobában Kiss néven találnád ha elérhető lenne!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
most am mire várunk?Amadeus91
miért te vársz valamire? 😀Jack Zoltán
van már Bolti Mór GM?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki esetleg egy meccs ?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
aki anno megcsinálta a 2-es szobát, az ki tudja törölni a régi nickjét a srácnaklol
kitettem onnan, most próbálja meg újraFarky
Kösz szépen Farky az ő nevében is, mindjárt szólok neki 😊gravedigger
nm

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most beszéltem smokar-al és mondja hogy most telepitette újra a Windowst és nem tud belépni Hamachin a kettes szobába, mert azt irja hogy a hálózat tele van. Mi a megoldás ?gravedigger
aki anno megcsinálta a 2-es szobát, az ki tudja törölni a régi nickjét a srácnaklol
kitettem onnan, most próbálja meg újraFarky
Kösz szépen Farky az ő nevében is, mindjárt szólok neki 😊
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
most am mire várunk?Amadeus91
miért te vársz valamire? 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
valaki meccs?eaglesmcnabb
ha vársz pár percet amíg véget ír a handball meccs félideje akkor játszhatunk egyet 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
valaki meccs?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Most beszéltem smokar-al és mondja hogy most telepitette újra a Windowst és nem tud belépni Hamachin a kettes szobába, mert azt irja hogy a hálózat tele van. Mi a megoldás ?gravedigger
aki anno megcsinálta a 2-es szobát, az ki tudja törölni a régi nickjét a srácnaklol
kitettem onnan, most próbálja meg újra

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Most beszéltem smokar-al és mondja hogy most telepitette újra a Windowst és nem tud belépni Hamachin a kettes szobába, mert azt irja hogy a hálózat tele van. Mi a megoldás ?gravedigger
aki anno megcsinálta a 2-es szobát, az ki tudja törölni a régi nickjét a srácnak

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most beszéltem smokar-al és mondja hogy most telepitette újra a Windowst és nem tud belépni Hamachin a kettes szobába, mert azt irja hogy a hálózat tele van. Mi a megoldás ?
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Üdv!

Valaki tud megoldást arra, hogy hogy lehet a Hamachin kívül edzőpartnerrel egyeztetni?
mert hamán ugye mindenki 3 szobába van, többe nem is fér be az ember, így ugyan azzal a kb 6-7 emberrel játszunk folyamatosan, holott a másik 3 szobából is biztosan lennének partnerek..kovi470
ha 3 szobában vagy, akkor elvileg mindenki rajta kell legyen a 31 emberből, maximum ott lehet a kutya elásva, hogy mindig ugyanaz a 6-7 ember van gépnél 😊eaglesmcnabb
Hm.. Lehetséges 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
most am mire várunk?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Üdv!

Valaki tud megoldást arra, hogy hogy lehet a Hamachin kívül edzőpartnerrel egyeztetni?
mert hamán ugye mindenki 3 szobába van, többe nem is fér be az ember, így ugyan azzal a kb 6-7 emberrel játszunk folyamatosan, holott a másik 3 szobából is biztosan lennének partnerek..kovi470
ha 3 szobában vagy, akkor elvileg mindenki rajta kell legyen a 31 emberből, maximum ott lehet a kutya elásva, hogy mindig ugyanaz a 6-7 ember van gépnél 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Üdv!

Valaki tud megoldást arra, hogy hogy lehet a Hamachin kívül edzőpartnerrel egyeztetni?
mert hamán ugye mindenki 3 szobába van, többe nem is fér be az ember, így ugyan azzal a kb 6-7 emberrel játszunk folyamatosan, holott a másik 3 szobából is biztosan lennének partnerek..

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
valaki egy edzőmeccset?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meccs vki?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Elmagyarázzátok nekem részletesen ezt az egyprocesszoros beállitást ?

Előre is köszgravedigger
Nekem win7 van, elindítom a játékot, alt+tabbal kilépek belőle még a főmenüből, aztán ctrl+shift+esc kombinációval behozom a feladatkezelőt, ott a Folyamatok fül alatt megkeresem a mainapp.exe programot (ez a madden), arra nyomok egy jobb klikket, a felugró menüben van egy olyan, hogy "Affinitás beállítása", és itt a pipát kiveszem a elől, és csak az egyikhez rakom oda a kettő közül. Leokézom és kész is 😊
Ezt minden indításnál (legalábbis ha online akarok játszani) meg kell csinálni.kaszo
Köszi a választ 😊 Egyébként gondolom XP vel is működnie kell, de nekem kidob valami Warning-ot :/
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Elmagyarázzátok nekem részletesen ezt az egyprocesszoros beállitást ?

Előre is köszgravedigger
Nekem win7 van, elindítom a játékot, alt+tabbal kilépek belőle még a főmenüből, aztán ctrl+shift+esc kombinációval behozom a feladatkezelőt, ott a Folyamatok fül alatt megkeresem a mainapp.exe programot (ez a madden), arra nyomok egy jobb klikket, a felugró menüben van egy olyan, hogy "Affinitás beállítása", és itt a pipát kiveszem a elől, és csak az egyikhez rakom oda a kettő közül. Leokézom és kész is 😊
Ezt minden indításnál (legalábbis ha online akarok játszani) meg kell csinálni.

Az a lényeg hogy már nem akad, azt sem értem akadva hogy játszottatok eddig. Akadva se nem élvezetes, se nem játszható szerintem. 😊laby
Hát igen, nem véletlenül hagytam ki az előző bajnokságot, tele volt már a hócipőm az egésszel...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Elmagyarázzátok nekem részletesen ezt az egyprocesszoros beállitást ?

Előre is kösz
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
igen, mert nem véletlen van odaírva a nevem után, hogy fórumon keressen mindenki. nem ugrik fel a chatablak, hiába van beállítva a menüben, fogalmam sincs miértkaszo
Nálam annyi a neved hogy Kaszo, nincs semmi fórumon keressetek szöveg. 😊laby
hm, pedig be van állítva egyéni állapotra, és saját magamnál úgy látom. fura, na mindegy, hamachi 😊
egyébként lejátszottuk a meccset, durva volt 😀 laby ha akart volna, simán felpakol 100 pontot is, de megkegyelmezett, így csak 38-0 lett a vége 😊 rendesen örültem, amikor le tudtam ütni egy passzt, úgyhogy Peyton 40/45, 531 yard, 5 td, nyilván mvp is lett ezzel. egyetlen értelmes drive-ot sikerült összekaparnom az utolsó negyedben, de akkor is kétszer mákoltam 4th downra és volt egy sikeres challenge-em, aztán mikor már kezdtem beleélni magam, hogy akár még pontot is szerezhetek, Rivers sikeresen elejtette a labdát az egy yardos vonalon, a fumble-t pedig nem tudtam összeszedni 😂
ja egyébként kipróbáltam én is az egyprocesszoros csodát, és tökéletesen simán futott a játék, szóval még csak a szaggatásra se foghatom 😀
köszi és grat itt is, egy élmény volt 😊kaszo
Az a lényeg hogy már nem akad, azt sem értem akadva hogy játszottatok eddig. Akadva se nem élvezetes, se nem játszható szerintem. 😊

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Jó most is a meccs, de eddig bármikor rád írtam hamachi-n még sosem jött válasz. 😊laby
igen, mert nem véletlen van odaírva a nevem után, hogy fórumon keressen mindenki. nem ugrik fel a chatablak, hiába van beállítva a menüben, fogalmam sincs miértkaszo
Nálam annyi a neved hogy Kaszo, nincs semmi fórumon keressetek szöveg. 😊laby
hm, pedig be van állítva egyéni állapotra, és saját magamnál úgy látom. fura, na mindegy, hamachi 😊
egyébként lejátszottuk a meccset, durva volt 😀 laby ha akart volna, simán felpakol 100 pontot is, de megkegyelmezett, így csak 38-0 lett a vége 😊 rendesen örültem, amikor le tudtam ütni egy passzt, úgyhogy Peyton 40/45, 531 yard, 5 td, nyilván mvp is lett ezzel. egyetlen értelmes drive-ot sikerült összekaparnom az utolsó negyedben, de akkor is kétszer mákoltam 4th downra és volt egy sikeres challenge-em, aztán mikor már kezdtem beleélni magam, hogy akár még pontot is szerezhetek, Rivers sikeresen elejtette a labdát az egy yardos vonalon, a fumble-t pedig nem tudtam összeszedni 😂
ja egyébként kipróbáltam én is az egyprocesszoros csodát, és tökéletesen simán futott a játék, szóval még csak a szaggatásra se foghatom 😀
köszi és grat itt is, egy élmény volt 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Életem első QB visionös meccse 7 turnoverbe torkollott. Ugyanennyi complete passzom volt. Nem tudom, hogy a 65ös AWR vagy mi miatt, de nekem az a kibaszott háromszögbefogója jó ha volt 20 fokos. Kb. 1 célpontom volt végig, és mindig volt rajta minimum 3 ember.
A fair playben meg ha áthívtam a playeket egyből false start. ezt nem lehet valahogy kiküszöbölni?eaglesmcnabb
Fair play-nek semmi köze a false starthoz.
Az meg hogy kicsi a vision az AWR-től függ. Válts arra az emberre akinek dobni akarod és akkor teljesen mindegy hogy mekkora a vision szöge. 😊laby
Jó, hát csak nekem nem megy túl könnyen a váltás, örülök ha annyi idő alatt észreveszem a receivert, nemhogy még előtte váltogatok is 😀
A false startot nem tudom akkor, eddig kb. 30 meccsenként 1 ha volt, de szerintem annyi se, most meg egyből 4db is egy meccsen :/

A statokra meg tényleg kéne egy RenCer, mert így kurva sok meccs fel fog halmozódni, és 1-2 embernek ennyi csapatnál ez biza igen pöcsölős dolog

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
statokról fogalmam sincs 😀 meccs most pl.?kaszo
Jó most is a meccs, de eddig bármikor rád írtam hamachi-n még sosem jött válasz. 😊laby
igen, mert nem véletlen van odaírva a nevem után, hogy fórumon keressen mindenki. nem ugrik fel a chatablak, hiába van beállítva a menüben, fogalmam sincs miértkaszo
Nálam annyi a neved hogy Kaszo, nincs semmi fórumon keressetek szöveg. 😊