Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Hjúszton-Szietöl 20-23

Kendi végig jobb volt, igazából ő nyerte meg a meccset, csak hivatalosan én.

statokkal kezdünk megcsúszni, jöttök össznépileg bepötyögni?
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Grat Sonkának a nagyszerű W-hez. Felettébb szórakoztató egy meccs volt. Azért majd nem sikerült megszorongatni. Legközelebb tényleg kikapsz. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jólvan azért szerintem előre nem kell senkinek a fejét venni, várjuk meg az indokot, és utána legyünk mérgesek 😊 Vannak azért olyan dolgok az életben amik fontosabbak a Maddennél, vagy történhetett olyasvalami ami miatt nem tud játszani. Nem hiszem hogy arról van szó hogy nincs kedvegravedigger
vannak ez igaz, de ha valaki marad újságírni ami a legnagyobb poén és talán legnagyobb befektetést igénylő része a dolognak, nehezen tudom elhinni, hogy ilyesmi lenne a háttérben. nem akarok egy pöcs lenni, de ez így nekem olyan, mint amikor anno Eazzy mondta azt h kilép de PR-t ír továbbra is meg statokkal szöszmötöl, faszom már ebbe a hozzáállásba, elvállaltad csináld végig, jó, most pont van aki beugrik, de így, hogy kicserélődik a fél csapat azért lássuk be sokat veszít a varázsából az egész. mondjuk erre lehetett számítani, áhh kicsit ilyenkor meginog a hitem. 😕.brk
Pontosan. Már az elején megírtuk vagy 5-en hogy csak olyan vállalja el a játékot, aki végig is csinálja, még akkor is ha 0-16-al végez.
Tudom hogy nagyobb buli minden nap más posztot írni Amadeusról és az aktuális "élettársáról", de fasságnak tartom ezt a mentalitást.

szerk.: gyertek barátságosra!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jólvan azért szerintem előre nem kell senkinek a fejét venni, várjuk meg az indokot, és utána legyünk mérgesek 😊 Vannak azért olyan dolgok az életben amik fontosabbak a Maddennél, vagy történhetett olyasvalami ami miatt nem tud játszani. Nem hiszem hogy arról van szó hogy nincs kedvegravedigger
vannak ez igaz, de ha valaki marad újságírni ami a legnagyobb poén és talán legnagyobb befektetést igénylő része a dolognak, nehezen tudom elhinni, hogy ilyesmi lenne a háttérben. nem akarok egy pöcs lenni, de ez így nekem olyan, mint amikor anno Eazzy mondta azt h kilép de PR-t ír továbbra is meg statokkal szöszmötöl, faszom már ebbe a hozzáállásba, elvállaltad csináld végig, jó, most pont van aki beugrik, de így, hogy kicserélődik a fél csapat azért lássuk be sokat veszít a varázsából az egész. mondjuk erre lehetett számítani, áhh kicsit ilyenkor meginog a hitem. 😕.brk
Persze, igaz amit irsz, nem is nagyon lehet vitatkozni vele, megvárjuk mi miért történt és okosabbak leszünk 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Jólvan azért szerintem előre nem kell senkinek a fejét venni, várjuk meg az indokot, és utána legyünk mérgesek 😊 Vannak azért olyan dolgok az életben amik fontosabbak a Maddennél, vagy történhetett olyasvalami ami miatt nem tud játszani. Nem hiszem hogy arról van szó hogy nincs kedvegravedigger
vannak ez igaz, de ha valaki marad újságírni ami a legnagyobb poén és talán legnagyobb befektetést igénylő része a dolognak, nehezen tudom elhinni, hogy ilyesmi lenne a háttérben. nem akarok egy pöcs lenni, de ez így nekem olyan, mint amikor anno Eazzy mondta azt h kilép de PR-t ír továbbra is meg statokkal szöszmötöl, faszom már ebbe a hozzáállásba, elvállaltad csináld végig, jó, most pont van aki beugrik, de így, hogy kicserélődik a fél csapat azért lássuk be sokat veszít a varázsából az egész. mondjuk erre lehetett számítani, áhh kicsit ilyenkor meginog a hitem. 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jólvan azért szerintem előre nem kell senkinek a fejét venni, várjuk meg az indokot, és utána legyünk mérgesek 😊 Vannak azért olyan dolgok az életben amik fontosabbak a Maddennél, vagy történhetett olyasvalami ami miatt nem tud játszani. Nem hiszem hogy arról van szó hogy nincs kedve
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Minek jelentkezik 32 ember hogyha kilépnek 2 hét elteltével? Ráadásul a fele azért lép ki, mert a másik lelép...sok értelme volt így jelentkezni.laby
Tudtam, hogy ez lesz, és még csak a második hétnél tartunk. Vajon a végére marad egy rájátszásnyi ember?

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Egyébként tudja valaki a pontos okát hogy Fetomy miért akar itthagyni bennünket ?gravedigger
zsornalisztának marad, majd megírja 😛shawnka
akármit írhat én faszságnak tartom. just sayin'
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyébként tudja valaki a pontos okát hogy Fetomy miért akar itthagyni bennünket ?gravedigger
zsornalisztának marad, majd megírja 😛shawnka
Jólvan 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Egyébként tudja valaki a pontos okát hogy Fetomy miért akar itthagyni bennünket ?gravedigger
zsornalisztának marad, majd megírja 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyébként tudja valaki a pontos okát hogy Fetomy miért akar itthagyni bennünket ?
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Minek jelentkezik 32 ember hogyha kilépnek 2 hét elteltével? Ráadásul a fele azért lép ki, mert a másik lelép...sok értelme volt így jelentkezni.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Meg kellene állitani ezt a hullámot, ha már összejöttünk 32-en, jó volna ha annyian is fejeznénk be a ligátgravedigger
úgy is van. ha elvállaltatok egy csapatot, akkor legalább a szezon végéig ne akasszátok szögre a klaviatúrát. vagyis ez elsősorban Camnek szól, mert szerencsére más nem lett mostanában mérnök.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rataxes mikor játszuk le a meccsünket?? - majd hamachin irj.üdw
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meg kellene állitani ezt a hullámot, ha már összejöttünk 32-en, jó volna ha annyian is fejeznénk be a ligát
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Most ez komoly, hogy fetomy lelépett, és Kiss lesz helyette? Akkor nekem is iksz a dolog viszont.Eazzy
szerinted pont a Wolfgang elleni meccs előtt lépne ki? 😂eaglesmcnabb
😀 Nemtom, shawnka cikke elég meggyőző volt 😀Eazzy
Jólvan, ez az kezd el te is nem? Igen, lelép. Most akkor menni fog fél liga? Haver, nemár.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Most ez komoly, hogy fetomy lelépett, és Kiss lesz helyette? Akkor nekem is iksz a dolog viszont.Eazzy
szerinted pont a Wolfgang elleni meccs előtt lépne ki? 😂eaglesmcnabb
😀 Nemtom, shawnka cikke elég meggyőző volt 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Most ez komoly, hogy fetomy lelépett, és Kiss lesz helyette? Akkor nekem is iksz a dolog viszont.Eazzy
szerinted pont a Wolfgang elleni meccs előtt lépne ki? 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Most ez komoly, hogy fetomy lelépett, és Kiss lesz helyette? Akkor nekem is iksz a dolog viszont.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
valaki 1 meccs?Kiss
Küldtem PM-et!Rataxes
ment a válasz 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
valaki 1 meccs?Kiss
Küldtem PM-et!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
valaki 1 meccs?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Redskins @ Bears 44-21, grat Biagio-nak, Hesternek meg le kellene vágni a kezét, vagy egy kicsit beragasztózni 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kezd egy kicsit unalmassá válni, az Amadeus+ TO, Amadeus+RB téma...eaglesmcnabb
Igazad is van... Mondjuk Amadeus + Wake? Máris jobban hangzik nem? 😀

Egy edzőmeccset valaki?Rataxes
úgy látszik csak nekem unalmas 😊

este 10 után nekem is jöhet edzőmeccs.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
kezd egy kicsit unalmassá válni, az Amadeus+ TO, Amadeus+RB téma...eaglesmcnabb
Igazad is van... Mondjuk Amadeus + Wake? Máris jobban hangzik nem? 😀

Egy edzőmeccset valaki?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes