Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nekem személy szerint kezd egy kicsit unalmassá válni, az Amadeus+ TO, Amadeus+RB téma. Valami újat is kitalálhatnátok már :rolleyes: Mondjuk ahogy látom eléggé divatos lett mostanában Amadeust oltogatni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki most 1 meccset?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
valaki tudja esetleg, hogy mért akad be állandóan a 2. félidő? Az elsővel sosincs gond, a második viszont mindig játszhatatlan..kovi470
Nem lehet hogy túlmelegszik a masina?laby
Jaja, ez könnyen lehet, úgyhogy kovi, legközelebb ne Amadeusszal próbáld...

Zorddd: Dettó 😂 😂
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Zorddd, bazzeg 😂

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szegény Analeus 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Fetomy, bőőőgök 😀 😀 😀 😀 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
valaki tudja esetleg, hogy mért akad be állandóan a 2. félidő? Az elsővel sosincs gond, a második viszont mindig játszhatatlan..kovi470
Nem lehet hogy túlmelegszik a masina?

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Na ha jól tévedek, ez lenne a helyes képlet: =H2/(C2+H2) azaz =drop/(catch+drop)
javítsatok ki ha tévedekFarky
Igenigen, csak ugye mikor az előzőbe beleraktam, már több forduló lement és nem tűnt fel, hogy nem úgy kéne 😀fetomy
mindegy átírtam, amúgy nekem sem tűnt el mikor átmásoltam 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
valaki tudja esetleg, hogy mért akad be állandóan a 2. félidő? Az elsővel sosincs gond, a második viszont mindig játszhatatlan..

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na ha jól tévedek, ez lenne a helyes képlet: =H2/(C2+H2) azaz =drop/(catch+drop)
javítsatok ki ha tévedekFarky
Igenigen, csak ugye mikor az előzőbe beleraktam, már több forduló lement és nem tűnt fel, hogy nem úgy kéne 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Zorddd, te nem vagy normális 😀 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Na ha jól tévedek, ez lenne a helyes képlet: =H2/(C2+H2) azaz =drop/(catch+drop)
javítsatok ki ha tévedek

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
kis belevau: statisztikás oldalon elkapásoknál én a drop százalékot nem így számolnám, hanem =(Hx+Cx)/Hx képlettel 😊 csak mert a Saintsesek közül így Colston most például 133, Henderson pedig 200 százalékban droppol 😀
Egyébként csak most néztem rá először az oldalra, nagyon fasza lett, grat mindenkinek, akinek benne van a keze :cool:kaszo
Hát Colston és Henderson kb tényleg így droppol 😀kovi470
lehet h fel lett cserélve a 2 érték, mindjárt meglesem

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
kis belevau: statisztikás oldalon elkapásoknál én a drop százalékot nem így számolnám, hanem =(Hx+Cx)/Hx képlettel 😊 csak mert a Saintsesek közül így Colston most például 133, Henderson pedig 200 százalékban droppol 😀
Egyébként csak most néztem rá először az oldalra, nagyon fasza lett, grat mindenkinek, akinek benne van a keze :cool:kaszo
Hát Colston és Henderson kb tényleg így droppol 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A statisztikáknál én csak a QB-ket látom...
Hogyan tudom megnézni a többi statsot?PakoGabi
lent válaszd ki a rushing, receiving, blocking stb. munkalapokat

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A statisztikáknál én csak a QB-ket látom...
Hogyan tudom megnézni a többi statsot?
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
kis belevau: statisztikás oldalon elkapásoknál én a drop százalékot nem így számolnám, hanem =(Hx+Cx)/Hx képlettel 😊 csak mert a Saintsesek közül így Colston most például 133, Henderson pedig 200 százalékban droppol 😀
Egyébként csak most néztem rá először az oldalra, nagyon fasza lett, grat mindenkinek, akinek benne van a keze :cool:
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Duff neked mikor lenne jó lejátszani a meccsünket?
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
vlaki egy meccset? ^^
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Biagio mikor felel meg a második fordulós meccs ? 😊gravedigger
Írtam PM-et, de ma vagy holnap este jó.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
valaki meccs?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
Kegyetlen lett. Én is jót nevettem az egészen. Lassan kezdem megsajnálni Mozartot. 😀Vadkender
köszi a dicsérő szavakat srácok, kicsit amúgy én is sajnálom Amadeust, de remélem érti ő is a tréfát.brk
már feladtam...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A Jacksonville Jaguars edzőpartner keres 18:15-18:30 körüli kezdéssel!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Kegyetlen lett. Én is jót nevettem az egészen. Lassan kezdem megsajnálni Mozartot. 😀Vadkender
köszi a dicsérő szavakat srácok, kicsit amúgy én is sajnálom Amadeust, de remélem érti ő is a tréfát
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki 1 meccset?hamachin vok.