Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
adminoknak is leírom: Nem megsérteni akartam Fetomyt, veszi ő a lapot a trashre. (Mielőtt kapok megint egy 3 napos ingyen nyaralást)Amadeus91
azt nem az itteni tevékenységedért kaptad, és nem is tőlünk 😀 mármint nem ligatag admintól kaptál ticketet.shawnka
tudom. Csak mondom hátha ide is benéznek. 😀 "никогда не можно Знaть" ahogy az orosz mondja.

Fetomy meg megérdemli....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
brk és laby!
Leírom akkor a véleményem, bár már leírtam korábban is.
Az egy dolog pl, hogy te laby megtanultad a játékot, meg stb, de fetomy azt próbálja elmagyarázni, hogy őt ennyire mélyen nem érdekli, mert nem akarja végigszenvedni a dolgokat. Ez pedig mindenkinek szíve joga. Most ha ő nem akarja, mert nem tetszik neki a játék annyira, hogy bevállalja a sok szívást, akkor mért kellene?Eazzy
Én ezt teljesen meg is értem, és nincs is vele baj. Viszont ezt kitalálhattátok volna mondjuk 3 héttel ez előtt is, akkor nem szegtétek volna azon játékosok kedvét akik örültek a ti személyeteknek is a társak között.
Plusz ugye Eazzy elvitted a Philly-t holott biztos sokan lettek volna vele, köztük én Steelers után kapásból őket választottam volna, te elvitted majd 2 meccs után lelépsz.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
adminoknak is leírom: Nem megsérteni akartam Fetomyt, veszi ő a lapot a trashre. (Mielőtt kapok megint egy 3 napos ingyen nyaralást)Amadeus91
azt nem az itteni tevékenységedért kaptad, és nem is tőlünk 😀 mármint nem ligatag admintól kaptál ticketet.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
Na...szép. Fetomy vette a kalapját pont meccsünk előtt. Megijedtél mi puhapöcsükém? ( 😛 ) Csak tudnám, hogy miért nem vállalod be a csatát...de ha neked így könnyebb akkor menj, fuss, ne is nézz vissza.

Ne vedd a szívedre, tudod, hogy csak szórakozok, de komolyan jó lenne ha nem lépnétek le. Az meg kurva jó, hogy Fetamásunk lelépésekor is engem találtok meg. 😀 Egyszerűen imádlak titeket.

adminoknak is leírom: Nem megsérteni akartam Fetomyt, veszi ő a lapot a trashre. (Mielőtt kapok megint egy 3 napos ingyen nyaralást)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Most akkor mi a helyzet? Ki helyett ki játszik, melyik csapattal?Shawn84
fetomy -> Kiss (Ravens)
Eazzy -> majd ha jelentkezik valaki, akkor ő (Philly)shawnka
jelentkezek a filire. vigyétek a brownst 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Most akkor mi a helyzet? Ki helyett ki játszik, melyik csapattal?Shawn84
fetomy -> Kiss (Ravens)
Eazzy -> majd ha jelentkezik valaki, akkor ő (Philly)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Most akkor mi a helyzet? Ki helyett ki játszik, melyik csapattal?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
akkor miért kellett jelentkezni? Nem megbántani akarok senkit, de ez így nagyon nem kerek.
Amúgy nem jó ötlet, gondolom a Videoton is meglepődne ha elmenne Pápára NB1et játszani, és amikor kimennének a kezdőrúgáshoz akkor vennék észre hogy hoppá, ez a Real Madrid 😊eaglesmcnabb
nem figyelsz? mert all-madden, kevés pont és sok punt. ja meg a társaság miatt 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
brk és laby!
Leírom akkor a véleményem, bár már leírtam korábban is.
Az egy dolog pl, hogy te laby megtanultad a játékot, meg stb, de fetomy azt próbálja elmagyarázni, hogy őt ennyire mélyen nem érdekli, mert nem akarja végigszenvedni a dolgokat. Ez pedig mindenkinek szíve joga. Most ha ő nem akarja, mert nem tetszik neki a játék annyira, hogy bevállalja a sok szívást, akkor mért kellene? Másrészt pedig nem lépett ki úgy, hogy a liga megcsorbuljon, mert jött helyette más, és ennek tudatában lépett ki. Ahogyan én is ezt mondtam, hogy természetesen amíg nem jön valaki addig nem hagyom abba, mert ennyivel tartozom a jelentkezésemmel.
Az meg hogy ti most itt leírjátok, hogy rinyálás megy meg stb. Hol? Ki rinyált most? Mondta fetomy, hogy kilép, mert nem akar játszani tovább. Én is mondtam, hogy kilépek, mert unom a dolgot, nem izgat fel egy-egy találkozó. Nem mondtam, hogy mert szar vagyok, fos vagyok, nem sajnáltattam maga, fetomy sem. Ellenben ti viszont csináltok belőle egy felfújt drámát. Engem nem zavar, csak nem értem, hogy egy rendesen megmagyarázott dolgot mért cifráztok, és a mi válaszainkból kifacsarjátok, hogy rinyálunk, meg cserben hagyunk titeket.Eazzy
akkor miért kellett jelentkezni? Nem megbántani akarok senkit, de ez így nagyon nem kerek.
Amúgy nem jó ötlet, gondolom a Videoton is meglepődne ha elmenne Pápára NB1et játszani, és amikor kimennének a kezdőrúgáshoz akkor vennék észre hogy hoppá, ez a Real Madrid 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Laby: leírtam, hogy én nem tudok védekezni, nem a csapat/játék szar. Csak én már nem akarok több időt rááldozni, átadom a helyem annak, aki akar.

.brk: Igen kötelezettséget vállaltam. Ezért nem léptem ki csak úgy, hanem megvártam amíg lesz helyettem valaki.

A többihez meg csak annyit, hogy jó hogy így kiderült, hogy micsoda "szeretet" meg "tisztelet" övezett itt, hogy ha én kijelentem, hogy nem szeretem a maddent, akkor ezt kapom érte. Speciel mostmár kicsit sem sajnálom, hogy kiléptem, nagyon félreismertem ezt a társaságot. Nem is érzem szükségességét, hogy nektek bármit is magyarázzak, úgysem akartok semmit megérteni, csak fikázni. Pá.

ui.: Eazy elmondta, amit én el akartam. Örülök, hogy van még aki látta, hogy mi történt, és ki generált itt 3 oldalas "SÍRÁST".
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
brk és laby!
Leírom akkor a véleményem, bár már leírtam korábban is.
Az egy dolog pl, hogy te laby megtanultad a játékot, meg stb, de fetomy azt próbálja elmagyarázni, hogy őt ennyire mélyen nem érdekli, mert nem akarja végigszenvedni a dolgokat. Ez pedig mindenkinek szíve joga. Most ha ő nem akarja, mert nem tetszik neki a játék annyira, hogy bevállalja a sok szívást, akkor mért kellene? Másrészt pedig nem lépett ki úgy, hogy a liga megcsorbuljon, mert jött helyette más, és ennek tudatában lépett ki. Ahogyan én is ezt mondtam, hogy természetesen amíg nem jön valaki addig nem hagyom abba, mert ennyivel tartozom a jelentkezésemmel.
Az meg hogy ti most itt leírjátok, hogy rinyálás megy meg stb. Hol? Ki rinyált most? Mondta fetomy, hogy kilép, mert nem akar játszani tovább. Én is mondtam, hogy kilépek, mert unom a dolgot, nem izgat fel egy-egy találkozó. Nem mondtam, hogy mert szar vagyok, fos vagyok, nem sajnáltattam maga, fetomy sem. Ellenben ti viszont csináltok belőle egy felfújt drámát. Engem nem zavar, csak nem értem, hogy egy rendesen megmagyarázott dolgot mért cifráztok, és a mi válaszainkból kifacsarjátok, hogy rinyálunk, meg cserben hagyunk titeket.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Arra kérnék midnen kedves jelentkezőt, hogy tényleg csak olyan jelentkezzen, akire tényleg lehet számítani az összes meccsen, és nem hagyja itt a bulit a felénél. Persze ez meg sem fordult a fejemben hogy bekövetkezhet, csak a miheztartás végett megjegyeztem. 😊
eaglesmcnabb január elsején

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Áron(ha már felvállaltad 😛 ), leírt mindent, nem is kell ezt tovább ragozni. meggyőzni úgyse lehet őket. Fetomy filmeket akar nézni egész nap, Eazzy meg mérnökösködni nullahuszonnégyben. nincsen ezzel baj, még szabad országban élünk. de tényleg elég nagy faszság volt ez MINDENKIvel szemben. inkább ne indultatok volna és akkor nincsen ez a felesleges vita és mindenki boldog. ehelyett elbasszátok mindenki kedvét meg úgy a renométokat is, amit az elmúlt időszakban felépítettetek. gondolom ez sem érdekel titeket, meg az, hogy 30-ból nagyjából 25 ember tisztel(t) meg szeret(ett) titeket, és csak így arcba köpitek őket. mondhattok akármit, de biztos vagyok benne, hogy legtöbbünk így érez.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
srácok, ti hol szocializálódtatok? a suliban a hátsó padban forever alone?
megértem én, hogy mások az emberek, de ezek eléggé gyenge lábon álló indokok. szezon előtt is lehetett tudni, hogy lesz az egész, rápörögtetek, hogy na 32 csapat, ez kurvajó lesz, ehhez képest 3 héttel később már nyá-nyá-nyá elment a kedvem tőle, faszt verni sokkal élvezetesebb, ó baszki. az, hogy ha jelentkezel valahova kötelezettségekkel jár, amikkel tökéletesen tisztában voltatok mindannyian, elvégre letoltatok már legalább egy szezont velünk. igen, az előző sokkal családiasabb volt, és én is elsősorban a társaság miatt játszom, mellesleg kifejezetten rühellem azt, ha valaki a meccs után annyit mond h oké köszi a meccset cső, hisz nekem tök jó beszélgetéseim voltak már így hamachin random vadidegenekkel a fórumról.
na nem akarok személyeskedni, meg hogy sértődés legyen a dologból, de leírom amit gondolok. nem is arc nélkül, valószínűleg megyek arénára, meg ha lesz, fórumos focira is, nyugodtan lehet beszélni velem erről, twitteren még az igazi nevem is ott van, szóval fetomy és Eazzy én gyerekesnek tartom ezt a viselkedést, Amadeusét is annak tartottam, de a tieteket nehezebben tolerálom. ha durván fogalmaznék azt mondanám, olyanok vagytok, mint a hisztis kis picsák, de inkább nem, mivel amennyire ismerlek titeket még magatokra vennétek. ez, hogy most így teátrálisan cikkekben lemondtok, meg megy 3 oldalon keresztül a sírás, hogy ne legyetek már hülyék, jó ez kontra de én nem élvezem, brühhühhű, a társaság is szar, teljesen demagóg. sajnálom, hogy kiléptek, de engedjétek meg nekünk, hogy nem igazán értjük meg ezt a hirtelen felindulást.
következő szezonra, ha esetleg addig helyrebillenne a lelki egyensúlyotok, gyertek vissza, mert azért minden jó dolognak a gerincét alkotják régi tagok, most is tökre megörültem, hogy kaszoék beszálltak (barney-Pöcsnek annyira nem, mivel ő sajnos elég jó 😀 ), csak ne generáljátok ezeket a mérhetetlen negatív hullámokat.

és tényleg nem akarom, hogy most kiakadjatok, sőt örülnék, ha leírnátok a véleményeteket a dologról és ha vitába bocsátkozunk, akkor normális, teljesen elfogadható dolog kerekedne ki belőle, de most már úgy éreztem, muszáj leírnom a nagyjából átfogó véleményemet erről..brk
Végre valaki megmondta a frankót helyettem. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Fe Tamás 😊, ha csak azért lépsz ki mert a Raveneket nem csíped, biztos találnánk megoldást...kovi470
Abszolút nem erről van szó, bírom őket. Azért indultam, mert allmadden, tehát lesz defense. Namost ha én belinkelem az elmúlt vagy 10 meccsemet allmaddenen, az össz irányító rating közelebb lesz a 153-hoz, mint a 100hoz... A completion % is közelebb lesz a 100-hoz, mint az 50-hez. Namost jó dolog, hogy téged szoros meccsen megvertelek, akit utána amadeus szarrávert, de az elmúlt jó néhány meccsemen simán megvert laby, kendi, zoli többször, eazy, gravedigger is asszem megvert volna, lol ellen talán bemákoltam egy OT wint. Gyakorlatilag semmi esélyem nyerni, hacsak nem úgy hozza ki a gép, hogy bemákolok néhány INT-et.

És hozzáteszem mindez nem felbaszott, hanem Eazy ellen konkrétan nem néztem a meccset, csak s-s-el hívtam a playeket és vártam, hogy vége legyen. Egyáltalán semmi hangulatom nincsen a maddenezéshez, nem is játszottam már jó ideje és nem is akarok. Ha valaki azt mondja, hogy van értelme úgy maradnom, hogy gyakorlatilag nem irányítok a meccs közben, csak hívom a playeket, akkor persze maradok szívesen, aztán az én meccseimet nyomjátok le gép ellen, akkor én is tudok olyannal foglalkozni amivel szeretnék, nektek úgyis mindegy, mert úgyis gép ellen nyomnátok és még maradtam is, minden fasza!

Azért meg lebaszni, hogy én hogy nem élvezem, mikor ott van .brk is aki sokszor kikap mégis élvezi nagyjából annyira veszettül értelmes indok, minthogy a ligából minimum 29 GM egy idióta pöcs, hogy nem szereti Avril zenéjét, miközben 3-unk szerint kurvajó. Hihetetlen, hogy emberek képtelenek felfogni, hogy amit ők élveznek, nem biztos hogy más is élvezi. Ha meg ezt fel is fogja valaki, még mindig lebasz azért, hogy miért nem csinálok olyat, amit nem élvezek. De megértem, manapság inkább mindenki nézi pl. minden nap a valóvilágot, aztán szidja hogy mekkora szar, ahelyett, hogy elkapcsolna, és ha netán valakinek van annyi esze, hogy rájöjjön, hogy inkább akkor talán hagyom a picsába, akkor meg köcsög lesz.fetomy
Te úgy gondoltad hogy All madden majd helyetted levédekezik mindent?
Védekezni attól függetlenül meg kell tanulni, ugyan úgy ahogy offense play-eket is behívni jókor jó playt.

Szerinted amikor én elkezdtem nem lettem 40-0-okra hülyére verve rendszeresen? Sok-sok gyakorló meccs után jöttem rá hogy mit hogyan kellene, és amikor hülyére vertek sem hisztiből kiléptem (mint ezt sokan teszik a franchise ligákban is majd megbánják és max 2-3 hét múlva vissza akarnak jönni) hanem megkértem a nálam jobb gm-eket hogy mondjanak tanácsokat és néztem hogy Ők milyen route-okat dobálnak és mikor-hogyan dobják el a labdát.

Lehet hogy nagyképűen hangzott amit írtam, de nem arra akartam kilyukadni hogy én lennék a legjobb, mert közel sincs így viszont én nagyjából fél-1 év rendszeres játék után megtanultam azt amit sokan még nem.

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
srácok, ti hol szocializálódtatok? a suliban a hátsó padban forever alone?
megértem én, hogy mások az emberek, de ezek eléggé gyenge lábon álló indokok. szezon előtt is lehetett tudni, hogy lesz az egész, rápörögtetek, hogy na 32 csapat, ez kurvajó lesz, ehhez képest 3 héttel később már nyá-nyá-nyá elment a kedvem tőle, faszt verni sokkal élvezetesebb, ó baszki. az, hogy ha jelentkezel valahova kötelezettségekkel jár, amikkel tökéletesen tisztában voltatok mindannyian, elvégre letoltatok már legalább egy szezont velünk. igen, az előző sokkal családiasabb volt, és én is elsősorban a társaság miatt játszom, mellesleg kifejezetten rühellem azt, ha valaki a meccs után annyit mond h oké köszi a meccset cső, hisz nekem tök jó beszélgetéseim voltak már így hamachin random vadidegenekkel a fórumról.
na nem akarok személyeskedni, meg hogy sértődés legyen a dologból, de leírom amit gondolok. nem is arc nélkül, valószínűleg megyek arénára, meg ha lesz, fórumos focira is, nyugodtan lehet beszélni velem erről, twitteren még az igazi nevem is ott van, szóval fetomy és Eazzy én gyerekesnek tartom ezt a viselkedést, Amadeusét is annak tartottam, de a tieteket nehezebben tolerálom. ha durván fogalmaznék azt mondanám, olyanok vagytok, mint a hisztis kis picsák, de inkább nem, mivel amennyire ismerlek titeket még magatokra vennétek. ez, hogy most így teátrálisan cikkekben lemondtok, meg megy 3 oldalon keresztül a sírás, hogy ne legyetek már hülyék, jó ez kontra de én nem élvezem, brühhühhű, a társaság is szar, teljesen demagóg. sajnálom, hogy kiléptek, de engedjétek meg nekünk, hogy nem igazán értjük meg ezt a hirtelen felindulást.
következő szezonra, ha esetleg addig helyrebillenne a lelki egyensúlyotok, gyertek vissza, mert azért minden jó dolognak a gerincét alkotják régi tagok, most is tökre megörültem, hogy kaszoék beszálltak (barney-Pöcsnek annyira nem, mivel ő sajnos elég jó 😀 ), csak ne generáljátok ezeket a mérhetetlen negatív hullámokat.

és tényleg nem akarom, hogy most kiakadjatok, sőt örülnék, ha leírnátok a véleményeteket a dologról és ha vitába bocsátkozunk, akkor normális, teljesen elfogadható dolog kerekedne ki belőle, de most már úgy éreztem, muszáj leírnom a nagyjából átfogó véleményemet erről.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fe Tamás 😊, ha csak azért lépsz ki mert a Raveneket nem csíped, biztos találnánk megoldást...kovi470
Abszolút nem erről van szó, bírom őket. Azért indultam, mert allmadden, tehát lesz defense. Namost ha én belinkelem az elmúlt vagy 10 meccsemet allmaddenen, az össz irányító rating közelebb lesz a 153-hoz, mint a 100hoz... A completion % is közelebb lesz a 100-hoz, mint az 50-hez. Namost jó dolog, hogy téged szoros meccsen megvertelek, akit utána amadeus szarrávert, de az elmúlt jó néhány meccsemen simán megvert laby, kendi, zoli többször, eazy, gravedigger is asszem megvert volna, lol ellen talán bemákoltam egy OT wint. Gyakorlatilag semmi esélyem nyerni, hacsak nem úgy hozza ki a gép, hogy bemákolok néhány INT-et.

És hozzáteszem mindez nem felbaszott, hanem Eazy ellen konkrétan nem néztem a meccset, csak s-s-el hívtam a playeket és vártam, hogy vége legyen. Egyáltalán semmi hangulatom nincsen a maddenezéshez, nem is játszottam már jó ideje és nem is akarok. Ha valaki azt mondja, hogy van értelme úgy maradnom, hogy gyakorlatilag nem irányítok a meccs közben, csak hívom a playeket, akkor persze maradok szívesen, aztán az én meccseimet nyomjátok le gép ellen, akkor én is tudok olyannal foglalkozni amivel szeretnék, nektek úgyis mindegy, mert úgyis gép ellen nyomnátok és még maradtam is, minden fasza!

Azért meg lebaszni, hogy én hogy nem élvezem, mikor ott van .brk is aki sokszor kikap mégis élvezi nagyjából annyira veszettül értelmes indok, minthogy a ligából minimum 29 GM egy idióta pöcs, hogy nem szereti Avril zenéjét, miközben 3-unk szerint kurvajó. Hihetetlen, hogy emberek képtelenek felfogni, hogy amit ők élveznek, nem biztos hogy más is élvezi. Ha meg ezt fel is fogja valaki, még mindig lebasz azért, hogy miért nem csinálok olyat, amit nem élvezek. De megértem, manapság inkább mindenki nézi pl. minden nap a valóvilágot, aztán szidja hogy mekkora szar, ahelyett, hogy elkapcsolna, és ha netán valakinek van annyi esze, hogy rájöjjön, hogy inkább akkor talán hagyom a picsába, akkor meg köcsög lesz.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Én éjjel játszottam egyet Kiss-sel, jó játékos, hidd el továbbra is színvonalas marad a csoportotok! Persze az lenne a legjobb ha Fetomy maradna, dehát meg nem erőszakolhatjuk... (max. Amadeus, de kétlem hogy ezért hazajön Münchenből 😊 )Rataxes
Itt nem a színvonalról van szó, hanem a játékkedvről. Kiss lehet felőlem laby szintjén is, nem érdekel a meccs végkimenetele. Egyedül a Zoli elleni meccset játszanám szívesen, márpedig azért az egyért nem fogok maradni, mert barátságosat tudunk játszani bármikor.Eazzy
tehát ha a gép nem ebbe a csoportba rak, akkor kilépsz, mert nem tetszik a többiek neve? oh, wait...shawnka
Ezt csak Rata színvonalas dolgára írtam, tudod jól, hogy nem ez az elsődleges szempont, hogy milyen csoport. Korábban leírtam, hogy miért vállaltam idén, borulni kezd a dolog. Ha jön helyettes az csak nektek jobb, mert olyan emberrel gazdagodtok aki jobb nálam 😉 Mármint a liga szempontjából mindenképp

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Én éjjel játszottam egyet Kiss-sel, jó játékos, hidd el továbbra is színvonalas marad a csoportotok! Persze az lenne a legjobb ha Fetomy maradna, dehát meg nem erőszakolhatjuk... (max. Amadeus, de kétlem hogy ezért hazajön Münchenből 😊 )Rataxes
Itt nem a színvonalról van szó, hanem a játékkedvről. Kiss lehet felőlem laby szintjén is, nem érdekel a meccs végkimenetele. Egyedül a Zoli elleni meccset játszanám szívesen, márpedig azért az egyért nem fogok maradni, mert barátságosat tudunk játszani bármikor.Eazzy
Nem tudom Zoli mikor jött ide a fórumra pontosan, de ahogy visszaolvasgattam a topicban nekem úgy tűnt, hogy a tavalyi szezonban tűnt fel először. Na már most akkor az idei újakkal is simán kerülhetsz olyan kapcsolatba, hogy érdekeljen mi lesz a meccs vége. Gondolom a tavalyi szezonnak se úgy vágtatok neki, hogy alapból megvoltak az óriási rangadók hanem szezon közbe alakultak ki a dolgok. Idén meg csak többen vagyunk ami miatt csak több "feud"/barátság alakulhatna ki a GM-ek között.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Itt nem a színvonalról van szó, hanem a játékkedvről. Kiss lehet felőlem laby szintjén is, nem érdekel a meccs végkimenetele. Egyedül a Zoli elleni meccset játszanám szívesen, márpedig azért az egyért nem fogok maradni, mert barátságosat tudunk játszani bármikor.Eazzy
Pedig már alig vártam a 15. fordulót, de ezek után...
:rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Én éjjel játszottam egyet Kiss-sel, jó játékos, hidd el továbbra is színvonalas marad a csoportotok! Persze az lenne a legjobb ha Fetomy maradna, dehát meg nem erőszakolhatjuk... (max. Amadeus, de kétlem hogy ezért hazajön Münchenből 😊 )Rataxes
Itt nem a színvonalról van szó, hanem a játékkedvről. Kiss lehet felőlem laby szintjén is, nem érdekel a meccs végkimenetele. Egyedül a Zoli elleni meccset játszanám szívesen, márpedig azért az egyért nem fogok maradni, mert barátságosat tudunk játszani bármikor.Eazzy
tehát ha a gép nem ebbe a csoportba rak, akkor kilépsz, mert nem tetszik a többiek neve? oh, wait...
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Fe Tamás 😊, ha csak azért lépsz ki mert a Raveneket nem csíped, biztos találnánk megoldást...

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Én éjjel játszottam egyet Kiss-sel, jó játékos, hidd el továbbra is színvonalas marad a csoportotok! Persze az lenne a legjobb ha Fetomy maradna, dehát meg nem erőszakolhatjuk... (max. Amadeus, de kétlem hogy ezért hazajön Münchenből 😊 )Rataxes
Itt nem a színvonalról van szó, hanem a játékkedvről. Kiss lehet felőlem laby szintjén is, nem érdekel a meccs végkimenetele. Egyedül a Zoli elleni meccset játszanám szívesen, márpedig azért az egyért nem fogok maradni, mert barátságosat tudunk játszani bármikor.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én éjjel játszottam egyet Kiss-sel, jó játékos, hidd el továbbra is színvonalas marad a csoportotok! Persze az lenne a legjobb ha Fetomy maradna, dehát meg nem erőszakolhatjuk... (max. Amadeus, de kétlem hogy ezért hazajön Münchenből 😊 )

Rataxes mikor játszuk le a meccsünket?? - majd hamachin irj.üdwsmokar
Szerintem ráérünk még bőven, még a week 1 sincs teljesen lejátszva, week 2-ből meg még jó pár meccs hátra van.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Hát én mondtam, hogy nem fogok jelentkezni ebben a szezonban, de aztán jött az All Madden, és olyanok is jelentkeztek, akikkel szívesen játszottam volna, mint pl Kendi, fetomy is, akik szintén amúgy nem akartak. Ezért jelentkeztem. No offense Kiss felé, mert nem ismerem, de pl így már a csoportom megnyerése sem érdekel, van egy Homideus, meg két ismeretlen mellettem. Ha meg nem akarok nyerni, akkor minek vegyem el másoktól a lehetőséget, akik komolyan veszik?
Egyébként nem fogok lelépni természetesen ameddig nincs pótlóm, ez egyértelmű, kicseszni senkivel nem fogok. De biztosan lesz aki be akar lépni hamarosan.

Don't talk the walk, Walk the talk!