Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Kaszo mikor játsszuk le a 3. heti meccsünket?
Másik kérdés, a mi csoportunkba ki a statisztika frissítő technikus? 😀laby
statokról fogalmam sincs 😀 meccs most pl.?kaszo
Jó most is a meccs, de eddig bármikor rád írtam hamachi-n még sosem jött válasz. 😊laby
igen, mert nem véletlen van odaírva a nevem után, hogy fórumon keressen mindenki. nem ugrik fel a chatablak, hiába van beállítva a menüben, fogalmam sincs miért
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Kaszo mikor játsszuk le a 3. heti meccsünket?
Másik kérdés, a mi csoportunkba ki a statisztika frissítő technikus? 😀laby
statokról fogalmam sincs 😀 meccs most pl.?kaszo
Jó most is a meccs, de eddig bármikor rád írtam hamachi-n még sosem jött válasz. 😊

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Életem első QB visionös meccse 7 turnoverbe torkollott. Ugyanennyi complete passzom volt. Nem tudom, hogy a 65ös AWR vagy mi miatt, de nekem az a kibaszott háromszögbefogója jó ha volt 20 fokos. Kb. 1 célpontom volt végig, és mindig volt rajta minimum 3 ember.
A fair playben meg ha áthívtam a playeket egyből false start. ezt nem lehet valahogy kiküszöbölni?eaglesmcnabb
Fair play-nek semmi köze a false starthoz.
Az meg hogy kicsi a vision az AWR-től függ. Válts arra az emberre akinek dobni akarod és akkor teljesen mindegy hogy mekkora a vision szöge. 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Életem első QB visionös meccse 7 turnoverbe torkollott. Ugyanennyi complete passzom volt. Nem tudom, hogy a 65ös AWR vagy mi miatt, de nekem az a kibaszott háromszögbefogója jó ha volt 20 fokos. Kb. 1 célpontom volt végig, és mindig volt rajta minimum 3 ember.
A fair playben meg ha áthívtam a playeket egyből false start. ezt nem lehet valahogy kiküszöbölni?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Kaszo mikor játsszuk le a 3. heti meccsünket?
Másik kérdés, a mi csoportunkba ki a statisztika frissítő technikus? 😀laby
statokról fogalmam sincs 😀 meccs most pl.?
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Kaszo mikor játsszuk le a 3. heti meccsünket?

Másik kérdés, a mi csoportunkba ki a statisztika frissítő technikus? 😀

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
valaki meccs?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
inkább egy fröccsöt...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Valaki egy möccst most? ^^
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
VKi most egy meccset?irj hamachin nyugodtan
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
akkor én is kilépek.lol
Erre csak egy dolgot reagálhatok:
Lance slaps lol around a bit with a large troutLance
majd irc-en legyél ilyen kemény 😂

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
valaki meccs?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
akkor én is kilépek.lol
Erre csak egy dolgot reagálhatok:
Lance slaps lol around a bit with a large trout
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
srácok nem jött meg a laptopom, elvileg hétfőn vagy kedden hozzák és akkor a Kansas Ricsi Chiefs is bekapcsolódik a küzdelmekbe. Sorry még1szer!


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mérnök Úr, javaslom, hogy nyugodt szívvel lépj ki, és jelezd, 30-0 arányban a Steelers nyerte az állami rangadót. 😀
Illetve felszabaduló idődben írj cikket blogra 😀

kezd egy kicsit unalmassá válni, az Amadeus+ TO, Amadeus+RB téma...eaglesmcnabb
Igazad is van... Mondjuk Amadeus + Wake? Máris jobban hangzik nem? 😀

Egy edzőmeccset valaki?Rataxes
úgy látszik csak nekem unalmas 😊

este 10 után nekem is jöhet edzőmeccs.eaglesmcnabb
Szeretnél lapokba kerülni Fins vezérrel? 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Úgy látom vége a pre-seasonnak,most már elkezdhetnénk a frencsájzt....
(Ötletemnek semmi köze a 3 súlyos vereséghez 😀 😀 )
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
akkor én is kilépek.lol
http://www.youtube.com/watch?v=2Z4m4lnjxkY 😀 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Kicsit sok lesz a keverés. Én azt mondom, hogy aki ki akar szállni még most tegye meg. Próbáljunk mindenki helyett találni játékost, aztán a későbbiekben már mindenki tolja végig rendesen a szezont.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
brk és laby!
Leírom akkor a véleményem, bár már leírtam korábban is.
Az egy dolog pl, hogy te laby megtanultad a játékot, meg stb, de fetomy azt próbálja elmagyarázni, hogy őt ennyire mélyen nem érdekli, mert nem akarja végigszenvedni a dolgokat. Ez pedig mindenkinek szíve joga. Most ha ő nem akarja, mert nem tetszik neki a játék annyira, hogy bevállalja a sok szívást, akkor mért kellene?Eazzy
Plusz ugye Eazzy elvitted a Philly-t holott biztos sokan lettek volna vele, köztük én Steelers után kapásból őket választottam volna, te elvitted majd 2 meccs után lelépsz.laby
Az is csoda, hogy hozzám lecsúsztak, majd biztos neked még megmaradtak volna.

De ha a mi """"lázadásunk''''''' ennyire szíven üti a társaságot (nem értem egyébként mivel károsítjuk pl brk-t), akkor tessék, maradok akkor. Élvezhetitek a társaságomat továbbra is, (bár Zolin kívül nem igen kereste eddig se senki). Lecc gó! Végigtolom a szezont, ahogy megígértem, tiszteletem jeléül shawnka felé, hogy lássa, nálam nem két mp alatt illan el az ilyen.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
akkor én is kilépek.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
attól, hogy felszabadult egy csapat, nem lesznek mozgások a tulajdonosok között. legalábbis nem lenne fair senkivel szemben, ha mondjuk hirtelen Buffalóból/Miamiból/Clevelandből Philadelphiába költöznétek. ha jön valaki Eazzy helyére, akkor ő lesz az Eagles vezérembere, a drafton meg lehet majd imádkozni értük.shawnka
jólvan nyilván csak vicc volt pajtás 😀 😀 majd jövőre viszem őket, ha elbaszom az idei szezont 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
és akkor most hogy lesz a 3. forduló? megy még a 2.? Össze-vissza vagyunk people!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
attól, hogy felszabadult egy csapat, nem lesznek mozgások a tulajdonosok között. legalábbis nem lenne fair senkivel szemben, ha mondjuk hirtelen Buffalóból/Miamiból/Clevelandből Philadelphiába költöznétek. ha jön valaki Eazzy helyére, akkor ő lesz az Eagles vezérembere, a drafton meg lehet majd imádkozni értük.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Most akkor mi a helyzet? Ki helyett ki játszik, melyik csapattal?Shawn84
fetomy -> Kiss (Ravens)
Eazzy -> majd ha jelentkezik valaki, akkor ő (Philly)shawnka
jelentkezek a filire. vigyétek a brownst 😀eaglesmcnabb
én is, én is!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
brk és laby!
Leírom akkor a véleményem, bár már leírtam korábban is.
Az egy dolog pl, hogy te laby megtanultad a játékot, meg stb, de fetomy azt próbálja elmagyarázni, hogy őt ennyire mélyen nem érdekli, mert nem akarja végigszenvedni a dolgokat. Ez pedig mindenkinek szíve joga. Most ha ő nem akarja, mert nem tetszik neki a játék annyira, hogy bevállalja a sok szívást, akkor mért kellene?Eazzy
Én ezt teljesen meg is értem, és nincs is vele baj. Viszont ezt kitalálhattátok volna mondjuk 3 héttel ez előtt is, akkor nem szegtétek volna azon játékosok kedvét akik örültek a ti személyeteknek is a társak között.
Plusz ugye Eazzy elvitted a Philly-t holott biztos sokan lettek volna vele, köztük én Steelers után kapásból őket választottam volna, te elvitted majd 2 meccs után lelépsz.laby
igazán nekem adhatná..utána trédelném tovább a Bengals-ért. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?