Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Leirná nekem valaki ezt a portnyitogatást ? Enélkül is tudok játszani, de hátha azzal mégjobban menne , laggolás nélkül😊 Valamint erről is irhatna valaki pár szót,---> vertical sync ha már shawnka nem válaszolt a kérdésre 😊 Előre is kösz, nem vagyok nagy gamer, csak maddennel játszom , nem értek ezekhez a dolgokhoz 😊gravedigger
A vertical sync azt jelenti, hogy a játék lekorlátozza az fps-edet 60-ra, így a lehető "legfolyamatosabbnak" látszik a játék, azaz legkevésbé akadozik.

(legalábbis CS:Source-ban asszem ezt jelenti 😀 )
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Leirná nekem valaki ezt a portnyitogatást ? Enélkül is tudok játszani, de hátha azzal mégjobban menne , laggolás nélkül😊 Valamint erről is irhatna valaki pár szót,---> vertical sync ha már shawnka nem válaszolt a kérdésre 😊 Előre is kösz, nem vagyok nagy gamer, csak maddennel játszom , nem értek ezekhez a dolgokhoz 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
ma este, vagy holnap lehetne egy össznépi statbevitelt csinálni. még akár én is jövök segíteni, csak legyünk sokan, hogy pörögjön 😀shawnka
Ha a stat bevitel csak annyiból áll, hogy egyenként be kell írogatni a játékosokhoz a statokat, akkor abba Én is szívesen besegítenék. (nem kell semmi képlettel szórakozni meg egyéb cuccok)


valaki egy edzőmeccset?Raven17
a képletek már megvannak írva, csak frissíteni kell a dolgokat vagy hozzáadod a számokat, vagy felülírod attól függ milyen adat.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
ma este, vagy holnap lehetne egy össznépi statbevitelt csinálni. még akár én is jövök segíteni, csak legyünk sokan, hogy pörögjön 😀shawnka
Ha a stat bevitel csak annyiból áll, hogy egyenként be kell írogatni a játékosokhoz a statokat, akkor abba Én is szívesen besegítenék. (nem kell semmi képlettel szórakozni meg egyéb cuccok)


valaki egy edzőmeccset?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Üdv mindenki, mit kell tennem ahhoz, hogy én is tudjak multiplayerezni? 😀Dexxter Tailor
szedd le a hamachit, és nyisd ki az 1795ös 1797es portokat. ha ezzel megvagy írj ide a fórumra 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 762 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Üdv mindenki, mit kell tennem ahhoz, hogy én is tudjak multiplayerezni? 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
10 óra fele játszanék én is akinek lesz kedvem dobjon PM-et

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nem vagyok hozzászokva, h laggmentes a játék, minden rúgást elbasztam.

punt wins championship 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
majdhogynem több pontod lett mint yardod. hogy a faszba lehet ennyi pontot szerezni ennyi yarddal? dehát defense win championship 😀eaglesmcnabb
Igazából az volt itt a titok, hogy a folyamatosan a 40-eséről jöttem, mert a puntokat kibaszkodta oldalra. A másik meg, hogy kurvajól tudok időt pörgetni 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
majdhogynem több pontod lett mint yardod. hogy a faszba lehet ennyi pontot szerezni ennyi yarddal? dehát defense win championship 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Kiraktam a meccs statisztikáját, Commish úrat megkérném, hogy tegye vele a dolgát.

Elnézegetve nagyon langyos stat lett. Schaub csapnivaló volt, 5 passzból 1 keccs, Foster 70 yard. Legalább nem kell sok adatot bevinnem. 😀Vadkender
'' A passzjáték halála '' 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
megnéztem a statjaitokat 😀
mit ne mondjak, eléggé pass heavy meccs volt 😛
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Kiraktam a meccs statisztikáját, Commish úrat megkérném, hogy tegye vele a dolgát.

Elnézegetve nagyon langyos stat lett. Schaub csapnivaló volt, 5 passzból 1 keccs, Foster 70 yard. Legalább nem kell sok adatot bevinnem. 😀Vadkender
aztaqrva 😀 h a faxba sikerült nyerned egyáltalán 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én már eret vágtam, kancsó Brady nem volt képes eldobni 3 alkalommal a labdát, hiába nyomtam a gombokat kulcsszituációkban.
a lagg viszont megszűnt szerencsére. csöbörből vödörbe.

Madness 08!!!!lol
takaríts billentyűzetet 😛 btw tegnap játszottam Kiss-sel, aki ellen nekem is voltak ilyenek. Miller töküresen integetett, én meg püföltem az "e" betűt, de nem csinált semmit, tavalyi DPoY le is vitte Jézust a földre. Az ilyenek sajnos benne vannak.

just for the record, a twittered miért van reklámozva, ha a mezei user nem láthatja? 😛shawnka
én legutóbb 2 puntreturn-t kúrtam el, mert nem reagált az E-re mindkettőt megszerezte az ellen 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Kiraktam a meccs statisztikáját, Commish úrat megkérném, hogy tegye vele a dolgát.

Elnézegetve nagyon langyos stat lett. Schaub csapnivaló volt, 5 passzból 1 keccs, Foster 70 yard. Legalább nem kell sok adatot bevinnem. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
just for the record, a twittered miért van reklámozva, ha a mezei user nem láthatja? 😛shawnka
hogy legyen mit kérdezned 😛

nem a mezei usereknek van, hanem azoknak akikkel tényleg kommunikálok a fórumon, ők meg úgyis follow-olni fognak 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
én már eret vágtam, kancsó Brady nem volt képes eldobni 3 alkalommal a labdát, hiába nyomtam a gombokat kulcsszituációkban.
a lagg viszont megszűnt szerencsére. csöbörből vödörbe.

Madness 08!!!!lol
takaríts billentyűzetet 😛 btw tegnap játszottam Kiss-sel, aki ellen nekem is voltak ilyenek. Miller töküresen integetett, én meg püföltem az "e" betűt, de nem csinált semmit, tavalyi DPoY le is vitte Jézust a földre. Az ilyenek sajnos benne vannak.

just for the record, a twittered miért van reklámozva, ha a mezei user nem láthatja? 😛
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
én már eret vágtam, kancsó Brady nem volt képes eldobni 3 alkalommal a labdát, hiába nyomtam a gombokat kulcsszituációkban.
a lagg viszont megszűnt szerencsére. csöbörből vödörbe.

Madness 08!!!!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Szerk.: 2-3 perc volt hátra a meccsből és hozzám került volna a labda, én meg lepörgettem volna úgy is, nekem meg pár yard ide vagy oda. Viccesfiúval megbeszéltük, hogy nem játsszuk már le. Ha mindenkinek megfelel, akkor ez a stat lesz a végső.Vadkender
nekem megfelel, ha neked is, hogy elesel 3 first downtól 😛
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Hát én most már lesz*pom magam. Mondta lol, nyomjuk le, tökéletesen megy, kisebb laggok, de simán tűrhetőbb lett a játék, minden fasza. 23-7 nekem, utolsó negyed, mondom odáig semmi gond volt. Sokadjára sackeltem Brady-t megállítja a játékot, és mondja hogy így semmi értelme nem folytatja, nyomja a gombot de nem dobja el. Átérzem, rengetegszer volt nekem is ilyen. Visszatérünk játékba, kapásból még egy sack, Brady esése közben meg szétbaszott minket a game. Nekem ez volt az utolsó, hogy megpróbáltam lejátszani, vagy itt van ez a háromnegyedes stat, vagy a week 1-emet elkönyvelitek bye-nak, nekem mindegy.Vadkender
öö, tavaly volt egypár ilyen. toljatok még egy negyedet, aztán hozzáadjuk. ez miatt ne vágj eret, előfordul.
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Hát én most már lesz*pom magam. Mondta lol, nyomjuk le, tökéletesen megy, kisebb laggok, de simán tűrhetőbb lett a játék, minden fasza. 23-7 nekem, utolsó negyed, mondom odáig semmi gond volt. Sokadjára sackeltem Brady-t megállítja a játékot, és mondja hogy így semmi értelme nem folytatja, nyomja a gombot de nem dobja el. Átérzem, rengetegszer volt nekem is ilyen. Visszatérünk játékba, kapásból még egy sack, Brady esése közben meg szétbaszott minket a game. Nekem ez volt az utolsó, hogy megpróbáltam lejátszani, vagy itt van ez a háromnegyedes stat, vagy a week 1-emet elkönyvelitek bye-nak, nekem mindegy.

Szerk.: 2-3 perc volt hátra a meccsből és hozzám került volna a labda, én meg lepörgettem volna úgy is, nekem meg pár yard ide vagy oda. Viccesfiúval megbeszéltük, hogy nem játsszuk már le. Ha mindenkinek megfelel, akkor ez a stat lesz a végső.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
core2duo
próbáld, remélem te is sikerrel jársz.lol
megpróbáltuk most a Week 2-es meccsünkön Shawn84-gyel, első próbálkozásra elég késleltetve reagált a gombokra a játék mindkét oldalon (persze lehet hogy ettől függetlenül) de újraindítás után megoldódott, és duplaprocival is viszonylag simán (értsd: eddigi pályafutásom során a legjobban játszhatóan) futott nálam a játék. Murphy. úgyhogy majd legközelebb kiderül.kaszo
Uhh eredményből elég komolynak néz ki a meccs 😀Eazzy
hát igen, elég szoros volt végig, bővebb beszámoló a lapkifli topikban 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
ma este, vagy holnap lehetne egy össznépi statbevitelt csinálni. még akár én is jövök segíteni, csak legyünk sokan, hogy pörögjön 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ennek örömére lol mikor csapunk össze? A csapat már ezerrel hangolni akar a pennsylvaniai csatára, de előtte még Pats meccset le kell tudni.Deny
Kendivel játszom 6-tól, az eredménytől függően meglátjuk, h lesznek-e még idegeim egy másik meccsre. 😀lol
Okés, felmászok 7 felé hamára, majd írj rám, hogy váccáp. Ha nincs kedved, az se gáz, annyira én se akarok ma. De holnap este is oké nekem, csütörtökön is olyan 22-es kezdésig, pénteken meg teljesen.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Ennek örömére lol mikor csapunk össze? A csapat már ezerrel hangolni akar a pennsylvaniai csatára, de előtte még Pats meccset le kell tudni.Deny
Kendivel játszom 6-tól, az eredménytől függően meglátjuk, h lesznek-e még idegeim egy másik meccsre. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -