Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Átállítani semmit nem kell. Az 1795, és 1797 portokat kell megnyitni. http://portforward.com/ Itt kiválasztod a saját routerodat, majd jobb fent skip advertisment, madden 07, és képekkel elmagyarázza lépésről lépésre. Ha meg már a router felületén csak 1 hely van új portot megadni, akkor adj meg egy 1795-1797 tartományt. A többieket ez semmiben sem fogja zavarni. Hacsak mondjuk nem pont ezt a portot adta meg pl torrentezéshez, de akkor meg állítsa át 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
😀 😀 😀 mindig a legjobbat utálja mindenki.Amadeus91
Kiszel Tündi tanította ezt neked, mi? 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Remélem Kendivel egy csoportba jutok, hogy ott is legyen utálat 😀

srácok a port forwardingban milyen portokat kell átállítani és mire?
illetve ha ezt megteszem a többiek tudnak majd normálisan netezni?
mert itt hárman vagyunk albiba!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
azt hiszem egy Fetomy, Amadeus, LoL +1 valaki négyesben menne az utálat 1000 fokon. 😀Amadeus91
tessék?

én nem utálok senkit, csak a reakciód nem volt szimpatikus a vereségre. de új bajnokság, új lap.lol
nyugi ez csak trash. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
azt hiszem egy Fetomy, Amadeus, LoL +1 valaki négyesben menne az utálat 1000 fokon. 😀Amadeus91
utálat? nekem lol-al semmi bajom, max téged utálna mindhárom tag 😂 😂

mellesleg pihenő hét mi? 😀 lol jó kifogás 😀 ha meg te idén megversz ( 😂 😂 😂 ) akkor majd azt mondom hogy csak hagytalak, hogy maradjon némi rivalry jellege is a dolognak 😀fetomy
😀 😀 😀 mindig a legjobbat utálja mindenki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
azt hiszem egy Fetomy, Amadeus, LoL +1 valaki négyesben menne az utálat 1000 fokon. 😀Amadeus91
tessék?

én nem utálok senkit, csak a reakciód nem volt szimpatikus a vereségre. de új bajnokság, új lap.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
azt hiszem egy Fetomy, Amadeus, LoL +1 valaki négyesben menne az utálat 1000 fokon. 😀Amadeus91
utálat? nekem lol-al semmi bajom, max téged utálna mindhárom tag 😂 😂

mellesleg pihenő hét mi? 😀 lol jó kifogás 😀 ha meg te idén megversz ( 😂 😂 😂 ) akkor majd azt mondom hogy csak hagytalak, hogy maradjon némi rivalry jellege is a dolognak 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
eaglesmcnabb? 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
azt hiszem egy Fetomy, Amadeus, LoL +1 valaki négyesben menne az utálat 1000 fokon. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
de nagy a szerelem 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
ezt most írta a Commish twitteren:

@HEELshawnka
nagyon várom már a Madden liga harmadik kiadásának indulását. hát még ti hogy fogjátok, ha meglátjátok a csoportokat 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
Figyelj csak...hiányoltalak a playoff-ból... 😀Amadeus91
Az tök mindegy, hogy nem voltam playoff-os, amíg téged szarrávertelek 😀fetomy
sorry, de ellened volt a pihenő hét. Tudod, hogy frissek legyünk a szezon további részére. 😀 Csak komoly ellenfelek ellen vettük komolyan. 😉 😀 😀 😀 Am. meg húzzak bármilyen fost én idén is ott leszek, te meg idén sem, de azért ha összefutunk most is, kegyetlenül szétrúgom a segged a pályán. 😀 😀 😀

Shawnka, tegyél minket össze az első hétre! 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Figyelj csak...hiányoltalak a playoff-ból... 😀Amadeus91
Az tök mindegy, hogy nem voltam playoff-os, amíg téged szarrávertelek 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Reméltem, hogy megmaradnak nekem: Bengals.Pocs
elnyomtam azért egy halk kacajt magamban, sokkal viccesebb kívülről nézni az ilyet 😀kaszo
jó, van még valaki aki rajtam röhög most? 😀Amadeus91
én Sonkán mert megkapja a Seattlet 😀😀😀DDDDDDDD

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
Reméltem, hogy megmaradnak nekem: Bengals.Pocs
elnyomtam azért egy halk kacajt magamban, sokkal viccesebb kívülről nézni az ilyet 😀kaszo
jó, van még valaki aki rajtam röhög most? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Most közlöm hogy aki kihúzza a szeretett csapatomat azt beabálom, vagy belemegy a kocsonyába 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Reméltem, hogy megmaradnak nekem: Bengals.Pocs
elnyomtam azért egy halk kacajt magamban, sokkal viccesebb kívülről nézni az ilyet 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
Volt valami hallgatólagos megegyezés, hogy a Bengals Amadeusé? Ha igen, akkor még büszkébb vagyok magamra 😀Pocs
nem, dehogy volt. Kedvenc csapat, de ennyi. No harag. 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
Pocs is our HERO! 😂 😂 😂

Bár így egy picit kisebb élvezet lesz bedarálni Amadeust, de hát ez van :/ 😂

Amúgy nem tudom mit izgulsz Amadeus. Pryor, Sexy Rexy, Bengals, látszik hogy a szarokhoz vonzódsz, az lesz még akkor is, mikor te jössz 😉fetomy
Figyelj csak...hiányoltalak a playoff-ból... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Volt valami hallgatólagos megegyezés, hogy a Bengals Amadeusé? Ha igen, akkor még büszkébb vagyok magamra 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Pocs is our HERO! 😂 😂 😂

Bár így egy picit kisebb élvezet lesz bedarálni Amadeust, de hát ez van :/ 😂

Amúgy nem tudom mit izgulsz Amadeus. Pryor, Sexy Rexy, Bengals, látszik hogy a szarokhoz vonzódsz, az lesz még akkor is, mikor te jössz 😉
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Őőő... Mert ha bent marad a Bengals akkor a legszarabbat vitted volna....? 😀Rataxes
😂 😂 😂 😂Vadkender
jól van, röhögjetek csak, majd jön Sexy Rexy aztán konyec az egész ligának. 😀Amadeus91
és átveszi Mcnabb bácsitól a 'pickmasteroftheyear' megbízást 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Őőő... Mert ha bent marad a Bengals akkor a legszarabbat vitted volna....? 😀Rataxes
😂 😂 😂 😂Vadkender
jól van, röhögjetek csak, majd jön Sexy Rexy aztán konyec az egész ligának. 😀Amadeus91
kár volt leírnod amekkora máker vagy pont előtted megy ki a Reckinc 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
mostantól köcsög üzemmód on, kihúzom a legjobb elérhető csapatot.Amadeus91
Őőő... Mert ha bent marad a Bengals akkor a legszarabbat vitted volna....? 😀Rataxes
😂 😂 😂 😂Vadkender
jól van, röhögjetek csak, majd jön Sexy Rexy aztán konyec az egész ligának. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
mostantól köcsög üzemmód on, kihúzom a legjobb elérhető csapatot.Amadeus91
Őőő... Mert ha bent marad a Bengals akkor a legszarabbat vitted volna....? 😀Rataxes
😂 😂 😂 😂


Vadkender on Twitter