Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Cowboys 28-27 Bengals

jó kis meccs volt, nagyot játszott mind a 2 Offense. A Cowboysnál Miles és Witten, míg a Bengals csapatában Shipley és A.J. Green volt kiemelkedő. Mind2 bengáli elkapó 100 yard fölött végzett. Dalton 300 valahány yardot dobott megint. Részünkről volt még 2 Turn Over, egy Hall int és Fumble rec. Végig szoros volt a meccs, végül 1 pont döntött a Cowboys javára. Mind2 O-line jó munkát végzett, Romo-t csak 1szer sikerült Sackelni, Dalton-t talán 1szer sem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
futni sokkal nehezebb benne, kicsit talán túlságosan is, de amúgy annyival nem nehezebb hogy ne lehessen haladni, csak esélyed van döntő momentumokra a DEFtől nem csak akkor ha a gép véletlen megoldja neked. nagyobb a nyomás is a QB-n, de szerintem sokkal jobb a játékélmény.
és élethűbb eredmények születnek, nem ilyen 59-52 szintűek.eaglesmcnabb
felőlem is átállhatunk egyébként ha ennyire dicséritek, nekem nincs tapasztalatom benne, de akkor majd elkezdek gyakorolni gép ellen, hátha egy idő után már csak 30-40 ponttal ver meg 70 helyett 😀kaszo
Gép ellen feleslegesen gyakorolsz, komolyan mondom hogy semmi értelme. Keress mindig játszópajtást, mert csak online van értelme gyakorolni. 😊laby
pontosan!
emlékszem 2-3 éve a nagy kocka időszakomban oda-vissza vertem a gépet allmaddenen 20-30 pontokkal, majd jött az online liga és rögtön vereséggel kezdtem 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
féltem is tőle hogy valaki elsunnyogja, de szerencsére most már nem tudod visszaszívni 😀 bronzmeccsre én is nagyon várok már, legalább látnám hogy mit tud ez az allmadden szint online, ugyanis gép ellen esélyem sincs kb.kaszo
futni sokkal nehezebb benne, kicsit talán túlságosan is, de amúgy annyival nem nehezebb hogy ne lehessen haladni, csak esélyed van döntő momentumokra a DEFtől nem csak akkor ha a gép véletlen megoldja neked. nagyobb a nyomás is a QB-n, de szerintem sokkal jobb a játékélmény.
és élethűbb eredmények születnek, nem ilyen 59-52 szintűek.eaglesmcnabb
felőlem is átállhatunk egyébként ha ennyire dicséritek, nekem nincs tapasztalatom benne, de akkor majd elkezdek gyakorolni gép ellen, hátha egy idő után már csak 30-40 ponttal ver meg 70 helyett 😀kaszo
Gép ellen feleslegesen gyakorolsz, komolyan mondom hogy semmi értelme. Keress mindig játszópajtást, mert csak online van értelme gyakorolni. 😊

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
na mondjuk ha tudom, hogy senki sem tudja, akkor nem árulom ám el 😀.brk
féltem is tőle hogy valaki elsunnyogja, de szerencsére most már nem tudod visszaszívni 😀 bronzmeccsre én is nagyon várok már, legalább látnám hogy mit tud ez az allmadden szint online, ugyanis gép ellen esélyem sincs kb.kaszo
futni sokkal nehezebb benne, kicsit talán túlságosan is, de amúgy annyival nem nehezebb hogy ne lehessen haladni, csak esélyed van döntő momentumokra a DEFtől nem csak akkor ha a gép véletlen megoldja neked. nagyobb a nyomás is a QB-n, de szerintem sokkal jobb a játékélmény.
és élethűbb eredmények születnek, nem ilyen 59-52 szintűek.eaglesmcnabb
felőlem is átállhatunk egyébként ha ennyire dicséritek, nekem nincs tapasztalatom benne, de akkor majd elkezdek gyakorolni gép ellen, hátha egy idő után már csak 30-40 ponttal ver meg 70 helyett 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
ez így elég lehangoló, hogy ti azt hiszitek, hogy éppen kibeszélünk, pedig nem látjuk Dalton nagy fejét 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
á, ezt a shift+nyilat kerestem, szuper, köszi 😀kaszo
na mondjuk ha tudom, hogy senki sem tudja, akkor nem árulom ám el 😀.brk
féltem is tőle hogy valaki elsunnyogja, de szerencsére most már nem tudod visszaszívni 😀 bronzmeccsre én is nagyon várok már, legalább látnám hogy mit tud ez az allmadden szint online, ugyanis gép ellen esélyem sincs kb.kaszo
futni sokkal nehezebb benne, kicsit talán túlságosan is, de amúgy annyival nem nehezebb hogy ne lehessen haladni, csak esélyed van döntő momentumokra a DEFtől nem csak akkor ha a gép véletlen megoldja neked. nagyobb a nyomás is a QB-n, de szerintem sokkal jobb a játékélmény.
és élethűbb eredmények születnek, nem ilyen 59-52 szintűek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
á, ezt a shift+nyilat kerestem, szuper, köszi 😀kaszo
na mondjuk ha tudom, hogy senki sem tudja, akkor nem árulom ám el 😀.brk
féltem is tőle hogy valaki elsunnyogja, de szerencsére most már nem tudod visszaszívni 😀 bronzmeccsre én is nagyon várok már, legalább látnám hogy mit tud ez az allmadden szint online, ugyanis gép ellen esélyem sincs kb.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
menjen már a bronzmeccs, a nép egyre ingerültebb 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
á, ezt a shift+nyilat kerestem, szuper, köszi 😀kaszo
na mondjuk ha tudom, hogy senki sem tudja, akkor nem árulom ám el 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
kösziköszi mindenkinek! remélem akik néztétek legalább annyira élveztétek, mint mi 😊 sőt, biztos jobban a hülye trash miatt 😀 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ja amúgy van a csuda play, hát azt sem mertem sokszor használni, mert már így is köcsög voltam, mondjuk 3-4szer ellőttem azért a meccsen 😛 Az a vicc, hogy csak Megatronra szoktam ezt hívni, mert kellően gyors hozzá hogy utána hozza a yardokat.
A másik CJ-vel is volt egy csudaplayem, csak azt már shawnka ismeri 😕 😀

spinmove miatt meg muszáj lesz az all madden ott 10ből 9 helyett oylan 3szor sikerül, és lassabban is csinálja. JA és ez még csak best, CJ2K vagy Charles egy másik epizód.

8 néző is volt, miért nem megy már az a bronzmeccs? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
akkor láma kérdés a következő szezonra készülve: hogy lehet emberfogást hívni és duplázni/triplázni egy adott játékost? 😀

ja és még egy lenne: hogy lehet megváltoztatni a futás irányát? superstar módban mikor HB-ként játszottam többször is volt, hogy a gép áthívta, de nekem még mindig csak úgy sikerült, ha G-vel tükröztem az egész playt.kaszo
a D-s dolgokra én sem tudom a választ, de a futás az shift és nyíl.brk
á, ezt a shift+nyilat kerestem, szuper, köszi 😀
menüből meg nyilván nem fogok szórakozni, max majd akkor preventelek inkább 😊 köszi mindenkinek! végetek lesz 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most megy a bronz meccs ? És miért nem akar működni a stream ? Ja és gratula shawnka-nak 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
menüben adefensive assignementsnél lehet ráállítani embert elkapóra, és akkor végigőt figyeli. Énegyszerállítottam be, 3 play-ig használtam, mert mindhárom elkapáslett úgy, hogy tök üres volt az ember 😀
grat sonka amúgy! jó kismeccs volt! 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
akkor láma kérdés a következő szezonra készülve: hogy lehet emberfogást hívni és duplázni/triplázni egy adott játékost? 😀

ja és még egy lenne: hogy lehet megváltoztatni a futás irányát? superstar módban mikor HB-ként játszottam többször is volt, hogy a gép áthívta, de nekem még mindig csak úgy sikerült, ha G-vel tükröztem az egész playt.kaszo
a D-s dolgokra én sem tudom a választ, de a futás az shift és nyíl
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
ja és még egy lenne: hogy lehet megváltoztatni a futás irányát? superstar módban mikor HB-ként játszottam többször is volt, hogy a gép áthívta, de nekem még mindig csak úgy sikerült, ha G-vel tükröztem az egész playt.kaszo
G-vel kell ugyanúgy, csak előbb play áthívás, és ott a flip play.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
akkor láma kérdés a következő szezonra készülve: hogy lehet emberfogást hívni és duplázni/triplázni egy adott játékost? 😀

ja és még egy lenne: hogy lehet megváltoztatni a futás irányát? superstar módban mikor HB-ként játszottam többször is volt, hogy a gép áthívta, de nekem még mindig csak úgy sikerült, ha G-vel tükröztem az egész playt.kaszo
én sem tudok triplázni, de elvileg be lehet állítani valamelyik menüben, de baromságnak tartom, nyomsz egy preventet oszt letripláz bárkit. csak akkor szopod a futást 😀
áthívni magam sem tudom csak arra az 5 alap playre ,csak tükrözöm én is 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
na azért te sem gondoltad komolyan ezt 😛
0 turnoverem volt, az ellenfélnek meg 5 fumblija amiből csak 1et tudtam felszedni. Nem a gépet hibáztatom félreértés ne essék, látszott hogy ki a jobb ez egyértelmű, de azért nem hinném hogy a szerencsének köszönhetem hogy meccsben voltam. spinmove FTW
nyugi 😀
azért nem szeretek ellened játszani, mert kihasználod a madden nyújtotta előnyöket és kurva gyors vagy. ezt meg már lassan tökélyre fejleszted és whá 😀
nagyon jó döntő volt
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
akkor láma kérdés a következő szezonra készülve: hogy lehet emberfogást hívni és duplázni/triplázni egy adott játékost? 😀

ja és még egy lenne: hogy lehet megváltoztatni a futás irányát? superstar módban mikor HB-ként játszottam többször is volt, hogy a gép áthívta, de nekem még mindig csak úgy sikerült, ha G-vel tükröztem az egész playt.
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Grat a Bajnoknak. Majd jövőre több csapat lesz, és majd jobban megizzad.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
gratula sonkának! 😊

btw eagles"spinmove"mcnabb jól játszott, vagyis mellette volt fortuna ma is, jó döntő volt.brk
na azért te sem gondoltad komolyan ezt 😛
0 turnoverem volt, az ellenfélnek meg 5 fumblija amiből csak 1et tudtam felszedni. Nem a gépet hibáztatom félreértés ne essék, látszott hogy ki a jobb ez egyértelmű, de azért nem hinném hogy a szerencsének köszönhetem hogy meccsben voltam.

meccs közben hallgattam a megjegyzéseket. annyit fűznék hozzá, hogy nyilván végig zónáztam, mert fostam a hosszú passzoktól, ezért nyeltem a futásokat, bár volt amikor megfogtam, az irányítóval meg azért jöttem ki mindig a pocketből, hogy 1.: hátha megnyílik a terület előtte, 2: hátha rárontanak és üresen marad a slot WR.

egyébként kockázatos playt nem mertem hívni csak a legvégén, örülök hogy nem adtam el a lasztit.
LOL most látom az idei szezonban Baker beengedte az első sackjét 😀

jó kis meccs volt, várom a kövi szezont 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
huh, mekkora meccs volt. köszi Csabi, azt hiszem ilyen egy igazi döntő.

rendesen leépültem a 3. negyedre. a végén sikerült hosszú drive-ot csinálni, az eldöntötte szerintem. RZ defed nagyon bivaly volt a végén, konkrétan felugrottam, amikor Julio elkapta a labdát. büszke vagyok a védelemre, CJ-t kellett fogni, és ez sikerült szerencsére, bár azért meggyöngyöztette a homlokomat rendesen. hajajajajj, ez nagyon kemény volt, még mindig a hatása alatt vagyok 😀 el sem hiszem 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sokat gondolkodtam Barth és Hanson között, de Hanson mégiscsak berúgott mindent 😊 De Kluwe-n is gondolkodtam, hiszen mégiscsak majdnem 50-es átlaggal puntolt, csak ha már Golden Toe, akkor olyannak adom aki nem hibázott, és volt legalább 1 FG-je meccsenként persze.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
A döntőhöz méltó játék! Grat mindkettőnek, shawnka neked főleg a címért!

eaglesmynabb recept: spinmove + csoda CJ play 😀
azért 5 fumble-ből 1-et összeszedni...döntő lehetett volna a dolog, ha többet is sikerül. Jó kis meccs volt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.xfire.com/live_video/zsalabka/

A Bronz meccsről, akit érdekel.