Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
ahhoz, hogy tudj bronzmeccset játszani még kéne velem találkoznod 😀 amit én már most megtennék, mert még soká lesz este 😀shawnka
akkor nyomjuk. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
ahhoz, hogy tudj bronzmeccset játszani még kéne velem találkoznod 😀 amit én már most megtennék, mert még soká lesz este 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
na látom, hogy a Lions lett a liga köcsögje.... úgy látszik nem volt elég tőlem aktuális ellenfél+ LOL folyamatos froclizása, a T.O.-zás és az, hogy minden TD-t úgy viszek be, amikor csak tudom, hogy keresztbe futok az End Zone előtt. 😀 😀 😀 (a'la D-Jax)

Biago van kedved egy bronz meccshez majd? (komolyan kérdezve)

am jövőre ugyanitt, veletek, imádom ezt a ligát. Főleg mikor nyerek. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Igazándiból szvsz. azért lenne jó az All-Madden, mert így nem lennének olyan csúfságok, hogy spinmove-al végigszaladsz a pályán, vagy hogy a liga legjobb DT-je lepattan a RB-ről stb.
Ezeket ragyogóan ellensúlyozza az all madden, nem lesznek irreális statok, meccsenkénti 600 passzolt yarddal, vagy esetlegesen 6 elkapott TD-vel, igaz nem is lesznek ennyire irreálisan pontgazdag mérkőzések. De ettől még ugyanúgy lehet 40 pont fölött szerezni, és ugyanúgy lehet szopni a TD-ket ha fos playeket hívunk.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Nekem jó az all madden is, de akkor minél előbb fixáljuk le, mert akkor nekiállok arra gyúrni 😊 Ami nem lesz könnyű, mert sokszor még az all pro d# is megszívat, de sebaj 😊 Max párszor le leszek nullázva a következő szezonban 😊
Eddig is a társaság miatt voltam itt, az pedig all maddenen is ugyanaz lesz.
A vereségek miatt eddig se rinyáltam, ezután se fogok, csak akkor minél előbb találjuk ki hogy all pro-n, vagy all maddenen szivattok-e szarrá a következő szezonban 😂

Ja és akkor viszont határozottan a draft-rookie-PO választási sorrend mellett vagyok 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Játszhatunk felőlem bármilyen szinten, nekem teljesen mindegy, elvagyok vele 😊

Én speciel kikapcsolódásnak veszem ezt a játékot, különösebben az sem zavar, ha kikapok. Max akkor kicsit felcsesz, főleg ha valamilyen hülyeség miatt, de következő héten ugyanúgy próbálom. Meg egyébként is, idén érzem meg lesz a siker shawnka ellen, nem alszik el a csapatom a szünetben 😊
Egyébként tag team partnerem, ha kell valami lebonyolítás, sorsolás segítség, akkor szólj.

Ha nem kell, akkor jelzem, webkamerás vázás sorsolás mellett azonnal lesz elemző műsor is.
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Nekem teljesen mindegy milyen nehézségi szinten játszunk, a jó társaság a lényeg számomra és az szerintem megvan 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ha ezen múlik hogy többen legyünk én is az all-madden módra szavazok! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
megszorongassam a tökét (sonka ellen tavalyi, remélem emlékszik rá).
.brk
38-37, életem meccse 😊 a szünetig nulla ponton tartottál, a második félidőben csodát műveltem, te pedig elbasztál egy XP-t 😀shawnka
nem emlékszel rá pontosan 😀 végén rámentem a 2 pontosra és nem sikerült, így nyertél 😊.brk
a lényeg, hogy elmulasztottad a lehetőséget az extra pontszerzésre 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
megszorongassam a tökét (sonka ellen tavalyi, remélem emlékszik rá).
.brk
38-37, életem meccse 😊 a szünetig nulla ponton tartottál, a második félidőben csodát műveltem, te pedig elbasztál egy XP-t 😀shawnka
nem emlékszel rá pontosan 😀 végén rámentem a 2 pontosra és nem sikerült, így nyertél 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
smokar és wallacepro: Ti testvérek vagytok?Schleck
Nem testvérek, mindkettő az én haverom, sokat játszunk baráti körben egymás ellen, és akarnak ők is nevezni. Ma este épp Fifáztunk és egy helyen voltunk, mondtam nekik hogy regisztráljanak és jelezzék hogy akarnak játszani. Ha az tűnt fel hogy egy ip-ről jött a két komment akkor ezért volt igy.gravedigger
Jah, igen. Csak hogy ezt nem látja mindenki, és nehogy végül gondotok legyen belőle, ezért írtam. De így akkor érthető. 😊Schleck
Nem is hiszem hogy gond lenne majd belőle, mert játszani majd mindenki otthonról a saját gépéről fog 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jójó, de még mindig kisbetű 😀shawnka
megtisztelhetlek annyival hogy a nevedet naggyal írom 😀
készülök a döntőre, all-maddenen kihívtam a flakonokat, Mattyfiú dobott 2 INTet, de így is kiszoptam egy FG-al 21-24-re 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
jójó, de még mindig kisbetű 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Örülök hogy Shawnka leszűrte a lényeget.
Személy szerint 0-13-as szezon után is vállalnám a játékot bármilyen nehézségi fokban, akár random csapattal is. Ez egy kurva jó játék, nálam all-time top3, azzal kiegészülve hogy egymás ellen nyomhatjuk már megér egy misét... fel nem foghatom hogyan válthat ki idegkárosodást egyesekben, de elfogadom, és megértem. Én eddig sem baszogattam senkit amiatt hogy hogyan játszik, annyit kérek csupán ti se tegyétek.

Gondolkodtam hogy játszok egy meccset gyakorlásképpen a legszarabb csapattal ,de rájöttem hogy ez a madden és itt nincs szar csapat 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
megszorongassam a tökét (sonka ellen tavalyi, remélem emlékszik rá).
.brk
38-37, életem meccse 😊 a szünetig nulla ponton tartottál, a második félidőben csodát műveltem, te pedig elbasztál egy XP-t 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
smokar és wallacepro: Ti testvérek vagytok?Schleck
Nem testvérek, mindkettő az én haverom, sokat játszunk baráti körben egymás ellen, és akarnak ők is nevezni. Ma este épp Fifáztunk és egy helyen voltunk, mondtam nekik hogy regisztráljanak és jelezzék hogy akarnak játszani. Ha az tűnt fel hogy egy ip-ről jött a két komment akkor ezért volt igy.gravedigger
Jah, igen. Csak hogy ezt nem látja mindenki, és nehogy végül gondotok legyen belőle, ezért írtam. De így akkor érthető. 😊

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Irigylem én is .brk kollégát, hogy élvezi azt is ha szarráverik, én nem. Meg is lehet érteni, meg emózni is lehet, én szimplán úgy gondolom, hogy lehetőleg nem csinálok olyat, ami felbasz. Nehogymár gyökér legyek, mert nem fejelgetem tovább a falat, mikor rájövök, hogy az fáj.. 😀fetomy
nem vagyok azért mazochista, bár hozzá tartozik, hogy én általában garbage timeban kapok +20 pontot, addig szorosak a meccseim. és oké idén nagy átlagban a fasz rosszabbik végén voltam, de jövőre meg lesz majd a 4-9ből 8-5.
persze tényleg mások vagyunk, engem egy vereség kb annyira visel meg, mint egy szúnyogcsípés és pont ezért nem értem a hisztiket, ha valaki jobb nálam, akkor motivál az, hogy legalább szép halált haljak (á la Biagio elleni meccsem), vagy megszorongassam a tökét (sonka ellen tavalyi, remélem emlékszik rá).
a madden gép ellen élvezhetetlen, ligában meg ha kikapok, tuti van valami jó jelenet (wtf az szinte biztos), vagy legalább dumálok utána egy jót az ellenféllel (pl lol-al teljesen lespanoltunk a meccsünk után).
and that's why i'm lovin it
pa-parra-papa-paaaa
:')
és ott van zoli+deny is pl akik szintén zokszó nélkül tolják, gondolom hasonló indíttatásból
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Jólvan, meg van a megoldás. Fetomy megkapja a legjobb csapatot, amit még tápolunk neki egy kicsit, aztán jövő karácsonyig egy szót se.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
smokar és wallacepro: Ti testvérek vagytok?Schleck
Nem testvérek, mindkettő az én haverom, sokat játszunk baráti körben egymás ellen, és akarnak ők is nevezni. Ma este épp Fifáztunk és egy helyen voltunk, mondtam nekik hogy regisztráljanak és jelezzék hogy akarnak játszani. Ha az tűnt fel hogy egy ip-ről jött a két komment akkor ezért volt igy.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Tomi, ha nem érteném meg, akkor nem emóznék, mert nem érteném meg 😀 Szíved joga eldönteni, szerettük hogy itt voltál. Vágom is, hogy miért, meg nem is, de ez lényegtelen. De most, hogy egy vadonatúj bajnokság indul miért nem adsz neki még egy esélyt? Szerintem mindenki örülne neki és I mean it.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Irigylem én is .brk kollégát, hogy élvezi azt is ha szarráverik, én nem. Meg is lehet érteni, meg emózni is lehet, én szimplán úgy gondolom, hogy lehetőleg nem csinálok olyat, ami felbasz. Nehogymár gyökér legyek, mert nem fejelgetem tovább a falat, mikor rájövök, hogy az fáj.. 😀

Az eredményeket meg akkor hagyjuk. Én a normális focit szeretem, nem az ilyen 100-0-ákat meg 120-80-akat, tehát ízlés kérdése,amiről meg nem érdemes vitázni 😛
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
tegnap Washington-Baylor: 56-67. mert az ugye kibaszott reális eredmény, és mégis ennyi lett.shawnka
jó de ott a jövő Colts QB-ja irányított és szoknia kell h szar D# lesz mögötte és kell a sok pont. 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
tegnap Washington-Baylor: 56-67. mert az ugye kibaszott reális eredmény, és mégis ennyi lett.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
vagy lehet azt is csinálni, mint brk barátom, aki élvezi ezt az egészet, még akkor is ha kikap. és? jövőre visszajön és megpróbálja újból, hátha. és ha nem jön össze? a kenyér nem lesz olcsóbb, hogy egy klasszikust idézzek, a világ nem dől összeshawnka
jaj de kis cunci vagy 😀
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
élvezet erre hazaérni, komolyan 😀
Csabi, jövőre legyél Jets-cel, akkor nem fog beszólni senki 😀

engem nem zavar az all-maddenre átkonvertálódás, de akkor legyen szavazás. ha megelektáljátok, akkor az lesz és nem lesznek ilyen viták, mivel nem fogja tudni senki sem arra fogni, hogy a gyenge gép által irányított köcsögök miatt baszódott el az életkedvem és lettem emós. ellenérv, hogy ez nem profi liga, hanem egy kizárólag a bowl.hu nation részére kitalált BARÁTSÁGOS bajnokság, ahol NEM alfaatyaúristen profik játszanak, hanem BÁRKI, akinek kedve van hozzá és részese szeretne lenni. ha valaki így játszik, valaki meg úgy kérdem én: ki a faszt érdekel? mi, emberek is különbözőek vagyunk, mégsem baszogatod mondjuk a kosárpályán a haverodat, mert nem úgy emeli rá a gyűrűre a labdát ahogy te, és mégis beesik neki.
arra akarok kilyukadni, hogy stílus miatt ne baszogassunk már senkit. ő ilyen, elfogadjuk. az is megoldás, amit fetamás és eazzy csinált, hogy bevágják a hajukat a szemük elé, és elkullognak. vagy lehet azt is csinálni, mint brk barátom, aki élvezi ezt az egészet, még akkor is ha kikap. és? jövőre visszajön és megpróbálja újból, hátha. és ha nem jön össze? a kenyér nem lesz olcsóbb, hogy egy klasszikust idézzek, a világ nem dől össze.

hagyjátok abba az ellenségeskedést.shawnka
Ezt most célzásnak veszem. Egyébként meg kihagytad... 😂


Vadkender on Twitter