Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
élvezet erre hazaérni, komolyan 😀
Csabi, jövőre legyél Jets-cel, akkor nem fog beszólni senki 😀

engem nem zavar az all-maddenre átkonvertálódás, de akkor legyen szavazás. ha megelektáljátok, akkor az lesz és nem lesznek ilyen viták, mivel nem fogja tudni senki sem arra fogni, hogy a gyenge gép által irányított köcsögök miatt baszódott el az életkedvem és lettem emós. ellenérv, hogy ez nem profi liga, hanem egy kizárólag a bowl.hu nation részére kitalált BARÁTSÁGOS bajnokság, ahol NEM alfaatyaúristen profik játszanak, hanem BÁRKI, akinek kedve van hozzá és részese szeretne lenni. ha valaki így játszik, valaki meg úgy kérdem én: ki a faszt érdekel? mi, emberek is különbözőek vagyunk, mégsem baszogatod mondjuk a kosárpályán a haverodat, mert nem úgy emeli rá a gyűrűre a labdát ahogy te, és mégis beesik neki.
arra akarok kilyukadni, hogy stílus miatt ne baszogassunk már senkit. ő ilyen, elfogadjuk. az is megoldás, amit fetamás és eazzy csinált, hogy bevágják a hajukat a szemük elé, és elkullognak. vagy lehet azt is csinálni, mint brk barátom, aki élvezi ezt az egészet, még akkor is ha kikap. és? jövőre visszajön és megpróbálja újból, hátha. és ha nem jön össze? a kenyér nem lesz olcsóbb, hogy egy klasszikust idézzek, a világ nem dől össze.

hagyjátok abba az ellenségeskedést.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

4. negyedben 3 td-s előnyben az ellen 30asa körül 4th és 4 volt talán, nyilván nem rúgtam el.

eaglesmcnabb
Hát ezen most besírtam. Még is mi a kérdésed? 😀Vadkender
nézd már meg hogy ki mennyiszer ment neki 4th downnak a szezonban. Ezek szerint midnenkinek köcsög a játékstílusa.
Elegem van hogyha futok a QBval az a baj, ha CJre dobok az a baj, ha előnynél nekimegyek a 4th downnak az a baj. Kurvára nem tudtam volna berúgni és 4 yard kellett nyilván nekimentem. Nem hiába egyedül az én rugóm nem hibázott rúgást idén, ugyanis csak akkor rúgok ha tuti.

Ha már itt tartunk hogy IRL mi nincs, IRL nincsenek ennyire kihasználva a TE-k, csak ezt senki nem említi mert én nem használom úgy mint egyesek.
IRL nem raknak be HB-t FB-nek, érdekes ellenem szinte mindenkinek HB volt bent FB poszton. és még sorolhatnám.
Vagy legyenek LEÍRT szabályok, vagy ne legyenek kikötések, de ne ez legyen ami most van, mert kicsit szarul esik hogy mindig megkapom a KÖCSÖG játékstílust, ráadásul más is ugyanígy csinálja.
Soha nem használtam stiff armot, de ellenem volt pl. hogy 3 védőm is lepattant stiff armra, köztük tulloch és suh is ez sem volt élethű, most akkor ezért is pattognom kellett volna?

Sajnálom ha játszok nyilván arra törekedek, hogy nyerjek, ha ott a lehetőség ugyanúgy spin move-ozok, ha nincs senki CJ-n ugyanúgy odadobom neki a lasztit, és ha ott az üres terület ugyanúgy bemegyek, nem értem mit kellene csinálnom.
Ráadásul azon az ominózus 79 pontos meccsen még a futás is ment, mégis mit kellett volna csinálnom? hozzam be stantont oszt dobálgassak inteket, hogy ne nyerjek ennyire? vagy mit?


http://www.nfl.com/gamecenter/2011102311/2011/REG7/colts@saints#tab=recap&recap=fullstory&menu=highlights ez mi volt fetomy? amúgy. Mekkora fasz a Saints is, remélem nem ők nyerik idén a SB-t ilyen KÖCSÖG játékkal.
érdekes módon tavaly voltak ennél nagyobb arányú győzelmek is amiatt senki nem szólt fel...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
eaglesmcnabb: Igen allmadden jó lenne. De attól még a köcsög játékstílus nem csak a fly-ból áll. Pl. abból, hogy 3TD előnyben 4th and 4-t nem rúgsz el. Értem én, hogy lényeg, hogy élvezzük a játékot, csak nem tudom kinek élvezet, hogy alázva van. Vagy a nyolcmillió spin move-ból, ami a játék nagyjából legirreálisabb része, mivel normális ütemben nyomva nemcsak az életben soha nem látott pörgést mutat be, de úgy cselezi ki a másikat, hogy még fel is gyorsul. Bár lehet én nem láttam csak még olyat, hogy egy játékos egy futás alatt 6szor megpördül a tengelye körül 😀

De mondhatnám a Lions-Vikings meccset, ahol a félidőben 42-20-ra vezetett a lions, de a 2. félidőben azért még rápakolt 37 pontot. 73-23-as eredmények IRL nem születnek, mert 3-4 TD előnyben már nem akar semmit az offense, hogy ne alázzon. És nem az volt, hogy Best-el akartál futtatni órát, hanem Best-nek 1 TD-je lett, Staffordnak meg 9, és 500 yard, aminek a fele CJ-é,6 TD mellett...fetomy
All madden-en hiába nyomna spin move-ot, nagyon ritkán jön össze.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
smokar és wallacepro: Ti testvérek vagytok?

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Valaki egy meccset úgy 20 perc múlva?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
eaglesmcnabb: Igen allmadden jó lenne. De attól még a köcsög játékstílus nem csak a fly-ból áll. Pl. abból, hogy 3TD előnyben 4th and 4-t nem rúgsz el. Értem én, hogy lényeg, hogy élvezzük a játékot, csak nem tudom kinek élvezet, hogy alázva van. Vagy a nyolcmillió spin move-ból, ami a játék nagyjából legirreálisabb része, mivel normális ütemben nyomva nemcsak az életben soha nem látott pörgést mutat be, de úgy cselezi ki a másikat, hogy még fel is gyorsul. Bár lehet én nem láttam csak még olyat, hogy egy játékos egy futás alatt 6szor megpördül a tengelye körül 😀

De mondhatnám a Lions-Vikings meccset, ahol a félidőben 42-20-ra vezetett a lions, de a 2. félidőben azért még rápakolt 37 pontot. 73-23-as eredmények IRL nem születnek, mert 3-4 TD előnyben már nem akar semmit az offense, hogy ne alázzon. És nem az volt, hogy Best-el akartál futtatni órát, hanem Best-nek 1 TD-je lett, Staffordnak meg 9, és 500 yard, aminek a fele CJ-é,6 TD mellett...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Jó a fair play. Simán enged, ha olyan a szitu, ha vezetsz is néha enged, szóval reális. És mi All Maddenen szoktuk tolni online.szaba
Az lehet hogy amikor játszottunk a mod egy-az-egyben kiszedte a Shotgun játékokat a playbookomból?Rataxes
Madden -> bármi lehet. De én ilyenről többéves pályafutásom alatt sosem hallottam még. Ergo nagyon nem tűnik legitnek.
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember

4. negyedben 3 td-s előnyben az ellen 30asa körül 4th és 4 volt talán, nyilván nem rúgtam el.

eaglesmcnabb
Hát ezen most besírtam. Még is mi a kérdésed? 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jó a fair play. Simán enged, ha olyan a szitu, ha vezetsz is néha enged, szóval reális. És mi All Maddenen szoktuk tolni online.szaba
Az lehet hogy amikor játszottunk a mod egy-az-egyben kiszedte a Shotgun játékokat a playbookomból?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nemá baszdki Eaglesmcnabb, maradjál csak szépen a ligában 😊 Nem kell megsértődni, irigykednek... 😛 Tök jó lesz a köv. szezon 😊 Épp virágozna fel a dolog, erre alapemberek akarnak kiválni, nem lesz ez így jó...

Egyébként a kétpontosan kívül van még egy lehetőség az előnyszerzésre: onside kick, mostanában egész jól megy. Amadeus ellen is bejött, csak hülye voltam és a végén döntetlennél odarúgtam neki ahelyett hogy még egy onside-ot csináltam volna 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Szabával nyomtam pár hete egy meccset, és be volt nála téve valami Fair-play mod. Nekem tetszett... :rolleyes:Rataxes
fair play amúgyhülyeség. Jó, mert 4th downokat és 2pt-osokat nem engedi, de nem jó mert van mikor pl. 4th and inchesre simán reális lenne rámenni.

.brk: ha 1 szar vs 10 kurvajó lenne akkor indulnék. 😊 Ígymeg nyomok friendly-ben aztán kész 😊fetomy
Jó a fair play. Simán enged, ha olyan a szitu, ha vezetsz is néha enged, szóval reális. És mi All Maddenen szoktuk tolni online.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem tudom mi baj van a játékstílusommal.
egy Flyt sem dobtam, ennyire szar a gépi Defense.
volt egy screen Youngnak, amiből csinált egy 90 yardos TD-t úgy hogy átment a védelmen spin moveokkal, volt két hosszú futás, kurvára nem tehetek róla hogy az all-pro defense nem tudta levédekezni, ráadásul itt is spin move-val vertem meg a védőt. Volt egy 46 yardos Pettigrew TD, ahol ugye gyök kettővel futott, csak a védője hit stic-elni akart de elvétette, hiába ment gyök2vel, nem volt más ember ott. Meg volt egy KO return ott is nyolcmillió spinmove, és best begyalogolt.

Kronológikus sorrendben egyébként:
Az elején Biagio támadott, leszedtem a RZ ban egy passzt, pont odairányítottam teljesen véletlenül Tullochot ahova jött a passz egyáltalán nem a gépi D szedte, ezután sikerült egy hosszú futás besttől TDre, majd rögtön utána egy KO return. Na mármost 2 TD előnyben nyilván nem fogok szanaszét blitzelni, zónáztam végig hogy ne szopjam a hosszú passzokat ennek eredményeképpen elég lassan haladt biagio, öltem az órát rendesen, de ez is volt a célom... 4. kísérletre kétszer mentem neki, egyszer garbage timeban, abból TD lett, egyszer meg a 4. negyedben 3 td-s előnyben az ellen 30asa körül 4th és 4 volt talán, nyilván nem rúgtam el.

a célom végig az volt hogy futásokkal ölöm az órát, csak hát becsúszott 1-2 hosszú futás nem fogok letérdelni sima TD helyzetben hogy menjen az idő. Az irányítóval csak kényszerhelyzetben futottam általában 3rd down szituációkban hogy legyen meg a FD.

egy szó mint száz, FLY-t egyáltalán nem dobtam titus young a 88as speedjével totálisan alkalmatlan rá gondolom ezzel mindenki tisztában van, screenből bolt az a 90es TD, a 81es futott TD meg nem azért sikerült mert KÖCSÖG a játékstílusom. alig dobtam incompletet, nyilván nem azért mert flyokat hajigáltam. Meg lehet nézni a labdabirtoklást, fele annyi mint Biagionak, igaz, szerencsém volt a második INT-el és a fumbleval, de az sem azmiatt volt mert KÖCSÖG a játékstílusom. Egyébként 3. és kurvasokra preventeltem és volt romonak egy 43 yardos futása ellenem, mégsem idegeskedtem emiatt.

1.: Tavaly én voltam a Köcsög mert Younggal rohangáltam. Erre idén direkt nem ezt csináltam, ott a sok scrambler irányító még sem fut senki. ja én vagyok a KÖCSÖG

2.: Idén én vagyok a KÖCSÖG csak nem tudom hogy miért, valaki kifejthetné, hogy miben nyilvánul meg a Köcsög játékstílus...

Nem vagyok egy nagy madden játékos, de tény hogy mindig olyan játékstílust választok, ami fekszik a csapatnak, kihasználom a csapatom erősségeit.

Ott egy rakás csapat gyors futóval, mégse kellett senkinek a Chiefs, se a Titans, de az én stílusom KÖCSÖG, mert Bush gyors. értem.

alapvetően kurvajó volt a társaság, élvezetből voltam itt, és vagyok, de nem látom értelmét indulni a következő bajnokságban. Egyébként BIagio nem azért nem indul, mert az én játékstílusom KÖCSÖG, hanem mert All-Pro szinten nem lehet védekezni. És ezt egyedül én helyeseltem eddig. Na erről ennyit.

szerk.: Ja, + ha valaki triplázásnál rádobja a TE-re és az nem kapja el ,az ne a maddent hibáztassa már. köszi.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én is játszanék ha lehet 😊

1. eaglesmcnabb
2. shawnka
3. Bálesz
4. brk
5. Zoli
6. deny
7. laki
8. Rataxes
9. Amadeus
10. lol
11. Duff
12. Habi
13. Farky
14. Awesome
15. gravedigger
16. Sebii
17. kaszo
18. laby
19.wallacepro
20. smokar
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akkor jelentkeznék én is 😊

1. eaglesmcnabb
2. shawnka
3. Bálesz
4. brk
5. Zoli
6. deny
7. laki
8. Rataxes
9. Amadeus
10. lol
11. Duff
12. Habi
13. Farky
14. Awesome
15. gravedigger
16. Sebii
17. kaszo
18. laby
19.wallacepro
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Semmi baj nincs eaglesmcnabb stílusával, jól játszott, csak azt be kell látni, hogy a gépi allpro D egy erős Ot nem fog tudni levédekezni sose. Tehát, ha kicsit több szerencsém lett volna, akkor is egy 40-40 körül eredmény jött volna ki és valószínűleg az döntött volna, mint farkyék wild card meccsén, hogy ki megy rá a kétpontosra. Személy szerint sokkal jobban örülök egy 17-13-as meccsenek, ahol nincsenek minden playben misstackleök és nem lehet mindent hitstickel megoldani.
Romo számai is megerősítik ezt: 77%al passzoltam, amiben volt 4 drop, ha azokat levesszük 85%-os mutatót kapunk, ami irreális. Third downok 10/11... És nem én vagyok a kurvajó, hanem a gépi D szar. Szerintem.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
kibaszott nagy mákom volt, bár megjegyzem a RZ defem fejlődött nem is keveset, 2 INT-et szedtem a RZ-ban, illetve egy 4th and out a 2 yardosomnál, plusz egy KO Return (Best első meccse returnerként 😀), gyakorlatilag eldőlt az első 3 negyedben, bár azért észnél kellett lenni, mert a végére nagyon jött a Dallas.eaglesmcnabb
most a saját kétyardos vonaladról tényleg nekimentél a 4. és soknak vagy valamit félreértek?kaszo
szerintem félreérted, gondolom eaglesmcnabb endzoneja előtt 2 yarddal fogta meg biagio 4. kísérletét
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
kibaszott nagy mákom volt, bár megjegyzem a RZ defem fejlődött nem is keveset, 2 INT-et szedtem a RZ-ban, illetve egy 4th and out a 2 yardosomnál, plusz egy KO Return (Best első meccse returnerként 😀), gyakorlatilag eldőlt az első 3 negyedben, bár azért észnél kellett lenni, mert a végére nagyon jött a Dallas.eaglesmcnabb
most a saját kétyardos vonaladról tényleg nekimentél a 4. és soknak vagy valamit félreértek?
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Szabával nyomtam pár hete egy meccset, és be volt nála téve valami Fair-play mod. Nekem tetszett... :rolleyes:Rataxes
fair play amúgyhülyeség. Jó, mert 4th downokat és 2pt-osokat nem engedi, de nem jó mert van mikor pl. 4th and inchesre simán reális lenne rámenni.

.brk: ha 1 szar vs 10 kurvajó lenne akkor indulnék. 😊 Ígymeg nyomok friendly-ben aztán kész 😊fetomy
jó, sajnálom, hogy ennyien kiléptek 😊

2 pontosok meg (tudom én voltam a fő 2 pontosos) muszáj volt, laggolt a játék csomószor, úgyh folyamatosak voltak a kihagyott mezőnygólok, extra pontok és 10 yardos puntok.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szabával nyomtam pár hete egy meccset, és be volt nála téve valami Fair-play mod. Nekem tetszett... :rolleyes:Rataxes
fair play amúgyhülyeség. Jó, mert 4th downokat és 2pt-osokat nem engedi, de nem jó mert van mikor pl. 4th and inchesre simán reális lenne rámenni.

.brk: ha 1 szar vs 10 kurvajó lenne akkor indulnék. 😊 Ígymeg nyomok friendly-ben aztán kész 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szabával nyomtam pár hete egy meccset, és be volt nála téve valami Fair-play mod. Nekem tetszett... :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
egyébként akik kiléptek. egy meccset nem bírtok ki, hogy cserébe legyen 10 kurvajó? én is csak azért játszom, mert szeretem a maddent (noha egy szarfos maga a program) és csak mások ellen érdemes játszani
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát ez epic gyerekek... De látom vágod már Biagio, hogy miért léptem ki én is 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
#2 Dallas Cowboys vs. #3 Detroit Lions 28 - 42Biagio
szomorú nap ez a mai
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Most nézzük a meccs statjait...

25-6 a 1st downok a Cowboysnak...6 firstből 42 pont....ez hihetetlen. Romo 498 passzolt yard. Hát nem csodálom, hogy Biagio kiakadt. Ennyire dominálni, és kikapni ennyire az több mint idegölő lehetett.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Gondolom NE nyerje meg-et akartál írni.

Lassan amúgy az idei liga harmada felmondja a tagságot...😀Eazzy
Hátha lionsstafford megnyeri, tuti én sem indulok. 😀

Az egyébként k*rvára érdekes, és vicces és kiborító egyben hogy a Lionsnak volt 6 firstdownja, és 6 TD-je. A Cowboysnak 23 firstdown. És még hogy nem kellenek ide szabályok, így aztán tényleg élvezhető a játék. Nem csodálkozom Biagio visszalépésén.


Vadkender on Twitter