Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Gondolom NE nyerje meg-et akartál írni.

Lassan amúgy az idei liga harmada felmondja a tagságot...😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Idegesítő játékstílus + geci makkerség a legjobb kombináció 😀
Év közben is volt egy pár meccsed, ahol rendesen segített a madden, pl ellenem is, úgy tűnik az idei év a tied 😀
Mostmár kicsit szurkolok, hogy nyerd is meg, vicces lenne, elég nagy upset, az ilyet meg mindig lehet bírni, hajrá! 😉Eazzy
Teljesen igazad van, de NE nyerje meg mert akkor folytatni fogja ezt a stílust, illetve mások is átveszik, mert azt látják, hogy ez beválik. És akkor viszont semmi nem menti meg a ligát a színvonal további süllyedésétől.

Látod, még az alapjába véve nyugodt Biagiot is annyira kiborította a játékstílusa, hogy visszavonta a kövi szezonba való nevezését is. Ennyit erről.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Idegesítő játékstílus + geci makkerség a legjobb kombináció 😀
Év közben is volt egy pár meccsed, ahol rendesen segített a madden, pl ellenem is, úgy tűnik az idei év a tied 😀
Mostmár kicsit szurkolok, hogy nyerd is meg, vicces lenne, elég nagy upset, az ilyet meg mindig lehet bírni, hajrá! 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
kibaszott nagy mákom volt, bár megjegyzem a RZ defem fejlődött nem is keveset, 2 INT-et szedtem a RZ-ban, illetve egy 4th and out a 2 yardosomnál, plusz egy KO Return (Best első meccse returnerként 😀), gyakorlatilag eldőlt az első 3 negyedben, bár azért észnél kellett lenni, mert a végére nagyon jött a Dallas.eaglesmcnabb
boooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.

Sose gondoltam, hogy eljön ez a pillanat, de most kifejezetten Biagionak szurkoltam.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kibaszott nagy mákom volt, bár megjegyzem a RZ defem fejlődött nem is keveset, 2 INT-et szedtem a RZ-ban, illetve egy 4th and out a 2 yardosomnál, plusz egy KO Return (Best első meccse returnerként 😀), gyakorlatilag eldőlt az első 3 negyedben, bár azért észnél kellett lenni, mert a végére nagyon jött a Dallas.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
#2 Dallas Cowboys vs. #3 Detroit Lions 28 - 42
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Grat eaglesmcnabbnek. 😊 Szeretném visszavonni egyúttal a nevezésemet, az Allpro szintű CPU nekem nem jönne be még egy seasonra.

1. eaglesmcnabb
2. shawnka
3. Bálesz
4. brk
5. Zoli
6. deny
7. laki
8. Rataxes
9. Amadeus
10. lol
11. Duff
12. Habi
13. Farky
14. Awesome
15. gravedigger
16. Sebii
17. kaszo
18. laby
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Csinálhatnánk Most Improved GM of the Year szavazást is a tavalyi szezonhoz képest 😀 Szerintem az ottani 0-7-es teljesítményemhez képest fejlődtem 😀Eazzy
ne is mond, azóta meg akartalak verni 😀
lehet, hogy ez magyarázatra szorul. szóval tök jó esélyem lett volna PO-ra, de jöttél és mindenki megvert, míg én korábban játszottam már a Ravenssel és kiszoptam tőlük elég rendesen. ha jól emlékszem a srác, aki velük volt kb mindenkit megvert, szóval a szinte biztos L-ek helyett aki veled játszott már jöttek a biztos W-k, én meg pont egy győzelem híján kiszorultam a PO-ból. persze ha kaszo nem ver meg, akkor megvan PO, de akkor te ott mortal enemyvé váltál 😀.brk
És tessék, kvittek vagyunk. 😀 Megvertél most egy hajszállal, ami miatt én estem ki a PO-ból idén, mikor év elején meg rendre olyanoktól kaptál ki, akiket én megvertem 😀 És nálam is igaz, hogy ha megverem végül Ratát, akkor szintén benn vagyok. Úgyhogy 1-1 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
az Amadeus reszortja. 😀lol
na tudod mikor baszom fel magam még1szer a szar laggos neted miatt.Amadeus91
mindenki más kibírta. csak te nem.
Ha annyira zavart volna amúgy, akkor az elején is kiléphettél volna.eaglesmcnabb
score.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
valaki vevő egy csapat- és playbook tesztelő edzőmeccsre?Farky
Biagioval lenyomom a PO-t utána nyomhatunk egyet.eaglesmcnabb
minek nyomod le? 😛Farky
Hát hogy végre kiessen. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
valaki vevő egy csapat- és playbook tesztelő edzőmeccsre?Farky
Biagioval lenyomom a PO-t utána nyomhatunk egyet.eaglesmcnabb
minek nyomod le? 😛

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Csak nehogy majd sírva lépjetek ki. 😀szaba
az Amadeus reszortja. 😀lol
na tudod mikor baszom fel magam még1szer a szar laggos neted miatt.Amadeus91
mindenki más kibírta. csak te nem.
Ha annyira zavart volna amúgy, akkor az elején is kiléphettél volna.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Csak nehogy majd sírva lépjetek ki. 😀szaba
az Amadeus reszortja. 😀lol
na tudod mikor baszom fel magam még1szer a szar laggos neted miatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
valaki vevő egy csapat- és playbook tesztelő edzőmeccsre?Farky
Biagioval lenyomom a PO-t utána nyomhatunk egyet.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nincsen azzal baj, én csak örülök neki, ha minél erősebb a bajnokság 😊 de eaglesmcnabbnél jobb úgysincsen.shawnka
jobb tényleg nincsen csak ügyesebb 😀 de olyan akad bőven 😀

meccspartnereket szívesen fogadok mámma!eaglesmcnabb
Jelen
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Én szívesen játszanék, de csak később érnék rá.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
valaki vevő egy csapat- és playbook tesztelő edzőmeccsre?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Csak nehogy majd sírva lépjetek ki. 😀szaba
az Amadeus reszortja. 😀lol
😂


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Csak nehogy majd sírva lépjetek ki. 😀szaba
az Amadeus reszortja. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
nincsen azzal baj, én csak örülök neki, ha minél erősebb a bajnokság 😊 de eaglesmcnabbnél jobb úgysincsen.shawnka
jobb tényleg nincsen csak ügyesebb 😀 de olyan akad bőven 😀

meccspartnereket szívesen fogadok mámma!eaglesmcnabb
Csak nehogy majd sírva lépjetek ki. 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nincsen azzal baj, én csak örülök neki, ha minél erősebb a bajnokság 😊 de eaglesmcnabbnél jobb úgysincsen.shawnka
jobb tényleg nincsen csak ügyesebb 😀 de olyan akad bőven 😀

meccspartnereket szívesen fogadok mámma!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Csinálhatnánk Most Improved GM of the Year szavazást is a tavalyi szezonhoz képest 😀 Szerintem az ottani 0-7-es teljesítményemhez képest fejlődtem 😀Eazzy
ne is mond, azóta meg akartalak verni 😀
lehet, hogy ez magyarázatra szorul. szóval tök jó esélyem lett volna PO-ra, de jöttél és mindenki megvert, míg én korábban játszottam már a Ravenssel és kiszoptam tőlük elég rendesen. ha jól emlékszem a srác, aki velük volt kb mindenkit megvert, szóval a szinte biztos L-ek helyett aki veled játszott már jöttek a biztos W-k, én meg pont egy győzelem híján kiszorultam a PO-ból. persze ha kaszo nem ver meg, akkor megvan PO, de akkor te ott mortal enemyvé váltál 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Csinálhatnánk Most Improved GM of the Year szavazást is a tavalyi szezonhoz képest 😀 Szerintem az ottani 0-7-es teljesítményemhez képest fejlődtem 😀Eazzy
én tavaly 1-et se nyertem, szóval dettó 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
nincsen azzal baj, én csak örülök neki, ha minél erősebb a bajnokság 😊 de eaglesmcnabbnél jobb úgysincsen.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Csinálhatnánk Most Improved GM of the Year szavazást is a tavalyi szezonhoz képest 😀 Szerintem az ottani 0-7-es teljesítményemhez képest fejlődtem 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!