Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 802 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Srácok félig meddig off téma, de a MotoGP versenyzők hivatalos 2023-as vagy akar 22-es sapkáit valahol meg lehet venni? Vegigneztem minden online shop-ot, de a MotoGP hivatalos oldalán is elég gyér a felhozatal.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Bagnaia eddig hatalmas csalódás volt idén nekem, de ez most klasszis volt. Szépen és türelmesen behúzta. Szép volt!

Megnehezíti nekem, hogy végül melyik b betűs Ducatis olasz legyen a kedvencem. 😀
roberto23
Ez a mai a világbajnok Bagnaia volt ez kétségtelen. Kiderül Le Mansba melyik utazik ki.

Amúgy én minden alkalommal rázom a fejem, amikor feljön, hogy Pecco nem birja a nyomást és hogy azért bukik amikor bukik. A faszi MotoGPs győzelmeinek legalább a fele ilyen volt mint a mai. Egy-két tizedre a másodiktól, úgy hogy szinte végig szorongatták a tökeit. Csak nézzük meg az első király kategóriás győzelmét Aragonban MM ellen. Nem az a sétagalopp volt az se… Aki nem tudja kezelni a nyomást, az nem hoz össze egy szekérhátsó ilyen futam győzelmet.

Nyilván hülyén hangzik egy győzelem, meg kb. az idei legjobb versenye után ezt mondani de nagyon kéne Pecconak egy sportpszihomókus, aki ezt szépen felgöngyölítené nála.
Cowboykarcsi90
Nekem inkább úgy rémlik, hogy akkor dobálja a vasat amikor relatíve nyugis helyzetben van...

több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Bagnaia eddig hatalmas csalódás volt idén nekem, de ez most klasszis volt. Szépen és türelmesen behúzta. Szép volt!

Megnehezíti nekem, hogy végül melyik b betűs Ducatis olasz legyen a kedvencem. 😀
roberto23
Ez a mai a világbajnok Bagnaia volt ez kétségtelen. Kiderül Le Mansba melyik utazik ki.

Amúgy én minden alkalommal rázom a fejem, amikor feljön, hogy Pecco nem birja a nyomást és hogy azért bukik amikor bukik. A faszi MotoGPs győzelmeinek legalább a fele ilyen volt mint a mai. Egy-két tizedre a másodiktól, úgy hogy szinte végig szorongatták a tökeit. Csak nézzük meg az első király kategóriás győzelmét Aragonban MM ellen. Nem az a sétagalopp volt az se… Aki nem tudja kezelni a nyomást, az nem hoz össze egy szekérhátsó ilyen futam győzelmet.

Nyilván hülyén hangzik egy győzelem, meg kb. az idei legjobb versenye után ezt mondani de nagyon kéne Pecconak egy sportpszihomókus, aki ezt szépen felgöngyölítené nála.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 059 — Kinek mit intézett a kormánya
Ma nem lesz Cup futam
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
az olasz MM-i magasságokban
ez jó neki, mindig ő van az elején a többiek nem tudnak konstansan jól menni
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 802 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Bagnaia eddig hatalmas csalódás volt idén nekem, de ez most klasszis volt. Szépen és türelmesen behúzta. Szép volt!

Megnehezíti nekem, hogy végül melyik b betűs Ducatis olasz legyen a kedvencem. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 059 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem akarok jynxelni, de ebben megint benne van nálam, hogy Pecco eldobja a gépet
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Perez igazan nyomhatna egy Rosberget iden, mar ha hagyjak neki.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
motogp-ben idén baromira sok a bukta
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Szerintem ezt Max elengedte...
Biztos lesz pár keresetlen szava a csapathoz, de az is tuti,hogy Perez a következő 2 futam valamelyikén szopni fog
ThundersNFL a Jobbágy
Nem hiszem, hogy elengedte. Perez gyorsabb volt egész hétvégén nála.
Mr.Breaker
Ez amúgy miből derült ki? Az időmérőn eléggé elverte Perezt.
Jughead
Horner elnézést kért, de a hosszú a szezon mondatban minden benne volt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
P3 nem jó, de nem is tragikus! #16 👏
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 272
Szerintem ezt Max elengedte...
Biztos lesz pár keresetlen szava a csapathoz, de az is tuti,hogy Perez a következő 2 futam valamelyikén szopni fog
ThundersNFL a Jobbágy
Nem hiszem, hogy elengedte. Perez gyorsabb volt egész hétvégén nála.
Mr.Breaker
Ez amúgy miből derült ki? Az időmérőn eléggé elverte Perezt.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Szerintem ezt Max elengedte...
Biztos lesz pár keresetlen szava a csapathoz, de az is tuti,hogy Perez a következő 2 futam valamelyikén szopni fog
ThundersNFL a Jobbágy
Nem hiszem, hogy elengedte. Perez gyorsabb volt egész hétvégén nála.
Mr.Breaker
pont ezt akartam írni, hogy lehet a holland így jobban járt, mert foghatja a rossz kiállásra, úgy meg lehet, hogy a pályán kapott volna ki, mert az látszik, hogy nem gyorsabb
több mint 1 éve
Mr.Breaker 1 871
Szerintem ezt Max elengedte...
Biztos lesz pár keresetlen szava a csapathoz, de az is tuti,hogy Perez a következő 2 futam valamelyikén szopni fog
ThundersNFL a Jobbágy
Nem hiszem, hogy elengedte. Perez gyorsabb volt egész hétvégén nála.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 272
Kemény, hogy azok ott ketten mennyire nyomják. 😀 A középmezőnyben senki nem falaz, ők meg a határon.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Szerintem ezt Max elengedte...
Biztos lesz pár keresetlen szava a csapathoz, de az is tuti,hogy Perez a következő 2 futam valamelyikén szopni fog

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
olyan mintha a Ferrari nem is akarna küzdeni
NB2
Esélytelen, de azért megpróbálhatta volna hibára kényszeríteni Verstappent.
1mp gyorsabbak 😬
steelwolf
Lehet hogy pont ennyi lesz a kulonbseg a 3. es a 4. Hely kozott hogy nem ment bele. Felemetes a Red Bull foleny..
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Mekkora amatőrizmus volt ez a Red Bulltól. Ha fordítva történik mekkora népharag menne, hogy megint Maxet segítik és direkt cseszték el Pereznek.
Jughead
Az biztos most meg inkább karörvendenek sok helyen....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 272
Mekkora amatőrizmus volt ez a Red Bulltól. Ha fordítva történik mekkora népharag menne, hogy megint Maxet segítik és direkt cseszték el Pereznek.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
olyan mintha a Ferrari nem is akarna küzdeni
NB2
Esélytelen, de azért megpróbálhatta volna hibára kényszeríteni Verstappent.
1mp gyorsabbak 😬
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Ha így marad azt hiszem Hornertől kezdve mindenki le lesz faszfejezve

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
olyan mintha a Ferrari nem is akarna küzdeni
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Azt hiszem Perez a következő két futamon szopni fog

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Verstappen beszopta, nem is értem miért hívták ki
NB2
Hát sajnos nem annyira!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 059 — Kinek mit intézett a kormánya
Hamilton szívta meg leginkább