Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 016
Na, mar hivatalos.
Ugyhogy az FIA-nak sikerult ismet athagnia a sajat szabalyait es ramutatni, hogy ugy is az lesz, amit ok jonak gondolnak. 😀

Kibaszva ezzel sajat magukkal is, hogy egy ilyen vegtelenul meltatlan helyzetben odatoljak a cimet, nem az, hogy huzzak meg egy futamig, hogy legalabb tovabb legyen nyitott a bajnoki cim kerdese es tobben legyenek kivancsiak a kovetkezo versenyre is. 😀
Stez
A bajnoki cím sorsa nem nyitott már Spa óta.
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, mar hivatalos.
Ugyhogy az FIA-nak sikerult ismet athagnia a sajat szabalyait es ramutatni, hogy ugy is az lesz, amit ok jonak gondolnak. 😀

Kibaszva ezzel sajat magukkal is, hogy egy ilyen vegtelenul meltatlan helyzetben odatoljak a cimet, nem az, hogy huzzak meg egy futamig, hogy legalabb tovabb legyen nyitott a bajnoki cim kerdese es tobben legyenek kivancsiak a kovetkezo versenyre is. 😀

több mint 1 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Szeretem ezt az FIA-t. Tavaly kurva nagy balhe utan, szabalytalanul odaadtak a cimet valakinek, kirakjak a felelost, hogy legyen egy bunbak, amiert ilyen szanalmasak ezek mind, majd sikerult egy ev mulva ugyanilyen wtf dolgot megcsinalni, ujra megmutatva, hogy a sajat szabalyaikat sem tudjak es tartjak be.
Stez
Majd most az lesz gondolom, hogy a versenyigazgató megint rossz oldalt fénymásolt le, mint Monaco-ban és így akkor nem érvényes erre a versenyre a szabály, bocsi mindenkinek… 😀
StormST
Mostmar ezt biztosan nem fogjak visszavonni, ezek utan nem merik azt mondani, hogy bocs, megsem bajnok a csavo.

Csak az a vicc, hogy konkretan nem eleg, hogy Verstappen maga is tesz eleg sokat, hogy utaljak ot, de meg az FIA is megoldja, hogy ezt a szerencsetlent azert is meggyuloljek, ami egyebkent pont nem az o hibaja, hiszen neki kb. tok mindegy, most nyer-e vagy a legkozelebbi versenyen, neki mar zsebben van az a cim.

De nem, az FIA megint beleszol, athag mindent, ami nyilvan Verstappenen csapodik le.
Stez
Nem fogják visszavonni, olyat az FIA sose tenne, az egy annyira komolytalan gittegylet, hogy hibát még sose vállatak magukra, 100%-ban biztos nem…



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 1 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Na kezdik megfejteni mi történt, a fél- illetve részpontos szabály csak akkor lép életbe, ha a versenymegszakítás után nem tudják újraindítani a futamot, ha újra tudják lényegtelen a körszám mindenképpen teljes pontokat osztanak ki. Így lehet most világbajnok Verstappen.
Hogy ennek mi értelme van az jó kérdés, de elvileg ezért lett már itt világbajnok Verstappen.
Mr.Breaker
Aha, tehát ha ülnek 2 óra 55 percet a boxban, kimennek, 2 óra 59 percnél kint vannak teszem azt a 3. körön és nincs már kint a safety car, akkor 4 körért is járhat teljes pont? Mert az zseniális azért…



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szeretem ezt az FIA-t. Tavaly kurva nagy balhe utan, szabalytalanul odaadtak a cimet valakinek, kirakjak a felelost, hogy legyen egy bunbak, amiert ilyen szanalmasak ezek mind, majd sikerult egy ev mulva ugyanilyen wtf dolgot megcsinalni, ujra megmutatva, hogy a sajat szabalyaikat sem tudjak es tartjak be.
Stez
Majd most az lesz gondolom, hogy a versenyigazgató megint rossz oldalt fénymásolt le, mint Monaco-ban és így akkor nem érvényes erre a versenyre a szabály, bocsi mindenkinek… 😀
StormST
Mostmar ezt biztosan nem fogjak visszavonni, ezek utan nem merik azt mondani, hogy bocs, megsem bajnok a csavo.

Csak az a vicc, hogy konkretan nem eleg, hogy Verstappen maga is tesz eleg sokat, hogy utaljak ot, de meg az FIA is megoldja, hogy ezt a szerencsetlent azert is meggyuloljek, ami egyebkent pont nem az o hibaja, hiszen neki kb. tok mindegy, most nyer-e vagy a legkozelebbi versenyen, neki mar zsebben van az a cim.

De nem, az FIA megint beleszol, athag mindent, ami nyilvan Verstappenen csapodik le.

több mint 1 éve
Mr.Breaker 1 870
Na kezdik megfejteni mi történt, a fél- illetve részpontos szabály csak akkor lép életbe, ha a versenymegszakítás után nem tudják újraindítani a futamot, ha újra tudják lényegtelen a körszám mindenképpen teljes pontokat osztanak ki. Így lehet most világbajnok Verstappen.
Hogy ennek mi értelme van az jó kérdés, de elvileg ezért lett már itt világbajnok Verstappen.
több mint 1 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Szeretem ezt az FIA-t. Tavaly kurva nagy balhe utan, szabalytalanul odaadtak a cimet valakinek, kirakjak a felelost, hogy legyen egy bunbak, amiert ilyen szanalmasak ezek mind, majd sikerult egy ev mulva ugyanilyen wtf dolgot megcsinalni, ujra megmutatva, hogy a sajat szabalyaikat sem tudjak es tartjak be.
Stez
Majd most az lesz gondolom, hogy a versenyigazgató megint rossz oldalt fénymásolt le, mint Monaco-ban és így akkor nem érvényes erre a versenyre a szabály, bocsi mindenkinek… 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szeretem ezt az FIA-t. Tavaly kurva nagy balhe utan, szabalytalanul odaadtak a cimet valakinek, kirakjak a felelost, hogy legyen egy bunbak, amiert ilyen szanalmasak ezek mind, majd sikerult egy ev mulva ugyanilyen wtf dolgot megcsinalni, ujra megmutatva, hogy a sajat szabalyaikat sem tudjak es tartjak be.

több mint 1 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Nyilván csak formaság, mert úgyis (teljesen megérdemelten) bajnok lesz Vestappen, de hogy ki vajon a 100% pont? Vagy a Honda ennyire hazai pályán akar bajnokot, hogy félredobják a szabálykönyvet?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Red Bull kirakta, hogy ketszeres vilagbajnok Verstappen. Ok csak basszak el a matekot.

több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Az a szomorú, hogy ennyire tehetséges és egyébként szerethető mezőnyt szerintem nem láttam még, és ehhez nem sikerül rakni egy olyan szervező csapatot, akik köréjük raknak egy fasza keretet. Szánalmasak.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 136
Imádtam azt a cringe jelenetsort, ahogy Verstappen odaült a fotelbe és látszott rajta, hogy kurvára nem érti, hogy most ezt miért majd inkább visszament a többiekhez. 😀

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 016
Nyilván formaság az egész, de elég vicces, hogy a csapatok a versenyzők se tudják követni, hogy most akkor világbajnok-e...
több mint 1 éve
Mr.Breaker 1 870
Ezt tuti benézték, még kell neki 1 pont, amatőr banda, cseresznye a mai sz*rkupac tetejére. 😀
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Mindamellett, hogy tényleg tök mindegy, most mindenhogy itt akarták neki átadni jól érzem?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
F1 Twitter még nem rakta ki h vb
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na most bajnok vagy nem bajnok?

több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 016
Senki nincs a helyzet magaslatán ahogy látom
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Fuú a fotelben...
Eléggé legalja
Hogy kapnak teljes pontokat? Én most nem értem
Tarsi
Megvolt az 50%a a futamnak
braxa88
75%-ig nincs teljes pontszám.
Jughead
Akkor h meglegyen neki a vb

Szerkesztette: braxa88
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Hát mondjuk ez a fél futomozás-ra full pont. Miért nem lehet százalékosan arányosítani?

Természetesen csak részlet kérdés, ígyis úgyis VB és nagy gratuláció neki, agyonverte a teljes mezőnyt!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 136
Hogy kapnak teljes pontokat? Én most nem értem
Tarsi
Megvolt az 50%a a futamnak
braxa88
75%-ig nincs teljes pontszám.
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hogy kapnak teljes pontokat? Én most nem értem
Tarsi
Megvolt az 50%a a futamnak
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Azért fura ez az 5 sec, mert az égvilagon semmit nem nyert vele Leclerc. Pont, hogy így volt még egy lövése Pereznek a végére...
Hanni
Nekem nem csak ez az érdekes, hanem ilyenkor szokott jönni a figyelmeztetés...most nem jött....de nem is baj, hogy ennek a szezonnak vége, mert komolytalan lett, hogy Ver bárhonnan indul, mindig nyer.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 860 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na az ilyenek miatt mondom, hogy nem világbajnok alkat Leclerc. Nem bírja a nyomást, túl sok a hiba. Remélem kap érte egy 5 secet.
Tarsi
Sztem egy ,vezethetelen' Ferrarit nehéz pályán tartani!
Ocon csak szimplán lassabb volt, de nem csúszkált az autó!
De mindenki máshogy látja!
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 016
Hogy kapnak teljes pontokat? Én most nem értem