Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
Ezért tuti kap egy 5 mp-t Leclerc.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Mi a szarnak esös gumi???? Menjenek már, ez egy veszélyes sport, haladjunk.
Gecc ennél hatszor gyengébb biztonságú autókkal simán mentek 2000-es években.
Szerintem gáz ami megy. Akkor legyen szabály hogy max interes idöven megyünk oszt csá.
Katasztrófa
Eazzy
Nem csak ez a gond, hanem, hogy annyira esik, hogy nem látnak. Egyébként volt olyan futam anno Ausztráliában hogy maga Senna állította meg a versenyt ès ment fel a versenyirodába, hogy stop. Szóval innen könnyű. Mèg szerencse, hogy a fiam nem kelt fel ezért.
dande2
Emlékszem én még Silverstone-ra is, ahol özönvíz volt konkrétan, a Bridge után, a Priory és a Brooklands környékén orosz rulett volt haladni, Hakkinen konkrétan a semmiből aquaplaningolt
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Leclerc alatt meg totál elfogyott a gumi, mily meglepő 😔
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hamilton nem venné zOcon ha tudna előzni!
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Verstappen messze a leggyorsabb, Perez nuku

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
Az a tempó, amit Verstappen diktál valami brutális.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
Ha nem szakad az eső, akkor a vizes gumival 2-3 kör alatt fel lehet szárítani a pályát.
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Aztán felszárd pillanatokon belül az ideális ív, és lehet azon vonatozni....
Vicc ez a fia
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nevetséges, tényleg megvárták míg interre szárad a pálya...
Mr.Breaker
Ha köröztek volna SC mögött akkor ez már jó ideje meglett volna.
Bazzani
AZ egy dolog, hogy oket nem merik kiengedni, de nem ertem, hogy az ilyen eseteknel miert nem kuldenek ki mondjuk tobb safety car szeru sima szemelygepkocsit, hogy azok korozgessenek es szaritsak a palyat legalabb. Foleg, amikor pont a feggy az a sportag, ahol tizcsilliard muszerrel majdhogynem percre pontosan elore tudjak mar jelezni, hogy eso varhato, tehat a szervezok mindig tudjak elore, hogy milyen esellyel kell vizes futamra szamitani.

több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nevetséges, tényleg megvárták míg interre szárad a pálya...
Mr.Breaker
Ha köröztek volna SC mögött akkor ez már jó ideje meglett volna.

több mint 1 éve
Mr.Breaker 1 870
Nevetséges, tényleg megvárták míg interre szárad a pálya...
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tavaly volt valamelyik futam, hogy nem indítottak el, köröztek a Safety car mögött, ahogy elengedték őket meg 5 kör után jöttek be slickért. Na én akkor elengedtem ezt az egész bohózatot.
tüsi91
Na pont erről beszél Verstappen. 😀

több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Látszik milyen szépen csapják szét a tócsákat ha belemennek.
Javítják a pálya minőségét.

több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tavaly volt valamelyik futam, hogy nem indítottak el, köröztek a Safety car mögött, ahogy elengedték őket meg 5 kör után jöttek be slickért. Na én akkor elengedtem ezt az egész bohózatot.
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 025
Kepek alapjan semmivel se jobb a palya allapota 2 oraval ezelott. Megerte varni
több mint 1 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Mi a fenének fejlesztik az eső gumikat egyáltalán? Úgyse lesz már olyan verseny, ahol használni is fogják…

Régen ilyen esőben simán elindultak, nem halt meg senki (Bianchi se az eső miatt), most elvileg és gyakorlatilag is ezek a kocsik sokkal biztonságosabbak, mégse mennek velük esőben. Akkor legyen az, hogy “ha esik, nincs verseny”, vagy menjenek, profi versenyzők, oldják meg, a régiek is meg tudták, sokkal szarabb kocsikkal…



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En pont letojom, lesz-e futam vagy sem, de az vilagi gyokerseg, hogy ezeknel rendre kikuldik 2-5-10 korre a csavokat korozgetni brahibol es erre meg osztogatnak is pontokat.

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
Nem értem sose ezt a felháborodást, hadd tudják már jobban, hogy mikor lehet elindulni és mikor nem.

Nem hiszem, hogy bárkinek hiányzik egy újabb Bianchi eset…
Jughead
Jajj, a Bianchi eset mi miatt volt? Nem az esö a fö ok, hanem az hogy egy gépet és egy olyan gépet küldtek ki. Amit most is megcsináltak persze…emberi baromság ellen nem véd semmi, szárazon sem.

Megértem a biztonságot, de akkor ne szopassunk mindenkit, ahogy mondtam interig megyünk max, utána semmi és akkor tudja mindenki. Jegyeket én is visszakérném.

Btw hagy legyen már jogom felróni, ha nincs szurkoló, ezek a srácok nem keresnének ennyit…

Egyet adok, kint lennék biztosan szofisztikáltabban tudnam éretni mennyire is esik, szóval elfogadom.

Viszont az így sem világos mikor lehet esös gumival futam akkor?
Eazzy
Akkor lehet esős gumival futam, ha a versenyirányítás szerint lehet. Pl. most is elengedték őket, más kérdés, hogy számomra érthetetlen módon a mezőny interen indult el, lett is belőle majdnem baj.
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Legalább SC mögött körözhetnének, hogy a nézők kocsikat lássanak.
Vagy mondjuk ha tudják, hogy ilyenkor ott gyakran esik akkor ne rendezzenek versenyt ebben az időszakban náluk.

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
a fő probléma nem az, hogy nem mennek ilyen időben, hanem, hogy nincs normálisan szabályozva, jogy mikor lehet versenyezni és mikor nem. ebből lesz évente egy ilyen balfaszkodás
peach
Évente egy? Én bármikor f1-es hírekkel találkozok, valami ilyesmi futok bele, idén biztosan nem ez volt az első ilyen, de nem is a második


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha nincs verseny - márpedig nem lesz ma szerintem - akkor aki vett jegyet az kap kártérítést? Mert Japánban lehet nincs ennek hagyománya, de kis hazánkban biztos megrohamoznák a drukkerek a szervezőbizottságot.
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Nem értem sose ezt a felháborodást, hadd tudják már jobban, hogy mikor lehet elindulni és mikor nem.

Nem hiszem, hogy bárkinek hiányzik egy újabb Bianchi eset…
Jughead
Jajj, a Bianchi eset mi miatt volt? Nem az esö a fö ok, hanem az hogy egy gépet és egy olyan gépet küldtek ki. Amit most is megcsináltak persze…emberi baromság ellen nem véd semmi, szárazon sem.

Megértem a biztonságot, de akkor ne szopassunk mindenkit, ahogy mondtam interig megyünk max, utána semmi és akkor tudja mindenki. Jegyeket én is visszakérném.

Btw hagy legyen már jogom felróni, ha nincs szurkoló, ezek a srácok nem keresnének ennyit…

Egyet adok, kint lennék biztosan szofisztikáltabban tudnam éretni mennyire is esik, szóval elfogadom.

Viszont az így sem világos mikor lehet esös gumival futam akkor?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennél az is izgalmasabb lenne ha leadnának 3 rész Kacsameséket.
Bazzani
broncos-colts ismétlést. na,na?
peach
Szuperlassításban.

több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Ennél az is izgalmasabb lenne ha leadnának 3 rész Kacsameséket.
Bazzani
broncos-colts ismétlést. na,na?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
Nem értem sose ezt a felháborodást, hadd tudják már jobban, hogy mikor lehet elindulni és mikor nem.

Nem hiszem, hogy bárkinek hiányzik egy újabb Bianchi eset…