Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
esanders10 Denver Broncos 450


empty taxi
Sosem felejtem. Annyi és annyi frusztráció és csalódottság után, ami a mclarenes éveket jellemezte, végre és tényleg szinte lehetetlen helyzetből (2 futammal a vége előtt 17 pont hátrány, max szerezhető 20) sikerült.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
A McLarennél digitális reklám is lesz az autón a mostani hétvégétől. Beszarok, már ezeknél is ez kell.

Mondjuk kicsit besültek, mert ezt úgy hirdetik Twitteren hogy ők az első csapat az autóversenysportban, akik ilyet fognak alkalmazni, de erre Parker Kligerman NASCAR versenyző ill. NBC-s szakkommentátor egyből reagált egy videóval, amin a V8 Supercarból látható egy autó, amin van digitális reklám. 😀
több mint 1 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Wallace egy verseny eltiltást kapott, ami szerintem kevés, de legalább kapott. Sajnos ebben a bajnokságban sem figyelhető meg következetesség a büntetésekben, teljesen ad hoc az egész.Mikey
Kyle Busch csapatában meg szinte csak a takarító nem kapott 4 verseny eltiltást egy elgurult kerék miatt. Bullshit.
🤘gaben🤘
Jó, de ez a büntetés viszont konzisztensen repült minden alkalommal erre az esetre az összes csapatnak, akik ugyanezt megcsinálták. Ezzel nincs semmi baj.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Wallace egy verseny eltiltást kapott, ami szerintem kevés, de legalább kapott. Sajnos ebben a bajnokságban sem figyelhető meg következetesség a büntetésekben, teljesen ad hoc az egész.Mikey
Kyle Busch csapatában meg szinte csak a takarító nem kapott 4 verseny eltiltást egy elgurult kerék miatt. Bullshit.
🤘gaben🤘
Nem emlékszem, hogy Kyle Busch csapatából bárki is kapott volna négyversenyes eltiltást.
Mikey
Bár fogalmam nincs ki az a Kyle Busch, de épp unom magam, szóval utánanéztem google-n:


 nascar.nbcsports.com/2022/10/18/kyle-busch-team-penalized-loose-wheel-las-vegas-nascar-cup-series-joe-gibbs-racing-ben-beshore/amp/
Jughead
A Joe Gibbs Racing értelemszerűen nem Busch csapata, azért kötözködöm.

Az ő csapata két szériával lejjebb van.

Szerkesztette: Mikey
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Wallace egy verseny eltiltást kapott, ami szerintem kevés, de legalább kapott. Sajnos ebben a bajnokságban sem figyelhető meg következetesség a büntetésekben, teljesen ad hoc az egész.Mikey
Kyle Busch csapatában meg szinte csak a takarító nem kapott 4 verseny eltiltást egy elgurult kerék miatt. Bullshit.
🤘gaben🤘
Nem emlékszem, hogy Kyle Busch csapatából bárki is kapott volna négyversenyes eltiltást.
Mikey
Bár fogalmam nincs ki az a Kyle Busch, de épp unom magam, szóval utánanéztem google-n:


 nascar.nbcsports.com/2022/10/18/kyle-busch-team-penalized-loose-wheel-las-vegas-nascar-cup-series-joe-gibbs-racing-ben-beshore/amp/
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Wallace egy verseny eltiltást kapott, ami szerintem kevés, de legalább kapott. Sajnos ebben a bajnokságban sem figyelhető meg következetesség a büntetésekben, teljesen ad hoc az egész.Mikey
Kyle Busch csapatában meg szinte csak a takarító nem kapott 4 verseny eltiltást egy elgurult kerék miatt. Bullshit.
🤘gaben🤘
Nem emlékszem, hogy Kyle Busch csapatából bárki is kapott volna négyversenyes eltiltást.
Mikey
Truck Series-ben volt, nem?
slowmotion
Nope.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Wallace egy verseny eltiltást kapott, ami szerintem kevés, de legalább kapott. Sajnos ebben a bajnokságban sem figyelhető meg következetesség a büntetésekben, teljesen ad hoc az egész.Mikey
Kyle Busch csapatában meg szinte csak a takarító nem kapott 4 verseny eltiltást egy elgurult kerék miatt. Bullshit.
🤘gaben🤘
Nem emlékszem, hogy Kyle Busch csapatából bárki is kapott volna négyversenyes eltiltást.
Mikey
Truck Series-ben volt, nem?
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Wallace egy verseny eltiltást kapott, ami szerintem kevés, de legalább kapott. Sajnos ebben a bajnokságban sem figyelhető meg következetesség a büntetésekben, teljesen ad hoc az egész.Mikey
Kyle Busch csapatában meg szinte csak a takarító nem kapott 4 verseny eltiltást egy elgurult kerék miatt. Bullshit.
🤘gaben🤘
Nem emlékszem, hogy Kyle Busch csapatából bárki is kapott volna négyversenyes eltiltást.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Wallace egy verseny eltiltást kapott, ami szerintem kevés, de legalább kapott. Sajnos ebben a bajnokságban sem figyelhető meg következetesség a büntetésekben, teljesen ad hoc az egész.Mikey
Kyle Busch csapatában meg szinte csak a takarító nem kapott 4 verseny eltiltást egy elgurult kerék miatt. Bullshit.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Nincs ebbe semmi különös, ahogy öregszik az ember csajok terén is egyre kevésbé válogatós. 😀
empty taxi
Akkor én még nem öregszem eléggé. 😋
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Nincs ebbe semmi különös, ahogy öregszik az ember csajok terén is egyre kevésbé válogatós. 😀
empty taxi
azér' na
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nincs ebbe semmi különös, ahogy öregszik az ember csajok terén is egyre kevésbé válogatós. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
utálni pedig nem is utálok senkit. Pedig anno Logano is nagyon mélyről indult nálam. 😄
Mikey
Oszt' Elliottal mi van? 😛
slowmotion
Elliott önmagában véve még szimpatikus is, a körülötte lévő média- és szurkolói hiszti, ill. a NASCAR kiskedvence szerepkör az amitől rosszul vagyok. De ezekről nem Chase tehet. 😊
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
utálni pedig nem is utálok senkit. Pedig anno Logano is nagyon mélyről indult nálam. 😄
Mikey
Oszt' Elliottal mi van? 😛
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Wallace egy verseny eltiltást kapott, ami szerintem kevés, de legalább kapott. Sajnos ebben a bajnokságban sem figyelhető meg következetesség a büntetésekben, teljesen ad hoc az egész.

John Hunter Nemechek helyettesíti a #45-ösben Homesteadben.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Hát ilyen szempontból nekem jó, maradva a NASCAR-nál, mert szinte minden egyes versenyzőt kedvelek, pedig nagyon sokan vannak a három nemzeti szériában. Összesen van kb. 5-6 olyan, akit valamilyen okból nem csípek, utálni pedig nem is utálok senkit. Pedig anno Logano is nagyon mélyről indult nálam. 😄

A többi liga... hm, nekem pont fordítva van. Régen league wide követtem mindent, de évek óta csak a kedvencekre jut idő és energia, vagy azokra sem. Nagyon nagy bajban lennék, ha egy random NHL/MLB/NFL/PL csapatból kellene mondanom akár csak öt nevet is. Nálam mindig a csodálkozás megy, hogy „jé ez itt játszik?” vagy „nahát ő mikor került ide?”, esetleg „ezek kik? jó ég...” 😀
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Amióta szakkommentátorkodik, és sokat hallom beszélni, egyre inkább megkedvelem. Amit itt mond, az pedig telitalálat. Kár hogy már annyi kedvencem van, hogy nincs még egynek helye a polcon. 😛
Mikey
Nekem volt olyan időszakom, amikor napi szinten követtem az NFL-t, es volt 15-20 igencsak szeretett es kedvelt csapatom, és vagy 100 "kedvenc" játekosom. Szerintem simán belefér. 😉
Őszentsége Sobri Jóska
Én ahogy öregszem úgy “tágult” ki a látóköröm kedvenc csapatok/sportolók téren. Nem csak az NFLben.

Szerintem sokkal jobban is tudom így élvezni ezeket. Ma már nem bassza el az egész napom, ha kikap Cowboys. Megnézegetem a többi csapat összefoglalóit is, a Raiderst vagy pl. a ‘ ‘Ninerst kimondottan birom. Biztos ez is azért, hogy ahogy öregszem egyre szentimentálisabb leszek, de sokkal jobban meghatnak ezek a “feel good storyk” is, függetlenül csapattól vagy játékostól.

Az NBAban is nyilván itt a Mavs főleg hogy most van egy ilyen korszakos zseni mint Luka. De nagyon bírom pl. Blaizerst is szorítok nekik meg Lilardnak mindig hogy végre összejöjjön valami maradandó(bb).

A MotoGP talán nálam is a legnagyobb katyvasz, Peccot nagyon bírom, talán rá mondhatnám hogy “A” kedvenc, de pl én ugyanúgy bírok lelkesedni Quartararo csodatevéséért is idén azzal a Yamahával. Marquezt is imádom, úgy hogy én egy igazi véresszájú szemellenzős Rossi fanként kezdtem a pályafutásom 🙂 Szóval na, szerintem ahogy öregszel egyre nehezebb szemellenzősen, csak egy sportolót/csapatot imádni/kedvelni szurkolni neki 🙂

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Amióta szakkommentátorkodik, és sokat hallom beszélni, egyre inkább megkedvelem. Amit itt mond, az pedig telitalálat. Kár hogy már annyi kedvencem van, hogy nincs még egynek helye a polcon. 😛
Mikey
Nekem volt olyan időszakom, amikor napi szinten követtem az NFL-t, es volt 15-20 igencsak szeretett es kedvelt csapatom, és vagy 100 "kedvenc" játekosom. Szerintem simán belefér. 😉

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Amióta szakkommentátorkodik, és sokat hallom beszélni, egyre inkább megkedvelem. Amit itt mond, az pedig telitalálat. Kár hogy már annyi kedvencem van, hogy nincs még egynek helye a polcon. 😛
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Wallace - azaz a 23XI sajtósa - kiadott egy hivatalos bocsánatkérést, amiben mindenkitől elnézést kér. Kivéve Larsont. 😀

Nagyon remélem, hogy idén már nem ülhet autóba. Na persze mivel a NASCAR Elliott melletti másik kiskedvencéről van szó, így tuti megússza pontlevonással és pénzbüntetéssel.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Logano megérdemelte, nagyon jó volt ma.

Gragson P11, a legvégén maradt le a Top 10-ről a nyamvadt Dillon miatt. 😕
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
na, Logano win
adamfaragoo
Nice 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 371
na, Logano win
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Blaney a 2. helyről esik ki, faszkivan.