Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Még akár esős futam is lehet az F1-en.

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Na remélem KyBusch behúzza a 100. Xfinity győzelmét és soha többet nem látom ebben a sorozatban.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Kevin Magnussen versenyez a hétvégén Road Americán a sérült Felix Rosenqvist #7-es McLarenjében.

Valamint Oliver Askew is vezetni fog, ő Rinus van Kalmthout Veekay helyett, aki összetörte magát kerékpározás közben.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Na, pont erre celoztam, amikor Verstappenre ravagtam, hogy meg fiatal, tul agressziv, nem nott be a feje lagya.

Ezek a dedos odaszurogatasok, hogy o aztan a Merciben gyorsabb lenne Hamiltonnal, komolytalanok. Mint valamk sertodott ovodas, aki nem tudja elfogadni azt, ami van.

Oke, hogy a hetvenes es a nyolcvanas evekben ezek a trashtalkok a cirkusz reszet kepeztek, de ebbol szerintem azert mar kinott a sportag. Amikor a 23 eves dedos eloadast tart egy hetszeres vilagbajnoknak, az szamomra megmosolyogtato.

Tok jo pilotanak tartom Verstappent, de szamomra sportemberkent kifejezetten unszimpatikus, es ami a legrosszabb, hogy egyaltalan nem tud vesziteni.

Stez
Szerintem tök jó hogy van egy ilyen prosztó fazon, aki nem a sablont tolja mint a mezőny nagy része, hanem őszintén kimondja, ami a szívén, az a száján. Az odaszúrást ez esetben sem ő kezdte btw, hanem Lewis 😀 (miszerint most már egyértelműen a Rb a jobb autó)
esanders10
Jo, hat Hamilton is nevetseges fazon. A csavonak lassan mar nincs gyozelme, mikor azert nem negativkodik oda egy sort az autora vagy egyeb tenyezore, meg nem hisztizne mindenre. De mondjuk az o nyilatkozata annyiban oke szerintem, hogy ezzel pont a kihivora probal nyomast helyezni, mig Verstappen okoskodasaban en nem ezt erzem, hanem egy sertodott kisfiu ovodas visszaszolasat. Odavagja, hogy ot nem erdekli, mit mond Hamilton, majd okoskodni kezd, hogy amugy... Tehat megis erdekli, es nem birja ezt felnottkent kezelni.

Ez a nyilatkozat szerintem pont addig volt okos es atgondolt, illetve pont ott kellett volna befejezni, hogy "nem erdekel, mit mond". Hamiltont sokkal jobban idegesitene szerintem az, hogy le se szarjak ot, mint hogy visszadobaloznak neki.
Stez
Azert amikor Rosberg ellen melegedett a pite egybol elkezdte a psziches suttyoskodast, Verstappen a kanyarban nincs meg hozza, bar igeretes jelolt.

Szerkesztette: JéBé
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Mondjam, hogy Larson nyerte az 1.000.000 dollárt, vagy tudjuk magunktól is? 😀

Versenynek nehéz értelmezni ezt a formátumot egyébként, de legalább a tét nagy.

Hétvégén Nashville Superspeedway, először a Cup Series történetében. A leghosszabb betonborítású pálya lesz a szériában, nagyon kíváncsian várom. Lesz edzés, kvali mindhárom szériában, szóval jó hétvége elé nézünk.

(Alapból mindent rühellek, ami Nashville - köszi Preds! - de lényegében ez nem Nashville, hanem 30 mérföldre onnan Gladeville, szóval akár meg is szerethetem majd a pályát.) 😛
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Hatalmas pacsi a FOX-nak, amiért végre foglalkoztak egy alulfinanszírozott, szponzor nélküli versenyzővel ill. csapattal egy interjú erejéig a pre-race showban. Brandon Brown megérdemelne egy pénzes szponzort, azzal tuti győzelmekért is mehetne, mert idén anélkül is rendszeresen Top10-ben végez, ha nincs valami műszaki problémája.

A tegnapi matt fekete autó a motorháztetőn a FOR SALE matricával az egyik legszomorúbb dolog, amit valaha autósportban láttam.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Szerencsére Rosenqvist jól van, és rögtön folytatódik a verseny.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez egy veszélyes nap a sportban.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
A címvédő Creednek hét kör kellett hogy megtörje a Chevyt, nice. Rosszul vagyok ettől a PJ1-tól, meg attól hogy mennyi kárt okoz.

Most Truck verseny, nemsokára IndyCar első verseny Detroitból, majd késő este Xfinity verseny újra Texasból, ilyen egy tökéletes szombat este. 🤗
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, pont erre celoztam, amikor Verstappenre ravagtam, hogy meg fiatal, tul agressziv, nem nott be a feje lagya.

Ezek a dedos odaszurogatasok, hogy o aztan a Merciben gyorsabb lenne Hamiltonnal, komolytalanok. Mint valamk sertodott ovodas, aki nem tudja elfogadni azt, ami van.

Oke, hogy a hetvenes es a nyolcvanas evekben ezek a trashtalkok a cirkusz reszet kepeztek, de ebbol szerintem azert mar kinott a sportag. Amikor a 23 eves dedos eloadast tart egy hetszeres vilagbajnoknak, az szamomra megmosolyogtato.

Tok jo pilotanak tartom Verstappent, de szamomra sportemberkent kifejezetten unszimpatikus, es ami a legrosszabb, hogy egyaltalan nem tud vesziteni.

Stez
Szerintem tök jó hogy van egy ilyen prosztó fazon, aki nem a sablont tolja mint a mezőny nagy része, hanem őszintén kimondja, ami a szívén, az a száján. Az odaszúrást ez esetben sem ő kezdte btw, hanem Lewis 😀 (miszerint most már egyértelműen a Rb a jobb autó)
esanders10
Jo, hat Hamilton is nevetseges fazon. A csavonak lassan mar nincs gyozelme, mikor azert nem negativkodik oda egy sort az autora vagy egyeb tenyezore, meg nem hisztizne mindenre. De mondjuk az o nyilatkozata annyiban oke szerintem, hogy ezzel pont a kihivora probal nyomast helyezni, mig Verstappen okoskodasaban en nem ezt erzem, hanem egy sertodott kisfiu ovodas visszaszolasat. Odavagja, hogy ot nem erdekli, mit mond Hamilton, majd okoskodni kezd, hogy amugy... Tehat megis erdekli, es nem birja ezt felnottkent kezelni.

Ez a nyilatkozat szerintem pont addig volt okos es atgondolt, illetve pont ott kellett volna befejezni, hogy "nem erdekel, mit mond". Hamiltont sokkal jobban idegesitene szerintem az, hogy le se szarjak ot, mint hogy visszadobaloznak neki.

több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 449
Na, pont erre celoztam, amikor Verstappenre ravagtam, hogy meg fiatal, tul agressziv, nem nott be a feje lagya.

Ezek a dedos odaszurogatasok, hogy o aztan a Merciben gyorsabb lenne Hamiltonnal, komolytalanok. Mint valamk sertodott ovodas, aki nem tudja elfogadni azt, ami van.

Oke, hogy a hetvenes es a nyolcvanas evekben ezek a trashtalkok a cirkusz reszet kepeztek, de ebbol szerintem azert mar kinott a sportag. Amikor a 23 eves dedos eloadast tart egy hetszeres vilagbajnoknak, az szamomra megmosolyogtato.

Tok jo pilotanak tartom Verstappent, de szamomra sportemberkent kifejezetten unszimpatikus, es ami a legrosszabb, hogy egyaltalan nem tud vesziteni.

Stez
Szerintem tök jó hogy van egy ilyen prosztó fazon, aki nem a sablont tolja mint a mezőny nagy része, hanem őszintén kimondja, ami a szívén, az a száján. Az odaszúrást ez esetben sem ő kezdte btw, hanem Lewis 😀 (miszerint most már egyértelműen a Rb a jobb autó)
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, pont erre celoztam, amikor Verstappenre ravagtam, hogy meg fiatal, tul agressziv, nem nott be a feje lagya.

Ezek a dedos odaszurogatasok, hogy o aztan a Merciben gyorsabb lenne Hamiltonnal, komolytalanok. Mint valamk sertodott ovodas, aki nem tudja elfogadni azt, ami van.

Oke, hogy a hetvenes es a nyolcvanas evekben ezek a trashtalkok a cirkusz reszet kepeztek, de ebbol szerintem azert mar kinott a sportag. Amikor a 23 eves dedos eloadast tart egy hetszeres vilagbajnoknak, az szamomra megmosolyogtato.

Tok jo pilotanak tartom Verstappent, de szamomra sportemberkent kifejezetten unszimpatikus, es ami a legrosszabb, hogy egyaltalan nem tud vesziteni.

Teszem hozza, kicsit ez is a bajom a mai feggyel, hogy a nagyoreg Kimin kivul szamomra nem nagyon van az uj generacioban olyan versenyzo, aki igazan szeretheto lenne. Hamilton az allando okoskodasaval es rinyalasaval tul sok, Leclerc olyan semmi extra, szeretheto, de nem lehet erte lelkesedni, de nekem a tobbiek is olyan langyos viz kategoriat kepviselnek. Talan Ricciardo nagy forma meg, mert allandoan baromkodik, es szerintem nagyon jo pilota, de azert o is mar kioregedoben van a feggybol, igy ra sem mondanam, hogy uj generacio. Keresem, hogy kinek lehetne szurkolni, de szamomra ez az allandoan nagypofaju, gond eseten meg sertodoskodo es vagdalkozo Verstappen nem az a kategoria.

több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek

steelwolf
teljesen szét vagyok esve attól, ahogy Webber sikoltozott 😀
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Tudom a Nascar az ovál, de imádom ha épített pályán mennek 😊
Hajrá Joey, vagy Hamlin(ton) nyerje vissza a Ham előjelű kedvenceim becsületét 😀

Amúgy Mikey azt a weboldalt amiből az aláírásod csináltad be tudnád linkelni. Egyszer én is megtaláltam, de elvesztettem és azóta nincs meg 😕
Heisman
 diecastcharv.com/

Imádom Sonomát, a NASCAR játékban napi szinten órákat képes voltam versenyezni rajta. 😊
Mikey
Koszi 😊
Igen, nálam is Sonoma a go to ha épített pályán akarok egy kicsit “vezetni” 😀
Heisman
Baromi technikás és kis tapadású a játékban is a pálya, konkrétan kihívás menni rajta. Az S kanyarokban imádom hogy el kell rontani a legjobb sebességhez. 😁
Mondjuk nekem Watkins Glen is nagyon tetszik, de az inkább a ritmusossága miatt. Újra kellene kezdenem játszani valamelyik pár évvel ezelőtti játékkal. 😁
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 586 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Tudom a Nascar az ovál, de imádom ha épített pályán mennek 😊
Hajrá Joey, vagy Hamlin(ton) nyerje vissza a Ham előjelű kedvenceim becsületét 😀

Amúgy Mikey azt a weboldalt amiből az aláírásod csináltad be tudnád linkelni. Egyszer én is megtaláltam, de elvesztettem és azóta nincs meg 😕
Heisman
 diecastcharv.com/

Imádom Sonomát, a NASCAR játékban napi szinten órákat képes voltam versenyezni rajta. 😊
Mikey
Koszi 😊
Igen, nálam is Sonoma a go to ha épített pályán akarok egy kicsit “vezetni” 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Tudom a Nascar az ovál, de imádom ha épített pályán mennek 😊
Hajrá Joey, vagy Hamlin(ton) nyerje vissza a Ham előjelű kedvenceim becsületét 😀

Amúgy Mikey azt a weboldalt amiből az aláírásod csináltad be tudnád linkelni. Egyszer én is megtaláltam, de elvesztettem és azóta nincs meg 😕
Heisman
 diecastcharv.com/

Imádom Sonomát, a NASCAR játékban napi szinten órákat képes voltam versenyezni rajta. 😊
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Egyébként a rajtrácson is annyira füstölt a fék, mondtam is asszonynak, mennyire adnám, ha kigyulladna és kicsúszna szépségesen a málnásba 😎
Hanni
Te, nem láttál erre egy olajos képű fickót overallban?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 586 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Elég unalmas ez a Hendrick Motorsports (és főleg Larson) dominancia… Legalább az uralná akinek drukkolok 🤷🏻‍♂️😂
Erre sárga

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Alonso még mindig nagyon érti ezt a műfajt!

több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Nem is értem az FIA-t, lehetne kevésbé látványosan: be lehetett volna csorogni a safety car mögött, de nekik újra kellett indítani a versenyt, hogy szegény Hamilton kiessen. Nem kellene annyira nyomni Maxikát... 🙄
Szokol
miért, ők kérték meg, hogy kapcsolja ki a fékhűtést?
shawnka
Remélem, hogy erősen félreértetted a szarkazmust!
Nem utolsó sorban az RBR határozottan kérte a piros zászlót és a kerékcserét 😉
clbass
Mondom én! Gyanús, felettébb gyanús! 😁
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 586 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Tudom a Nascar az ovál, de imádom ha épített pályán mennek 😊
Hajrá Joey, vagy Hamlin(ton) nyerje vissza a Ham előjelű kedvenceim becsületét 😀

Amúgy Mikey azt a weboldalt amiből az aláírásod csináltad be tudnád linkelni. Egyszer én is megtaláltam, de elvesztettem és azóta nincs meg 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 596 — Bla, bla, bla
Ez a Gyula gyerek, a MotoGPs közvetítésben magatól ennyire hülye vagy súgnak neki hátúlról???🤬



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 586 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem is értem az FIA-t, lehetne kevésbé látványosan: be lehetett volna csorogni a safety car mögött, de nekik újra kellett indítani a versenyt, hogy szegény Hamilton kiessen. Nem kellene annyira nyomni Maxikát... 🙄
Szokol
Amcsi a tulaj, kellett a green-white-checkered. 🙂
Mikey
ez checkers or wreckers volt inkább 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz