Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 870
Azert ha az a fek jo ez egy tukorsima Hammertime lett volna. En sem szeretem de megint megcsinalta volna, o ezeket mindig megcsinalja.
JéBé
Vagy ha Verstappennek nem robban fel 4 körrel a vége előtt az abroncsa, akkor meg ő csinálja meg. Ami tény viszont, hogy a hibája ellenére, mégis ő az aki a nap végére 9-11 ponttal beljebb van Verstappenhez képest ismételten az elfékezése ellenére... Normál esetben Verstappennek már most 30-35 pontos előnnyel kellene vezetnie a VB-t.
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
mentek 1 kört és piros zászló, full véletlen xd
eaglesmcnabb
Ennek a piros zászlónak mi értelem??? Most vagy fújják le vagy kocsikázzanak végig még 2 kört... Diletáns FIA újra.
Mr.Breaker
Horner es az RB is tolja Hamilton szekerét.
Ez már világösszeesküvés!4!!
dawyd728
Gondolom ők se gondolták komolyan, hogy még 2 körre újrarajtoltatják őket. Aztán ki tudja lehet magukat akarták megsz*patni még jobban.
Mr.Breaker
bejött a terv 😀
Heisman
Simán azt gondoltam, hogy Perez offolja az első két kanyar egyikében. Ehez képest Hami már az elsőt elbaxta...
szép nagyot is ordítottam 😊 (Ahogy F1 futamon már régen)
clbass
Fiam is tombolt (ahogy elōtte mérgében Verstappen kiesésekor mert azt hitte megint Hamilton nyer) Amúgy is rég volt ilyen jó napja lévén Vettel drukker 😊 (csak azért mert 3 éves korában az ő nevét tudta kimondani/jegyezte meg és így maradt 😛)
dande
87-ben, 3 évesen Senna-t láttam Lotus-ban a Hungaroringen.
Szerinted nekem ki volt a kedvencem? 😉
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
A leendő nyolcszoros most is nyerni akart, rábaszott.

Bottas végre jó segítőként Ham előtt végzett.
Szokol
Mondjuk en adom ezt a felfogast. Kockazat nelkul nincs gyozelem, en is mindig nyerni akarok, barmit csinalok. Egy sportolo tegyen is igy, csak a gyozelem erdekelje.

Mondom ezt ugy, hogy ezzel viszont most elegge ugy jott ki, hogy Hamilton egy idiota volt. Az is volt. De maga a gondolkodas szerintem helyes.
Stez
Ilyet évek óta nem csinált! Éhes volt és 18 pontot eldobott...
Jelen állás szerint két aspektust látok:
- Érzi, hogy idén minden pont kell, ezért extra kockázatot vállalt
- Amatőr, nyeretlen versenyzőként csak az ölébe esett helyzetet szerette volna kimaxolni
Én a másodikra tippelek! Elbaxta! Örülök is neki 😊
clbass
Ha igaz amit mondanak nem elfékezte, hanem valamit a kormanyon baszott el.
Amúgy remekül odatette, mondjuk szerintem Perez tuti kitette volna ha elfordul 😀
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
A leendő nyolcszoros most is nyerni akart, rábaszott.

Bottas végre jó segítőként Ham előtt végzett.
Szokol
Mondjuk en adom ezt a felfogast. Kockazat nelkul nincs gyozelem, en is mindig nyerni akarok, barmit csinalok. Egy sportolo tegyen is igy, csak a gyozelem erdekelje.

Mondom ezt ugy, hogy ezzel viszont most elegge ugy jott ki, hogy Hamilton egy idiota volt. Az is volt. De maga a gondolkodas szerintem helyes.
Stez
Ilyet évek óta nem csinált! Éhes volt és 18 pontot eldobott...
Jelen állás szerint két aspektust látok:
- Érzi, hogy idén minden pont kell, ezért extra kockázatot vállalt
- Amatőr, nyeretlen versenyzőként csak az ölébe esett helyzetet szerette volna kimaxolni
Én a másodikra tippelek! Elbaxta! Örülök is neki 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
mentek 1 kört és piros zászló, full véletlen xd
eaglesmcnabb
Ennek a piros zászlónak mi értelem??? Most vagy fújják le vagy kocsikázzanak végig még 2 kört... Diletáns FIA újra.
Mr.Breaker
Horner es az RB is tolja Hamilton szekerét.
Ez már világösszeesküvés!4!!
dawyd728
Gondolom ők se gondolták komolyan, hogy még 2 körre újrarajtoltatják őket. Aztán ki tudja lehet magukat akarták megsz*patni még jobban.
Mr.Breaker
bejött a terv 😀
Heisman
Simán azt gondoltam, hogy Perez offolja az első két kanyar egyikében. Ehez képest Hami már az elsőt elbaxta...
szép nagyot is ordítottam 😊 (Ahogy F1 futamon már régen)
clbass
Fiam is tombolt (ahogy elōtte mérgében Verstappen kiesésekor mert azt hitte megint Hamilton nyer) Amúgy is rég volt ilyen jó napja lévén Vettel drukker 😊 (csak azért mert 3 éves korában az ő nevét tudta kimondani/jegyezte meg és így maradt 😛)
több mint 2 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Azert ha az a fek jo ez egy tukorsima Hammertime lett volna. En sem szeretem de megint megcsinalta volna, o ezeket mindig megcsinalja.
JéBé
Úgy érted, hogyha nem bassza el a féket? 😊

KÍváncsi vagyok, mikor jön el az az idő, amikor Hamiltonról is ugyanúgy leszedik a keresztvizet, mint anno Vettelről. Bárhogy is nézzük, amikor végre igazán kiélezett a bajnokság és talán Haminél van egy fokkal rosszabb autó hirtelen elkezd ő is hibázni és 6 futam alatt 2x nullázza magát (igaz egyszer megmenekült, de nem rajta múlott) + monacoban egy pocsék futam.
ervinator
Azert az elmult evekben nem hibazgatott abszolut. Nala kifejezetten ritka, hogy ilyeneket alkot.
Stez
Elmúlt években nem is volt igazán nyomás alatt.

Vettelnél, amikor kiélezett volt a bajnokság és pl eldobta az esős német nagydíjon rögtön elhordták mindennek. Ehhez képest Hamilton szinte egy rossz szót sem kap, pedig mindkét majdnem nullázás saját hibából történt, ahogy Monacoban is ő ment szarul, főleg Bottashoz képest.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert ha az a fek jo ez egy tukorsima Hammertime lett volna. En sem szeretem de megint megcsinalta volna, o ezeket mindig megcsinalja.
JéBé
Úgy érted, hogyha nem bassza el a féket? 😊

KÍváncsi vagyok, mikor jön el az az idő, amikor Hamiltonról is ugyanúgy leszedik a keresztvizet, mint anno Vettelről. Bárhogy is nézzük, amikor végre igazán kiélezett a bajnokság és talán Haminél van egy fokkal rosszabb autó hirtelen elkezd ő is hibázni és 6 futam alatt 2x nullázza magát (igaz egyszer megmenekült, de nem rajta múlott) + monacoban egy pocsék futam.
ervinator
Azert az elmult evekben nem hibazgatott abszolut. Nala kifejezetten ritka, hogy ilyeneket alkot.

több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
mentek 1 kört és piros zászló, full véletlen xd
eaglesmcnabb
Ennek a piros zászlónak mi értelem??? Most vagy fújják le vagy kocsikázzanak végig még 2 kört... Diletáns FIA újra.
Mr.Breaker
Horner es az RB is tolja Hamilton szekerét.
Ez már világösszeesküvés!4!!
dawyd728
Gondolom ők se gondolták komolyan, hogy még 2 körre újrarajtoltatják őket. Aztán ki tudja lehet magukat akarták megsz*patni még jobban.
Mr.Breaker
bejött a terv 😀
Heisman
Simán azt gondoltam, hogy Perez offolja az első két kanyar egyikében. Ehez képest Hami már az elsőt elbaxta...
szép nagyot is ordítottam 😊 (Ahogy F1 futamon már régen)
több mint 2 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Azert ha az a fek jo ez egy tukorsima Hammertime lett volna. En sem szeretem de megint megcsinalta volna, o ezeket mindig megcsinalja.
JéBé
Úgy érted, hogyha nem bassza el a féket? 😊

KÍváncsi vagyok, mikor jön el az az idő, amikor Hamiltonról is ugyanúgy leszedik a keresztvizet, mint anno Vettelről. Bárhogy is nézzük, amikor végre igazán kiélezett a bajnokság és talán Haminél van egy fokkal rosszabb autó hirtelen elkezd ő is hibázni és 6 futam alatt 2x nullázza magát (igaz egyszer megmenekült, de nem rajta múlott) + monacoban egy pocsék futam.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Räikkönen pontot szerzett!!
Mikey
pedig azt hittem megdönti a legtöbb 11. helyezés rekordját egy szezonba. köszi HAM 😊
Alonso amúgy nagyon szépen feljött a végén, és tökéletesen halászott a zavarosban

több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 136
Huhh Hamilton mennyit hibázik idén, csoda, hogy még mindig csak 4 pont a különbség.

Norris meg a szar versennyel is 5., szép munka. 😀
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Azert ha az a fek jo ez egy tukorsima Hammertime lett volna. En sem szeretem de megint megcsinalta volna, o ezeket mindig megcsinalja.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Az utóbbi évek egyik legizgalmasabb versenye volt...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 545 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
mentek 1 kört és piros zászló, full véletlen xd
eaglesmcnabb
Ennek a piros zászlónak mi értelem??? Most vagy fújják le vagy kocsikázzanak végig még 2 kört... Diletáns FIA újra.
Mr.Breaker
Horner es az RB is tolja Hamilton szekerét.
Ez már világösszeesküvés!4!!
dawyd728
Gondolom ők se gondolták komolyan, hogy még 2 körre újrarajtoltatják őket. Aztán ki tudja lehet magukat akarták megsz*patni még jobban.
Mr.Breaker
bejött a terv 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
Amúgy Hami összeségében meg igyis nyert. Mert Verstappen ahelyett h hozott volna plusz pontokat minden maradt a régiben. Márpedig ez volt az egyik legkomolyabb pályájuk ...
csebi
Szingapúr is jó lett volna, majd jön helyette Törökország.
csipkelli
Török elvileg nem lesz

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A leendő nyolcszoros most is nyerni akart, rábaszott.

Bottas végre jó segítőként Ham előtt végzett.
Szokol
Mondjuk en adom ezt a felfogast. Kockazat nelkul nincs gyozelem, en is mindig nyerni akarok, barmit csinalok. Egy sportolo tegyen is igy, csak a gyozelem erdekelje.

Mondom ezt ugy, hogy ezzel viszont most elegge ugy jott ki, hogy Hamilton egy idiota volt. Az is volt. De maga a gondolkodas szerintem helyes.

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Räikkönen pontot szerzett!!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 545 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
2 hét múlva francia nagydíj, na az rohadt unalmas szokott lenni...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
Btw Hami magával ranthatott volna még random 3-4 autót ha megpróbál be fordulni. Legalább másokat nem tarolt le így, ez rendes volt tőle

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csipkelli 3 255
Amúgy Hami összeségében meg igyis nyert. Mert Verstappen ahelyett h hozott volna plusz pontokat minden maradt a régiben. Márpedig ez volt az egyik legkomolyabb pályájuk ...
csebi
Szingapúr is jó lett volna, majd jön helyette Törökország.
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egyébként a rajtrácson is annyira füstölt a fék, mondtam is asszonynak, mennyire adnám, ha kigyulladna és kicsúszna szépségesen a málnásba 😎
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
Amúgy Hami összeségében meg igyis nyert. Mert Verstappen ahelyett h hozott volna plusz pontokat minden maradt a régiben. Márpedig ez volt az egyik legkomolyabb pályájuk ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
A leendő nyolcszoros most is nyerni akart, rábaszott.

Bottas végre jó segítőként Ham előtt végzett.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ez végtelenül sportszerű volt Hamiltontól.
Szépen félreállt.
Így korrekt.

több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
és bottas így is csak 12, az kemény

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!