Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 549
@KyleBusch on doubleheaders:

"We don't need to go to any race track more than once. Spread the wealth. That's my opinion."Davey Segal
Az életben először egyetértek azzal, amit Kyle mond, váó.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Remélem Jarvisék màr tárcsázzak is Morbidelli számát...

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 573 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Vinales jövőre elválik a gyári Yamahától. :o :o
Coolearie
Elvileg Aprilia

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Vinales jövőre elválik a gyári Yamahától. :o :o

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 990 — Lucas Scott
Ez a nagy Gasly felszopkodás amúgy miért van?
Toca
nekem most ő a kedvenc pilótám, sztem picit méltatlanul bántak vele főleg látva, hogy Albon mennyivel több türelmet kapott. tisztában vagyok vele, hogy sosem lesz top 3 pilóta, legjobb esetben vszeg egy 3-4. erősségű csapat a plafonja ettől függetlenül szorítok neki.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 641 — Vikings fan
Ez a nagy Gasly felszopkodás amúgy miért van?
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy oszinten, en nem latom, hogy iden hogy nyeri meg Hamilton a vb-t, illetve hogy vesziti el a Red Bull. Utobbi egyszeruen jobb. Gyorsasagban mar Verstappen is felveszi a versenyt Hamiltonnal, mas kerdes, hogy meg egy idiota, de ez a palyan kivul erezheto, emiatt futamot nem szorakozik el, ezaltal pontot sem veszit.

több mint 2 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Valami változik az Osztrák nagydíjon a Stájer nagydíjhoz képest?


steelwolf
Az elnevezés.
empty taxi
Ha jól emlékszem más keverékű gumi lesz elérhető. Hogy eggyel keményebb vagy lágyabb arra nem emlékszem 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
Valami változik az Osztrák nagydíjon a Stájer nagydíjhoz képest?


steelwolf
Az elnevezés.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valami változik az Osztrák nagydíjon a Stájer nagydíjhoz képest?


| Hacsek nem lesz Russel-Gasly 2023-ban |
steelwolf
| Ha belátható időn belül lecseréli a Merci Botlást, kb fix h Russell ül be a helyére, Merci-nevelés. |
empty taxi
Ez ugyebár alap! Aztán Hamilton visszavonul, akkor Gaslynak lesz esélye akár oda is beülni!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
| Hacsek nem lesz Russel-Gasly 2023-ban |
steelwolf
| Ha belátható időn belül lecseréli a Merci Botlást, kb fix h Russell ül be a helyére, Merci-nevelés. |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 573 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
faaaaakkkkkk de közel volt hogy Hamlin nyerjen....

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Parom kedvence a ferrari, szeretem en is. Remelem Gasly soha az eletben a kozelebe nem kerul.
ulpianus
Én is remélem h soha nem fog párod közelébe kerülni Gasly! De a Ferrarihoz igen! 😃
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Parom kedvence a ferrari, szeretem en is. Remelem Gasly soha az eletben a kozelebe nem kerul.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Leclerc jól odavagta Gaslynak …
csebi
/megint/ jól elbaszta!
Fákk
steelwolf
Gondolom oda kiáltotta meg h This is for Baku
csebi
Elég faszán jön vissza!
steelwolf
Én amúgy Gasly drukker vagyok szóval nem igazán örülök ennek 😊
csebi
Gaslynak mennyi ideig van szerződése az Alphanál? Nagyon bírom!
Szívesen elnézném a Ferrarinál!
steelwolf
Elvileg idei évre van szerződése de a Ferkó jövőre is telített. Alpinerol duruzsoltak de oda aláírt Ocon is már így az kiesik. Sztem maradni fog jövőre is itt. Nem rossz fizut kap azért a taurinal.
csebi
Akkor van remény a Leclerc-Gasly kettősre 2023-ban!
| Hacsek nem lesz Russel-Gasly 2023-ban |
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 549
Ouch, csóri Haleynek láthatóan fájt ez az ütközés. Szegény Vargas is elsírta magát interjú közben.
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 870
Talán Bahrein után ez volt az első pálya ahol tisztán az RB volt a gyorsabb futamon is. Verstappen nem is nagyon hagyott kétségeket, be is húzta. Perez viszont nagyon kikapott most is, az elmúlt futamok hurrá hangulata a médiától, hogy Perez személyében végre meg van a 2. számú pilótája az RB-nek kicsit elhallgattak ismét. Egész hétvégén meg volt továbbra is az az 5-6 tized hátránya Verstappenhez képest érdemben nem tett hozzá sokat, csak hozta a kötelezőt.

A Mercedes ellenben kezd egyre unszinpatikusabb lenni a folyamatos bullshit nyilatkozataival és sz*rkeverésével. Jó hogy gyorsabb lesz az egyenesben az RB, ha kb feleakkora hátsószárnnyal mennek. A GPS adatok szerint az egyenesek elején pont, hogy a Merci a gyorsabb, ahol ténylegesen kijöhet a motorerő...

Leclerc surranó pályán hatalmasat ment ma. Végig gázolt az egész középmezőnyön az utolsó helyről szárnycserével és eggyel több kiállás mellett.


Ui.
Tényleg nem volt Bakuban semmi szerkezeti probléma a gumival ugye Pirelli, csak a törmelék vágta ki azokat. Pusztán úri huncutságból vezetnek be szerkezetileg új hátsógumikat Silverstone-ra. 🤡
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 990 — Lucas Scott
Leclerc jól odavagta Gaslynak …
csebi
/megint/ jól elbaszta!
Fákk
steelwolf
Gondolom oda kiáltotta meg h This is for Baku
csebi
Elég faszán jön vissza!
steelwolf
Én amúgy Gasly drukker vagyok szóval nem igazán örülök ennek 😊
csebi
Gaslynak mennyi ideig van szerződése az Alphanál? Nagyon bírom!
Szívesen elnézném a Ferrarinál!
steelwolf
Elvileg idei évre van szerződése de a Ferkó jövőre is telített. Alpinerol duruzsoltak de oda aláírt Ocon is már így az kiesik. Sztem maradni fog jövőre is itt. Nem rossz fizut kap azért a taurinal.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 923 — nabege2@yahoo.com
Most vajon az RBR-nek félig tele van a pohár vagy félig üres?😊
oké nyert Verstappen, de a utána 2 merci, plusz a leggyorsabb kör is az övék
csóri Perezt sajnáltam, még egy kör...
Russellnek minden nap amit ebben a fos Williamsben van elpocsékolt idő a pályafutásában...
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Leclerc jól odavagta Gaslynak …
csebi
/megint/ jól elbaszta!
Fákk
steelwolf
Gondolom oda kiáltotta meg h This is for Baku
csebi
Elég faszán jön vissza!
steelwolf
Én amúgy Gasly drukker vagyok szóval nem igazán örülök ennek 😊
csebi
Gaslynak mennyi ideig van szerződése az Alphanál? Nagyon bírom!
Szívesen elnézném a Ferrarinál!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Botlás ezt megúszta...
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Kíváncsi lennék egy olyan statisztikára hogy ki hány masodpercet beszélt eddig összesen a csapatrádióba.
Hamilton 🤡🤡

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 990 — Lucas Scott
Tudom mi hiányzott erről a versenyről: egy jó kis panaszkodas Bottastol

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 990 — Lucas Scott
Leclerc jól odavagta Gaslynak …
csebi
/megint/ jól elbaszta!
Fákk
steelwolf
Gondolom oda kiáltotta meg h This is for Baku
csebi
Elég faszán jön vissza!
steelwolf
Én amúgy Gasly drukker vagyok szóval nem igazán örülök ennek 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Leclerc jól odavagta Gaslynak …
csebi
/megint/ jól elbaszta!
Fákk
steelwolf
Gondolom oda kiáltotta meg h This is for Baku
csebi
Elég faszán jön vissza!

Szerkesztette: steelwolf