Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 556
Let's go Xfinity racing at Darlington!!

Mind közül a kedvenc pályám, nyerjen Noah léccilécci.
Mikey
Jó hogy írtál elfelejtettem hogy már 7kor indul az Xfinity futam. 😊
Heisman
😉

Na vajon Hemrickel mi fog történni, hogy szokott módon elbukja a győzelmet?
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 590 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Let's go Xfinity racing at Darlington!!

Mind közül a kedvenc pályám, nyerjen Noah léccilécci.
Mikey
Jó hogy írtál elfelejtettem hogy már 7kor indul az Xfinity futam. 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 556
Let's go Xfinity racing at Darlington!!

Mind közül a kedvenc pályám, nyerjen Noah léccilécci.
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 449
Nézzük a jó oldalát az elmúlt időszaknak. Akármikor is jön el az a pont amikor végre újra lesz érdemi és valós harc az első helyekért, sokkal édesebbnek fog érződni azok számára akik kibírták a 2014 óta tartó időszakot 😀 Remélem soha még egyszer nem kell ehhez hasonlót se nekünk, se a jövő generáció drukkereinek átélnie.

Ha valaki azt mondja nekem anno 2006 és 07 környékén hogy lesz egy még a Ferka éránál is nagyobb dominancia nemsokára, akkor egyszerre nevetem ki és szörnyülködök el..el nem tudtam volna elképzelni.

Szerkesztette: esanders10
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 870
Grat Hamilton 100. Pole-jához, ami ennél is elképesztőbb statisztika, hogy ha csak a hibrid érát néznénk akkor is pont ezzel a pole-lal előzte volna MSC-t a rajtelsőségek tekintetében.

Holnap Verstappen-nek megint csak normál körülmények között a 2. hely lehet a reális cél annyival jobb volt a Merci versenytempója a szabadedzések alapján. Viszont ami aggasztó az RB-re nézve az Perez. Ez nem ezeken a hétvégéken fog nagyon fájni, hanem azokon a futamokon amikor az RB lesz tempó előnyben és erőből hozni lehetne az 1-2, ami már idén is megtörtént pl. Bahreinben és Imolában , de annyira le van Perez maradva tempóban, hogy Hamilton röhögve be tudja hozni 2.nak a vasat, sőt egy szerencsésebb/jobb taktikával akár a győzelmet. Ez pedig nem fog beleférni, ha komolyan gondolják az RB-nél ezt a világbajnoki címet.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 556
Mindeközben Hamlin:

empty taxi
Csak el ne szakítsa a térdszalagját. Megint.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 931 — nabege2@yahoo.com
Wéber már megint vakon volt...
Nem vette észre, hogy RIC nem ért körbe (sőt be is nyögte, hogy mindenki kőrbe ért) és már a 2. időmérő pontnál lehetett látni, hogy az első 3 nem javít.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Norris jó kis kört rittyentett össze.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Vicces fiúk ezen a Sky Sportsnál, úgy kezdi a műsorvezető h a spanyol pályát Jenson Buttonnél jobban senki sem ismeri (ott áll mellette), több mint 8000 tesztkört futott ezen a pályán, majd közlik, hogy ezért a pályát Karum Chandhok mutatja be 😀

Mindeközben Hamlin:


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 931 — nabege2@yahoo.com
rohadt SC megölte a versenyt... nem igaz, hogy ilyenkor nem lehetne kitolni a körök számát, hogy még láthassunk egy izgalmas versenyt
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
MazeSpin is back at it once again 😀
Heisman
ez amúgy nem volt igazi spin 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 590 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
MazeSpin is back at it once again 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 163
Úgy látom másnak is feltűnt Norris, meg úgy alapvetően a social media felületeken is úgy tűnik, hogy rengetegen kedvelik a srácot, nekem is szimpatikus. Nagyon jó versenyző, nem nagypofájú, nincsenek sztárallűrjei, nem nyavalyog, stb. Hajrá Lando!
Duff
1 évvel vagyunk azután, hogy szárnyalni kezdett Lando twitchen, szóval ez nem most kezdődött. Meghát nem mindennap lesz egy full-time streamerből F1 versenyző 😀
shawnka
Meg hát a rádiózásai, az interjúk, amiket ad, ahogy Sainz-cal, Ricciardoval meg a kortársaival hülyül az mind-mind igazi közönségkedvenccé fogja tenni, mint ahogy Räikkönen és Ricciardo is az lett (oké Räikkönen nem épp a hülyülős fajta, de szórakoztató egyéniség).

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Úgy látom másnak is feltűnt Norris, meg úgy alapvetően a social media felületeken is úgy tűnik, hogy rengetegen kedvelik a srácot, nekem is szimpatikus. Nagyon jó versenyző, nem nagypofájú, nincsenek sztárallűrjei, nem nyavalyog, stb. Hajrá Lando!
Duff
1 évvel vagyunk azután, hogy szárnyalni kezdett Lando twitchen, szóval ez nem most kezdődött. Meghát nem mindennap lesz egy full-time streamerből F1 versenyző 😀
shawnka
amúgy én kíváncsi leszek, hogy vha lesz-e VB esélyes.
csebi
Amilyen a fejlődési pályája nagyon úgy néz ki, hogy csak a techikán fog múlni



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
Úgy látom másnak is feltűnt Norris, meg úgy alapvetően a social media felületeken is úgy tűnik, hogy rengetegen kedvelik a srácot, nekem is szimpatikus. Nagyon jó versenyző, nem nagypofájú, nincsenek sztárallűrjei, nem nyavalyog, stb. Hajrá Lando!
Duff
1 évvel vagyunk azután, hogy szárnyalni kezdett Lando twitchen, szóval ez nem most kezdődött. Meghát nem mindennap lesz egy full-time streamerből F1 versenyző 😀
shawnka
amúgy én kíváncsi leszek, hogy vha lesz-e VB esélyes.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Úgy látom másnak is feltűnt Norris, meg úgy alapvetően a social media felületeken is úgy tűnik, hogy rengetegen kedvelik a srácot, nekem is szimpatikus. Nagyon jó versenyző, nem nagypofájú, nincsenek sztárallűrjei, nem nyavalyog, stb. Hajrá Lando!
Duff
1 évvel vagyunk azután, hogy szárnyalni kezdett Lando twitchen, szóval ez nem most kezdődött. Meghát nem mindennap lesz egy full-time streamerből F1 versenyző 😀
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 163
Az F1 szponzora az Aramco minden héten csinál Power Rankinget (nem tudom mi alapján)
Érdekes azért, jó kis vitaindító :
1. Hamilton 9.2
2. Norris 8.8
3. Ocon 8.7
4. Verstappen 8.3
5. Mick Sc. 8.2
6. Leclerc 8.0
7. Alonso 7.8
8. Perez 7.3
9. Bottas 7.2
10. Gasly 7.0
Heisman
Indokolatlan Hamilton és Verstappen közötti különbség. Hamilton hibája volt a legnagyobb, még ha csak apró is volt ténylegesen. Ott nem rajta múlt, h most nem ő van 10 pont hátrányban. Ha azt az 1 hibát leszámítom, akkor oké, de pilóta értékelésbe nem szerencsés nem belevenni a szerencse faktort. Úgysem egyenlítődik ki egy szezon alatt a szerencse-pech ráta. Lehet 100-200 futam alatt igen, de láttuk 2016-ot pl. Ott sem egyenlítődött ki..
dawyd728
Közben nézem, hogy ez csak a múlt heti, összesítésben a top 3 így néz ki:

1. Norris (9,1)
2. Hamilton (9,1)
3. Verstappen (8,9)
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 031
Úgy látom másnak is feltűnt Norris, meg úgy alapvetően a social media felületeken is úgy tűnik, hogy rengetegen kedvelik a srácot, nekem is szimpatikus. Nagyon jó versenyző, nem nagypofájú, nincsenek sztárallűrjei, nem nyavalyog, stb. Hajrá Lando!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 163
Az F1 szponzora az Aramco minden héten csinál Power Rankinget (nem tudom mi alapján)
Érdekes azért, jó kis vitaindító :
1. Hamilton 9.2
2. Norris 8.8
3. Ocon 8.7
4. Verstappen 8.3
5. Mick Sc. 8.2
6. Leclerc 8.0
7. Alonso 7.8
8. Perez 7.3
9. Bottas 7.2
10. Gasly 7.0
Heisman
Lehet elfogult vagyok, de Norris nálam simán első. Oké nem akkora a tét rajta, mint a Hamilton-Verstappen duón, de a 3 verseny alatt egy hibája se volt (az imolai időmérőt szerintem nem lehet hibának venni, hiszen az a kör így is csoda kategória volt), és egyelőre csak Red Bull és Mercedes tudta megelőzni.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 556

iktriad
Elolvastam az összes technikai változást is, gyakorlatilag egy teljesen új sorozat lesz a jövő évtől, csak a neve lesz változatlan.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
dawyd728 3 693
Az F1 szponzora az Aramco minden héten csinál Power Rankinget (nem tudom mi alapján)
Érdekes azért, jó kis vitaindító :
1. Hamilton 9.2
2. Norris 8.8
3. Ocon 8.7
4. Verstappen 8.3
5. Mick Sc. 8.2
6. Leclerc 8.0
7. Alonso 7.8
8. Perez 7.3
9. Bottas 7.2
10. Gasly 7.0
Heisman
Indokolatlan Hamilton és Verstappen közötti különbség. Hamilton hibája volt a legnagyobb, még ha csak apró is volt ténylegesen. Ott nem rajta múlt, h most nem ő van 10 pont hátrányban. Ha azt az 1 hibát leszámítom, akkor oké, de pilóta értékelésbe nem szerencsés nem belevenni a szerencse faktort. Úgysem egyenlítődik ki egy szezon alatt a szerencse-pech ráta. Lehet 100-200 futam alatt igen, de láttuk 2016-ot pl. Ott sem egyenlítődött ki..
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 590 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Az F1 szponzora az Aramco minden héten csinál Power Rankinget (nem tudom mi alapján)
Érdekes azért, jó kis vitaindító :
1. Hamilton 9.2
2. Norris 8.8
3. Ocon 8.7
4. Verstappen 8.3
5. Mick Sc. 8.2
6. Leclerc 8.0
7. Alonso 7.8
8. Perez 7.3
9. Bottas 7.2
10. Gasly 7.0

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 556
A NextGen autók, amik jövőre érkeznek a Cup Seriesbe.
Este 9-től streamen közvetítik a NASCAR hivatalos oldalán a prezentációt.

Szépnek szépek, sokkal inkább "hagyományos" autó kinézetük van.

A többi pedig majd kiderül.

 twitter.com/joshahamilton/status/1389945780040085506?s=09
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 680 — Cowboys fan
Pato gyerek ezt a tegnapit nagyon odarakta Texasban 😀 Egész végig ( szemre, friss Indy nézőként) a legjobban mozgónak tűnt, szerintem az akciók és előzések nagyobb és szebb részét ő mutatta be. Remélem tudja folytatni, kell az őrségváltás 😀 (és gyönyörű ez a Mclaren)

Amit még szokni kell, az a pontozási rendszer. Kicsit furcsa hogy ha kiesel, is kapsz pontot, persze valahol értem a logikát mögötte. Viszont valaki árulja el hogy a tegnapi rajt balesetben egyszerre kieső 6 autót mi alapján rangsorolnak? 😀 nem mindegy a pontokat nézve.
esanders10
Gondolom utolsó befejezett kör sorrendje, annak híján rajtsorrend.