Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Monzaban egy Ferrari Q2-be sem jut, 17. helyrol rajtol. Aaaaaaaaaa


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
ezt a sok hülyét!
köztük persze a totál hülye ferrarit
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Milyen érdekes, hogy csapatok szűnnek meg, kétszeres Xfinity bajnok versenyzők versenyeznek szponzor nélkül, erre egy full középszerű pilóta sorra írja alá a szponzori szerződéseket, meg lassan a társ-csapattulajdonosi szerződést is. Jaaa, hogy ő feketeee?! Puszta véletlen.
Amúgy undorító.
Mondom ezt úgy, hogy egyébként kedvelem Wallace-t.
 twitter.com/A_S12/status/1301510849312497664?s=19
Mikey
Egy szponzor elsősorban nem azért szerződik egy sportolóval, mert az a sportoló jó vagy sikeres, hanem azért, hogy növelje az eladásait, pozícionálja a brandjét, valamiféle hasznot remél a szponzorációtól.
Nyilván most, a BLM korában egy fekete versenyző marketingértéke nagyobb, mint egy tehetségesebb, eredményesebb fehér sportolóé, ráadásul egy olyan sportágban, ahol eleve nagyon kevés a fekete.
Ez nem undorító.
Ez kőkemény piaci logika.
Sobri Jóska
Pontosan tudom, hogy működik a piaci logika. S a szponzor szempontjából jelen helyzetben nyilván logikus döntés is. Ugyanakkor ettől még nem kell tetszenie a dolognak.
Mikey
Végülis...
Nekem az nem tetszik, hogy megöregszünk, meghalnak a szeretteink, aztán végül mi is...
Sobri Jóska
Teljesen off, de szerinted jó lenne örökké élni?
Mikey
Nem.
De meghalni se lehet jó.
Egy párszáz év jólétben, egészségben az, ami tetszene.

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Milyen érdekes, hogy csapatok szűnnek meg, kétszeres Xfinity bajnok versenyzők versenyeznek szponzor nélkül, erre egy full középszerű pilóta sorra írja alá a szponzori szerződéseket, meg lassan a társ-csapattulajdonosi szerződést is. Jaaa, hogy ő feketeee?! Puszta véletlen.
Amúgy undorító.
Mondom ezt úgy, hogy egyébként kedvelem Wallace-t.
 twitter.com/A_S12/status/1301510849312497664?s=19
Mikey
Egy szponzor elsősorban nem azért szerződik egy sportolóval, mert az a sportoló jó vagy sikeres, hanem azért, hogy növelje az eladásait, pozícionálja a brandjét, valamiféle hasznot remél a szponzorációtól.
Nyilván most, a BLM korában egy fekete versenyző marketingértéke nagyobb, mint egy tehetségesebb, eredményesebb fehér sportolóé, ráadásul egy olyan sportágban, ahol eleve nagyon kevés a fekete.
Ez nem undorító.
Ez kőkemény piaci logika.
Sobri Jóska
Pontosan tudom, hogy működik a piaci logika. S a szponzor szempontjából jelen helyzetben nyilván logikus döntés is. Ugyanakkor ettől még nem kell tetszenie a dolognak.
Mikey
Végülis...
Nekem az nem tetszik, hogy megöregszünk, meghalnak a szeretteink, aztán végül mi is...
Sobri Jóska
Teljesen off, de szerinted jó lenne örökké élni?
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Milyen érdekes, hogy csapatok szűnnek meg, kétszeres Xfinity bajnok versenyzők versenyeznek szponzor nélkül, erre egy full középszerű pilóta sorra írja alá a szponzori szerződéseket, meg lassan a társ-csapattulajdonosi szerződést is. Jaaa, hogy ő feketeee?! Puszta véletlen.
Amúgy undorító.
Mondom ezt úgy, hogy egyébként kedvelem Wallace-t.
 twitter.com/A_S12/status/1301510849312497664?s=19
Mikey
Egy szponzor elsősorban nem azért szerződik egy sportolóval, mert az a sportoló jó vagy sikeres, hanem azért, hogy növelje az eladásait, pozícionálja a brandjét, valamiféle hasznot remél a szponzorációtól.
Nyilván most, a BLM korában egy fekete versenyző marketingértéke nagyobb, mint egy tehetségesebb, eredményesebb fehér sportolóé, ráadásul egy olyan sportágban, ahol eleve nagyon kevés a fekete.
Ez nem undorító.
Ez kőkemény piaci logika.
Sobri Jóska
Pontosan tudom, hogy működik a piaci logika. S a szponzor szempontjából jelen helyzetben nyilván logikus döntés is. Ugyanakkor ettől még nem kell tetszenie a dolognak.
Mikey
Végülis...
Nekem az nem tetszik, hogy megöregszünk, meghalnak a szeretteink, aztán végül mi is...

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Milyen érdekes, hogy csapatok szűnnek meg, kétszeres Xfinity bajnok versenyzők versenyeznek szponzor nélkül, erre egy full középszerű pilóta sorra írja alá a szponzori szerződéseket, meg lassan a társ-csapattulajdonosi szerződést is. Jaaa, hogy ő feketeee?! Puszta véletlen.
Amúgy undorító.
Mondom ezt úgy, hogy egyébként kedvelem Wallace-t.
 twitter.com/A_S12/status/1301510849312497664?s=19
Mikey
Egy szponzor elsősorban nem azért szerződik egy sportolóval, mert az a sportoló jó vagy sikeres, hanem azért, hogy növelje az eladásait, pozícionálja a brandjét, valamiféle hasznot remél a szponzorációtól.
Nyilván most, a BLM korában egy fekete versenyző marketingértéke nagyobb, mint egy tehetségesebb, eredményesebb fehér sportolóé, ráadásul egy olyan sportágban, ahol eleve nagyon kevés a fekete.
Ez nem undorító.
Ez kőkemény piaci logika.
Sobri Jóska
Pontosan tudom, hogy működik a piaci logika. S a szponzor szempontjából jelen helyzetben nyilván logikus döntés is. Ugyanakkor ettől még nem kell tetszenie a dolognak.

Szerkesztette: Mikey
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Milyen érdekes, hogy csapatok szűnnek meg, kétszeres Xfinity bajnok versenyzők versenyeznek szponzor nélkül, erre egy full középszerű pilóta sorra írja alá a szponzori szerződéseket, meg lassan a társ-csapattulajdonosi szerződést is. Jaaa, hogy ő feketeee?! Puszta véletlen.
Amúgy undorító.
Mondom ezt úgy, hogy egyébként kedvelem Wallace-t.
 twitter.com/A_S12/status/1301510849312497664?s=19
Mikey
Egy szponzor elsősorban nem azért szerződik egy sportolóval, mert az a sportoló jó vagy sikeres, hanem azért, hogy növelje az eladásait, pozícionálja a brandjét, valamiféle hasznot remél a szponzorációtól.
Nyilván most, a BLM korában egy fekete versenyző marketingértéke nagyobb, mint egy tehetségesebb, eredményesebb fehér sportolóé, ráadásul egy olyan sportágban, ahol eleve nagyon kevés a fekete.
Ez nem undorító.
Ez kőkemény piaci logika.

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Milyen érdekes, hogy csapatok szűnnek meg, kétszeres Xfinity bajnok versenyzők versenyeznek szponzor nélkül, erre egy full középszerű pilóta sorra írja alá a szponzori szerződéseket, meg lassan a társ-csapattulajdonosi szerződést is. Jaaa, hogy ő feketeee?! Puszta véletlen.
Amúgy undorító.
Mondom ezt úgy, hogy egyébként kedvelem Wallace-t.
 twitter.com/A_S12/status/1301510849312497664?s=19

Szerkesztette: Mikey
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
“MotoGP star Miguel Oliveira is engaged to his step-sister and the couple plan to get married next year, after postponing their wedding due to his racing commitments.“
Érdekes. 😀
Coolearie
Nem is tudtam hogy a portugáloknál az ilyen elfogadott.
Mikey
Szerintem ez mindenhol “elfogadott” lévén, hogy nincs rokoni kapcsolat köztük. Az apja második feleségének a lánya.

Furcsa de nem hiszem hogy akárhol is törvénytelen lenne.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
“MotoGP star Miguel Oliveira is engaged to his step-sister and the couple plan to get married next year, after postponing their wedding due to his racing commitments.“
Érdekes. 😀
Coolearie
Nem is tudtam hogy a portugáloknál az ilyen elfogadott.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
“MotoGP star Miguel Oliveira is engaged to his step-sister and the couple plan to get married next year, after postponing their wedding due to his racing commitments.“
Érdekes. 😀
Coolearie
most miért, nincs közvetlen vér szerinti kapcsolat...
slowmotion
Az biztos, hogy az esküvős vendéglistán nem vesznek össze.

Illetve azzal se lesz gond, hogy ki a vőlegény és ki a menyasszony násznépe 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 736 — Cowboys fan
“MotoGP star Miguel Oliveira is engaged to his step-sister and the couple plan to get married next year, after postponing their wedding due to his racing commitments.“
Érdekes. 😀
Coolearie
most miért, nincs közvetlen vér szerinti kapcsolat...
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
“MotoGP star Miguel Oliveira is engaged to his step-sister and the couple plan to get married next year, after postponing their wedding due to his racing commitments.“
Érdekes. 😀

több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Sokadik futam után is egy videó jut eszembe.

több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Räikkönen már a 13. helyen!
Mikey

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 700 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Asszem rendhagyó módon fogom visszanézni a versenyt, nem tudom megvárni míg torrentoldalra felrakják. A NASCAR Youtube oldalán fent van a verseny Hamlin in-car kamerájából nézve. 😊
Mikey
Amúgy twitchen fent vannak rendesen a futamok mlgneo csatornáján, vagy néha megy a grnlaserbm csatornán, de ott alákommentálják a srácok külön

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Tudom unalmas már, de erről kéne szólni amúgy az f1-nek amiről 4-20 hely között történik. Most a Renault jó volt, máskor a Force India, néha (nagyon) villant valamit a ferka stb. Tényleg az első 3-at küldjük már el, mert nélkülük nagyon jó lenne ez az egész!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
alig van esemény, erre ez a buzi tv-s nem az előzéseket mutatja
mondanom se kell wégé a kerékcserével is beégett, mit gondolt faxé kaptak keményet???
NB2
neked amúgy mi bajod "wégé"-vel? 😊
ervinator
wégé szakkommentátornak rohadt jó volt, imádtam. Neki pont az volt a dolga, hogy nézze az köridőket, részidőket, ha van idő (mert unalmas a futam) sztorizgasson. Szujó hisztijével valaki okos kitalálta, hogy legyen ő a kommentátor. De ő nem az. Volt vele egy összeszólalkozásom, ahol finoman jeleztem neki valamit, erre ahelyett, hogy annyit írt volna, hogy igen bocs benéztem, nem vettük észre, elkezdett személyeskedni. Nyilván ez nem segített, hogy szeressem, de nyilván ezen hamar túlléptem. Szujó elmenetelével szerintem sokat romlott wégé, talán lehet túlvállalja magát? Sok mindent nem lát, nem vesz észre. (pl a mai boxbeli Verstappen-Bottas csata is "nélküle" zajlott. Jó nem egy Várhegyi Feri, mert ő a vakegerek vakegere 😊
De egyébként nekem nincs vele bajom, csak ha hülyeséget csinál azt megemlítem 😊
több mint 3 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
alig van esemény, erre ez a buzi tv-s nem az előzéseket mutatja
mondanom se kell wégé a kerékcserével is beégett, mit gondolt faxé kaptak keményet???
NB2
neked amúgy mi bajod "wégé"-vel? 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
alig van esemény, erre ez a buzi tv-s nem az előzéseket mutatja
mondanom se kell wégé a kerékcserével is beégett, mit gondolt faxé kaptak keményet???
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Jók ezek az eldőlt kommentek, futam előtt eldőlt, elég ha utána megnézitek akkor a végeredményt.
Heisman Trophy
Ez olyasmi lehet, amikor egy négyszer elvált nőtől azt várod hogy majd veled az ötödik házassága hosszú életű lesz. 😀
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 700 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Jók ezek az eldőlt kommentek, futam előtt eldőlt, elég ha utána megnézitek akkor a végeredményt.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Perezt mi értelme volt kint hagyni lágy gumikon? 😀
Beki
Perez nagy gumimágus, kb. az egész mezőnyben ő tud legink gumikímélően gyors lenni, szal nála még vhol megértem. | Plusz így biztosabb h előtte végez a tulaj fia. |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Anyám, Ferrarinál ennyire balfékek h dönteni sem tudnak a tervekről? 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Perezt mi értelme volt kint hagyni lágy gumikon? 😀