Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 4 éve
dawyd728 3 690
Na wégé lesz az F1 vezető kommentátor. Versenyről versenyre változik majd a mellé beülő szakértő versenyző személye. Monacóban Michelisz.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Nyugodjon békében, nagy bajnok volt.
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067


Én meg kb egy hete tettem ki ezt háttérnek, egy tök random találat után

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 741 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
RIP Niki! 😕

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 640 — Cowboys fan
egy ideje már nagyon kerülgették egymást a Kaszással.
nyugodjék békében.
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
pont a hétvégén néztem meg a Rush-t.
Volt benne egy-két nagyon kemény jelenet.

ma meg erre ébredek fel ... 😕

több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
RIP Niki.

több mint 4 éve
dawyd728 3 690
😥
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Meghalt Lauda.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
dawyd728 3 690
Alonso és McLaren 😀
Ezen talán még a szurkolói is csak nevetnek.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Belealudtam, és nem a WTCR-be, habár annál se kellett volna sok hozzá.
dawyd728
Hat az biztos hogy ez most nagyon efegyesre’ sikerült...
Ezt irtam, hogy idén ilyen győzelmei vannak Marqueznek. Nem valami szórakoztató.

Jah es ugyan ez lett volna Austinban is...

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
dawyd728 3 690
Belealudtam, és nem a WTCR-be, habár annál se kellett volna sok hozzá.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Egy jó kis szakadő esős holnapi futam?? Nanana?
Coolearie
Most sajna megint ugy néz ki, hogy időjárástól függetlenül Marquez lépés előnyben van. Nem hiszem hogy meg tudja holnap szorítani akarki is.
Cowboykarcsi90
Ezt így írhattad volna az elmúlt/következő 6 évben bármikorra.
Sobri Jóska
Ő volt eddig is a fő esélyes ez kétségtelen, de legalább a legtöbbször izgalmas versenyek voltak.
Idén meg ilyen Lorenzo féle rajt-célgyőzelmeket húz be.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Egy jó kis szakadő esős holnapi futam?? Nanana?
Coolearie
Most sajna megint ugy néz ki, hogy időjárástól függetlenül Marquez lépés előnyben van. Nem hiszem hogy meg tudja holnap szorítani akarki is.
Cowboykarcsi90
Ezt így írhattad volna az elmúlt/következő 6 évben bármikorra.

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Egy jó kis szakadő esős holnapi futam?? Nanana?
Coolearie
Most sajna megint ugy néz ki, hogy időjárástól függetlenül Marquez lépés előnyben van. Nem hiszem hogy meg tudja holnap szorítani akarki is.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Egy jó kis szakadő esős holnapi futam?? Nanana?

több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Szigorúan tipp:
Végre kimehettek helyszínre, erre valami műszaki gebasz van és hazarendelik őket. (ezt mondjuk nem is értem) Gondolom ezen berágott Szujó és kifakadt, hogy végre nem egy lyukból kell közvetíteni, mehetnek helyszínre, erre elcseszik az amatőr pártkatonák és ezért lapátra tették.
NB2
Ha 3 migráns összedugja a fejét Görögországban, hogy merre menjenek, az 1 hétre odaküldött tudósító félóránként bejelentkezik, elindult-e már a karaván. Ehhez képest a gyertek inkább haza 2. szabadedzés után, mert a tehetséges kolléga nem találja a hangodat, kiábrándító lehet.
Mehet a Sport1-hez, ha a Portland továbbmegy, már a jövő héten :

 www.youtube.com/watch?v=hnwiMohAMEo
csipkelli
Nem lehetne, hogy cseréljenek azzal a kopasz bohóccal? Forma1- et úgysem nézek, az NBA meccseken meg nem nyomnám ki 10 perc után a hangot.
♉gaben♉
Nem birod Bazskát?
Cowboykarcsi90
Nem

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Dögunalom futam és akkor befut Hamilton és az ő sisakját nézzük.
Tiszteljük már meg a befutókat azzal, hogy mutatjuk őket, legalább a pontszerzőket!!!
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hát ez is sima volt a Merciknek...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szigorúan tipp:
Végre kimehettek helyszínre, erre valami műszaki gebasz van és hazarendelik őket. (ezt mondjuk nem is értem) Gondolom ezen berágott Szujó és kifakadt, hogy végre nem egy lyukból kell közvetíteni, mehetnek helyszínre, erre elcseszik az amatőr pártkatonák és ezért lapátra tették.
NB2
Ha 3 migráns összedugja a fejét Görögországban, hogy merre menjenek, az 1 hétre odaküldött tudósító félóránként bejelentkezik, elindult-e már a karaván. Ehhez képest a gyertek inkább haza 2. szabadedzés után, mert a tehetséges kolléga nem találja a hangodat, kiábrándító lehet.
Mehet a Sport1-hez, ha a Portland továbbmegy, már a jövő héten :

 www.youtube.com/watch?v=hnwiMohAMEo
csipkelli
Nem lehetne, hogy cseréljenek azzal a kopasz bohóccal? Forma1- et úgysem nézek, az NBA meccseken meg nem nyomnám ki 10 perc után a hangot.
♉gaben♉
Nem birod Bazskát?
Cowboykarcsi90
Én csípem azt a cipőbuzit, jó arc.
Coolearie
En is kedvelem, es a kommentatorkodását is birom. Sőt, eddig nem nagyon talalkoztam olyannal aki nem. Ezert is kerdeztem Gabent.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Szigorúan tipp:
Végre kimehettek helyszínre, erre valami műszaki gebasz van és hazarendelik őket. (ezt mondjuk nem is értem) Gondolom ezen berágott Szujó és kifakadt, hogy végre nem egy lyukból kell közvetíteni, mehetnek helyszínre, erre elcseszik az amatőr pártkatonák és ezért lapátra tették.
NB2
Ha 3 migráns összedugja a fejét Görögországban, hogy merre menjenek, az 1 hétre odaküldött tudósító félóránként bejelentkezik, elindult-e már a karaván. Ehhez képest a gyertek inkább haza 2. szabadedzés után, mert a tehetséges kolléga nem találja a hangodat, kiábrándító lehet.
Mehet a Sport1-hez, ha a Portland továbbmegy, már a jövő héten :

 www.youtube.com/watch?v=hnwiMohAMEo
csipkelli
Nem lehetne, hogy cseréljenek azzal a kopasz bohóccal? Forma1- et úgysem nézek, az NBA meccseken meg nem nyomnám ki 10 perc után a hangot.
♉gaben♉
Nem birod Bazskát?
Cowboykarcsi90
Én csípem azt a cipőbuzit, jó arc.

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szigorúan tipp:
Végre kimehettek helyszínre, erre valami műszaki gebasz van és hazarendelik őket. (ezt mondjuk nem is értem) Gondolom ezen berágott Szujó és kifakadt, hogy végre nem egy lyukból kell közvetíteni, mehetnek helyszínre, erre elcseszik az amatőr pártkatonák és ezért lapátra tették.
NB2
Ha 3 migráns összedugja a fejét Görögországban, hogy merre menjenek, az 1 hétre odaküldött tudósító félóránként bejelentkezik, elindult-e már a karaván. Ehhez képest a gyertek inkább haza 2. szabadedzés után, mert a tehetséges kolléga nem találja a hangodat, kiábrándító lehet.
Mehet a Sport1-hez, ha a Portland továbbmegy, már a jövő héten :

 www.youtube.com/watch?v=hnwiMohAMEo
csipkelli
Nem lehetne, hogy cseréljenek azzal a kopasz bohóccal? Forma1- et úgysem nézek, az NBA meccseken meg nem nyomnám ki 10 perc után a hangot.
♉gaben♉
Nem birod Bazskát?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Ennél unalmasabb futamot már régen láttam, top 10 ben kb előzés sem volt


több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Szigorúan tipp:
Végre kimehettek helyszínre, erre valami műszaki gebasz van és hazarendelik őket. (ezt mondjuk nem is értem) Gondolom ezen berágott Szujó és kifakadt, hogy végre nem egy lyukból kell közvetíteni, mehetnek helyszínre, erre elcseszik az amatőr pártkatonák és ezért lapátra tették.
NB2
Ha 3 migráns összedugja a fejét Görögországban, hogy merre menjenek, az 1 hétre odaküldött tudósító félóránként bejelentkezik, elindult-e már a karaván. Ehhez képest a gyertek inkább haza 2. szabadedzés után, mert a tehetséges kolléga nem találja a hangodat, kiábrándító lehet.
Mehet a Sport1-hez, ha a Portland továbbmegy, már a jövő héten :

 www.youtube.com/watch?v=hnwiMohAMEo
csipkelli
Nem lehetne, hogy cseréljenek azzal a kopasz bohóccal? Forma1- et úgysem nézek, az NBA meccseken meg nem nyomnám ki 10 perc után a hangot.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Most komolyan abba a Palik Laciba szerelmes mindenki, aki kétezres évek közepétől szart készülni a futamokra, az időmérő már derogált neki, élő adásban szopta fel a Shellt, vagy tudatlanságát Gyuszi milliomodik alázásával próbálta leplezni. Tetejében emberileg is egy korcs. Akikkel a 80-as években együtt dolgozott, (nem TV) azokon a 90-es évek elején egyszerűen átnézett, mikor híres lett.

Egy dologhoz nagyon értett, hogyan kell a pályán történt akciókat lereagálni úgy, ami nem egy túlreagálás (pl Szujó), de
súlyának megfelelően fokozza a hangulatot és teszi a néző számára nyilvánvalóvá, most fontos manőver történt. Viszont ez inkább vele született képesség, mint tanult dolog, ettől még ezt tényleg jól csinálta. Csak ugye ez 1 db szelete a közvetítésnek az 1 tucatól.

Szóval ne!

Ja és Szujó. Nekem sosem tetszett az ahogyan közvetít. Ő tényleg az az ember, aki lelkesedjen a háttéranyagok elkészítése során, menjen ki minden hétvégén és gyűjtse a jobbnál jobb anyagokat, de ne közvetítsen, mert hiába szorgalmas, de pont az a két érzéke hiányzik, h átlássa a versenyt és amiben Palik kimagasló volt. Nyakra-főre fokozza a hangulatot olyankor is, amikor éppen semmi nem fog történni. Ez a kettő együtt bőven sok. A történet magyaros, megértem a mérgét emberileg, de találni fog ő munkát, nem féltem.
dawyd728



A Palik-Czollner páros valóban - főleg a végén - igen gáz volt, de legfőképp Palik miatt, aki, mint amikor valami minecraftos videós 18 éves gyerek oltja a 15 éves öccsét -színvonalon társalgott a "Gyulussal".
csi77
meg Gyuszikámozta folyton... de mocskosul irritáló volt és szinte minden megszólalásán érezhető volt a lenézés és a felsőbbrendűség kollégájával szemben

Sosem értettem, hogy miért nem volt egy kib*szott ember az RTL-nél, aki meg mondja Paliknak milyen minősíthetetlen stílusban viselkedik és mennyire vállalhatatlan ez a képernyőn
ZERO_L
Való világ megvan ? Emberek nézik ? Na pont ezért nem szólt.