Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Jonathan Rea duplázott Ausztráliában..😊
Coolearie
Most néztem meg a 2. futamot, nem volt gyenge😊
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Jonathan Rea duplázott Ausztráliában..😊

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 423
All TIME' 56 legrosszabb autó időrendben... A Trabant Ferrarik és Jaguárok között...😊

és  www.carophile.org/the-worst-cars-of-all-time/?utm_source=taboola&utm_medium=referral&utm_term=247sports
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Én köszönöm, hogy így összefoglaltad, nekem ennyi időm nincs, hogy még a teszteket is sasoljam😊
Vinales már tavaly megmutatta, hogy valamit tud, ha jó csaták lesznek idén (is) én már bódog leszek😊
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ha jol számolom bő egy hónap és indul a MotoGP is 😊
Meg is volt a két hivatalos teszt(a nagyoknak), Sepangban és most a héten Philip Island-en.
Úgy néz ki hogy Vinales gyors lesz a gyári kék paripán, Marquez biztos mutat majd egy két gyakorlatot neki közelharcból 😀 . Már várom 😊
Remélem az Öreg is tűzközelben lesz még az idén, bár erre évről évre kevesebb az esély. Lorenzo egyelőre úgy néz ki, lemaradásban van a vörös géppel. Bár év közben javulhat, és nem lepődnék meg néhány dobogón, még egy győzelmen sem, szerintem idén még a VB harcba nem szól bele. Az ujoncok közül kíváncsi leszek Zarcora meg Folgerra, a két teszten biztató volt mindkét Yamahás.
A titkos kedvencem idénre Jack Miller. Végre egészséges, a tehetség megvan, ez lesz harmadik szezonja a nagyok közt. Ha idén konstans top10ben tudna lenni, hátha jövőre megörökölné Pedrosa helyét 😊 .
Első sorban Marquez-Vinales harcot várok a VB-ért, reménykedve hogy izgalmas lesz, na meg persze hogy Rossi is bele bele tud majd ebbe szólni 😊 Ha most kilenc különböző gyöztes nem is lesz, hát kibirom, de azért remélem idén sem kell csalódnom a srácokban 😊
Ti milyen erőviszonyokra számítotok?
Cowboykarcsi90
Ez a 32 nap várakozás kikészít..

több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ha jol számolom bő egy hónap és indul a MotoGP is 😊
Meg is volt a két hivatalos teszt(a nagyoknak), Sepangban és most a héten Philip Island-en.
Úgy néz ki hogy Vinales gyors lesz a gyári kék paripán, Marquez biztos mutat majd egy két gyakorlatot neki közelharcból 😀 . Már várom 😊
Remélem az Öreg is tűzközelben lesz még az idén, bár erre évről évre kevesebb az esély. Lorenzo egyelőre úgy néz ki, lemaradásban van a vörös géppel. Bár év közben javulhat, és nem lepődnék meg néhány dobogón, még egy győzelmen sem, szerintem idén még a VB harcba nem szól bele. Az ujoncok közül kíváncsi leszek Zarcora meg Folgerra, a két teszten biztató volt mindkét Yamahás.
A titkos kedvencem idénre Jack Miller. Végre egészséges, a tehetség megvan, ez lesz harmadik szezonja a nagyok közt. Ha idén konstans top10ben tudna lenni, hátha jövőre megörökölné Pedrosa helyét 😊 .
Első sorban Marquez-Vinales harcot várok a VB-ért, reménykedve hogy izgalmas lesz, na meg persze hogy Rossi is bele bele tud majd ebbe szólni 😊 Ha most kilenc különböző gyöztes nem is lesz, hát kibirom, de azért remélem idén sem kell csalódnom a srácokban 😊
Ti milyen erőviszonyokra számítotok?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Idén a Digin nem lesz Nascar!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Végre! Végre! Végre!
 twitter.com/NASCAR/status/832379184462827520
több mint 7 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Idén is lehet jönni a nascar fantasy ligába :

 fantasygames.nascar.com/live/league/hungary-nascar-league-2016
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Isten Éltesse a motorsport egyik legnagyobb legendáját! Valentino Rossi 38 éves lett!

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
WRC: a túl gyors autók miatt maradt el a szakasz

Hát ez micsoda? 😀 😀 😀
Mikey
Egy végtelenül idegesìtő, felesleges szabály!
Tudniuk kellett, hogy ez lesz amikor engedték a nagyobb szűkìtőt meg az új lêgterelőket. Végsebesség korlát kellett volna, esetleg a szakaszok körültekintőbb megválasztása. A Colin Crest rekordja viszont még így se lett meg senkinek.

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
WRC: a túl gyors autók miatt maradt el a szakasz

Hát ez micsoda? 😀 😀 😀
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
OFF:
dugo93: A BloodZeed a legjobb azok közül is..😊
Coolearie
Mondom rákeresek. Aztán rájöttem, hogy én is ezt használom 😀😀

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
OFF:
dugo93: A BloodZeed a legjobb azok közül is..😊

több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Viszont azt mondjátok meg nekem hogy hogyan fogják megoldani a PL meccsek, MotoGP, vagy WSBK közvetítését ha véletlen egybeesnek?
Coolearie
Vagy lesz több csatornája a spílernek, mint ahogy sok sportcsatornának van.


Azt nem értem, hogy van az, hogy már a harmadik társaságtól vesznek el egészen népszerű sorozatokat. Ennyivel többet ajánlanak Vajnáék és/vagy a politika ebbe is beleszól?

Egészen hihetetlen, hogy 2017-ben az van, hogy ha PL-t, NHL-t, most már SBK-t vagy MotoGP-t akarok nézni, akkor illegális streamekkel -- pfújj, pfújj -- kell szenvednem, vagy szintén illegális torrent oldalakról -- pfújj, pfújj -- kell letöltenem azokat.

Na mielőtt komolyan belemennék, abbahagyom. 😊
Mikey
Én a digivel vagyok így. '98 óta néztem a gyorsasági motoros vb-t. 2000 óta AS Roma szurkoló vagyok. Korábban szerettem az atlétikát, a PL-t, ma már alig érdekelnek. Ha valamit kényelmetlen és különféle nehézségek árán tudsz csak elérni, borzalmas minőségű streamek előtt görnyedsz évekig annak csak egy eredménye lehet 7-8 év múlva.

Persze biztos van benne politika, de a magyar piacon nem példa nélküli az eset. A digi az utolsó, akit sajnálok. Tőlem bedőlhetnek a f@szba.
dawyd728
Kicsit off: Sokat látom, hogy panaszkodnak a rossz minőségű streamekre, de azt tudjátok, hogy a legtöbb meccs (főleg a soccer) elérhető acestreamen keresztül HD-ban? Igazából jobb minőségben lehet nézni, mint a hagyományos tv HD adását. Legalábbis a T-Home HD-t mindenképp odaveri, de az egy lebutított fos, nem HD. (de ez má' idegbő jött 😀)
Na de a lényeg, hogy ha valaki nem ismeri, de érdekli a lehetőség, dobjon egy PM-et aztán leírom, hogyan érheti el.

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
A Digi eléggé messze van a bedőléstől.
Egyre több előfizetője van évről évre.

A vezetékes szolgáltatások esetében a piacvezető UPC részesedése 26,8 százalék, második helyen a Telekom áll 23,1 százalékkal, ezt követi a DIGI 21,5 százalékkal.
A vezeték nélküli szolgáltatások esetében a piacvezető DIGI részesedése 30,1 százalék, majd a Telekom következik 29,8 százalékkal, a harmadik hely a UPC-é, részesedése 27,4 százalék. Január végén a MinDig TV Extra részesedése 10,9 százalék.

több mint 7 éve
dawyd728 3 698
Azt nem értem, hogy van az, hogy már a harmadik társaságtól vesznek el egészen népszerű sorozatokat. Ennyivel többet ajánlanak Vajnáék és/vagy a politika ebbe is beleszól?

Egészen hihetetlen, hogy 2017-ben az van, hogy ha PL-t, NHL-t, most már SBK-t vagy MotoGP-t akarok nézni, akkor illegális streamekkel -- pfújj, pfújj -- kell szenvednem, vagy szintén illegális torrent oldalakról -- pfújj, pfújj -- kell letöltenem azokat.

Na mielőtt komolyan belemennék, abbahagyom. 😊
Mikey
Én a digivel vagyok így. '98 óta néztem a gyorsasági motoros vb-t. 2000 óta AS Roma szurkoló vagyok. Korábban szerettem az atlétikát, a PL-t, ma már alig érdekelnek. Ha valamit kényelmetlen és különféle nehézségek árán tudsz csak elérni, borzalmas minőségű streamek előtt görnyedsz évekig annak csak egy eredménye lehet 7-8 év múlva.

Persze biztos van benne politika, de a magyar piacon nem példa nélküli az eset. A digi az utolsó, akit sajnálok. Tőlem bedőlhetnek a f@szba.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Viszont azt mondjátok meg nekem hogy hogyan fogják megoldani a PL meccsek, MotoGP, vagy WSBK közvetítését ha véletlen egybeesnek?
Coolearie
A gurulós foci az mindenek felett! A MotoGP, a Superbikeról nem is beszélve, ráér felvételről is.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Viszont azt mondjátok meg nekem hogy hogyan fogják megoldani a PL meccsek, MotoGP, vagy WSBK közvetítését ha véletlen egybeesnek?

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Van egy terméked.
Értékesíted fix áron egy cégnek.
Az a cég, pedig úgy értékesíti tovább, hogy a lehető legjobban járjon.
Átcsomagolja, összerakja mással, simán továbbadja, stb.
Nem annyira bonyolult azért ez így.

több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Azt nem értem, hogy van az, hogy már a harmadik társaságtól vesznek el egészen népszerű sorozatokat. Ennyivel többet ajánlanak Vajnáék és/vagy a politika ebbe is beleszól?

Egészen hihetetlen, hogy 2017-ben az van, hogy ha PL-t, NHL-t, most már SBK-t vagy MotoGP-t akarok nézni, akkor illegális streamekkel -- pfújj, pfújj -- kell szenvednem, vagy szintén illegális torrent oldalakról -- pfújj, pfújj -- kell letöltenem azokat.

Na mielőtt komolyan belemennék, abbahagyom. 😊
Mikey
Nem tudom hogy működik ez, de tényleg elég gyanus, hogy lassan az összes "sztár" sportág egy "médiahatalom" kezében összpontosul. Kitudja, lehet pár év és meglesz nekik az F1 meg az NFL is.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Azt nem értem, hogy van az, hogy már a harmadik társaságtól vesznek el egészen népszerű sorozatokat. Ennyivel többet ajánlanak Vajnáék és/vagy a politika ebbe is beleszól?

Egészen hihetetlen, hogy 2017-ben az van, hogy ha PL-t, NHL-t, most már SBK-t vagy MotoGP-t akarok nézni, akkor illegális streamekkel -- pfújj, pfújj -- kell szenvednem, vagy szintén illegális torrent oldalakról -- pfújj, pfújj -- kell letöltenem azokat.

Na mielőtt komolyan belemennék, abbahagyom. 😊
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
"A TV2 Csoport férfias szórakozást kínáló csatornáján, a Spíler TV-n már javában dübörög az angol első osztály focimérkőzéseivel a Premier League, és a jégkorong legnagyobbjaival az NHL legújabb szezonja.

Tavasszal pedig a motorsport szerelmesei örülhetnek, számos exkluzív tartalommal jelentkezik a csatorna. A Sport&Events Management Kft, - Stefano Favaro tanácsára, aki felismerte az együttműködésekben rejlő lehetőségeket, - megvásárolta a SUPERBIKE világbajnokság, az RX világbajnokság, a Salakmotor világbajnokság és világkupa és a Supercars televíziós közvetítési jogait a 2017-es évtől kezdődően.

A Spíler TV-n kiemelten kerülnek közvetítésre a MotoGP futamai élőben, Talmácsi Gábor és Mezei Dániel párosával."
Coolearie
Akkor mostantól Superbike-ot és MotoGP-t sem nézek élőben, jól van.
Mikey
Az eurosport meg szépen elsűlyedhet... Én mem tudom mit várnak. Eddig se nézték őket sokan, erre most elveszítik a WSBK-ot is..... Nem baj, gondolom tenisz lesz ezután is dögivel.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
"A TV2 Csoport férfias szórakozást kínáló csatornáján, a Spíler TV-n már javában dübörög az angol első osztály focimérkőzéseivel a Premier League, és a jégkorong legnagyobbjaival az NHL legújabb szezonja.

Tavasszal pedig a motorsport szerelmesei örülhetnek, számos exkluzív tartalommal jelentkezik a csatorna. A Sport&Events Management Kft, - Stefano Favaro tanácsára, aki felismerte az együttműködésekben rejlő lehetőségeket, - megvásárolta a SUPERBIKE világbajnokság, az RX világbajnokság, a Salakmotor világbajnokság és világkupa és a Supercars televíziós közvetítési jogait a 2017-es évtől kezdődően.

A Spíler TV-n kiemelten kerülnek közvetítésre a MotoGP futamai élőben, Talmácsi Gábor és Mezei Dániel párosával."
Coolearie
Akkor mostantól Superbike-ot és MotoGP-t sem nézek élőben, jól van.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Jó hír, hogy elérhető a MotoGP, ellenben attól félek, hogy Mezei Dániel komolyat fog rontani az élvezeti értéken.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...