Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Na most húzhatja le a klotyón a nem túl reális vb álmait Alonso. Ez a pálya nem megy neki.....
Baszki a nyolcadik helyről indul! Mit fejlesztettek ezek?csi77
Hát, most kiderült, hogy Massa jobb pilóta, azonos autóval ismeretlen pályán adott 4 tizedet Alonsonak. 😀somoskovig
Fú ez borzasztó volt Fernandotól, és már a 2.pálya ahol a Q2ben jobbat mennek mint Q3ban. Remélem holnap összejön valami aztán eljárjuk az esőtáncit Interlagosban 😀Toca
Csak én emlékszem úgy Vettelre, hogy viszonylag jó eső menő? 😀FViktor93
Első futamgyőzelme...Eazzy
Nem rossz,de Alonso más szint, és a Ferrari esőben használhatóbb.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Na most húzhatja le a klotyón a nem túl reális vb álmait Alonso. Ez a pálya nem megy neki.....
Baszki a nyolcadik helyről indul! Mit fejlesztettek ezek?csi77
Hát, most kiderült, hogy Massa jobb pilóta, azonos autóval ismeretlen pályán adott 4 tizedet Alonsonak. 😀somoskovig
Fú ez borzasztó volt Fernandotól, és már a 2.pálya ahol a Q2ben jobbat mennek mint Q3ban. Remélem holnap összejön valami aztán eljárjuk az esőtáncit Interlagosban 😀Toca
Csak én emlékszem úgy Vettelre, hogy viszonylag jó eső menő? 😀FViktor93
Első futamgyőzelme...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na most húzhatja le a klotyón a nem túl reális vb álmait Alonso. Ez a pálya nem megy neki.....
Baszki a nyolcadik helyről indul! Mit fejlesztettek ezek?csi77
Hát, most kiderült, hogy Massa jobb pilóta, azonos autóval ismeretlen pályán adott 4 tizedet Alonsonak. 😀somoskovig
Fú ez borzasztó volt Fernandotól, és már a 2.pálya ahol a Q2ben jobbat mennek mint Q3ban. Remélem holnap összejön valami aztán eljárjuk az esőtáncit Interlagosban 😀Toca
Csak én emlékszem úgy Vettelre, hogy viszonylag jó eső menő? 😀
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Mi történt a spanyollal? Megtört a teher alatt vagy mivan? Attól függetlenül, hogy Massa sem éppen Vettel nyakán van, ergo Alo egyébként is messze lenne, de ez pont most igazán hulladék teljesítmény...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Na most húzhatja le a klotyón a nem túl reális vb álmait Alonso. Ez a pálya nem megy neki.....
Baszki a nyolcadik helyről indul! Mit fejlesztettek ezek?csi77
Hát, most kiderült, hogy Massa jobb pilóta, azonos autóval ismeretlen pályán adott 4 tizedet Alonsonak. 😀somoskovig
Sajnos ott a pont, ilyen fos módon nem ment talán még idén Alonso

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Na most húzhatja le a klotyón a nem túl reális vb álmait Alonso. Ez a pálya nem megy neki.....
Baszki a nyolcadik helyről indul! Mit fejlesztettek ezek?csi77
Hát, most kiderült, hogy Massa jobb pilóta, azonos autóval ismeretlen pályán adott 4 tizedet Alonsonak. 😀somoskovig
Fú ez borzasztó volt Fernandotól, és már a 2.pálya ahol a Q2ben jobbat mennek mint Q3ban. Remélem holnap összejön valami aztán eljárjuk az esőtáncit Interlagosban 😀
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Na most húzhatja le a klotyón a nem túl reális vb álmait Alonso. Ez a pálya nem megy neki.....
Baszki a nyolcadik helyről indul! Mit fejlesztettek ezek?csi77
Hát, most kiderült, hogy Massa jobb pilóta, azonos autóval ismeretlen pályán adott 4 tizedet Alonsonak. 😀

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
azt tudjuk, hogy a SportKlub miért ölte meg a magyar NASCAR közvetítéseket?shawnka
Mert dilettáns barmok.

Az rendben van, hogy nem adják élőben. A foci nagyobb nézettséget hoz, de hogy hajnali 3-kor miért nem adják, arra már nem tudok semmilyen magyarázatot.gdavid
kit érdekel a chase? 😀Habi
Engem vazze! 😂

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
azt tudjuk, hogy a SportKlub miért ölte meg a magyar NASCAR közvetítéseket?shawnka
Mert dilettáns barmok.

Az rendben van, hogy nem adják élőben. A foci nagyobb nézettséget hoz, de hogy hajnali 3-kor miért nem adják, arra már nem tudok semmilyen magyarázatot.gdavid
kit érdekel a chase? 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Na most húzhatja le a klotyón a nem túl reális vb álmait Alonso. Ez a pálya nem megy neki.....
Baszki a nyolcadik helyről indul! Mit fejlesztettek ezek?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
azt tudjuk, hogy a SportKlub miért ölte meg a magyar NASCAR közvetítéseket?shawnka
Mert dilettáns barmok.

Az rendben van, hogy nem adják élőben. A foci nagyobb nézettséget hoz, de hogy hajnali 3-kor miért nem adják, arra már nem tudok semmilyen magyarázatot.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
azt tudjuk, hogy a SportKlub miért ölte meg a magyar NASCAR közvetítéseket?
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
A kis kötsög már megint ügyes, egy ilyen rossz autóval csak 1-1,5 mp-et ver a mezőnyre..... Trabanttal is nyerne!csi77
Webberre is rávert ennyit, nem? 😊somoskovig
Igen, akár jogos is lehetne a felvetés. Webbert azonban több okból sem tartom már vetélytársának:
- 10 v 11 évvel idősebb,
- tavaly óta a reális motivációját elvesztette szerintem,
- nem ugyanazt a felszerelést 😊 kapja mint Fetti
és elismerem, hogy korántsem olyan tehetséges, mint Vettel.....

A korkülönbséget leszámítva Schumi-Barrichello párhuzamot érzek....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
A pole pozíciót már most oda lehet adni valamelyik Red Bullnak (inkább Vettelnek). Van a pályán egy balos törés, amit mindenki zárt hátsó szárnnyal vett be, a kis németnek összejött nyitottal legalább 3-szor. A versenyen ez persze nem jelent majd előnyt, de nem fog számítani, ha a 3. körben már lesz 2mp előnye. Holnapra talán változik majd valami, de nem hiszem, hogy fél mp-nél közelebb kerülnének hozzá. A gumik egyáltalán nem fogynak, így én egy kiállással számolok, ami szintén Vettel malmára hajtja a vizet.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
A kis kötsög már megint ügyes, egy ilyen rossz autóval csak 1-1,5 mp-et ver a mezőnyre..... Trabanttal is nyerne!csi77
Webberre is rávert ennyit, nem? 😊

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
A kis kötsög már megint ügyes, egy ilyen rossz autóval csak 1-1,5 mp-et ver a mezőnyre..... Trabanttal is nyerne!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Én nem vagyok fizikus beállítottságú, de tudtommal a legnagyobb baj a FIA tesztjeivel, hogy totál nem olyan erőhatásoknak teszik ki az elemeket, mint amik a pályán érik őket. Az meg simán lehet, hogy bizonyos erőhatásokra merev, másokra viszont rugalmas egy elem.Eazzy
Itt most abszolút nem erről szólt a fáma. Amit írsz az max a hajlékony szárnyra lehet igaz, de itt az orrkúpról van szó, amit a szerelő faszi egymaga kézzel hajtogatott vígan. És ha már ott ilyen spéci anyagot használnak, akkor simán lehet, hogy a szárnynál is ilyesmi a trükk lényege. Nem hiszem, hogy simán az erőhatásokkal játszanak. Azért a FIA sem teljesen hülye...bár 😛
clbass
Karbon/üvegszál.
A horgászbot is hajlik, sima lengetésre is.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
végre egy Tilke pálya, ami tetszik. cserébe teljesen hangulattalan.

ez a baj ezzel a faszival, ha országimázs pályát (Korea, India, Szingapúr, Abu-Dhabi) kell terveznie, akkor a körítés kurvafasza, ha meg ténylegesen élvezhető vonalvezetést, akkor meg sivár fos minden.

FP2:  thefirstrow.eu/watch/153249/1/watch-formula-1---austin,-united-states,-practice-2.html
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Én nem vagyok fizikus beállítottságú, de tudtommal a legnagyobb baj a FIA tesztjeivel, hogy totál nem olyan erőhatásoknak teszik ki az elemeket, mint amik a pályán érik őket. Az meg simán lehet, hogy bizonyos erőhatásokra merev, másokra viszont rugalmas egy elem.Eazzy
Itt most abszolút nem erről szólt a fáma. Amit írsz az max a hajlékony szárnyra lehet igaz, de itt az orrkúpról van szó, amit a szerelő faszi egymaga kézzel hajtogatott vígan. És ha már ott ilyen spéci anyagot használnak, akkor simán lehet, hogy a szárnynál is ilyesmi a trükk lényege. Nem hiszem, hogy simán az erőhatásokkal játszanak. Azért a FIA sem teljesen hülye...bár 😛
clbass
Az orról nem tudok nyilatkozni, de igen, szárnynál igaz a dolog. Ott ugyanis a szélére hajítanak súlyt, és nézik, hogy hajlik, vagy sem. Na most az elég világos, hogy a pályán nem egészen fentről lefelé hat az az erő.

Nem is tudom, hogy a kocsi orrát mennyire hajtogatják teszteken 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Én nem vagyok fizikus beállítottságú, de tudtommal a legnagyobb baj a FIA tesztjeivel, hogy totál nem olyan erőhatásoknak teszik ki az elemeket, mint amik a pályán érik őket. Az meg simán lehet, hogy bizonyos erőhatásokra merev, másokra viszont rugalmas egy elem.Eazzy
Itt most abszolút nem erről szólt a fáma. Amit írsz az max a hajlékony szárnyra lehet igaz, de itt az orrkúpról van szó, amit a szerelő faszi egymaga kézzel hajtogatott vígan. És ha már ott ilyen spéci anyagot használnak, akkor simán lehet, hogy a szárnynál is ilyesmi a trükk lényege. Nem hiszem, hogy simán az erőhatásokkal játszanak. Azért a FIA sem teljesen hülye...bár 😛
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
jajj de bohóc pálya ez még mindig, de valamiért szeretem 😀

shawnka
2 nap alatt ketten haltak meg rajta...Toca
és az elmúlt 60 évben meg senki. akkor ez most hogy van?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
jajj de bohóc pálya ez még mindig, de valamiért szeretem 😀

shawnka
2 nap alatt ketten haltak meg rajta...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
jajj de bohóc pálya ez még mindig, de valamiért szeretem 😀

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Én nem vagyok fizikus beállítottságú, de tudtommal a legnagyobb baj a FIA tesztjeivel, hogy totál nem olyan erőhatásoknak teszik ki az elemeket, mint amik a pályán érik őket. Az meg simán lehet, hogy bizonyos erőhatásokra merev, másokra viszont rugalmas egy elem.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
A múltkori RedBull orrkúphoz kapcsolódóan:
 sportgeza.hu/forma1/2012/11/16/szigoritas_a_gumiszeru_rbr-orrkup_miatt/
Ezek szerint mások is használják, jelenleg szabályos...nevezzük inkább nem szabálytalannak 😛, amit jövőre valószínűleg szigorítanak, ergó betiltanak.
Van itt valaki fizikus beállítottságú? Létezik ma olyan anyag aminek a szilárdsága könnyen szabályozható? Egyébként el nem tudom képzelni, hogy a FIA tesztjén hogy megy át egy kézzel formálható autóelem, miközben tiltják a rugalmasságot.