Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kimi alatt elfüstölt a moci, tuti +10 rajthely. Így nehéz lesz megtartani a 3. helyet.gamerkr
mégsem.

Akkor a Ferrarinál megint váltomahinálás lesz ? 😀

több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Kimi alatt elfüstölt a moci, tuti +10 rajthely. Így nehéz lesz megtartani a 3. helyet.gamerkr
Mezei azt mondta az imént, hogy nem lesz rajtbüntetés, mert egy régebbi használt motort szereltek vissza.
De ettől függetlenül ez az időmérő nem sikerült neki valami jól.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Na, Massa autójában most mi fog tönkremenni? 😊

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kimi alatt elfüstölt a moci, tuti +10 rajthely. Így nehéz lesz megtartani a 3. helyet.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Érdekesen alakul a hétvége Brazíliában. Nem kedvez Alonsonak, bár amúgy is csak a csodában bízhat.csi77
Szombatról -Vasárnapra időjárás romlást zuhét mondanak Alonsonak eddig is ennyi esélye volt hogy esik.Toca
Szvsz annyi esélye van hogy Vettel kiesik. Tejfelesszájú is biztos behozza 4 közé ha végigmegy még zuhéban is, Alonsonak továbbra is annyi a dolga hogy hozza a 3. helyet és a várja a műszaki hibát Vettelnél.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Érdekesen alakul a hétvége Brazíliában. Nem kedvez Alonsonak, bár amúgy is csak a csodában bízhat.csi77
Szombatról -Vasárnapra időjárás romlást zuhét mondanak Alonsonak eddig is ennyi esélye volt hogy esik.
több mint 11 éve
catattack 3 520
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Érdekesen alakul a hétvége Brazíliában. Nem kedvez Alonsonak, bár amúgy is csak a csodában bízhat.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
én nem hiszem hogy ennél sokkal több van az amerikai F1-ben de egynek Austin jó, mindenképpen jobb mint az ázsiai vonal. JayB
miért is?empty taxi
8 ázsiai helyszín van jelenleg a naptárban, ebből szerintem csak Suzukának van lelke, esetleg Sepang és Abu Dzabi, utóbbi csak a csillogás miatt. A többi mind felejthető. Szánalmasnak találom hogy egy alapvetően európai sorozat magja teljesen átkerül Ázsiába. Pláne hogy a befektetőkön kívül a kutyát nem érdekli az egész. JayB
Nekem bejövős Szingapúr is, btw Ázsiában legalább lesz nézettség az USAban kötve hiszem. Ha Ázsiában van pénz és kereslet oda megy a cirkusz, ez színtiszta közgazdaságtan.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
én nem hiszem hogy ennél sokkal több van az amerikai F1-ben de egynek Austin jó, mindenképpen jobb mint az ázsiai vonal. JayB
miért is?empty taxi
8 ázsiai helyszín van jelenleg a naptárban, ebből szerintem csak Suzukának van lelke, esetleg Sepang és Abu Dzabi, utóbbi csak a csillogás miatt. A többi mind felejthető. Szánalmasnak találom hogy egy alapvetően európai sorozat magja teljesen átkerül Ázsiába. Pláne hogy a befektetőkön kívül a kutyát nem érdekli az egész.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
én nem hiszem hogy ennél sokkal több van az amerikai F1-ben de egynek Austin jó, mindenképpen jobb mint az ázsiai vonal. JayB
miért is?empty taxi
Mert este van, nem hajnalban! 😀Schleck
Jah így látom élőben az NFL miatt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
én nem hiszem hogy ennél sokkal több van az amerikai F1-ben de egynek Austin jó, mindenképpen jobb mint az ázsiai vonal. JayB
miért is?empty taxi
Mert este van, nem hajnalban! 😀

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Jól indult, aztán a következő másfél órában semmi nem történt, jövőre már félház se lesz
Kár az f1-ért, de ezek szerint nem sok mindenről maradtam le a szezonbanjjncaa
Szerintem marketing szempontbol sem volt rossz. Tavol all az egesz az amerikaiaktol es sosem fogjak megerteni a lenyeget de azert itt megtelepedhet a sorozat. Nyilvan a nascart sosem fogja lenyomni de nem is ez a cel.JayB
Marketing szempontból szerintem hatalmas öngól futballszezon közben vasárnap rendezni bármit is...jjncaa
Ennél sikeresebb szvsz nem lesz a forma1 akármikor is van. Ez egy európai sport európai maggal és hagyományokkal. Van egy kis réteg akit meg lehet vele fogni az USA-ban és ez szerintem sikerült is. A futball inverze. Bernie 3 versenyes elképzelése már bőven túlzás, én nem hiszem hogy ennél sokkal több van az amerikai F1-ben de egynek Austin jó, mindenképpen jobb mint az ázsiai vonal. JayB
Hát akkor még az mennyire hogy csak 7 verseny legyen Európában...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
én nem hiszem hogy ennél sokkal több van az amerikai F1-ben de egynek Austin jó, mindenképpen jobb mint az ázsiai vonal. JayB
miért is?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Jól indult, aztán a következő másfél órában semmi nem történt, jövőre már félház se lesz
Kár az f1-ért, de ezek szerint nem sok mindenről maradtam le a szezonbanjjncaa
Szerintem marketing szempontbol sem volt rossz. Tavol all az egesz az amerikaiaktol es sosem fogjak megerteni a lenyeget de azert itt megtelepedhet a sorozat. Nyilvan a nascart sosem fogja lenyomni de nem is ez a cel.JayB
Marketing szempontból szerintem hatalmas öngól futballszezon közben vasárnap rendezni bármit is...jjncaa
Ennél sikeresebb szvsz nem lesz a forma1 akármikor is van. Ez egy európai sport európai maggal és hagyományokkal. Van egy kis réteg akit meg lehet vele fogni az USA-ban és ez szerintem sikerült is. A futball inverze. Bernie 3 versenyes elképzelése már bőven túlzás, én nem hiszem hogy ennél sokkal több van az amerikai F1-ben de egynek Austin jó, mindenképpen jobb mint az ázsiai vonal.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Jól indult, aztán a következő másfél órában semmi nem történt, jövőre már félház se lesz
Kár az f1-ért, de ezek szerint nem sok mindenről maradtam le a szezonbanjjncaa
Szerintem marketing szempontbol sem volt rossz. Tavol all az egesz az amerikaiaktol es sosem fogjak megerteni a lenyeget de azert itt megtelepedhet a sorozat. Nyilvan a nascart sosem fogja lenyomni de nem is ez a cel.JayB
Marketing szempontból szerintem hatalmas öngól futballszezon közben vasárnap rendezni bármit is...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Jól indult, aztán a következő másfél órában semmi nem történt, jövőre már félház se lesz
Kár az f1-ért, de ezek szerint nem sok mindenről maradtam le a szezonbanjjncaa
Szerintem marketing szempontbol sem volt rossz. Tavol all az egesz az amerikaiaktol es sosem fogjak megerteni a lenyeget de azert itt megtelepedhet a sorozat. Nyilvan a nascart sosem fogja lenyomni de nem is ez a cel.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Jól indult, aztán a következő másfél órában semmi nem történt, jövőre már félház se lesz
Kár az f1-ért, de ezek szerint nem sok mindenről maradtam le a szezonban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Ferrarinál vagy találnak helyet egy nitropalacknak vagy esőért imátkozhatnak esetleg Vettel kiesésnek.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Azért Webber pechszériájával iszonyat mázlija van Alonsonak. 😊

Legalább ne legyen tét nélküli a brazil túra.somoskovig
Vettelnek is kurva nagy mázlija van hogy a 2 red bull közül mindig az ausztráléban szakad el valami

szerk.: Massa meg kurvanagy tanár, rég vezetne ha nem taktikázott volna a köcsög ferka 😀eaglesmcnabb
Csak előbb kellett volna bizonyítania. 10 versenyenként egy ügyeskedés kutya kevés. A kötsög a világbajnok (gyakorlatilag kétszer kéne kiessen, talán akkor nem)

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Azért Webber pechszériájával iszonyat mázlija van Alonsonak. 😊

Legalább ne legyen tét nélküli a brazil túra.somoskovig
Vettelnek is kurva nagy mázlija van hogy a 2 red bull közül mindig az ausztráléban szakad el valami

szerk.: Massa meg kurvanagy tanár, rég vezetne ha nem taktikázott volna a köcsög ferka 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Azért Webber pechszériájával iszonyat mázlija van Alonsonak. 😊

Legalább ne legyen tét nélküli a brazil túra.

több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Nem kedvencem Hamilton, de hogy minek igazolt el a Mercedesbe...
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ezt a pályát eltalálták, tetszetős. előzni is lehet, Hamilton pedig közeleg, nagyon kellene 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Jó ez a pálya 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal