Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 485 — Bears & Illinois fan
Kurva anyádat már tényleg Mezei.
Már Kimi ünnepléséről is fettel jut az eszedbe te hozzá nem értő idióta majom.
Verd ki rá baszdmeg.Bazzani
Most már nem Schumi faszát szopkodja, így az idény végére rájött, hogy már nem kell, kellett egy új liebling....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak ismételni tudom magam

Ezen a versenyen (s idényben) két madár szerepelt

Szerencsétlen Csóka=Lewis Hamilton

Mázli Kacsa=Sebastian Vettel

Vajon mennyit fizetett a többi versenyzőnek, hogy törjék össze magukat előtte, s Hamilton szerelőinek, hogy megálljon alatta az autó (bár ők lehet megtették maguktól tudván, hogy megy 😛)

Legalább az ötéves fiam nagyon boldog a fene se érti miért kezdett el Vettelnek szurkolni de hogy én nem mondtam neki az biztos lehet pont azért...
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
3 pont csak, remélem a szerencse forgandó mert ez így....
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kurva anyádat már tényleg Mezei.
Már Kimi ünnepléséről is fettel jut az eszedbe te hozzá nem értő idióta majom.
Verd ki rá baszdmeg.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 697 — Vikings fan
Amugy meg Kimiiiiii 😊 Ha nem a VB mulna rajta belogdostem volna elsonek 😊
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 233 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
MEEEEEGVAN!!!!

több mint 11 éve
Foldesi26 New England Patriots 277
Nevetséges a forma 1, nem tudom miért nézem... Vettelen Alonso 3 pontot tud hozni úgy, hogy a tizennyolcadik kör körül Vettel utolsó volt.

(Mezei szerint ilyen kibaszott fantasztikus teljesítményt még nem látott a forma 1, mint Vettel rakéta autója... )

Legalább Kimi nyer 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 697 — Vikings fan
Hat 10 pont . Alonso megint mindent kihozott. HamiltonnK megint peche van. Vettel meg geci makos. Nem hiszem el...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem hiszem el, hogy ennek a mocskos Vettelnek mindig mázlija van. Hát persze, hogy bejön a safety car, amikor szarul áll.
Fene. :/

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Ó bazdmeg Button, mért nem bírtad ki azt a két kört...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a Mezei lassan jobban szurkol fettelnek mint Gyulánk...

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 697 — Vikings fan
Faszert nem huz ra Button.
Pipogya alak ez a Button...
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Tényleg Szamuráj mód van...
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Alo megint rákapcsolt 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezen a versenyen (s idényben) két madár szerepelt

Szerencsétlen Csóka=Lewis Hamilton

Mázli Kacsa=Sebastian Vettel

Vajon mennyit fizetett a többi versenyzőnek, hogy törjék össze magukat előtte, s Hamilton szerelőinek, hogy megálljon alatta az autó (bár ők lehet megtették maguktól tudván, hogy megy 😛)
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
nézzed mán, valaki felveszi a kesztyűt, és máris megáll a tudomány? Na most előzz Vettel, hogy elismerhessünk végre!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 697 — Vikings fan
Amit szabad Webbernek azt nem szabad Pereznek.Bazzani
Webber koccant Massaval egy picit ott semmi nem volt, Maldonadonel meg o szopta be. Itt Perez legalabb 2 de lehet 3 versenyzo versenyet baszta el.

Alonso ha okos ott marad Button elott hogy Btton DRS-el vedhesse a hatat 😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amit szabad Webbernek azt nem szabad Pereznek.

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Úristen, látványosan gyorsabb az RB mindenkinél...ez sima lesz. Vettel sima második lesz 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Amúgy szerintem a Ferrari és Alonso rohadt jól felépítették ezt a versenyt. Van egy szinte megelőzhetetlen autójuk, Alonso pedig megcsinálta azt a két előzést ami nagyon kellett. A többi az tényleg szerencse, vagy balszerencse.Boston
Várjuk ki a végét, arra talán nem számítottak, hogy Vettelt is meg kell majd tartani, kíváncsi leszek, mennyi ideig fogja tudni fogni a Red Bullt. Ha nem lenne Vettel, valóban nagyon fasza taktika lenne.Foldesi26
Erre nem lehet felkészülni szvsz.

Do your job
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 697 — Vikings fan
Amúgy szerintem a Ferrari és Alonso rohadt jól felépítették ezt a versenyt. Van egy szinte megelőzhetetlen autójuk, Alonso pedig megcsinálta azt a két előzést ami nagyon kellett. A többi az tényleg szerencse, vagy balszerencse.Boston
Igen csak ez mar nem az ev eleje hogy menteni kell a pontot hanem megkene Vettelt elozni. Ennyi. Nem Alonsonak hanem a Ferrarinal szol!
több mint 11 éve
Foldesi26 New England Patriots 277
Amúgy szerintem a Ferrari és Alonso rohadt jól felépítették ezt a versenyt. Van egy szinte megelőzhetetlen autójuk, Alonso pedig megcsinálta azt a két előzést ami nagyon kellett. A többi az tényleg szerencse, vagy balszerencse.Boston
Várjuk ki a végét, arra talán nem számítottak, hogy Vettelt is meg kell majd tartani, kíváncsi leszek, mennyi ideig fogja tudni fogni a Red Bullt. Ha nem lenne Vettel, valóban nagyon fasza taktika lenne.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Kimi megint epic 😀 Bírom a csókát.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Amúgy szerintem a Ferrari és Alonso rohadt jól felépítették ezt a versenyt. Van egy szinte megelőzhetetlen autójuk, Alonso pedig megcsinálta azt a két előzést ami nagyon kellett. A többi az tényleg szerencse, vagy balszerencse.

Do your job
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 697 — Vikings fan
Bezsarok Alonso mennyire erezte mikor mondta hogy az lenne az igazan. Jo ha nem szombaton hanem vasarnap esne ki Vettel.
Kimi meg okitja a mernoket 😀