NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Nah hát az RBk kiestek, Hamilton sima, Perez meglepő. Tegnap gondolkoztam, hogy Alonso mért nem keményről startol, mindegy 3.hely így is jó. 37 pontos előny. Azt hiszem McLarennel lesz itt küzdelem.Toca
Alonso azt is nyilatkozta, hogy a legnagyobb ellenfele Hamilton, de én továbbra is Vettelt gondolom. A következő pályák karaktere elvileg jobb a Ferrarinak, majd meglátjuk.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Nah hát az RBk kiestek, Hamilton sima, Perez meglepő. Tegnap gondolkoztam, hogy Alonso mért nem keményről startol, mindegy 3.hely így is jó. 36 pontos előny. Azt hiszem McLarennel lesz itt küzdelem.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 967 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Button 😕
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Vettelkének megint megköszönheti a McLaren a dupla pole után most a versenyt is.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Komolyan, mekkora vicc ez a Massa. A saját csapattársa a 10. helyről utoléri...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
asztakurva Lindbäck 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Egy hátsó stabilizátor tört el a kocsiban. Azt mondta hogy a q2-ben laza körrel ment 1:24:1-et ami egy tizeddel lassab mint Hamilton pole ideje... Ja és elvileg még boxból is rajtolhat ha FIA gecizik. JayB
Konkrétan azt mondta 23.5re számítottak poleba és hogy a 24.0 sima lett volna.
Na nem baj holnap lesz miért izgulni 😊
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Egy hátsó stabilizátor tört el a kocsiban. Azt mondta hogy a q2-ben laza körrel ment 1:24:1-et ami egy tizeddel lassab mint Hamilton pole ideje... Ja és elvileg még boxból is rajtolhat ha FIA gecizik.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Ezért nem szabad olasz autót venni 😊 Csak a negyedik komoly dolog ment tönkre 2 nap alatt. Biztos van köze a múltheti csatthoz és hogy lényegében újra kellet épiteni.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Alonso WTF... Nem hiszem el,hogy Massat kell húzatni...
Tuti 3.helyet eldobtak gyönyörű...Toca
Én csak abban reménykedem, hogy azt tudja majd tenni, mint a gyökérke múlt héten és akkor dobogó.csi77
DiRestát le kell rajtolni, mert az ő mercije jó, rajta kívül a 2 McLaren az aki nehéz ügy lesz főleg így.
Dobogó kinézhet, márha az autó nem lesz olyan hektikus mint egész hétvégén
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
állítólag volt vmi baj Fernando kocsijával a q3ban...Habi
tény hogy elég sokat állt a boxban a két rossz kör után
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
állítólag volt vmi baj Fernando kocsijával a q3ban...Habi
tény hogy elég sokat állt a boxban a két rossz kör után
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
állítólag volt vmi baj Fernando kocsijával a q3ban...


JT Daniels fan
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Alonso WTF... Nem hiszem el,hogy Massat kell húzatni...
Tuti 3.helyet eldobtak gyönyörű...Toca
Én csak abban reménykedem, hogy azt tudja majd tenni, mint a gyökérke múlt héten és akkor dobogó.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Alonso WTF... Nem hiszem el,hogy Massat kell húzatni...
Tuti 3.helyet eldobtak gyönyörű...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mezei légyszíves inkább maradj csöndbe.
Szánalom amit művelsz.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Vettel kocsija megadta magát a szabadedzés vége előtt, elektronikai hiba, de állítólag nem túl nagy.
Alonso pedig 1 ezreddel kapott ki Hamiltontól, úgy hogy keménnyel futotta a legjobbját, míg Lewis a lágyabb keverékkel.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
Schumi állítólag visszavonul végleg és Hamilton megy a helyére.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Tudom, én szidtam is Hamiltont rendesen annak idején, de 7/12-es baleset mutatója szerintem még neki se volt, Karthikeyannak se, ha valakinek volt rajta kívül, akkor az Maldonado. Én csak ennyit mondok.

Fölösleges egyébként ezen ennyit vitatkozni, eltiltották, és ő is jogosnak találja a büntetést (a régi Hamiltonnal ellentétben neki legalább van gerince) és a Renault csapat is.
És én egyébként hiszek benne h csak ennyi kellett neki. Most kapott egy szigorú büntetést, legközelebb majd tisztelni fogja a többieket, lehet megnézi, h ahova épp menni akar, van-e már ott egy másik autó, stb.
Ha igen, még jó pilóta is válhat belőle /*ebben az esetben kifejezetten jót tett neki a büntetés*/, ha nem, akkor mégse semmi keresnivalója nincs itt, ez nem roncsderbi...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Egyébként ilyen ámokfutása még Hamiltonnak /*ha már ő lett felhozva, egyékbént ha Hamilton drukker lennék talán meg is sértődnék, h egy grozsanhoz van hasonlítva*/ se voltBlack_Adder
Többet nem fűznék a dologhoz:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Huh, azért ez kemény, Grosjean 12 rajtból 7-szer ütközött... JayB
Igen erre próbáltunk mi is utalni finoman 😀Toca
Tisztában voltam vele hogy mindig benne van a rajtnál valamiben. 😀 Én meg arra próbáltam utalni hogy egy ilyen szankcióval inkább a brutalitást kéne jutalmazni nem a bénaságot. Grosjean maga is azt nyilatkozta hogy kezdi komolyan aggasztani hogy gond lehet a térlátásával, főleg a kis tükörben. Ismerős egyébként, velem is ez van, jó sofőrnek tartom magam, koromhoz képest sokat is vezetek de a mai napig nem szeretek tükörből besorolni egy többsávos útra mert egyszerűen nem érzékelem nyilvánvalóan hogy hogy jönnek a sávokban az autók. Már első osztályban is megkaptam hogy szar a térlátásom, más kérdés hogy nem is vagyok f1-es pilóta 😊JayB
bmeg, valaki annyira béna, h kétsezr egymás után nem tud elrajtolni karambol nélkül, azt nem egy versenyre kéne eltiltani, hanem örökre.
Attól h nem brutális vadállat valaki, de annyira béna, h minden második versenyen kilök egy csomó autót, annak mi helye az F1-ben? Az menjen közútra taxisnak.
Különösen veszélyes, amikor egy ilyen béna versenyző egy ennyire gyors autóban ül, Karthikeyanank a HRT-ben csak ritkán adódik esélye tönkre tenni valaki versenyét /*igaz azt a néhány alkalmat meg is ragadja erre a célra*/, grosjeannak viszont minden hétvégén...
Azt mondod csak béna, ezért ne büntessük meg? Szeritnem a bénáknak nincs helye az F1-ben. Ez az autósport csúcsa, ide ne kerüljön már be akárki...

Most hatalmas szerencséje volt, h nem ölt meg senkit, múlt vagy kb 50 centin. És ha legközelebb nem lesz ekkora szerencséje?

Most nem ölt meg senkit, de a VB pontversenybe jelentősen beleszólt, kilökve 2 VB esélyest, akik ezáltal 0-ztak, és 4-5 autót eltakarítva egy másik útjából, aki ezáltal jelentősen több pontot szerezhetett. A nevek leosztása lényegtelen, ne grosjean döntse el.

Mindenképp jogosnak érzem a büntetést, még akár szigorúbb is lehetett volna, és egyébként meg semmi helye nincs az F1-ben. Nála sokkal jobb pilóták nem találtak csapatot, rengetegen vannak, akik lehet nem küzdenének dobogós helyért ebben a renaultban, de legalább nem löknék ki minden második versenyen a mezőny felét.
Nem talált magának csapatot Barichello, Algersuari, Buemi, Trulli vagy korábban Fisichella, de kérdéses Massa jövője is és egy ekkora címeres balfasz ökröt meg hagyják ámokfutni a pályán.

Nonsense. Grosjean takaroggy!Black_Adder
Lájkoltam, mert egyetértek, de ha Vettelt lökte volna ki óvatosan, akkor elnézőbb lennék vele..... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nála sokkal jobb pilóták nem találtak csapatot, rengetegen vannak, akik lehet nem küzdenének dobogós helyért ebben a renaultban, de legalább nem löknék ki minden második versenyen a mezőny felét.
Black_Adder
Ja, ja. A mi Zsoltinkat tudnám talán legjobb példának felhozni!

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Maldonado is k.rva jó volt GP2-ben.......
Grosjeanra te írtad először h béna. Egyébként ilyen ámokfutása még Hamiltonnak /*ha már ő lett felhozva, egyékbént ha Hamilton drukker lennék talán meg is sértődnék, h egy grozsanhoz van hasonlítva*/ se volt, mint idén Grosjeannak, és Hamilton büntetéséért is reklamáltam abban a bizonyos évben, nem egyszer... Úgyhogy most következetes vagyok.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Grosjean tavaly fölényesen nyerte a GP2-t idén pedig többször is verte Raikonent időmérőn. És van 3 dobogója is. A címeres balfasz ökörtől szerintem messze van, van neki itt helye csak valamit kezdeni kéne ezekkel a rajtokkal...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ha már itt tartunk, köcsög hamiltont is ellehetett volna tiltani versenyekre, pl. amikor kitette masszát padlógáznál az alagútban monacoban pár éve, akkor ráadásul minden 2. futamon kibaszott massával.

sőt az általam kedvelt schumacher is falhoz szorított valakit padlógáznál, asszem barichello volt az.

rajtból is volt ennél nagyobb baki bőven, mégis ő az első akire emlékszem hogy hasonló miatt kapott volna ilyen eltiltást.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!