Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Huh, azért ez kemény, Grosjean 12 rajtból 7-szer ütközött... JayB
Igen erre próbáltunk mi is utalni finoman 😀Toca
Tisztában voltam vele hogy mindig benne van a rajtnál valamiben. 😀 Én meg arra próbáltam utalni hogy egy ilyen szankcióval inkább a brutalitást kéne jutalmazni nem a bénaságot. Grosjean maga is azt nyilatkozta hogy kezdi komolyan aggasztani hogy gond lehet a térlátásával, főleg a kis tükörben. Ismerős egyébként, velem is ez van, jó sofőrnek tartom magam, koromhoz képest sokat is vezetek de a mai napig nem szeretek tükörből besorolni egy többsávos útra mert egyszerűen nem érzékelem nyilvánvalóan hogy hogy jönnek a sávokban az autók. Már első osztályban is megkaptam hogy szar a térlátásom, más kérdés hogy nem is vagyok f1-es pilóta 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Huh, azért ez kemény, Grosjean 12 rajtból 7-szer ütközött... JayB
Igen erre próbáltunk mi is utalni finoman 😀
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Huh, azért ez kemény, Grosjean 12 rajtból 7-szer ütközött...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Valaki leírná pár mondatban ez a Nascar bajnokság hogy épül fel, hány futam van, mettől meddig tart, mik a főbb szabályok (mennyi idő egy futam, pontozás, holt tart most a szezon stb), zavi27
Három bajnokság van benne a Sprint Cup, a Nationwide Series és a Camping World Trucks. Én igazából csak a Sprint Cupot követem. Február elejétől, november elejéig majdnem minden héten van futam, egy-két szünettől eltekintve. Egy futam körülbelül 2 óra körül van, persze karambolok miatt sokszor van sárga zászlós megszakítás.
Pontozás az első kap 43 pontot, majd pedig egyesével csökken, és az utlsó kap 1-et. Emellett +1 pont jár vezetett körért és +1 aki a legtöbbet vezette. +3pontot pedig a futamgyőztes tehet zsebre. A versenysorozatból pedig még 12 futam van hátra. Ha szeretnéd követni gyere a fantasy nascaros topikban holnap eredménykövetni és akkor segítünk megérteni a szabályokat.süti
Köszi az infókat, lehet majd egyszer belenézek, hogy milyen lehet.zavi27
mondjuk inkább 3 az a 2 óra általában.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
attól, h maldonado-t is el kellett volna tiltani (akár több versenyre is), nem jelenti azt h Grosjeant nem. Ő se először okoz tömegbalesetet. Kijárt neki!Black_Adder
Látott egy rést, oda húzta be az autót, Hamiltont nem látta. Elbaszta, nagyon is de ez nem felesleges agresszió volt, baleset. Ha nem Alonso és Hamilton versenyét teszi tönkre és nem alakult volna ilyen életveszéylesen a dolog nem tiltottkák volna el. Mondom ezt úgy hogy a legnagyobb kedvecemet nullázta le. Szerintem egy 10 helyes rajtbüntetés meg egy vaskos csekk elég lett volna.
JayB
Ha az első lett volna, akkor 10 rajthelyes büntetés, de nem az első neki. Nem tudom volt e két tiszta rajtja egymás után.
Az enyhébb/racionálisabb büntetések látszólag nem hatottak rá, nem tiszteli versenytársait. 1 versenyen gondolkozzon el az életéről kicsit, mielőtt másokét kiontja...Black_Adder
Szvsz Grosjean szimplán csak balfasz a test-test elleni csatákban. Villámgyors de ezt valahogy nem érzi. Nem az Sato féle vadállat, csak béna.

There are no victories in the war without a scar, no rainbow without the rain ..! See you in Monza!-Alonso

Tényleg sokkal érettebb lett, pár éve ezért lazán elküldte volna az annyjába Grosjeant, mos még csak meg se említette.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
attól, h maldonado-t is el kellett volna tiltani (akár több versenyre is), nem jelenti azt h Grosjeant nem. Ő se először okoz tömegbalesetet. Kijárt neki!Black_Adder
Látott egy rést, oda húzta be az autót, Hamiltont nem látta. Elbaszta, nagyon is de ez nem felesleges agresszió volt, baleset. Ha nem Alonso és Hamilton versenyét teszi tönkre és nem alakult volna ilyen életveszéylesen a dolog nem tiltottkák volna el. Mondom ezt úgy hogy a legnagyobb kedvecemet nullázta le. Szerintem egy 10 helyes rajtbüntetés meg egy vaskos csekk elég lett volna.
JayB
Ha az első lett volna, akkor 10 rajthelyes büntetés, de nem az első neki. Nem tudom volt e két tiszta rajtja egymás után.
Az enyhébb/racionálisabb büntetések látszólag nem hatottak rá, nem tiszteli versenytársait. 1 versenyen gondolkozzon el az életéről kicsit, mielőtt másokét kiontja...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
attól, h maldonado-t is el kellett volna tiltani (akár több versenyre is), nem jelenti azt h Grosjeant nem. Ő se először okoz tömegbalesetet. Kijárt neki!Black_Adder
Látott egy rést, oda húzta be az autót, Hamiltont nem látta. Elbaszta, nagyon is de ez nem felesleges agresszió volt, baleset. Ha nem Alonso és Hamilton versenyét teszi tönkre és nem alakult volna ilyen életveszéylesen a dolog nem tiltottkák volna el. Mondom ezt úgy hogy a legnagyobb kedvecemet nullázta le. Szerintem egy 10 helyes rajtbüntetés meg egy vaskos csekk elég lett volna.
JayB
De ott nem volt res. Nem picit kaptam telibe Hamilton kereket hanem nagyon. Es Grosjeannak ez kb 2-3 rajtbalesete ha nem tobb. Es annyiba joval veszelyesebb mint Maldonado elozesei hogy mivel rajtnal gyokerkedik kevesebe szamolnak ezzel es sokkal nagyobb serulest/kart okozhat.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
attól, h maldonado-t is el kellett volna tiltani (akár több versenyre is), nem jelenti azt h Grosjeant nem. Ő se először okoz tömegbalesetet. Kijárt neki!Black_Adder
Látott egy rést, oda húzta be az autót, Hamiltont nem látta. Elbaszta, nagyon is de ez nem felesleges agresszió volt, baleset. Ha nem Alonso és Hamilton versenyét teszi tönkre és nem alakult volna ilyen életveszéylesen a dolog nem tiltottkák volna el. Mondom ezt úgy hogy a legnagyobb kedvecemet nullázta le. Szerintem egy 10 helyes rajtbüntetés meg egy vaskos csekk elég lett volna.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
attól, h maldonado-t is el kellett volna tiltani (akár több versenyre is), nem jelenti azt h Grosjeant nem. Ő se először okoz tömegbalesetet. Kijárt neki!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Mélységes sajnálattal töltött el ez a mai futam de örülök hogy Alonso rendben van. Grosjean bűntetése szerintem is sok, ez benne van minden rajtban, hibázott de nem akart embert ölni mint Maldonado...
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Badass Schumi szívatja Vettelkét
 www.dailymotion.com/video/xt7xj5_francorchamps-2012-schumacher-et-vettel_auto?start=12Toca
szvsz, az is elég véleményes volt, ha beletrafál Vettel, egy szót sem szólhatott volna.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Badass Schumi szívatja Vettelkét
 www.dailymotion.com/video/xt7xj5_francorchamps-2012-schumacher-et-vettel_auto?start=12
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Csak én érzem eltúlzottnak Grosjean büntijét? 1 versenyes eltiltás, miközben egy Maldonado folyamatosan pénz büntikkel ússza meg. FViktor93
Siman megerdemli ott ahol azt a manovert meghuzta...
Persze Maldonadojehoz kepest tulzo, de szerintem ez a hozzallas a helyes.
Apropo megint osszesedett 3 kor alatt +10 helyes buntit. Vicc az az ember akrmilyen gyors is.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Csak én érzem eltúlzottnak Grosjean büntijét? 1 versenyes eltiltás, miközben egy Maldonado folyamatosan pénz büntikkel ússza meg. FViktor93
Maldonadot már rég el kellett volna tiltani, de szvsz ilyen manővert sem szabad csinálni, mint amit Grosjean nyomott (nem először). Mi van ha eltalálja Alonsot? Simán benne volt. Emberéletet ilyen felelőtlenül nem lehet kockáztatni. Tanuljon belőle.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Csak én érzem eltúlzottnak Grosjean büntijét? 1 versenyes eltiltás, miközben egy Maldonado folyamatosan pénz büntikkel ússza meg.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Annyira megnézném jövőre Schumit Alonoso mellett ,kár hogy nem fog összejönni 😕
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Az az egy bánt, hogy megint a gyökérke van ott, Webber nem zavarna így.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Massa dolgozz meg a pé
Nem sikerült... Remélem év végén kivágjukToca
Pedig most hosszabbítást érhetne egy jó eredmény...csi77
Á kétlem hogy ő már tud akármit is tenni,hogy maradjon.Toca
Azért, ha megnyerné, lehet, hogy maradhatna..... 😊

A kis köcsög már megint jó, visszaadta neki az élet a kiesését, remélem a végén a Raikönci megelőzi.
Nem fogja, mert szar......
csi77
Ha megnyernék vele a konstruktőrit szerintem max akkro maradhatna.
Vettel meg ma szépen ment,kár hogy Maldonado kiesett ő tuti rázárta volna és nem ilyen punci lett volna.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Massa dolgozz meg a pé
Nem sikerült... Remélem év végén kivágjukToca
Pedig most hosszabbítást érhetne egy jó eredmény...csi77
Á kétlem hogy ő már tud akármit is tenni,hogy maradjon.Toca
Azért, ha megnyerné, lehet, hogy maradhatna..... 😊

A kis köcsög már megint jó, visszaadta neki az élet a kiesését, remélem a végén a Raikönci megelőzi.
Nem fogja, mert szar......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Schumi és a Merci taktikája megint fura...

Schumi badass 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Massa dolgozz meg a pé
Nem sikerült... Remélem év végén kivágjukToca
Pedig most hosszabbítást érhetne egy jó eredmény...csi77
Á kétlem hogy ő már tud akármit is tenni,hogy maradjon.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Massa dolgozz meg a pénzedért
Nem sikerült... Remélem év végén kivágjukToca
Pedig most hosszabbítást érhetne egy jó eredmény...

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Ez a Mezei egy szégyen.Bazzani
Agyvérzést kapok lassan én is tőle. 1 bő kör kellett hogy észrevegye h Massa mellett elment Vettel. Kritikán aluli.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Massa dolgozz meg a pénzedértToca
ne szidd, ma pl Megelőzi Alonsot 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Massa dolgozz meg a pénzedért
Nem sikerült... Remélem év végén kivágjuk