Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Azért mert megy 3 jó kört?

 www.nemzetisport.hu/f1/formula-1-massa-szerzodeset-egy-evvel-meghosszabbitottak-2183011


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
 www.nemzetisport.hu/f1/formula-1-charles-pic-tizhelyes-rajtbuntetest-kapott-2181887

Nála meg inkább 2 rajthelyes büntetéseket kellene osztogatni 5 futamon keresztül, úgy ki is jön a 10 hely... 😊

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
 sportgeza.hu/forma1/2012/10/12/schumacher_feltartotta_karthikeyant/

Ez mennyire szürreális cím már... 😀

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ugyanaz pepitában, mint MS, vagy Federer... "(much) more challenging era". /Élhetnek a gyanúperrel, hogy best ever, de sose tudjuk meg. A ha-nak meg nincs értelme/
kishaszi
pontosan, ezzel egyetértek.
de az eredményességet lehet mérni, abban meg MS és Loeb is első.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
shawnka
Uhh és ezt a futamot nem láttam, pedig Kenseth nyert. 😊
NFL szezon betesz ezeknek a vasárnapi futamoknak.Greengo
most szombaton lesz 😀 😛


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
shawnka
Uhh és ezt a futamot nem láttam, pedig Kenseth nyert. 😊
NFL szezon betesz ezeknek a vasárnapi futamoknak.Greengo
meg az NFC southos heti körképeknek is 😀 😀peach
nem tudom miről beszélsz 😛
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
shawnka
Uhh és ezt a futamot nem láttam, pedig Kenseth nyert. 😊
NFL szezon betesz ezeknek a vasárnapi futamoknak.Greengo
meg az NFC southos heti körképeknek is 😀 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
tavaly volt egy ilyen. Tony Stewart és Lewis Hamilton autót cseréltek és Glenben autózgattak. semmi különös, de azért fun.

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
shawnka
Uhh és ezt a futamot nem láttam, pedig Kenseth nyert. 😊
NFL szezon betesz ezeknek a vasárnapi futamoknak.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én tisztelem imádom Schumachert de ez egy legenda hogy ő építette ki maga köré a Ferrarit. Tudott jókat mondani, a beállításokat is jól érezte de azt a Ferrarit a remek mérnökök, Motezemolo végtelen pénze és az a többtízezer megtett teszt kör építette meg. Vettel érdemeiből sem von le semmit hogy mindig kurva jó autója van csak szimplán igazságtalan. Az meg pláne hogy egy iszonyat unszimpatikus brigád nulla történelmű hátterű autójával teszi ezt.JayB
Nyilván nem egyedül építette ki. Todt-Ross Brawn-Rory Bryne tengely kellett, hogy ez a csapat olyan legyen amilyen. De azért hihetetlen érdemei vannak Schuminak is,már csak mert miatta is jöttek a Ferrarihoz az RB-k 😊.
És Schumi tette győztessé, mint mondjuk most Alonso vagy éppen Kimi.
Amúgy nekem hiányozni fog az öreg. Lehet fikázni, hogy szarrá verte Rosberg meg stb. ő akárki akármit mond nyerni jött vissza. Nem kapott olyan autót és hát 7 VB címmel a hátad mögött nehéz motiválni magad, hogy mégcsak nem is dobogóért harcolj. Schuminak kellett volna egy jó autó, hogy kijöhessen mit is tud még, így max egy 3 éves örömautózgatás volt. Toca
hát, Kimi ugyan nem tette győztessé a ferkát, azt RD kúrta el gyakorlatilag... neki a vezetésen kívül az autóépítésben nem nagyon volt része tudtommal...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 sportgeza.hu/sport/2012/10/07/veretlenul_fejezi_be_a_legnagyobb_loeb/

közben hogy komoly dolgokról is beszéljünk:
Visszavonul minden idők legeredményesebb autóversenyzője!eaglesmcnabb
Nagyon bírom a rallyt és tisztelem Loeb-ot, de valahogy az az érzésem, hogy elég hanyatló időszakban lett ő domináns. A 90-es években meg a 2000-es évek elején, amikor Sainz, McRae, Grönholm, Makinen, Kankunnen, Burns, stb. aprították egymást, sokkal szorosabb volt az egész, nem lehetett előre megmondani 99%-os biztonsággal, ki lesz a világbajnok, mert rengeteg kiváló képességű pilóta (és több elkötelezett gyártó) volt a mezőnyben.somoskovig
abszolút egyetértek, annyit azért hozzátennék, hogy sztem loeb zsenialitása is kellet ehhez a hanyatláshoz...peach
Ugyanaz pepitában, mint MS, vagy Federer... "(much) more challenging era". /Élhetnek a gyanúperrel, hogy best ever, de sose tudjuk meg. A ha-nak meg nincs értelme/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
a gyártókkal kapcs. igazatok van, bár a ford is sokáig komolyan gondolta... egyszerűen loeb annyira jobb volt a többieknél, hogy az sem segített a rally megítélésén, színvonalán. egyébként a helyszíneken még mindig borzalmas mennyiségű ember szurkol kint... régen imádtam a rallyt, sokat jártam a hazai versenyekre is, a tévében sem múlasztottam el soha az összefoglalót... ma már rég nem lelkesülök sajna annyira.peach
Szerintem a rallyval a legfőbb baj az, hogy tévében szinte nézhetetlen. És mivel minden sportnál megfigyelhető, hogy a bevételeik egyre inkább tolódnak el a jogdíjak felé, a helyszíni bevételek helyett, ez ki is nyírja a rallyt.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
a gyártókkal kapcs. igazatok van, bár a ford is sokáig komolyan gondolta... egyszerűen loeb annyira jobb volt a többieknél, hogy az sem segített a rally megítélésén, színvonalán. egyébként a helyszíneken még mindig borzalmas mennyiségű ember szurkol kint... régen imádtam a rallyt, sokat jártam a hazai versenyekre is, a tévében sem múlasztottam el soha az összefoglalót... ma már rég nem lelkesülök sajna annyira.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
 sportgeza.hu/sport/2012/10/07/veretlenul_fejezi_be_a_legnagyobb_loeb/

közben hogy komoly dolgokról is beszéljünk:
Visszavonul minden idők legeredményesebb autóversenyzője!eaglesmcnabb
Nagyon bírom a rallyt és tisztelem Loeb-ot, de valahogy az az érzésem, hogy elég hanyatló időszakban lett ő domináns. A 90-es években meg a 2000-es évek elején, amikor Sainz, McRae, Grönholm, Makinen, Kankunnen, Burns, stb. aprították egymást, sokkal szorosabb volt az egész, nem lehetett előre megmondani 99%-os biztonsággal, ki lesz a világbajnok, mert rengeteg kiváló képességű pilóta (és több elkötelezett gyártó) volt a mezőnyben.somoskovig
abszolút egyetértek, annyit azért hozzátennék, hogy sztem loeb zsenialitása is kellet ehhez a hanyatláshoz...peach
A WRC hanyatlásának oka szerintem a válság. A gyártók nem fordítanak már semmilyen figyelmet a rallinak, nincs meg az a presztizs értéke mint 1-2-3 évtizede. Csak a pénzt viszi és a reklám értéke is gyenge. Loeb egy fenomén de az elmúlt években csak a citroen vette véresen komolyan a dolgot. WTCC-Müller-Chevy-hez tudnám hasonlítani. JayB
A 90-es években 5-6 vagy több menő autómárka volt a raliban (Peugeot, Subaru, Mitsubishi, Citroen, Lancia, Ford, Toyota), mára hány van? Ráadásul szerintem a gyári csapatok a válság előtt léptek ki, nem annak következményeként. Szerintem is 2002-03-ig jobb volt a rali, akkor még követtem. Abban az időben a Subaru volt a legszebb autó a mezőnyben és még eredményes is. Szegény Burns.... 😕

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
 sportgeza.hu/sport/2012/10/07/veretlenul_fejezi_be_a_legnagyobb_loeb/

közben hogy komoly dolgokról is beszéljünk:
Visszavonul minden idők legeredményesebb autóversenyzője!eaglesmcnabb
Nagyon bírom a rallyt és tisztelem Loeb-ot, de valahogy az az érzésem, hogy elég hanyatló időszakban lett ő domináns. A 90-es években meg a 2000-es évek elején, amikor Sainz, McRae, Grönholm, Makinen, Kankunnen, Burns, stb. aprították egymást, sokkal szorosabb volt az egész, nem lehetett előre megmondani 99%-os biztonsággal, ki lesz a világbajnok, mert rengeteg kiváló képességű pilóta (és több elkötelezett gyártó) volt a mezőnyben.somoskovig
abszolút egyetértek, annyit azért hozzátennék, hogy sztem loeb zsenialitása is kellet ehhez a hanyatláshoz...peach
A WRC hanyatlásának oka szerintem a válság. A gyártók nem fordítanak már semmilyen figyelmet a rallinak, nincs meg az a presztizs értéke mint 1-2-3 évtizede. Csak a pénzt viszi és a reklám értéke is gyenge. Loeb egy fenomén de az elmúlt években csak a citroen vette véresen komolyan a dolgot. WTCC-Müller-Chevy-hez tudnám hasonlítani.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 681 — Vikings fan
Én tisztelem imádom Schumachert de ez egy legenda hogy ő építette ki maga köré a Ferrarit. Tudott jókat mondani, a beállításokat is jól érezte de azt a Ferrarit a remek mérnökök, Motezemolo végtelen pénze és az a többtízezer megtett teszt kör építette meg. Vettel érdemeiből sem von le semmit hogy mindig kurva jó autója van csak szimplán igazságtalan. Az meg pláne hogy egy iszonyat unszimpatikus brigád nulla történelmű hátterű autójával teszi ezt.JayB
Nyilván nem egyedül építette ki. Todt-Ross Brawn-Rory Bryne tengely kellett, hogy ez a csapat olyan legyen amilyen. De azért hihetetlen érdemei vannak Schuminak is,már csak mert miatta is jöttek a Ferrarihoz az RB-k 😊.
És Schumi tette győztessé, mint mondjuk most Alonso vagy éppen Kimi.
Amúgy nekem hiányozni fog az öreg. Lehet fikázni, hogy szarrá verte Rosberg meg stb. ő akárki akármit mond nyerni jött vissza. Nem kapott olyan autót és hát 7 VB címmel a hátad mögött nehéz motiválni magad, hogy mégcsak nem is dobogóért harcolj. Schuminak kellett volna egy jó autó, hogy kijöhessen mit is tud még, így max egy 3 éves örömautózgatás volt. Toca
Nem fikázom, mert ezek tények. Azok meg makacs dolgok, mint ahogy a hét vb cím is tény, úgy az is, hogy 2010-12 között egy rakás fos volt amit nyújtott Schumi (pl Barrichello felkenése a falra, balesetek stb.), egy-két kivétellel. Nem kapott olyan autót? Hát nem ő az, aki egy trágyahordó talicskából is dobogós helyet hoz ki? Pár éve ez volt a duma. 2009-ben az addig lesajnált Button vb címe után már nyilvánvaló, hogy a pilóta az autóval együtt jó vagy rossz. A motivációt is felvetetted, ezt végképp nem értem! Kényszerítették, hogy visszajöjjön? Arra számított, hogy egy vadiúj autóval majd a vb címért megy rögtön? Igaz a Brawnnak sikerült egy évvel korábban, de az egy pünkösdi királyság volt. Miért nem fejlesztette fel az autót három év alatt? Helyette egy öreg csóka balfaszkodását láttuk, főként aza időmérőkön.
csi77
Vissza akart térni azt hitte megtudja csinálni, kiderült hogy nem. Elmondta egyszerűen már nincs meg az a motivációja. Öreg már, nem véletlen hogy Szingapúrban 2 ugyanolyan hibát vétett. Én anno is hibás dolognak tartottam hogy visszajön. Ő úgy gondolta, hogy visszajön akkori VB győztes autóba. Annyi már szerintem rég nincs benne hogy csapatot építsen maga köré. Imádom a vezetését szerzett szép pillanatokat nekem ennyi, én nem vártam tőle még 3 VB címet mert irreális. Rosberg meg egy jó pilóta aki nem hagyott ki 3 évet.
Mellesleg a 3 év alatt sokat változott az F1, közel sem Schumi előnyére, ha folyamatosan benne van akkor valszeg jobban alkalmazkodik, így egyszerűen a gumiproblémával sem ő sem a Merci mérnökei nem tudtak megbírkózni.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
 sportgeza.hu/sport/2012/10/07/veretlenul_fejezi_be_a_legnagyobb_loeb/

közben hogy komoly dolgokról is beszéljünk:
Visszavonul minden idők legeredményesebb autóversenyzője!eaglesmcnabb
Nagyon bírom a rallyt és tisztelem Loeb-ot, de valahogy az az érzésem, hogy elég hanyatló időszakban lett ő domináns. A 90-es években meg a 2000-es évek elején, amikor Sainz, McRae, Grönholm, Makinen, Kankunnen, Burns, stb. aprították egymást, sokkal szorosabb volt az egész, nem lehetett előre megmondani 99%-os biztonsággal, ki lesz a világbajnok, mert rengeteg kiváló képességű pilóta (és több elkötelezett gyártó) volt a mezőnyben.somoskovig
abszolút egyetértek, annyit azért hozzátennék, hogy sztem loeb zsenialitása is kellet ehhez a hanyatláshoz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
 sportgeza.hu/sport/2012/10/07/veretlenul_fejezi_be_a_legnagyobb_loeb/

közben hogy komoly dolgokról is beszéljünk:
Visszavonul minden idők legeredményesebb autóversenyzője!eaglesmcnabb
Nagyon bírom a rallyt és tisztelem Loeb-ot, de valahogy az az érzésem, hogy elég hanyatló időszakban lett ő domináns. A 90-es években meg a 2000-es évek elején, amikor Sainz, McRae, Grönholm, Makinen, Kankunnen, Burns, stb. aprították egymást, sokkal szorosabb volt az egész, nem lehetett előre megmondani 99%-os biztonsággal, ki lesz a világbajnok, mert rengeteg kiváló képességű pilóta (és több elkötelezett gyártó) volt a mezőnyben.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
 sportgeza.hu/sport/2012/10/07/veretlenul_fejezi_be_a_legnagyobb_loeb/

közben hogy komoly dolgokról is beszéljünk:
Visszavonul minden idők legeredményesebb autóversenyzője!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Én tisztelem imádom Schumachert de ez egy legenda hogy ő építette ki maga köré a Ferrarit. Tudott jókat mondani, a beállításokat is jól érezte de azt a Ferrarit a remek mérnökök, Motezemolo végtelen pénze és az a többtízezer megtett teszt kör építette meg. Vettel érdemeiből sem von le semmit hogy mindig kurva jó autója van csak szimplán igazságtalan. Az meg pláne hogy egy iszonyat unszimpatikus brigád nulla történelmű hátterű autójával teszi ezt.JayB
Nyilván nem egyedül építette ki. Todt-Ross Brawn-Rory Bryne tengely kellett, hogy ez a csapat olyan legyen amilyen. De azért hihetetlen érdemei vannak Schuminak is,már csak mert miatta is jöttek a Ferrarihoz az RB-k 😊.
És Schumi tette győztessé, mint mondjuk most Alonso vagy éppen Kimi.
Amúgy nekem hiányozni fog az öreg. Lehet fikázni, hogy szarrá verte Rosberg meg stb. ő akárki akármit mond nyerni jött vissza. Nem kapott olyan autót és hát 7 VB címmel a hátad mögött nehéz motiválni magad, hogy mégcsak nem is dobogóért harcolj. Schuminak kellett volna egy jó autó, hogy kijöhessen mit is tud még, így max egy 3 éves örömautózgatás volt. Toca
Nem fikázom, mert ezek tények. Azok meg makacs dolgok, mint ahogy a hét vb cím is tény, úgy az is, hogy 2010-12 között egy rakás fos volt amit nyújtott Schumi (pl Barrichello felkenése a falra, balesetek stb.), egy-két kivétellel. Nem kapott olyan autót? Hát nem ő az, aki egy trágyahordó talicskából is dobogós helyet hoz ki? Pár éve ez volt a duma. 2009-ben az addig lesajnált Button vb címe után már nyilvánvaló, hogy a pilóta az autóval együtt jó vagy rossz. A motivációt is felvetetted, ezt végképp nem értem! Kényszerítették, hogy visszajöjjön? Arra számított, hogy egy vadiúj autóval majd a vb címért megy rögtön? Igaz a Brawnnak sikerült egy évvel korábban, de az egy pünkösdi királyság volt. Miért nem fejlesztette fel az autót három év alatt? Helyette egy öreg csóka balfaszkodását láttuk, főként aza időmérőkön.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ilyen befejezés meg évente három van, szóval ja, nézzétek meg mindenképpen 😊
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
a rb-webber viszonyt úgyse tudjuk meg soha, nekem az mindenesetre gyanús h amint jobb mint vettel ( idei év első fele, 2 éve az uccsó 5-6 futamig ) utána hirtelen mindig formahanyatláson megy keresztül...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nézzétek meg a tegnapi nascar futamot. Talladegaban volt a verseny, több mint 60szor változott az élen álló pilóta kiléte. Nah ez verseny volt.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 681 — Vikings fan
Én tisztelem imádom Schumachert de ez egy legenda hogy ő építette ki maga köré a Ferrarit. Tudott jókat mondani, a beállításokat is jól érezte de azt a Ferrarit a remek mérnökök, Motezemolo végtelen pénze és az a többtízezer megtett teszt kör építette meg. Vettel érdemeiből sem von le semmit hogy mindig kurva jó autója van csak szimplán igazságtalan. Az meg pláne hogy egy iszonyat unszimpatikus brigád nulla történelmű hátterű autójával teszi ezt.JayB
Nyilván nem egyedül építette ki. Todt-Ross Brawn-Rory Bryne tengely kellett, hogy ez a csapat olyan legyen amilyen. De azért hihetetlen érdemei vannak Schuminak is,már csak mert miatta is jöttek a Ferrarihoz az RB-k 😊.
És Schumi tette győztessé, mint mondjuk most Alonso vagy éppen Kimi.
Amúgy nekem hiányozni fog az öreg. Lehet fikázni, hogy szarrá verte Rosberg meg stb. ő akárki akármit mond nyerni jött vissza. Nem kapott olyan autót és hát 7 VB címmel a hátad mögött nehéz motiválni magad, hogy mégcsak nem is dobogóért harcolj. Schuminak kellett volna egy jó autó, hogy kijöhessen mit is tud még, így max egy 3 éves örömautózgatás volt.