Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
A Yankees pitcherek rémálmaiban Arozarena jön majd elő 😀
Jakehomer
Amúgy ez most Boone-é egyértelműen. Ahelyett h kezdette volna Tanakat 2. Meccsen és megadja az esélyt a 2-0ra, jött Garcíaval meg Happal h kimelje a bullpent. Közben meg lehet Chapman nem fog dobni az egész szériában!!! Főleg h Morton mindig megszivat minket évek óta, a harmadik meccset kellett volna elengedni.
Ráadásul 2. Meccsen jobb kezes doboval szemben nem hozza be Gardyt az aznap teljesen homályon levő Frazier helyett, most a harmadikon meg a balkezes dobó ellen benn hagyta Gardnert és Fraziert a padon.
Emellett az sem túl jó h a pitching szetszivat minket és Judge, Voit, Torres sehol sincsenek. Egyedül Stanton gondolja úgy h jó lenne továbbjutni ... nagyon mérges vagyok.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Jólvanna, szerencsére Hosmer hős akart lenni. Ha csak áll, mint egy darab szar, akkor is simán sétált volna, döntetlen és bases loaded, meg momentum... de nem így lett.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
A Yankees pitcherek rémálmaiban Arozarena jön majd elő 😀

Perception is reality.
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hendricks király volt ma 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ennek az egész ALDS-nek az illene a végére, hogy most a Houston 7-9-ről nyom egy walk-off win-t... Sajnos.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
de gyorsan egyenlítettünk 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Bajban az Oakland 😊
Jó látni hogy csalás nélkül is megy a Houstonnak 😛
Heisman
Még nem tudhatjuk, hogy nem csalnak-e, de tényleg nagyon szétütik az A's-t ebben az inningben.

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 822 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bajban az Oakland 😊
Jó látni hogy csalás nélkül is megy a Houstonnak 😛

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nagyon jó a Braves-Marlins meccsen, hogy a home plate mögött otthagyták a kartonpapír nézőket, Houston meg Astros feliratú pólókban 😊
Kampman
Az OAK-HOU meccsen ugyanez van, Dodgers mezben ülnek a karton-emberkék...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Hát ennek a meccsnek is gyorsan vége lesz.
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Nem értem egyébként, hogy eddig mind a 4 meccsen miért Wallach kezdett, pedig Alfaronak semmi baja nincs. Az oké, hogy Wallach védekezésben stabilabb, de ütni egyáltalán nem tud.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 482
Nagyon jó a Braves-Marlins meccsen, hogy a home plate mögött otthagyták a kartonpapír nézőket, Houston meg Astros feliratú pólókban 😊
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Most igy olvasgatom a chatet a stream alatt, hát nem a legokosabb emberek ezek az amerikai fiúk 😀 😀
Rosszabb mint ami itthon megy a csapatok szurkolói között 😀
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Ezt írtak elore h Garcia fel opener lesz egy inningre és jön egy balkezes utána (én Montyt is olvastam utána). Csak a feladott homer után jött balkezes is és ez borította a tervet.
Tanaka felad homert jó szokásához híven kérdés h hányan lesznek éppen bázison.
Stanton melle Voit, Judge és Torres is megerkezhetne a szeriaba plusz Gardner is kezdhetne. Morton már egyszer asszem ki csinált minket meg Astros tagjaként, közelébe nem jártunk a dobasainak szóval kemény matchup lesz ez nekünk, bár régen dobott már.
csebi
Én bízom benne, hogy Playoff Tanaka fog megjelenni hajnalban és normális időjárási körülmények mellett hozza is azt, amit várok tőle.
Ezen a második meccsen Boone kárnak hagyta bent az összes at-bat-jénél fogalmatlan Fraziert, helyette Gardner sokkal jobb meccs lett volna Fairbanks ellen. Utóbbi a zónát nem találta el, Gardy plate discipline-je nagyon jól jött volna egy telebázist jelentő sétához 0 kiesővel, helyette lett egy demoralizáló K épp a sétát jelentő dobásra rálengetve.
Darksun3
Igen az csunya volt Fraziertol. Fel is húzta a dobot egyből

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ezt írtak elore h Garcia fel opener lesz egy inningre és jön egy balkezes utána (én Montyt is olvastam utána). Csak a feladott homer után jött balkezes is és ez borította a tervet.
Tanaka felad homert jó szokásához híven kérdés h hányan lesznek éppen bázison.
Stanton melle Voit, Judge és Torres is megerkezhetne a szeriaba plusz Gardner is kezdhetne. Morton már egyszer asszem ki csinált minket meg Astros tagjaként, közelébe nem jártunk a dobasainak szóval kemény matchup lesz ez nekünk, bár régen dobott már.
csebi
Én bízom benne, hogy Playoff Tanaka fog megjelenni hajnalban és normális időjárási körülmények mellett hozza is azt, amit várok tőle.
Ezen a második meccsen Boone kárnak hagyta bent az összes at-bat-jénél fogalmatlan Fraziert, helyette Gardner sokkal jobb meccs lett volna Fairbanks ellen. Utóbbi a zónát nem találta el, Gardy plate discipline-je nagyon jól jött volna egy telebázist jelentő sétához 0 kiesővel, helyette lett egy demoralizáló K épp a sétát jelentő dobásra rálengetve.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Én csak azt nem értem, hogy miért nem hagyta kint 3-4 inningre Deivi-t Boone. Utána Happ 4 inning és a maradékot meg a bullpen lehozza. Ez, hogy kb. García harmadik dobásánál már mutatták, hogy Happ melegít, ez számomra magas.
Remélem Tanaka nem olvad le mint J.A.
Darksun3
Ezt írtak elore h Garcia fel opener lesz egy inningre és jön egy balkezes utána (én Montyt is olvastam utána). Csak a feladott homer után jött balkezes is és ez borította a tervet.
Tanaka felad homert jó szokásához híven kérdés h hányan lesznek éppen bázison.
Stanton melle Voit, Judge és Torres is megerkezhetne a szeriaba plusz Gardner is kezdhetne. Morton már egyszer asszem ki csinált minket meg Astros tagjaként, közelébe nem jártunk a dobasainak szóval kemény matchup lesz ez nekünk, bár régen dobott már.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Én csak azt nem értem, hogy miért nem hagyta kint 3-4 inningre Deivi-t Boone. Utána Happ 4 inning és a maradékot meg a bullpen lehozza. Ez, hogy kb. García harmadik dobásánál már mutatták, hogy Happ melegít, ez számomra magas.
Remélem Tanaka nem olvad le mint J.A.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Na jól megszivtuk az openert és Happet is ... továbbra is úgy gondolom h Tanakaval kellett volna kezdeni

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Amúgy zseniális ez a nagy hiszti ami Twitteren megy, meg amit a Braves edző lenyomott. Hogy a drága Acunát állandóan megdobják a csúnya gonosz Marlins dobók.

Ez szép és jó, de itt van mellé egy érdekes statisztika.

Ronald Acuña vs. Marlins: 5 HBP in 209 PA’s
Brian Anderson vs. Braves: 6 HBP in 219 PA’s
Miguel Rojas vs. Braves: 6 HBP in 220 PA’s

Illetve itt van ez is a tegnapi meccsről.
Éppen csak melle csúszott a bázisnak 😊


Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Ha nem mi nyerjük a WS-t, amire elég nagy az esély, akkor annyi kivánságom lenne majd, hogy ne a Braves nyerjen 😀

De ezt csak így zárójelesen , még van javítási lehetőség, bár én nem látom azt az átütő erőt amivel megtudnánk verni a Bravest, pedig nem egy verhetetlen csapat.
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
well, that escalated quickly...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Na, akkor holnap újra próbáljuk.
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 803 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Köszi srácok! Megvan az esti program akkor! 😀
roberto23
Olvasgasd ezt is(  baseball.hu/wp-content/uploads/MOBSSZ_Baseball_Szab%C3%A1lyok_2018.pdf ), és mindenképp nézd mellé a Sport Tv közvetítéseket. Neked szólnak. Szabály magyarázattal, mindennel. +1 ötlet, ami nekem NFL és baseball kapcsán is sokat segített, illetve lerövidített a játék megértésében. Játssz valamelyik baseball játékkal. A The Show pl. kifejezetten jó játék. Menet közben sok mindenre rá lehet jönni.


Shawn84
Király, köszi szépen neked is!😊

A Sport tv-n amúgy elkezdtem már nézni a közvetítéseket. Tényleg nem rossz, bár sok fogalmam nem volt mit nézek. De legalább már tudom hol érdemes kezdeni. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Köszi srácok! Megvan az esti program akkor! 😀
roberto23
Olvasgasd ezt is(  baseball.hu/wp-content/uploads/MOBSSZ_Baseball_Szab%C3%A1lyok_2018.pdf ), és mindenképp nézd mellé a Sport Tv közvetítéseket. Neked szólnak. Szabály magyarázattal, mindennel. +1 ötlet, ami nekem NFL és baseball kapcsán is sokat segített, illetve lerövidített a játék megértésében. Játssz valamelyik baseball játékkal. A The Show pl. kifejezetten jó játék. Menet közben sok mindenre rá lehet jönni.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 803 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Köszi srácok! Megvan az esti program akkor! 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove