Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Értem, hogy legtöbben a kiforrott amerikai focis közvetítésekhez szoktak, amik hosszú évek alatt pöpecül profira csiszolódtak, de két dolog: egyrészt az hetente egy-két alkalmat jelentett, szemben a mindennapi baseballal, másrészt meg hát itt még mindig tök ugyanazokat a szabálymagyarázó paneleket kell ismételgetniük, mert hány hete is megy ez? 😀 Nekem pl. tetszik, ha végre nyakló nélkül lökik a statokat, és nem az megy állandóan, hogy pl. egy can of corn automatikus outot jelent, meg hogy mi a strike meg a ball közti különbség 😀 Én inkább ilyenkor váltok streamre, mert ez nekem sokkal unalmasabb, mint hogy nincs apróm a kávéautomatába hajnali fél négykor 😀 Ez emberibb, mint a bevezetés a baseballba huszonötödszörre.

(meg hát elfogult vagyok a srácokkal, próbáljon meg bárki értelmesen dumálni hajnalban órákon keresztül 😀 néha nekik sem sikerül 😀 de hát a lónak is négy lába van 😀)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Kétpercenként tesznek megjegyzést arra, hogy milyen késő van.
Sobri Jóska
A szakkomentároknak pl. van más, mindennapi állásuk, oké ezért is fizetést kapnak, de gondolj bele, mennyire lenne bármelyikünk tök penge hajnalban meló után, meló előtt, pláne úgy hogy este 11-es meccs volt eredetileg betervezve. Nem gépek, egy kis megértés feléjük is elvárható. Pláne egy random hétköznap hajnalon. Béke.
robiroboter
Béke, de ehhez nézőként mi közöm?
Egyrészt amikor elvállalta, mire számított? Hogy végez fél óra alatt?
Másrészt egy kommentátor a magánéletét ne vigye a nézők elé. Ez szakmai standard. (Én ezért rühellem a SportTV-t, az örökös bratyizás, bennfenteskedés, fraternizálás miatt.) Erről oldalakat tudnék írni, a béke jegyében megkíméllek tőle.
Harmadrészt a baseballközvetítés egyelőre nem feladat, hanem misszió. Ezeréve nézek sportokat, mégis, a baseballal most ismerkedek, gondolom sokan mások is. Nem az volna a magyar intepretátorok dolga, hogy kedvet csináljanak hozzá? De.
De ezzel a nyavajgós, hisztizős, siránkozós,öncélú nyafogással, pláne, úgy, hogy maga a meccs az eddigi legjobb, amit magyarul adnak nem fog menni. Vagy nehezebben, mintha két lelkes, nyitott, sportszerető fickó közvetített volna, nem ez a két megfáradt szerencsétlen.

több mint 3 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Ez rendben van, de senki nem kötelezi őket a szakkommentálásra, ráadásul tudták hogy mit vállaltak.
Mikey
Mondom béke, csak én meg tudom érteni, aki két melós nap között kicsit megfárad hajnalra. Ettől nem dől össze a világ, ha meg zavar, hát van HD stream amerikás kommentárral, ott legalább hallhatom Buck Show hangját, az engem pl. megnyugtat 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Kétpercenként tesznek megjegyzést arra, hogy milyen késő van.
Sobri Jóska
A szakkomentároknak pl. van más, mindennapi állásuk, oké ezért is fizetést kapnak, de gondolj bele, mennyire lenne bármelyikünk tök penge hajnalban meló után, meló előtt, pláne úgy hogy este 11-es meccs volt eredetileg betervezve. Nem gépek, egy kis megértés feléjük is elvárható. Pláne egy random hétköznap hajnalon. Béke.
robiroboter
Ez rendben van, de senki nem kötelezi őket a szakkommentálásra, ráadásul tudták hogy mit vállaltak.
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Kiesett a white sox, pedig 3-0 nál nem így nézett ki a dolog
kapitnono
Oakland egyik szívügyem, örülök, hogy továbbmentek, de szimpi volt idén ez a White Sox, sajnáltam, hogy összekerültek. Dunning-ot nem értettem minek rántották már le az elsőben, nem nyalt be azért 5-6 runt mondjuk. Utána meg is szívták kb. nem volt értelemes picher már.
zavi27
Azért az egész ML 7. legjobb bullpenére azt mondani hogy nem volt értelmes pitcher már, elég erős. 😊

Végülis tegnap csak négy rookie dobott, abból három befürdött, a negyedik meg miután két dobóból kettőt K-val küldött haza, megsérült. Az alapszakaszban mind a négyen nagyszerűek voltak. Egyedül a rutinhiánnyal volt itt baj, az meg várható volt, hogy ha bullpen napot fog tartani Renteria, akkor ki fog ütközni.
Mikey
Na, de pont ha tudta hogy ennyi rookie jön már csak, miért kapta le ilyen hamar Dunning-ot? Ekkora bajban érezte?
zavi27
Nem nagyon volt más választása. Szerinted mi mást csinálhatott volna?
Mikey
Nemtudom, csak az volt furcsa benne, hogy akkor szokás startert lekapni ilyen hamar, ha mondjuk benyel 4-5 runt első inningben, de itt 0-0 volt talán még.
több mint 3 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Kétpercenként tesznek megjegyzést arra, hogy milyen késő van.
Sobri Jóska
A szakkomentároknak pl. van más, mindennapi állásuk, oké ezért is fizetést kapnak, de gondolj bele, mennyire lenne bármelyikünk tök penge hajnalban meló után, meló előtt, pláne úgy hogy este 11-es meccs volt eredetileg betervezve. Nem gépek, egy kis megértés feléjük is elvárható. Pláne egy random hétköznap hajnalon. Béke.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Kiesett a white sox, pedig 3-0 nál nem így nézett ki a dolog
kapitnono
Oakland egyik szívügyem, örülök, hogy továbbmentek, de szimpi volt idén ez a White Sox, sajnáltam, hogy összekerültek. Dunning-ot nem értettem minek rántották már le az elsőben, nem nyalt be azért 5-6 runt mondjuk. Utána meg is szívták kb. nem volt értelemes picher már.
zavi27
Azért az egész ML 7. legjobb bullpenére azt mondani hogy nem volt értelmes pitcher már, elég erős. 😊

Végülis tegnap csak négy rookie dobott, abból három befürdött, a negyedik meg miután két dobóból kettőt K-val küldött haza, megsérült. Az alapszakaszban mind a négyen nagyszerűek voltak. Egyedül a rutinhiánnyal volt itt baj, az meg várható volt, hogy ha bullpen napot fog tartani Renteria, akkor ki fog ütközni.
Mikey
Na, de pont ha tudta hogy ennyi rookie jön már csak, miért kapta le ilyen hamar Dunning-ot? Ekkora bajban érezte?
zavi27
Nem nagyon volt más választása. Szerinted mi mást csinálhatott volna?
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Kiesett a white sox, pedig 3-0 nál nem így nézett ki a dolog
kapitnono
Oakland egyik szívügyem, örülök, hogy továbbmentek, de szimpi volt idén ez a White Sox, sajnáltam, hogy összekerültek. Dunning-ot nem értettem minek rántották már le az elsőben, nem nyalt be azért 5-6 runt mondjuk. Utána meg is szívták kb. nem volt értelemes picher már.
zavi27
Azért az egész ML 7. legjobb bullpenére azt mondani hogy nem volt értelmes pitcher már, elég erős. 😊

Végülis tegnap csak négy rookie dobott, abból három befürdött, a negyedik meg miután két dobóból kettőt K-val küldött haza, megsérült. Az alapszakaszban mind a négyen nagyszerűek voltak. Egyedül a rutinhiánnyal volt itt baj, az meg várható volt, hogy ha bullpen napot fog tartani Renteria, akkor ki fog ütközni.
Mikey
Na, de pont ha tudta hogy ennyi rookie jön már csak, miért kapta le ilyen hamar Dunning-ot? Ekkora bajban érezte?
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Kiesett a white sox, pedig 3-0 nál nem így nézett ki a dolog
kapitnono
Oakland egyik szívügyem, örülök, hogy továbbmentek, de szimpi volt idén ez a White Sox, sajnáltam, hogy összekerültek. Dunning-ot nem értettem minek rántották már le az elsőben, nem nyalt be azért 5-6 runt mondjuk. Utána meg is szívták kb. nem volt értelemes picher már.
zavi27
Azért az egész ML 7. legjobb bullpenére azt mondani hogy nem volt értelmes pitcher már, elég erős. 😊

Végülis tegnap csak négy rookie dobott, abból három befürdött, a negyedik meg miután két dobóból kettőt K-val küldött haza, megsérült. Az alapszakaszban mind a négyen nagyszerűek voltak. Egyedül a rutinhiánnyal volt itt baj, az meg várható volt, hogy ha bullpen napot fog tartani Renteria, akkor ki fog ütközni.
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Kiesett a white sox, pedig 3-0 nál nem így nézett ki a dolog
kapitnono
Oakland egyik szívügyem, örülök, hogy továbbmentek, de szimpi volt idén ez a White Sox, sajnáltam, hogy összekerültek. Dunning-ot nem értettem minek rántották már le az elsőben, nem nyalt be azért 5-6 runt mondjuk. Utána meg is szívták kb. nem volt értelemes picher már.
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
kár, hogy egykor kezdődik, tegnap kb a legérdekesebb meccs volt (a Reds után ofc 😀), meg érdekelne hogy reagálnak ma Tatisék
Löfli
kiesnek a picsába, hogy máshogy reagálnának
slowmotion
Azé valahogy meglett oldva 😉
P@trik
Legjobb széria szerintem a Wild Card körből.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Bajban a Chi Sox
Heisman Trophy
Ja, Crochetnek remélem nem TJS lesz ebből.
több mint 3 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Csak néztem reggel konferencia előtt 7kor h mi az h csak u. Inningin van a Yankees meccs összefoglalója ... aztán bekapcsoltam Aroldis utolsó kifejtését
csebi
Mi volt ez a game2? Nem is tudom, mikor láttam utoljára ilyen jó meccset.
Remélem a Rays ellen sikerül megfordítani az idei tendenciát.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
kár, hogy egykor kezdődik, tegnap kb a legérdekesebb meccs volt (a Reds után ofc 😀), meg érdekelne hogy reagálnak ma Tatisék
Löfli
kiesnek a picsába, hogy máshogy reagálnának
slowmotion
Azé valahogy meglett oldva 😉

Szerkesztette: P@trik
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 779 — Cowboys fan
kár, hogy egykor kezdődik, tegnap kb a legérdekesebb meccs volt (a Reds után ofc 😀), meg érdekelne hogy reagálnak ma Tatisék
Löfli
kiesnek a picsába, hogy máshogy reagálnának
slowmotion
és tényleg. mondjuk én ennél nagyobb ellenállást vártam tőlük 😀
Löfli
Na, a meccs feléig eltaláltam. Innen viszont behúzzák szerintem.

Mindegy, nekünk 5 nap pihi, Kershaw-nak nem szóltak, hogy ez már a rájátszás...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Úgy látom a Cardinalsnak is sikerült 4-0 után 6-2 ről is leolvadni


több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 436
Kiesett a white sox, pedig 3-0 nál nem így nézett ki a dolog
kapitnono
Már ebben a körben elbúcsúzott a komplett AL Central
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Ez a két szerencsétlen kommentátor teljesen neki van szomorodva, hogy ilyen hosszú a meccs, mintha más dolguk lenne, szégyellnék magukat, hogy rabolják az időnket, vagy mást kéne már adniuk jó ideje. Kétpercenként tesznek megjegyzést arra, hogy milyen késő van. Ha 01:00-kor kezdődik egy meccs, akkor nyilván fura időpontban tart a felénél, vagy lesz vége.
Annyira meglepő, és gáz dolog ha egy baseball PO meccs 3-4 óra után még nem ér véget?

Egyébként kurva jo meccs volt.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 436
na, csak lesz meccs ebből San Diegóban?
robiroboter
de még milyen 😀
több mint 3 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
na, csak lesz meccs ebből San Diegóban?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
kár, hogy egykor kezdődik, tegnap kb a legérdekesebb meccs volt (a Reds után ofc 😀), meg érdekelne hogy reagálnak ma Tatisék
Löfli
kiesnek a picsába, hogy máshogy reagálnának
slowmotion
és tényleg. mondjuk én ennél nagyobb ellenállást vártam tőlük 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ott van!!!!
Szerencsére Hendricks mára visszaváltozott önmagává!!! 😄

Jövő héten pedig kicsontozzuk a csalókat! Mint idén már 7x is! 😄

Go A's!

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Kiesett a white sox, pedig 3-0 nál nem így nézett ki a dolog


több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
fuckyeah!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
don't jinx it!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!