Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Egy bajnokság, két liga. A DH a baseball lebutítása, ami viszonylag új dolog, ha a baseball teljes történelmét nézzük, szóval még nem késő megszabadulni tőle teljesen 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Nem akarok senkit megbántani, de mérhetetlenül primitív az a DH melletti érv, hogy a pitcherek nem tudnak ütni és inkább egy kövér (sokszor már kiöregedőfélben lévő) sluggert akarok látni helyette, mert az üt sok HR-t. Nem erről kéne szólnia a baseballnak. Aki védekezik, annak ütnie is kell, az igazán jó baseballjátékosok mindkettőt magas szinten űzik, ez a sport így lett kitalálva, miért kell ezt elbaszni?

A DH logikáját követve eljuthatunk odáig, hogy a mezőnyjátékosok közt is van sok gyenge ütő, így helyettük is üthetnének újabb DH-k és akkor a végén lesz egy védekező meg egy támadó részleg. Legalább a menedzsereknek még kevesebbet kell majd gondolkozniuk 😛Jakehomer
En azt sokkal jobban furcsallom, hogy lehet az hogy ezt csak az AL-ben engedik meg az NL-ben meg nincs? Egy bajnoksagrol van szo nem? szerintem ha egy ember marad akkor belefer, de mindket focsoportban lehetne.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem akarok senkit megbántani, de mérhetetlenül primitív az a DH melletti érv, hogy a pitcherek nem tudnak ütni és inkább egy kövér (sokszor már kiöregedőfélben lévő) sluggert akarok látni helyette, mert az üt sok HR-t. Nem erről kéne szólnia a baseballnak. Aki védekezik, annak ütnie is kell, az igazán jó baseballjátékosok mindkettőt magas szinten űzik, ez a sport így lett kitalálva, miért kell ezt elbaszni?

A DH logikáját követve eljuthatunk odáig, hogy a mezőnyjátékosok közt is van sok gyenge ütő, így helyettük is üthetnének újabb DH-k és akkor a végén lesz egy védekező meg egy támadó részleg. Legalább a menedzsereknek még kevesebbet kell majd gondolkozniuk 😛

Perception is reality.
több mint 11 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Sziasztok, érdekelne a véleményetek az alábbi cikkel kapcsolatban:
 espn.go.com/mlb/story/_/id/9158659/mlb-designated-hitter-spread-nl
vagyis a Designated Hitter szabályról, most hogy sokkal több interleague meccs van/lesz ennek igencsak megnő a jelentősége szerintem.

További írások a témában:
 insider.espn.go.com/mlb/story/_/id/9159431/atlanta-braves-teams-hurt-new-interleague-schedule-mlb
 espn.go.com/sportsnation/post/_/id/9160330/nl-dh-rule
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Azért abban bíztam, hogy egy meccset elhoz a csapat DC-ből.
De legalább Beckham kb. júniusig DL-en pihen majd mert eltört a bal csuklójában egy csont egy teljesen ártatlan swing-and-missnél.
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
@totomario: NCAA baseball streamek:  forum.wiziwig.eu/threads/81388-NCAA-Baseball-Softball-2013-Streaming-amp-Discussion

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tudna nekem valaki segíteni?
Olyan oldalt/oldalakat keresek, ahonnét lehet letölteni NCAA Baseball mérkőzéseket! Főként a Nebraska Egyetem csapata érdekelne!totomario
egyetemi meccseket tudtommal nem nagyon adnak meg helyi kabeltv-k sem.marci
azért köszi
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Itt van minden kritériuma a save-nek:  en.wikipedia.org/wiki/Save_%28baseball%29#Usagerobiroboter
köszi szépen, teljesen érthető... épp gondolkoztam rajta, hogy azért ilyen nagy előnynél nem lenne feltétlen igazságos, ha megkapná, más azért, amikor csak 1-2 pont az előny pl...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Tudna nekem valaki segíteni?
Olyan oldalt/oldalakat keresek, ahonnét lehet letölteni NCAA Baseball mérkőzéseket! Főként a Nebraska Egyetem csapata érdekelne!totomario
egyetemi meccseket tudtommal nem nagyon adnak meg helyi kabeltv-k sem.
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Itt van minden kritériuma a save-nek:  en.wikipedia.org/wiki/Save_%28baseball%29#Usage

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Akkor kapta volna meg, ha 3 inninget dob végig.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
na végre úgy néz ki, hogy Cano rájött arra, hogy már nem ST meccsek vannak mostanában... Pettite eddig nagyon jól kezdte a szezont
kérdés: Warren megkapja ilyenkor a save-t?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Jöhetne a mercy rule az Marinersnek 😛

Perception is reality.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tudna nekem valaki segíteni?
Olyan oldalt/oldalakat keresek, ahonnét lehet letölteni NCAA Baseball mérkőzéseket! Főként a Nebraska Egyetem csapata érdekelne!
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
A srácok csütörtök délutánig várják az utolsó pubcast kérdésére a megfejtéseket. A nyeremény egy csomag baseballkártya.  playball.baseball.hu/2013/04/09/megfejteseket-varunk-4/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
@danyly: itt például visszanézhető, hogy olyan sok zónán kívüli strikeot nem mondott be a HP ump, sőt, alig volt egy-kettő, és azok sem voltak annyira nagyon szélesek.:  bit.ly/10QaDTjrobiroboter
Köszi király oldal. Úgy tűnik igazad van, csak azért szúrt szemet annyira, mert 3 dobásból kettőt rosszul mondott be. De emlékszem valamelyik baltimore játékos be is szólt neki, mielőtt lement volna home plate-ről SO-al. 😊danyly
Igen, nekem is feltűnt, pedig még csak most "tanulom" a baseballt...
ja! és a Red Sox-nak drukkoltam.... 😀

Phúúú, vazz! Nem semmi ez az oldal. Ez a játék nem is a "labdázásról" szól, hanem a statisztikáról.... 😀 (tanulni, tanulni, tanulni!)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
@danyly: itt például visszanézhető, hogy olyan sok zónán kívüli strikeot nem mondott be a HP ump, sőt, alig volt egy-kettő, és azok sem voltak annyira nagyon szélesek.:  bit.ly/10QaDTjrobiroboter
Köszi király oldal. Úgy tűnik igazad van, csak azért szúrt szemet annyira, mert 3 dobásból kettőt rosszul mondott be. De emlékszem valamelyik baltimore játékos be is szólt neki, mielőtt lement volna home plate-ről SO-al. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
@danyly: itt például visszanézhető, hogy olyan sok zónán kívüli strikeot nem mondott be a HP ump, sőt, alig volt egy-kettő, és azok sem voltak annyira nagyon szélesek.:  bit.ly/10QaDTj
itt van Nathan K-ja, na ez tényleg széles:  bit.ly/10QbMdv

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Elfogult vagy. 😊 Konkrétumokat mond/mutass.GRAFI
Kikérem magamnak: Dodgers drukker vagyok. 😊 (Az első felére mosoly) Ha jól emlékszem 7. inningben (de lehet, hogy a hatodikban) volt, hogy a Red Sox védekezett. Akkorákat dobott strike zone-on kívül Buchholz mint a ház, de a home-plate umpire benn látta (nem is egyet). Nekem kicsit szemet szúrt. Jó persze ha cutter-t dob, nehéz is sokszor látni.danyly
A meccs végére valóban meghízott az a zóna, de tök mindegy volt, tegnap néma csend volt a lineupunk. A vége meg egyenesen tragédia: 0.160 körül a 7,8,9, ráadásul a DH-k is 1-for-23. Ez a baj, nem a kicsit, de nem feltűnően széles zóna.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Elfogult vagy. 😊 Konkrétumokat mond/mutass.GRAFI
Kikérem magamnak: Dodgers drukker vagyok. 😊 (Az első felére mosoly) Ha jól emlékszem 7. inningben (de lehet, hogy a hatodikban) volt, hogy a Red Sox védekezett. Akkorákat dobott strike zone-on kívül Buchholz mint a ház, de a home-plate umpire benn látta (nem is egyet). Nekem kicsit szemet szúrt. Jó persze ha cutter-t dob, nehéz is sokszor látni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Szóljatok rám ha rosszul látom: de azért egy-két dobást benézet rendesen a bíró bácsi az Orioles kárára tegnap.danyly
Volt olyan is, de plö nekünk ítélt, amikor egy bázislopásos tag out a kettesen inkább safe volt. Viszont Arlingtonban a Rays utolsó strike outja nem kérdéses, hogy optikusért kiált:  atmlb.com/10DiOFa

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Elfogult vagy. 😊 Konkrétumokat mond/mutass.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szóljatok rám ha rosszul látom: de azért egy-két dobást benézet rendesen a bíró bácsi az Orioles kárára tegnap.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Most, hogy Harvey már ekkora király, csak mosolygok ezen:
több mint 11 éve
taxilovearsenal 42
azt viszont nem értettem, hogy pl. a Napoli-Victorino kettős minek kellett (főleg ennyi pénzért). Jöjjenek az olyanok ,mint Middlebrooks, aki tegnap is alakított szépen 😊taxilovearsenal
leginkább azért, mert az ilyen Middlebrooks féleket nem csak úgy leveszik a boltban a polcról, hanem idő kell, hogy felnőjenek a feladathoz.rsk
Nyilván, a tavalyi szezonban miután elment a hajó, elég sokat játszott (bár lehet h előtte is, mert Youk elcserélése után is volt már), és nemcsak ő, hanem pl. Nava is.

De a lényeg nem ez volt, hanem h szvsz Napoli meg Victorino túl lettek fizetve.taxilovearsenal
konkrétan azért cserélték el Youk-ot, hogy Middlebrooks-nak helyet csináljanak a csapatban. simán meglépik majd az ilyet, ha lehetőség van rá. nem is Middlebrooks-ra utaltam, hanem arra, hogy hozzá hasonló kaliberek egyelőre nem kopogtatnak a nagycsapat ajtaján. Nava nem Middlebrooks szint, csak egy karrier minor ligás epizódszereplő, akinek szerencsére néha jó pillanatban sül el a keze. az hogy ő sokat játszott tavaly az kényszerből volt és leginkább kellemetlen, hogy ennyire nem volt miből meríteni. jövőre és utána termel ki majd a farm olyan játékosokat, akikkel ezeket a rövid távú megoldásokat (Napoli, Victorino és a többi idén igazolt veterán) ki fogják váltani.
Napoli 1 évre 5 milla nem hiszem, hogy túlfizetés. Victorino már inkább, de még az is belefért a keretbe. a 2012-es katasztrófa szezon után az volt a lényeg, hogy megállítsák a hajó süllyedését. kellettek a veteránok, akik összefogják a klubházat és utat mutatnak a feljövő fiataloknak. az előszezon és pár alapszakasz meccs fényében úgy tűnik sikerül, de hátra van még 155 meccs, úgyhogy lesz min izgulni 😊

szerk: The Red Sox are 46-31 with Will Middlebrooks in the starting lineup 😉rsk
A Middlebrooks sztoriban igazad van, Nava-t meg megnéztem, ő már 30 éves, valóban nem az a nagy ígéret...Viszont JB Jr. az lehet 😊

Mondjuk Napoli okés, bár sztem nem kellett volna, de Dempster 13,250 K, Victorino 13 K, az nagyon sok, nem?