Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
a meccs előtt volt egy olyan stat, hogy a jeter, tex, arod, grandy négyes 1450 homerje több mint amennyit bármelyik csapat összesen feltud mutatni.stero
Első blikkre aszondtam magamban, hogy ez nem lehet, de belegondolva, tényleg nincs már másik olyan csapat, ami ennyi veterán sluggerrel bír. Majd esetleg, ha az Angels leigazolja Jim Thome-t, meg trédelnek Alfonso Sorianoért. 😊
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Azt a statisztikát nem mutatták hozzá, hogy ennek a négyesnek a fizetése több, mint amit sok csapat teljes fizetése?? Erről ennyit. 😊
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
nemhogy playoff de ötvenszázalékos mutató sem lesz new yorkban.
a meccs előtt volt egy olyan stat, hogy a jeter, tex, arod, grandy négyes 1450 homerje több mint amennyit bármelyik csapat összesen feltud mutatni.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Mindig jó érzés szériagyőzelemmel kezdeni hazai közönség előtt.
Nagyszerű pitching, HR-ok tömkelege, az egyébként elit fielding Spring Training eleji formát mutat.
Flowers eddig nagyon korrekt. Kár hogy 3 meccsért nem osztanak MVP díjat.
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Elég jó volt a rajt, ha nem veszítjük el az opener-t nyert helyzetből a nyolcadik alján, akkor könnyen a söprés is meglehetett volna, mindhárom meccsen domináltunk. Az ütők pazar formában kezdték a szezont, a húzóemberek a HR-okkal sem szűkölködnek, és a dobók se voltak rosszak leszámítva az első meccsen a bullpen fejreállását, a starting eddig látott tagjai nagyot javultak a tavalyi állapotokhoz képest (most az hogy DLR-t a Crew slugger-jei rendre elkapták, benne van bármikor, olcsón megúszta, attól még nem volt szar...). Nyilván rohadt sok van még hátra, de azt kijelenthetem, hogy a kezdés jó volt és talán bizakodhatunk egy picit a folytatásbeli több sikerben.

Összefoglaló a Brewers elleni series-ről:
 denversports.blog.hu/2013/04/04/brewers_rockies_1_2_w_734

Mától a Padres ellen folytatjuk, legalább két siker nagyon kéne itthon, visszahozni egy kicsit a helyi fanok bizalmát.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
pont tegnap írtam róla hosszan:  playball.baseball.hu/2013/04/02/mlb-2013-meccsnezes/robiroboter
 www.viponlinesports.eu/sports/baseball.html

leginkább ittshawnka
köszönöm mindkettőtöknek (:
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Manny Ramirez első tajvani home runja 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Talán kezdek puhulni Yankees haterségemben 😊 de Pettitte-et és Riverát tényleg nem lehet utálni.

Perception is reality.
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
pont tegnap írtam róla hosszan:  playball.baseball.hu/2013/04/02/mlb-2013-meccsnezes/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Bocsi hogy ideírok, de eddig nem nagyon találtam adást, szóval akik nem fizettek elő az mlbtvre, azok hol nézik a meccseket? (a firstrowos nekem nem működik S )Double B
 www.viponlinesports.eu/sports/baseball.html

leginkább itt
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Bocsi hogy ideírok, de eddig nem nagyon találtam adást, szóval akik nem fizettek elő az mlbtvre, azok hol nézik a meccseket? (a firstrowos nekem nem működik S )
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Evan Gattis HR-jénél konkrétan felugrottam, nagyon fasza történet az övé.shawnka
Hallgatlak...Matthew99
jó volt, elbaszta, abbahagyta, tabularasa, visszatérés, HR szinte az első meccsén. ha ez nem hollywoodi sztori, akkor semmi 😀
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.mvpmods.com/robiroboter
ezen se találtam sajna, de azért köszi

Valakinek ötlet?totomario
filózok, de csak ilyesmi jut eszembe, mint a default settings visszaállítása, vagy reinstall... ritka szarul portolt az irányítása szegény játéknak
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Elég sokan így csináljuk. Háromfelé már nem enged osztani, de kettő simán működik gond nélkül. Évek óta kipróbált móka. Csak bátran.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
mlb.tv-s előfizetéssel lehet párhuzamosan több (pl 2) gépről (földrajzilag különböző helyen lévő) nézni streamet?
vagy ez csak ilyen újonc baseballnéző féle 'megpróbálok zsidóskodni a 110 $-os előfizetéssel' jellegű probléma? 😀
próbált már valaki így megosztani előfizetést?
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Evan Gattis HR-jénél konkrétan felugrottam, nagyon fasza történet az övé.shawnka
Hallgatlak...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
amit előadtunk hajnalban a Phillies ellen, az eléggé tankönyvbe illő volt. Evan Gattis HR-jénél konkrétan felugrottam, nagyon fasza történet az övé.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó kezdés után, 2 vereség az ősi ellenségtől. Első series bukta. 😕
Nem baj van még rengeteg meccs visszavágni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Nyáron rámentek a csapatok a dobók ütéseinek csiszolására? Először Kershaw most meg Gio. És akkor a jó öreg Carlitos még nem is játszik.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Dusty maradt csak ki mint gyengeség 😊 Most miért Hoovert hozta be Ianetta ellen, amikor róla ütötte a győztes RBI-t két napja?

Ha Frazier errorján elmegy a meccs...

Na, Joey delivers, első W behúzva.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Én csak nagyon röviden a Redsről.
Rotation: Cueto, Latos, Arroyo, Bailey, Leake.
Ez nagyon rendben van, nem is nagyon kell ecsetelni, két ember ace stuff-fal, egy rutinos meg egy rutintalan ground ball pitcher, és persze Homer, az isten 😊 Ráadásul Arroyo kivételével mindenki 25-27 év között van, szóval a jövő is jól néz ki, főleg, ha még Chapmant is figyelembe vesszük mint potenciális startert.

Bullpen: Aroldis, Broxton, Marshall, Parra, Simon, Hoover, LeCure.
Asszem a 8-9. inningben nem sok runt fogunk kapni... 😊 Marshalltól félek, a többi arc rendben van, LeCure a kedvencem, ritka megbízható long reliever. Olyan RP-k nem fértek be a bullpenbe, mint Arredondo vagy Ondrusek.

Na, most jön a feketeleves 😊
Lineup: Choo, Heisey, Votto, Phillips, Bruce, Frazier, Cozart, Hanigan.
Ez nagyon kevéskének tűnik, Choo CF-en védekezésben is életveszély, nagyon jó offenzív statokat kell hoznia, hogy ezt ellensúlyozza. Vottótól megint extra kell, Phillips remélem, javul tavalyhoz képest, van honnan, Almighty viszont kétlem, hogy megismétli azt a teljesítményt.

Az NL Central megnyerése a cél természetesen, szerintem meg is lesz, azért összességében ez tűnik a legerősebb csapatnak a csoportban.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nekem meg egy olyan gondom lenne, hogy :

Fellépett nálam egy probléma, ami, mint utólag kiderült fórumok és kommentek alapján, nem csak nálam hiba, hanem még jó pár másik embernél is.
Idézném az egyik kommentelőt:

"olyan problémám van hogy dual pad-al játszom de dobásnál nem a jobb karral kell dobnom (mint régebben) hanem a dobás gombját kell hosszan nyomnom, mintha billentyűzeten játszanék... régebben nem volt ilyen gond, de most újra felraktam a játékot és van... ha valaki megdobna egy megoldással azt nagyra értékelném! előre is köszi a segítséget"

Kvázi nem ismeri fel azt a kontrollert, amit eddig igen, és most csak billentyűzettel enged játszani, meg egérrel.

Valakinek ötlet?
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
izé, értem én, hogy nem mai az MLB 2K11, de ha már megvan eredetiben, nem szeretnék újabbat letorrentezni csak a rosterek miatt.
szóval a kérdésem az, hogy valaki nem látott-e hozzá valami normális idei rostert, bár nem bízok benne, mert a 2Kshare-en csak gagyik vannak, a google meg nem segített.Thrasher
 www.mvpmods.com/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
izé, értem én, hogy nem mai az MLB 2K11, de ha már megvan eredetiben, nem szeretnék újabbat letorrentezni csak a rosterek miatt.
szóval a kérdésem az, hogy valaki nem látott-e hozzá valami normális idei rostert, bár nem bízok benne, mert a 2Kshare-en csak gagyik vannak, a google meg nem segített.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Sajnálja az ember csórikámat, de szerintem ritka szar dobás volt. Más kérdés, hogy ha ott álltam volna, akkor ráütek-e egyáltalán. Persze ők profik, lehet meg sem fordul ilyen a fejében.GRAFI
Jóhogy ráütök.