Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
nocsak nocsak, egy gazdaságos Dodgers. 8 hit (+2 SF RBI), 7 run. remélem, felvették DVR-re, hátha visszatérnek a szokott formához...
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Napi (not so) fun stat: Joey Vottónak 25 sétája van. A White Soxnak 29. 😕Mikey
Nézd a jó oldalát, 1 hete még "vezetett". 😊

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Napi (not so) fun stat: Joey Vottónak 25 sétája van. A White Soxnak 29. 😕
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
@danyly: mit mondanak az okosok, miért nem működik a 220M$ kémia?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
csak eszembe jutott, amikor Ramon Hernandez (LAD C) majdnem kivágta 2on 2outnál, és ő '06-'08-ig Oriole volt, azaz egy-két mai játékosunkkal még együtt nyomta. erről ugrott be a kérdés 😊 de ő meg már tizenötödik éve játszik, szóval neki lehet párszáz ex-csapattársa.robiroboter
Kezd alakulni a (mi szempontunkból) 0-3-as series. 😕
Katasztrófa.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Unassisted double play CF to 1B 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
csak eszembe jutott, amikor Ramon Hernandez (LAD C) majdnem kivágta 2on 2outnál, és ő '06-'08-ig Oriole volt, azaz egy-két mai játékosunkkal még együtt nyomta. erről ugrott be a kérdés 😊 de ő meg már tizenötödik éve játszik, szóval neki lehet párszáz ex-csapattársa.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
nem tudom, kevés-e a 3-4, amit redukáltam is aztán 2-3-ra, mert elég sok wiki+reference lapot néztem már, és nem jellemző az ennél több csapat egy rövidebb, átlagos karrierben. ha csak hat évet nézünk, akkor ja, inkább legyen a 3-4.

akkor első csapat két év (40+20) plusz második csapat egy év (40) plusz harmadik csapat egy év (40) plusz negyedik csapat két év (40+20) azaz 60+40+40+60=200 és ez nagyon a minumuma a kérdéses adatnak. ez így korrekt?robiroboter
Ez így igen. Csak az a kérdés, hogy mennyi az átfedés a különböző években a csapatok rosterei között, de ez már mélyebb (sokkal mélyebb) statisztikai elemzést kívánna, amihez nincsenek meg a hozzávetőleges adataink se. A helyedben ezt jelezném ott, ahol fel akarom használni ezt a számot és inkább egy intervallumot adnék meg (180-220).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Csak megnyertük a Toronto ellen a másodikat is. Robertson "szépet" alkotott ma 😕 Mariano viszont a Bautista féle leadoff double után megoldotta, bár kellett hozzá Ichiro is 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
nem tudom, kevés-e a 3-4, amit redukáltam is aztán 2-3-ra, mert elég sok wiki+reference lapot néztem már, és nem jellemző az ennél több csapat egy rövidebb, átlagos karrierben. ha csak hat évet nézünk, akkor ja, inkább legyen a 3-4.

akkor első csapat két év (40+20) plusz második csapat egy év (40) plusz harmadik csapat egy év (40) plusz negyedik csapat két év (40+20) azaz 60+40+40+60=200 és ez nagyon a minumuma a kérdéses adatnak. ez így korrekt?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Nem tud valamelyikőtök egy kábé számot, hogy hány csapattársa lehet összesen egy átlagos játékosnak az átlagos karrierje során?robiroboter
na, az átlagos karrier hossza nagyjából 6 év, ehhez mondjuk matekoljunk 2-3 csapatot és csak a 40-es rosterrel számolva (amiből mondjuk 20 állandó évről évre) az akkor hogy néz ki matekban? vagy ezek korrekt számok egyáltalán?robiroboter
A 6 év nagyjából jó (5,6-5,8-ig találtam számokat), a 3-4 csapat szerintem kicsit kevés, de a két szorzó így kiegyenlíti egymást. A roster változás viszont tényleg tipp kategória, de legyen ennyi. A matek pedig annyi, hogy összeszorzod a számokat, annyi kivétellel, hogy a 40-es roster csak az első évben él, a többiben 20 a szám (ha jól értelmeztem az erre vonatkozó gondolatodat).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Nem tud valamelyikőtök egy kábé számot, hogy hány csapattársa lehet összesen egy átlagos játékosnak az átlagos karrierje során?robiroboter
na, az átlagos karrier hossza nagyjából 6 év, ehhez mondjuk matekoljunk 2-3 csapatot és csak a 40-es rosterrel számolva (amiből mondjuk 20 állandó évről évre) az akkor hogy néz ki matekban? vagy ezek korrekt számok egyáltalán?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Vegyesek az érzéseim, maradjunk ennyiben. De inkább vissza a topik témájához. Peavy eddig 4 IP, 7 K. 😊
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
hm, hazafiság? (sok közünk nincs hozzá, de jár nekik)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
MLB.tv
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
MLB.tv vagy stream?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Akkor most megy el a FOX a faszba. Mi az hogy elkapcsolnak a White Sox-Twins meccsről hogy a Fenwayről közvetítsenek egy dalt? Kurvára nem érdekel miért, hogyan, kitől, akkor is.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
na, mi a tipp? 😊 (most keresem az átlagkarrier hosszát és az átlagos csapatszámot)robiroboter
Idáig rendben. A probléma ott kezdődik, hogy mennyi játékos fordul meg egy csapatnál egy évben átlagosan. Na, erre írtam, hogy a jó öreg pocakot tudnám csak bevetni.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
na, mi a tipp? 😊 (most keresem az átlagkarrier hosszát és az átlagos csapatszámot)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Hasam nekem is van 😊robiroboter
Akkor használd! 😂

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Hasam nekem is van 😊

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Nem tud valamelyikőtök egy kábé számot, hogy hány csapattársa lehet összesen egy átlagos játékosnak az átlagos karrierje során?robiroboter
Gyönyörű több ismeretlenes/változós egyenlet. Hasraütéses tipp jó? 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Nem tud valamelyikőtök egy kábé számot, hogy hány csapattársa lehet összesen egy átlagos játékosnak az átlagos karrierje során?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
baseball nickname generator
 nicknames.espnamerica.com/


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Csifu 223
Mindig lát valami újat az ember:
 www.cbssports.com/mlb/blog/eye-on-baseball/22106521/gif-brewers-jean-segura-steals-first-base