Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
rsk 66
tavalyi számok:  espn.go.com/mlb/attendance/_/year/2012
idei számok eddig:  espn.go.com/mlb/attendance/_/year/2013

A B'morét pöttyet megdobta a playoff szereplés: 26E -> 40Erobiroboter
Red Sox sellout streak at 1 with 37,449 for Patriots Day game. (nickcafardo tweet) 😀
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
tavalyi számok:  espn.go.com/mlb/attendance/_/year/2012
idei számok eddig:  espn.go.com/mlb/attendance/_/year/2013

A B'morét pöttyet megdobta a playoff szereplés: 26E -> 40E

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Ole Miss baseball actual attendance on Saturday was 11,729. Only 11,422 were on hand in Cleveland to watch the Indians vs. White Sox.jjncaa
Szép. Mondjuk nem csak a CLE küzd olyan jellegű gondokkal, hogy mindösszesen 11-14 ezres átlagnézőszámot tud felmutatni...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Gardner 2R HR, Kuroda karrierjének ötödik shutoutja => W 😊

Let's go Yankees!gdavid
Hiroki igen kiemelkedően erős volt ma. Mondjuk a másik oldalon Chain is jól teljesített egy darabig. Sejtettem, hogy ha valamelyik pitcher hibázik, akkor a másik csapat ezt kihasználja, és nyer. Bejött a tipp.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Buchholz eddig nagyon jó formában van. 0,41ERA és 3W van a neve mellett.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Gardner 2R HR, Kuroda karrierjének ötödik shutoutja => W 😊

Let's go Yankees!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Ole Miss baseball actual attendance on Saturday was 11,729. Only 11,422 were on hand in Cleveland to watch the Indians vs. White Sox.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Érdekes döntés volt Kipnis helyett Swisherrel próbálkozni a White Soxtól 😊Jakehomer
Kipnis is verte már meg a Soxt nem egyszer, szóval a kérdés nem az volt hogy Bourn hazaér-e, hanem hogy Kipnis vagy Swisher ütése által.Mikey
Én azt nem értettem, hogy ha már fenn volt 2 ember, miért nem rakták fel Swishert is? Sokat nem rontott volna a szitun.Rajna
Ez mondjuk jogos.
több mint 11 éve
rsk 66
Buchholz eddig jól adogat, ha érted mire gondolok... 😊rsk
Áááááá A 8.-ban benyalt 2 ütést. Kár érte.Shawn84
aje, dícséretes azért így is.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
csak gondoltam szólok, akinek épp nincs jobb dolga nézzegesse a rays@redsox meccset... Buchholz eddig jól adogat, ha érted mire gondolok... 😊rsk
Áááááá A 8.-ban benyalt 2 ütést. Kár érte.
több mint 11 éve
rsk 66
csak gondoltam szólok, akinek épp nincs jobb dolga nézzegesse a rays@redsox meccset... Buchholz eddig jól adogat, ha érted mire gondolok... 😊
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Tudom, hogy nagyon az elején vagyiunk, de érdekes látni, hogy az AL-ben csak 3 csapat van, akinek pozitív a hazai mérlege.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kérek szépen valakit, küldjön már egy (vagy akár több) jó stream-et, mert nekem is van egy tonna, de sajnos MLB részlegen szinte semmi nem megy (server not found, csak tölt, de adás nincs stb.).
Előre is köszönöm.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kicsit le vagyok maradva: Harang trade Rockies, jött onnan Ramón Hernández. De utána Harang tovább is ment Seattle-be. Én speciel nem nagyon voltam oda Harang-ért, várható is vot, hogy elteszik. Már nem olyan fastball-kat nyomott mint régen. Catchers poszton lyukasak lettünk mert csak Ellis maradt egyedül.
A nagy pénzért szerződtetett Greinke pedig megsérült (15 day DL), így Tolleson aktiválva.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
ínyenceknek, 1973-as Saturday Evening Post cikk az AL DH bevezetéséről (5 o. pdf): Joseph Durso - Baseball's 10th man - Pioneer or pigeon?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Nem akarok senkit megbántani, de mérhetetlenül primitív az a DH melletti érv, hogy a pitcherek nem tudnak ütni és inkább egy kövér (sokszor már kiöregedőfélben lévő) sluggert akarok látni helyette, mert az üt sok HR-t. Nem erről kéne szólnia a baseballnak. Aki védekezik, annak ütnie is kell, az igazán jó baseballjátékosok mindkettőt magas szinten űzik, ez a sport így lett kitalálva, miért kell ezt elbaszni?

A DH logikáját követve eljuthatunk odáig, hogy a mezőnyjátékosok közt is van sok gyenge ütő, így helyettük is üthetnének újabb DH-k és akkor a végén lesz egy védekező meg egy támadó részleg. Legalább a menedzsereknek még kevesebbet kell majd gondolkozniuk 😛Jakehomer
En azt sokkal jobban furcsallom, hogy lehet az hogy ezt csak az AL-ben engedik meg az NL-ben meg nincs? Egy bajnoksagrol van szo nem? szerintem ha egy ember marad akkor belefer, de mindket focsoportban lehetne.zavi27
szerintem meg kell a DH. az ütő üssön, a dobó dobjon. interleague meccseknél ha a yankess idegenben játszik minek nézzem az állandó SO-t? nem fog kockáztatni úgysem.stero
A baseball közel sem csak az ütésről szól, ha valaki az ütés/futás/fielding szentháromságból csak egyre képes, akkor az nem egy jó baseballjátékos, ennyi. És ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy a pitcherek hogyan ütnek - régebben több volt a jól ütő pitcher (Babe Ruth anyone??? 😊 ), talán ha egyáltalán nem lenne DH, mindenhol nagyobb hangsúlyt fektetnének arra, hogy a pitcherek többet gyakorolják az ütést.

A legtöbb strikeoutot egyébként a DH-k hozzák össze...Jakehomer
itt nem arról van szó, hogy a nem látnék a szentháromságon túl de két teljesen más játékstílusról beszélünk. ez olyan mintha fociban beállítanád a kapust mezőnybe vagy fordítva. a 100 évvel ezelőtti dolgokat pedig ne hasonlítsuk a mostanihoz mert semmi értelme.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Tim Hudson 50 %-kal üt idén 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Érdekes döntés volt Kipnis helyett Swisherrel próbálkozni a White Soxtól 😊Jakehomer
Kipnis is verte már meg a Soxt nem egyszer, szóval a kérdés nem az volt hogy Bourn hazaér-e, hanem hogy Kipnis vagy Swisher ütése által.

De ez a tegnapi L ez megint annyira tipikus White Sox vereség volt, hogy na. Quintana 7 IP, 1 H, 0 ER, 0 BB, 7 K, de a vége 0-1.
Negyedik éve nem tudom nem felbaszni az agyam az ilyeneken.
Masterson complete game shutout, legalja.Mikey
Én azt nem értettem, hogy ha már fenn volt 2 ember, miért nem rakták fel Swishert is? Sokat nem rontott volna a szitun.

több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!


Kint a huszonkettedik pubcast:  playball.baseball.hu/2013/04/13/hbf-pubcast-22/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Érdekes döntés volt Kipnis helyett Swisherrel próbálkozni a White Soxtól 😊Jakehomer
Kipnis is verte már meg a Soxt nem egyszer, szóval a kérdés nem az volt hogy Bourn hazaér-e, hanem hogy Kipnis vagy Swisher ütése által.

De ez a tegnapi L ez megint annyira tipikus White Sox vereség volt, hogy na. Quintana 7 IP, 1 H, 0 ER, 0 BB, 7 K, de a vége 0-1.
Negyedik éve nem tudom nem felbaszni az agyam az ilyeneken.
Masterson complete game shutout, legalja.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
7. alja: error => 3R.

8. teteje: 2 on, 0 out => triple play.

Let's go Yankees 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Érdekes döntés volt Kipnis helyett Swisherrel próbálkozni a White Soxtól 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem akarok senkit megbántani, de mérhetetlenül primitív az a DH melletti érv, hogy a pitcherek nem tudnak ütni és inkább egy kövér (sokszor már kiöregedőfélben lévő) sluggert akarok látni helyette, mert az üt sok HR-t. Nem erről kéne szólnia a baseballnak. Aki védekezik, annak ütnie is kell, az igazán jó baseballjátékosok mindkettőt magas szinten űzik, ez a sport így lett kitalálva, miért kell ezt elbaszni?

A DH logikáját követve eljuthatunk odáig, hogy a mezőnyjátékosok közt is van sok gyenge ütő, így helyettük is üthetnének újabb DH-k és akkor a végén lesz egy védekező meg egy támadó részleg. Legalább a menedzsereknek még kevesebbet kell majd gondolkozniuk 😛Jakehomer
En azt sokkal jobban furcsallom, hogy lehet az hogy ezt csak az AL-ben engedik meg az NL-ben meg nincs? Egy bajnoksagrol van szo nem? szerintem ha egy ember marad akkor belefer, de mindket focsoportban lehetne.zavi27
szerintem meg kell a DH. az ütő üssön, a dobó dobjon. interleague meccseknél ha a yankess idegenben játszik minek nézzem az állandó SO-t? nem fog kockáztatni úgysem.stero
A baseball közel sem csak az ütésről szól, ha valaki az ütés/futás/fielding szentháromságból csak egyre képes, akkor az nem egy jó baseballjátékos, ennyi. És ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy a pitcherek hogyan ütnek - régebben több volt a jól ütő pitcher (Babe Ruth anyone??? 😊 ), talán ha egyáltalán nem lenne DH, mindenhol nagyobb hangsúlyt fektetnének arra, hogy a pitcherek többet gyakorolják az ütést.

A legtöbb strikeoutot egyébként a DH-k hozzák össze...

Perception is reality.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Nem akarok senkit megbántani, de mérhetetlenül primitív az a DH melletti érv, hogy a pitcherek nem tudnak ütni és inkább egy kövér (sokszor már kiöregedőfélben lévő) sluggert akarok látni helyette, mert az üt sok HR-t. Nem erről kéne szólnia a baseballnak. Aki védekezik, annak ütnie is kell, az igazán jó baseballjátékosok mindkettőt magas szinten űzik, ez a sport így lett kitalálva, miért kell ezt elbaszni?

A DH logikáját követve eljuthatunk odáig, hogy a mezőnyjátékosok közt is van sok gyenge ütő, így helyettük is üthetnének újabb DH-k és akkor a végén lesz egy védekező meg egy támadó részleg. Legalább a menedzsereknek még kevesebbet kell majd gondolkozniuk 😛Jakehomer
En azt sokkal jobban furcsallom, hogy lehet az hogy ezt csak az AL-ben engedik meg az NL-ben meg nincs? Egy bajnoksagrol van szo nem? szerintem ha egy ember marad akkor belefer, de mindket focsoportban lehetne.zavi27
szerintem meg kell a DH. az ütő üssön, a dobó dobjon. interleague meccseknél ha a yankess idegenben játszik minek nézzem az állandó SO-t? nem fog kockáztatni úgysem.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Én is támogatnám a DH megszüntetését, ám szerintem előbb éljük meg azt hogy az NL-ben is bevezetik.
Tök jó volt látnom tegnap pl. Axelrodot bunt single-t elérni, majd runt szerezni.
Ehelyett mától nézhetem a .200 környékén ütő DH-t csak ütni, mert hogy az üt majd 40 HR-t. Ami látványos, csak igen kis szelete a sportnak.