Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
A Braves bullpenjét jól megcsapkodtuk a 8. tetején, A-Rod grand slam HR, majd Swisher 2R-HR 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
B-Rob is back 😀 Welcome home.

"2B Brian Roberts returns tonight after missing 13 mos recovering from a concussion."

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Jepp, én csíptem a permanens vigyorát tavaly Baltimoreban, de pár zsebben kinyílt a bicska, amikor augusztusban (5th -25GB) még mindig cleanup hitter volt .700 alatti OPS-sel. Mindezt 7 és fél millióért. Igaza van marcinak, haza kéne menni, és kivárni a HOF tagságot.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Amit Vlad tavaly tudott DH-ként, azt a minimumért bármelyik AAA-srác megcsinálja. És idénre csak még szarabb lett. Szerintem jobb lesz, ha belátja a dolgot és visszavonul.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
TORONTO -- The Blue Jays granted the request of designated hitter Vladimir Guerrero to be released from his Minor League contract on Tuesday morning.

Guerrero gave Toronto an ultimatum on Tuesday night to either promote him to the Major Leagues or grant his unconditional release. The Blue Jays chose the second option and Guerrero is now a free agent.

Azért érdekes, hogy egyetlen ML csapatba sem fér be.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
az erőviszonyokat elég könnyű belőni: Deep South + Kalifornia és térsége az elit, a többiek sehol
a Stony Brook és a Kent State bejutása kb. akkora bravúr, mintha mondjuk a labdarúgó vb-n a negyeddöntőben Thaiföld és Zambia is játszana még... szóval igazi Cinderella-CWS jön


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
JJ mivel ennyire érted az egyetemi baseballt is, nem lenne kedved a Play Ball-ra írni róla egy cikket? Lebonyolítás, meg elit csapatok hátha kedvet kapna más is a nézéshez. Én is nagy néha elkapok 1-1 meccset és egész szórakoztató. Bár komolyabban nem folytam bele, így sem a pontos lebonyolítást se az erősorrendeket nem tudom, csak unaloműzőként szoktam belenézegetni.Shawn84
Már megkörnyékeztük 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
pénteken kezdődik a College World Series!



a Stony Brook és a Kent State "döntőzése" fantasztikus feelgood sztori, bár természetesen a kétszeres címvédő South Carolina a legesélyesebbjjncaa
JJ mivel ennyire érted az egyetemi baseballt is, nem lenne kedved a Play Ball-ra írni róla egy cikket? Lebonyolítás, meg elit csapatok hátha kedvet kapna más is a nézéshez. Én is nagy néha elkapok 1-1 meccset és egész szórakoztató. Bár komolyabban nem folytam bele, így sem a pontos lebonyolítást se az erősorrendeket nem tudom, csak unaloműzőként szoktam belenézegetni.
több mint 11 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
A pár héttel ezelőtti az O's 3 év múlva irány a playoff / WS felvetésemen kuncogók figyelmébe: Bleacher Report: O's Why 2012 Is Just the Start of Something Big

"The Orioles are back in town." :cool:

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
pénteken kezdődik a College World Series!



a Stony Brook és a Kent State "döntőzése" fantasztikus feelgood sztori, bár természetesen a kétszeres címvédő South Carolina a legesélyesebb


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
és nyert a Kent State! 😊 #MACtion
7-en már ott vannak a CWS nyolcas mezőnyéből, a Baylor vs. Arkansas meccsen a 10. inningnél tartanak
http://www.vipbox.tv/watch/17389/1/espn-2-live-stream-online.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Ha már ma nincs O's meccs, megint kicsit hosszabban a blogon: Balkezesek előnyben?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Soler! Nem sok pozitívuma van az idei évnek (azon kívül, hogy pörögnek a nagy szerződések), de ez az!Escalade
Nagyon jó helyzetben volt a srác. Kíváncsi leszek ő lesz-e az utolsó bonus baby, vagy időben (július 2. előtt) tisztázódik Jairo Beras ügye is.
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tracy szájáról jó párszor le lehet olvasni a f...ing ball kifejezést (http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2012_06_10_anamlb_colmlb_1&mode=video) 😀Matthew99
Mocskos csaló fuckniai köcsögök. 😛
(Vagy hogy szoktam?)

Söpréssel buktuk ezt a párharcot is, pitching nélkül nem lehet máshogy:
http://denversports.blog.hu/2012/06/11/rockies_angels_0_3_l


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Soler! Nem sok pozitívuma van az idei évnek (azon kívül, hogy pörögnek a nagy szerződések), de ez az!

több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Bill Murray a legnagyobb arc. 😀
http://deadspin.com/5917267/bill-murray-entertains-minor-league-baseball-fans-during-rain-delay-dives-head-first-on-tarp
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Tracy szájáról jó párszor le lehet olvasni a f...ing ball kifejezést (http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2012_06_10_anamlb_colmlb_1&mode=video) 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Mets no-hitter, Stony Brook a CWS-ben, mi van itt? 😊 a Seawolves a 2000-es évek elején ment fel a Div3-ból az első osztályba (hazai pályájuk a Rangers dobó Joe Nathan adománya miatt a Joe Nathan Field), és '87 óta első északkeleti csapatként érték el az NCAA nyolcas döntőjét... ma 22-től pedig hajrá Kent State!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Ha valaki kiváncsi, miért emlegeti mindenki az idei évvel kapcsolatban rettegve a 2005-ös csapatot.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
5-0 a Rangers-nek. Nagyon impotensen játszott a Giants.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ezt a Giants szerencsétlenkedést. Lincecum gyengéket dob, be is jött Affeldt. Huff szép hits, ebből double. Következő jelenet: játék a 3. ás 2. base között, kiesik és kidobják az 1. base-ről is a Giants játékost. 😂
7. inning és csak egy hits a Giants-nél!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Nem bírom idegekkel ezt a rengeteg extra-inning meccset. Ez volt a tizedik 😛robiroboter
És akkor ma jöjjön a tizenegyedik. 😛

Jepp, Wieters behúzta a 10-ben, walk-off RBI, jöhet a Bucs.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
#SubwaySweep

a meccs 3/4 részében semmi nem jött össze,aztán mikor kezdett beindulni a gépezet akkor sikerült felállnunk 0-3ról 4-3ra. a 9.-ben Soriano összehozott egy blown savet, azt viszont hozzá kell tenni hogy ebben "segítségére" volt Granderson. aztán a 9. alján Martin megütötte a 2.homerját a meccsen amivel nyertünk és söpörtük a Debtset.


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 11 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Play ball! promó: Egy kicsit hosszabban a legjobb orosz baseball-játékosról.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ma David Baas van a BC-sekkel


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/