Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
ó ez szuper 😊 hát akkor már nem csak a magad szórakoztatására készül majd 😀fetomy
akkor lassuk, bowl.hu karrierem leghosszabb hsz-et.

megj.: nem vagyok hozzaerto, csak lelkes, es az iras kizarolag az en maganvelemenyemet tukrozi.


rotation

lhp john danks - a staff uj asza lesz mark buehrle tavozasaval, amit az uj szerzodese (5 ev, 65 millio dollar) is mutat. nagyszeru fastballal es changeuppal, szolid sliderrel. sok strikeouttal, ellenben a kelletenel tobb setat engedve. kepessegeit nezve elit lefty lehet.

rhp gavin floyd - idealis esetben inkabb 4. szamu kezdonek kellene lennie, de itt 2. szamu lesz. tud nagyon jo lenni, es botranyos, utobbi gyakrabban. szerzodese utolso evet kezdi, igy biztosan odateszi majd magat, de en enyhen szkeptikus vagyok vele kapcsolatban. nincs kimondott masodik pitche, slidert, curveballt es sinkert egyarant hasznal.

rhp jake peavy - egy-az-egyben floyd, csak o ugy julius kornyekere meg le is fog serulni.

rhp philip humber - a tavalyi volt a breakout eve, az all-starig all-star statokat hozott, aztan kijott rajta az, h meg sosem volt kezdo egesz evben, es elfaradt, de meg igy is szolid szezonja volt. kerdes, h iden mire megy nemileg nagyobb elvarasokkal, de en bizom benne. jobb napjain a curveballja halalos tud lenni.

lhp chris sale - az idei lesz az elso eve kezdokent, masfel evnyi relieverkedes utan. zsenialis fastballja van, es nagyszeru sliderje. ha ezeket tartani tudja, es meg egy dobasat fel tudja fejleszteni, akkor idovel nagyszeru starter is lehet. tul sokat nem kell varni tole elso eveben, tanuloev az idei neki.

alap esetben ez lesz a rotation, de szerintem nem egy meccsen fog kezdeni rhp dylan axelrod, rhp zach stewart sem. valamint a szezon masodik feleben varhato rhp nestor molina erkezese (floyd vagy peavy helyere), akinek valami zsenialis kontrollja van, tavaly pl. 18 setat engedett 130 inning alatt. emelle volt 150 kornyeki strikeoutja. fastballja mellett changeupjat nagyon dicserik. speciel nagyon kivancsian varom az erkezeset...

bullpen

lhp matt thornton - elit lefty setup-man, aki iden ujra megprobalkozik a closer szerepkor betoltesevel. sok remenyt en nem fuzok hozza, ha tavaly nem ment neki, iden miert menne. atlagban 97 mph-s fastballokkal operal, vegyitve nemi sliderrel.

rhp jesse crain - o meg elit righty setup-man, durvan fele-fele aranyban fastballt es slidert dobva. iden closerkandidans o is, en jobban orulnek, ha megmaradna setup-mannek. ahogy thornton, ugy o is lejaro, igy az akarassal biztos nem lesz gond.

rhp addison reed - ujdonsult kedvencem, pedig meg csak 7.1 inninget lattam dobni. felelmetes, esetenkent 98-100 mph-s fastballal, nagyszeru sliderrel. korrekt k/9 mutatokkal (12.0 felett szinte minden osztalyban, es tavaly a majorben is). potencialjat nezve jovobeni closer, de szerintem mar iden is az lesz.

es innentol vagyok bajban, mert itt veget ernek a minosegi emberek. lhp will ohman tuti tagja lesz a bullpennek, ahogy szvsz rhp brian bruney is, eldolt meccseken szodavizzel elmennek.
a st soran itt nagy harc lesz a fentmarado helyekert, long relievernek a mar emlitett axelrod-stewart duo mellett lhp hector santiago lehet eselyes. a maradek 2 helyre palyazik greg infante, eric stults, brian omogrosso, es titkos favoritom, charlie leesman. nem nagy nevek, nem is kell varni toluk semmit.

catchers

aj pierzynski - szerzodese utolso eve, eselyesen utolso eve a white soxban, es korantsem biztos h teljes eve lesz. szeretjuk, mert hatalmas leader es hatalmas arc, bar minden nem-white sox fan gyuloli, mert melle egy kocsog is. 😀 nulla powerje van, ellenben jo kontakterzeke. nagyon jol kezeli a pitchereket, a bazisfutok kiejteseben ellenben nulla.

tyler flowers - utesben gyakorlatilag aj tokeletes ellentete, minden masban mintha az ikertestvere lenne, elvileg future starter.

infielders

1b paul konerko - future hall-of-famer, a csapat legjobbja, vezere, jo powerrel, jo atlaggal, sok walkkal, clutch utesekkel, etc, etc. kerdes, h a kor mikor kezd el meglatszani rajta, 36 eves lesz, lassan torvenyszeru lesz a visszaeses nala, remelhetoleg nem iden eri utol.

2b gordon beckham - az orok igeret? elit 2b vedokent, de tamadasban valahogy nem akar osszeallni a srac. egyetlen szerencseje, h a white soxnal hagyomanyosan szeretik a jo vedoket, igy en biztosnak erzem a helyet akkor is, ha tamadasban tovabbra is .230 kornyeken ut keves setaval es nulla powerrel.

ss alexei ramirez - minden tekintetben elit shortstop. olyan jatekokat old meg jatszi konnyedseggel, hogy sokszor csak pislogok, konkretan elmeny nezni a jatekat.

3b brent morel - elit vedo, elviekben nem tul jo uto, bar tavaly szeptemberben megmutatta, h potencial azert rejtozik benne. ventura tuti jo hatassal lesz ra.

backup infieldernek osvaldo martinezen kivul nincs nagyon mas ertelmes lehetoseg, o mondjuk cserenek megteszi a ket belso poszton. innen hianyzik egy olyasvalaki, aki a ket szelso posztot megoldani cserekent, a non-roster invitee jim gallagher, dan johnson vagy dallas mcpherson palyazhat erre a szerepkorre.

outfielders

lf alex rios - nyilt titok, h ventura at akarja rakni left fieldre, minekutan tavaly is botranyosan jatszott centerfielden. lf-en jo is lehet, ez nem kerdes. tavaly hatalmas slumpban volt utes teren is, ezt meg egyszer nem jatszhatja el, mert akkor barmilyen modon, de repulni fog. elvileg benne van egy 20+ hr, 80+ rbi szezon, valamivel .300 alatti atlaggal, es 30+ bazislopassal. kerdes, h kijon-e belole. ki kene, ha a 15 millios fizeteset nezem.

cf alejandro de aza - minorsban elit vedo volt, gyors mint a veszedelem, jo kontakterzekkel, tokeletes leadoff man. sot, azokhoz kepest nemileg tobb powerrel is utesben.

rf dayan viciedo - vegre bekerul a kezdobe, ahogy azt mar 3 eve varta mindenki. nagy slugger lehet belole, atlagos vedokepessegekkel. az en szememben minimum tobbszoros future all-star, 30+ hr-os szezonokkal. persze turelemmel kell lenni iranyaba.

of brent lillibridge - a csapat jolly jokere, mindharom of poszton elkaristol, piszokgyors, es tavaly utesben is villantott parat. biztosan sokat latjuk majd a kezdoben is, szerintem lf es cf posztokon is.

ide johet meg egy 5. outfielder, a mar emlitett jim gallagher peldaul, vagy jordan danks, aki szinten elit vedo (2 eve a minor league legjobb outfielderenek valasztottak), csak sajnos baszottsok k-t hoz. egyebkent a powerje rendben van.

designated hitter

dh adam dunn - ...


nagyjabol ennyi az idei csapat. ha azt nezem, akar benne is van egy 90+ w-s szezon, de ahhoz mindennek klappolnia kellene, ami szamomra elkepzelhetetlen. szoval en egy 70-75 gyozelmet varok.

a menedzser robin ventura lesz, aki egyreszt hatalmas ember es leader, ugyanakkor konkretan 0 menedzseri rutinja van barmilyen osztalyban. de rebuild van, igy belefer. biztos fogunk miatta szopni par meccset, de a tanulopenzt neki is meg kell fizetnie.
egyebkent don cooper a liga tan legjobb pitching coacha, ellenben jeff manto hitting coach kapcsan en eleg szkeptikus vagyok, persze en nem ertek hozza.

a farm... hat, ahogy az mar tobbszor meg lett enekelve, a liga legrosszabbja a white soxe.
iden varhato rhp nestor molina erkezese, esetleg rhp simon castroe es lhp charlie leesmane. rajtuk kivul jovore esetleg rhp jake petricka. evek multan esetleg rhp erik johnson. aztan ugy annyi.

fieldereknel emlitesre melto lehet ss tyler saladino, aki amolyan power hitter, egyesek szerint akar mar szeptemberben is lathatjuk a ml-ben, mig masok szerint inkabb csak '13-ban.
rajta kivul emlitest erdemel 3 of, jared mitchell, trayce thompson es keenyn walker, de ok meg legalabb 2 evre vannak a major league-tol. tehetsegesek mind, csak tipikus boom-or-bust playerek.


nagyjabol, roviden es tomoren ennyi. 😀

hogy meg fetomy se fogja vegig olvasni, az is tuti. 😀Mikey
Valaki egy hasonlót nem vállal a Cubesról? Tavaly sajnos nem tudtam igazán követni a szezont, és ráadásul sok új arc is van a csapatban. Nem vagyok annyira képben mint szeretnék.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Cespedes Oaklandbe!! :o
4 év, 36 millió dollár.

szerk.: érthetően sokat nyomott a latba, hogy 4 év után újra FA lehet; a Marlins pl. 6 éves szerződést akart neki adni.
szerk2.: a Marlins ugyanennyi pénzt ajánlott neki a 6 évre, simán no-brainer. annyiból nekem fura, hogy 40-50 millió környékére tippeltek az okosak.marci
Beane-nel mi történt? 😀gsn
rájött, hogy a magukról fél órás scouting videót készítő kubai emigránsok az új market inefficiency 😀

viccen kívül: így idén is 55-60 millió dollár (szerk: inkább 50 millió, túllőttem őket 😊) lesz az Oakland payroll, szóval lehet, hogy csak arról van szó, hogy spórolt/restockolt a Cahill/Gio cserékkel, becélozva 2013-14-15-öt arra meg pont jó Cespedes is és a szerződése is simán befér idénre. jövőre pedig már hátha nem kell Oaklandben szenvedniük, hanem átmehetnek San Jose-ba (elvileg nemsoká dönt majd erről a liga), kapnak egy kis lökést bevételekben.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Cespedes Oaklandbe!! :o
4 év, 36 millió dollár.

szerk.: érthetően sokat nyomott a latba, hogy 4 év után újra FA lehet; a Marlins pl. 6 éves szerződést akart neki adni.
szerk2.: a Marlins ugyanennyi pénzt ajánlott neki a 6 évre, simán no-brainer. annyiból nekem fura, hogy 40-50 millió környékére tippeltek az okosak.marci
Beane-nel mi történt? 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Cespedes Oaklandbe!! :o
4 év, 36 millió dollár.

szerk.: érthetően sokat nyomott a latba, hogy 4 év után újra FA lehet; a Marlins pl. 6 éves szerződést akart neki adni.
szerk2.: a Marlins ugyanennyi pénzt ajánlott neki a 6 évre, simán no-brainer. annyiból nekem fura, hogy 40-50 millió környékére tippeltek az okosak, de gondolom neki megér 10-20 milliót, hogy már 2015 után rámehet egy újabb zsíros szerződésre.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
http://en.wikipedia.org/wiki/Baseball_statistics

itt van minden, mi szemnek s szajnak ingere. 😀

btw, az 1b, 2b, 3b jelolhet posztokat is, mint 1st, 2nd es 3rd baseman.
ss az a shortstop.
lf, cf, rf, mint left-, center- es rightfielder.
rhp, mint right-handed pitcher, lhp a leftyk jelolese.

2-2, az a pitch count. 2 ball (ervenytelen dobas), 2 strike (ervenyes dobas).
a kockak, negyzetek tevetarsasagoktol fuggoen ugyanezt jelolik.
vagy azt, h hany outnal jar az adott inning.

.245, ez sok minden lehet. batting average, slugging pct, on-base percentage, h a 3 legismertebbet emlitsem. de mindig oda van irva, h avg, slg, vagy obp.Mikey
Koszi!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
http://en.wikipedia.org/wiki/Baseball_statistics

itt van minden, mi szemnek s szajnak ingere. 😀

btw, az 1b, 2b, 3b jelolhet posztokat is, mint 1st, 2nd es 3rd baseman.
ss az a shortstop.
lf, cf, rf, mint left-, center- es rightfielder.
rhp, mint right-handed pitcher, lhp a leftyk jelolese.

2-2, az a pitch count. 2 ball (ervenytelen dobas), 2 strike (ervenyes dobas).
a kockak, negyzetek tevetarsasagoktol fuggoen ugyanezt jelolik.
vagy azt, h hany outnal jar az adott inning.

.245, ez sok minden lehet. batting average, slugging pct, on-base percentage, h a 3 legismertebbet emlitsem. de mindig oda van irva, h avg, slg, vagy obp.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Nem olvastam még végig, de már az effort miatt megy a plusz. 😀

szerk.: szerintem nagyon korrekt összegzésmarci
Marcsak en, mint full ismerkedo kernek hozza egy ugymutatatot, mert nagyon sok roviditest latok a posztoknal, meg statoknal is a jatekosok neve mellett a tv kozvetisekben, de gozom sincs mi az a .0245, az ERA, vagy 1b 😊 Vagy pl. az eredmeny mellett az inning szamot mar vagom, de mik azoka 2-2 vagy out, vagy kis kockak, negyzetek ott.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
szerintem nagyon korrekt összegzésmarci
mar ezert megerte bepotyogni azt a 6 260 karaktert.

es a poen, h tudtam volna nagyjabol megegyszer ennyit irni.

remelem fetomybol habzoszaju white sox fan lesz. 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én végigolvastam 😀 Szeretek olvasni, meg hát én kértem és érdekel is, tehát hülye lettem volna nem elolvasni 😀
Sőt, igazából még fogom is szerintem olvasgatni, mert hát egyszerre sok infó 😊

Jó,hát azért annyira nem szar a helyzet, hogy legalább van pár ember, aki miatt lehet szurkolni 😀
Szóval köszi szépen mindenképpen 😊
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nem olvastam még végig, de már az effort miatt megy a plusz. 😀

szerk.: szerintem nagyon korrekt összegzés
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
ó ez szuper 😊 hát akkor már nem csak a magad szórakoztatására készül majd 😀fetomy
akkor lassuk, bowl.hu karrierem leghosszabb hsz-et.

megj.: nem vagyok hozzaerto, csak lelkes, es az iras kizarolag az en maganvelemenyemet tukrozi.


rotation

lhp john danks - a staff uj asza lesz mark buehrle tavozasaval, amit az uj szerzodese (5 ev, 65 millio dollar) is mutat. nagyszeru fastballal es changeuppal, szolid sliderrel. sok strikeouttal, ellenben a kelletenel tobb setat engedve. kepessegeit nezve elit lefty lehet.

rhp gavin floyd - idealis esetben inkabb 4. szamu kezdonek kellene lennie, de itt 2. szamu lesz. tud nagyon jo lenni, es botranyos, utobbi gyakrabban. szerzodese utolso evet kezdi, igy biztosan odateszi majd magat, de en enyhen szkeptikus vagyok vele kapcsolatban. nincs kimondott masodik pitche, slidert, curveballt es sinkert egyarant hasznal.

rhp jake peavy - egy-az-egyben floyd, csak o ugy julius kornyekere meg le is fog serulni.

rhp philip humber - a tavalyi volt a breakout eve, az all-starig all-star statokat hozott, aztan kijott rajta az, h meg sosem volt kezdo egesz evben, es elfaradt, de meg igy is szolid szezonja volt. kerdes, h iden mire megy nemileg nagyobb elvarasokkal, de en bizom benne. jobb napjain a curveballja halalos tud lenni.

lhp chris sale - az idei lesz az elso eve kezdokent, masfel evnyi relieverkedes utan. zsenialis fastballja van, es nagyszeru sliderje. ha ezeket tartani tudja, es meg egy dobasat fel tudja fejleszteni, akkor idovel nagyszeru starter is lehet. tul sokat nem kell varni tole elso eveben, tanuloev az idei neki.

alap esetben ez lesz a rotation, de szerintem nem egy meccsen fog kezdeni rhp dylan axelrod, rhp zach stewart sem. valamint a szezon masodik feleben varhato rhp nestor molina erkezese (floyd vagy peavy helyere), akinek valami zsenialis kontrollja van, tavaly pl. 18 setat engedett 130 inning alatt. emelle volt 150 kornyeki strikeoutja. fastballja mellett changeupjat nagyon dicserik. speciel nagyon kivancsian varom az erkezeset...

bullpen

lhp matt thornton - elit lefty setup-man, aki iden ujra megprobalkozik a closer szerepkor betoltesevel. sok remenyt en nem fuzok hozza, ha tavaly nem ment neki, iden miert menne. atlagban 97 mph-s fastballokkal operal, vegyitve nemi sliderrel.

rhp jesse crain - o meg elit righty setup-man, durvan fele-fele aranyban fastballt es slidert dobva. iden closerkandidans o is, en jobban orulnek, ha megmaradna setup-mannek. ahogy thornton, ugy o is lejaro, igy az akarassal biztos nem lesz gond.

rhp addison reed - ujdonsult kedvencem, pedig meg csak 7.1 inninget lattam dobni. felelmetes, esetenkent 98-100 mph-s fastballal, nagyszeru sliderrel. korrekt k/9 mutatokkal (12.0 felett szinte minden osztalyban, es tavaly a majorben is). potencialjat nezve jovobeni closer, de szerintem mar iden is az lesz.

es innentol vagyok bajban, mert itt veget ernek a minosegi emberek. lhp will ohman tuti tagja lesz a bullpennek, ahogy szvsz rhp brian bruney is, eldolt meccseken szodavizzel elmennek.
a st soran itt nagy harc lesz a fentmarado helyekert, long relievernek a mar emlitett axelrod-stewart duo mellett lhp hector santiago lehet eselyes. a maradek 2 helyre palyazik greg infante, eric stults, brian omogrosso, es titkos favoritom, charlie leesman. nem nagy nevek, nem is kell varni toluk semmit.

catchers

aj pierzynski - szerzodese utolso eve, eselyesen utolso eve a white soxban, es korantsem biztos h teljes eve lesz. szeretjuk, mert hatalmas leader es hatalmas arc, bar minden nem-white sox fan gyuloli, mert melle egy kocsog is. 😀 nulla powerje van, ellenben jo kontakterzeke. nagyon jol kezeli a pitchereket, a bazisfutok kiejteseben ellenben nulla.

tyler flowers - utesben gyakorlatilag aj tokeletes ellentete, minden masban mintha az ikertestvere lenne, elvileg future starter.

infielders

1b paul konerko - future hall-of-famer, a csapat legjobbja, vezere, jo powerrel, jo atlaggal, sok walkkal, clutch utesekkel, etc, etc. kerdes, h a kor mikor kezd el meglatszani rajta, 36 eves lesz, lassan torvenyszeru lesz a visszaeses nala, remelhetoleg nem iden eri utol.

2b gordon beckham - az orok igeret? elit 2b vedokent, de tamadasban valahogy nem akar osszeallni a srac. egyetlen szerencseje, h a white soxnal hagyomanyosan szeretik a jo vedoket, igy en biztosnak erzem a helyet akkor is, ha tamadasban tovabbra is .230 kornyeken ut keves setaval es nulla powerrel.

ss alexei ramirez - minden tekintetben elit shortstop. olyan jatekokat old meg jatszi konnyedseggel, hogy sokszor csak pislogok, konkretan elmeny nezni a jatekat.

3b brent morel - elit vedo, elviekben nem tul jo uto, bar tavaly szeptemberben megmutatta, h potencial azert rejtozik benne. ventura tuti jo hatassal lesz ra.

backup infieldernek osvaldo martinezen kivul nincs nagyon mas ertelmes lehetoseg, o mondjuk cserenek megteszi a ket belso poszton. innen hianyzik egy olyasvalaki, aki a ket szelso posztot megoldani cserekent, a non-roster invitee jim gallagher, dan johnson vagy dallas mcpherson palyazhat erre a szerepkorre.

outfielders

lf alex rios - nyilt titok, h ventura at akarja rakni left fieldre, minekutan tavaly is botranyosan jatszott centerfielden. lf-en jo is lehet, ez nem kerdes. tavaly hatalmas slumpban volt utes teren is, ezt meg egyszer nem jatszhatja el, mert akkor barmilyen modon, de repulni fog. elvileg benne van egy 20+ hr, 80+ rbi szezon, valamivel .300 alatti atlaggal, es 30+ bazislopassal. kerdes, h kijon-e belole. ki kene, ha a 15 millios fizeteset nezem.

cf alejandro de aza - minorsban elit vedo volt, gyors mint a veszedelem, jo kontakterzekkel, tokeletes leadoff man. sot, azokhoz kepest nemileg tobb powerrel is utesben.

rf dayan viciedo - vegre bekerul a kezdobe, ahogy azt mar 3 eve varta mindenki. nagy slugger lehet belole, atlagos vedokepessegekkel. az en szememben minimum tobbszoros future all-star, 30+ hr-os szezonokkal. persze turelemmel kell lenni iranyaba.

of brent lillibridge - a csapat jolly jokere, mindharom of poszton elkaristol, piszokgyors, es tavaly utesben is villantott parat. biztosan sokat latjuk majd a kezdoben is, szerintem lf es cf posztokon is.

ide johet meg egy 5. outfielder, a mar emlitett jim gallagher peldaul, vagy jordan danks, aki szinten elit vedo (2 eve a minor league legjobb outfielderenek valasztottak), csak sajnos baszottsok k-t hoz. egyebkent a powerje rendben van.

designated hitter

dh adam dunn - ...


nagyjabol ennyi az idei csapat. ha azt nezem, akar benne is van egy 90+ w-s szezon, de ahhoz mindennek klappolnia kellene, ami szamomra elkepzelhetetlen. szoval en egy 70-75 gyozelmet varok.

a menedzser robin ventura lesz, aki egyreszt hatalmas ember es leader, ugyanakkor konkretan 0 menedzseri rutinja van barmilyen osztalyban. de rebuild van, igy belefer. biztos fogunk miatta szopni par meccset, de a tanulopenzt neki is meg kell fizetnie.
egyebkent don cooper a liga tan legjobb pitching coacha, ellenben jeff manto hitting coach kapcsan en eleg szkeptikus vagyok, persze en nem ertek hozza.

a farm... hat, ahogy az mar tobbszor meg lett enekelve, a liga legrosszabbja a white soxe.
iden varhato rhp nestor molina erkezese, esetleg rhp simon castroe es lhp charlie leesmane. rajtuk kivul jovore esetleg rhp jake petricka. evek multan esetleg rhp erik johnson. aztan ugy annyi.

fieldereknel emlitesre melto lehet ss tyler saladino, aki amolyan power hitter, egyesek szerint akar mar szeptemberben is lathatjuk a ml-ben, mig masok szerint inkabb csak '13-ban.
rajta kivul emlitest erdemel 3 of, jared mitchell, trayce thompson es keenyn walker, de ok meg legalabb 2 evre vannak a major league-tol. tehetsegesek mind, csak tipikus boom-or-bust playerek.


nagyjabol, roviden es tomoren ennyi. 😀

hogy meg fetomy se fogja vegig olvasni, az is tuti. 😀
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
ha mar mariners.
most olvasom, h ok mar elkezdtek peoriaban a spring traininget.
ez meg akkor is meglepett, ha tudom, h az athleticsszel 1 hettel korabban kezdik a szezont japanban.
mert pl. az athletics ugyanakkor kezd, mint a tobbi 28 csapat.Mikey
engem is meglepett, és marhára irigylem az M's fanokat. 😊

Még egy hét ...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
yeah. 😀 mivel ma eppen szabadnapos vagyok, es semmi dolgom, igy nagyon raerek, siman felzarkoztatlak. 😊

legalabb le lesz tudva a szezonnal kapcsolatos varakozasaimat bemutato iras is, amit amugy is akartam irni a spring training elott a magam szorakoztatasara.Mikey
ó ez szuper 😊 hát akkor már nem csak a magad szórakoztatására készül majd 😀
egyébként biztos azért tréningelünk előbb, mert sok a szar, mármint őő tehetséges fiatal, akiket formába kell lendíteni 😊

JJ: ja, majd egyszer ha lesz rá keret 😀 De kétségkívül az is döntő volt, hogy a kék nem áll jól, míg a fekete-fehér a kedvenc párosításom 😀
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Ja, azt el is felejtettem beírni,hogy eme nagyszerű indokok, főleg Mikey 4. pontja 😀 és hát ez a gyönyörű logo 😀 szóval jöhetnek a fehér zoknik 😀

Mikey, ha megkérnélek fel tudnál zárkóztatni egy picit, a csapatról? Úgy értem jelenlegi kerettel kapcsolatban, esetleg röviden a farm system, van-e valaki akire ott figyelni lehet, stb... persze nem kell most azonnal, csak ha lesz időd légyszi 😊

(azért a Cubsra is ránézek majd, lúzerekből úgyse elég sosem 😂 )fetomy
tessék, ilyen szépen is fel tudsz öltözni, ha CWS drukker leszel 😛



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
yeah. 😀 mivel ma eppen szabadnapos vagyok, es semmi dolgom, igy nagyon raerek, siman felzarkoztatlak. 😊

legalabb le lesz tudva a szezonnal kapcsolatos varakozasaimat bemutato iras is, amit amugy is akartam irni a spring training elott a magam szorakoztatasara.

...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja, azt el is felejtettem beírni,hogy eme nagyszerű indokok, főleg Mikey 4. pontja 😀 és hát ez a gyönyörű logo 😀 szóval jöhetnek a fehér zoknik 😀

Mikey, ha megkérnélek fel tudnál zárkóztatni egy picit, a csapatról? Úgy értem jelenlegi kerettel kapcsolatban, esetleg röviden a farm system, van-e valaki akire ott figyelni lehet, stb... persze nem kell most azonnal, csak ha lesz időd légyszi 😊

(azért a Cubsra is ránézek majd, lúzerekből úgyse elég sosem 😂 )
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 177 — Saturday Night Lights
probalnalak rabeszelni a white sox fansegre, de nincs egy jo indokom se, miert kene annak lenned. 😀
pedig annyira szar, h nincs kivel dumalni a csapatrol.
ja ezt mar irtam...

na mindegy, meg 3 het. vagom a centit...Mikey
mivel rákaptam a Bearsre, gondoltam rá, hogy rá kéne szállnom egy chicagoi csapatra. Azért érdekelne néhány indok, miért kéne inkább a WS-t nézegetnem mint a Kabszot 😀fetomy
JJ
Csakis a Cubs: egyrészt, mert lúzerek, másrészt, mert a Wrigley Field még tartja a hagyományokat, harmadrészt, mert az egyetemi focisták gyűjtőhelye 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
probalnalak rabeszelni a white sox fansegre, de nincs egy jo indokom se, miert kene annak lenned. 😀
pedig annyira szar, h nincs kivel dumalni a csapatrol.
ja ezt mar irtam...

na mindegy, meg 3 het. vagom a centit...Mikey
mivel rákaptam a Bearsre, gondoltam rá, hogy rá kéne szállnom egy chicagoi csapatra. Azért érdekelne néhány indok, miért kéne inkább a WS-t nézegetnem mint a Kabszot 😀fetomy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
ha mar mariners.
most olvasom, h ok mar elkezdtek peoriaban a spring traininget.
ez meg akkor is meglepett, ha tudom, h az athleticsszel 1 hettel korabban kezdik a szezont japanban.
mert pl. az athletics ugyanakkor kezd, mint a tobbi 28 csapat.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Öcsém, hát kösz Matt, a siged miatt hallottam csak a hírről, mivel az elmúlt időben még nem kezdtem rápörögni a baseballra...

Szóval eladtuk Pineda-t a Yanksnek 😒 Én megértem, hogy ott a sok kurvanagy prospect, mind fiatal meg minden, de basszus, tavaly amíg én néztem pont hogy KingF mellett csak Pineda tudott dobni normálisan, míg ütők szeptemberre asok fiatal által már lettek... Persze örülök Monteronak, de akkor most cseszhetjük a következő szezont megint, mert majd várni kell Hultzenékre, hogy beérjenek, a starting rotationből meg van 1 kiemelkedő KingF, van 1 még jó Vargas, és semmi más, mert Beavan meg Furbush úgy dob mint egy lány.

Csak annyi a pozitívum, hogy egyedül a C volt az a poszt, ahol elnéztem volna egy jobb ütőt, a többin vannak jó fiatalok, és Montero nagyon jónak tűnik. Csak tartok tőle, hogy Pineda-t nagyon nem kellett volna eladni, még ha több sztárjelölt is legelget a farmon :/
több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Alap 😊
DS!Darksun3
ezen a Posada-s képen miért az van, hogy Brooklyn, New York?
Posada puerto ricoi, a Yankees meg bronxiJAX
Mert az Allen & Ginter's, ami gyártja a baseballos kártyákat az Brooklyn-i. És mivel az egész feliratot meg rendert egy általuk készített kártyáról vettem, ezért van rajta.Matthew99
ok, így már értem, thx

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
ezt a filmet minden Yankee fannak látnia kell
http://www.imdb.com/title/tt0035211/Joci
Alap 😊
DS!Darksun3
ezen a Posada-s képen miért az van, hogy Brooklyn, New York?
Posada puerto ricoi, a Yankees meg bronxiJAX
Mert az Allen & Ginter's, ami gyártja a baseballos kártyákat az Brooklyn-i. És mivel az egész feliratot meg rendert egy általuk készített kártyáról vettem, ezért van rajta.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
ezt a filmet minden Yankee fannak látnia kell
http://www.imdb.com/title/tt0035211/Joci
Alap 😊
DS!Darksun3
ezen a Posada-s képen miért az van, hogy Brooklyn, New York?
Posada puerto ricoi, a Yankees meg bronxi

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
ezt a filmet minden Yankee fannak látnia kell
http://www.imdb.com/title/tt0035211/Joci
Alap 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ezt a filmet minden Yankee fannak látnia kell
http://www.imdb.com/title/tt0035211/


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/