Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
2) iden nem lesznek, sot, hatalmas luzerek lesznek, tehat nem lesznek divatok
3) gyonyoru szep mind a feher, mind a fekete mezuk
4) mert avril loverkent tokeletes izlesem van, ebbol fakadoan a white sox a tokeletes valasztas

jobb indokaim nincsenek. a dontes a tied.
😀Mikey
5) http://scores.espn.go.com/mlb/recap?gameId=310903106 😛Joci
6) Keith Law torony magasan a legrosszabb farmrendszernek minősítette a napokban a tiéteket. 😊Escalade
Csak hogy Cubs szempontból is megvilágítsuk.
Egyes: A múltból csak a a mgyar foci válogatott és a WS él. A jövő a fiataloké.
Kettes: az nálunk is igaz, csak nálunk legalább úgy néz ki van elképzelés. Epstein pár év alatt bajnok csapatot csinál a Cubesból.
Hármas: nem lényeg. A mi mezünk majdnem ugyanaz csak szebbek a színek.
Négyes: :o :mad: 😂 😛
Ötös: Nézd meg a tavalyi szezonunk bármelyik meccsét.
Hatos: Nálunk végre újra fel van töltve a farm. Van pár igen jó képességű srác, akik közül már szezon közben is feljöhet 1-2.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
joci, ezt most miert kellett? 😕Mikey
így a szezon előtt fel akartam emlegetni a tavalyi szép emlékeket 😀Joci
jah, azota vannak remalmaim, melynek rendszeres jelenete cabrera homerunja. 😕
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ezt keith law nelkul is tudtuk.

joci, ezt most miert kellett? 😕Mikey
így a szezon előtt fel akartam emlegetni a tavalyi szép emlékeket 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
ezt keith law nelkul is tudtuk.

joci, ezt most miert kellett? 😕
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
2) iden nem lesznek, sot, hatalmas luzerek lesznek, tehat nem lesznek divatok
3) gyonyoru szep mind a feher, mind a fekete mezuk
4) mert avril loverkent tokeletes izlesem van, ebbol fakadoan a white sox a tokeletes valasztas

jobb indokaim nincsenek. a dontes a tied.
😀Mikey
5) http://scores.espn.go.com/mlb/recap?gameId=310903106 😛Joci
6) Keith Law torony magasan a legrosszabb farmrendszernek minősítette a napokban a tiéteket. 😊

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
2) iden nem lesznek, sot, hatalmas luzerek lesznek, tehat nem lesznek divatok
3) gyonyoru szep mind a feher, mind a fekete mezuk
4) mert avril loverkent tokeletes izlesem van, ebbol fakadoan a white sox a tokeletes valasztas

jobb indokaim nincsenek. a dontes a tied.
😀Mikey
5) http://scores.espn.go.com/mlb/recap?gameId=310903106 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
2) iden nem lesznek, sot, hatalmas luzerek lesznek, tehat nem lesznek divatok
3) gyonyoru szep mind a feher, mind a fekete mezuk
4) mert avril loverkent tokeletes izlesem van, ebbol fakadoan a white sox a tokeletes valasztas

jobb indokaim nincsenek. a dontes a tied.
😀
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
probalnalak rabeszelni a white sox fansegre, de nincs egy jo indokom se, miert kene annak lenned. 😀
pedig annyira szar, h nincs kivel dumalni a csapatrol.
ja ezt mar irtam...

na mindegy, meg 3 het. vagom a centit...Mikey
mivel rákaptam a Bearsre, gondoltam rá, hogy rá kéne szállnom egy chicagoi csapatra. Azért érdekelne néhány indok, miért kéne inkább a WS-t nézegetnem mint a Kabszot 😀fetomy
1) A Sox ebben az évezredben már volt bajnok.
2) ... kifogytam, kábé ennyi. 😊
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
Mindenesetre most lekapom a tavalyi World Series 6. meccsét, kommentben azt írta valaki hogy a valahavolt egyik legjobb meccs amit látott, és egy bombajó széria volt. zavi27
Átéltük néhányan itthon érintettként a jó oldalról. Nincsenek szavak... 😊


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
probalnalak rabeszelni a white sox fansegre, de nincs egy jo indokom se, miert kene annak lenned. 😀
pedig annyira szar, h nincs kivel dumalni a csapatrol.
ja ezt mar irtam...

na mindegy, meg 3 het. vagom a centit...Mikey
mivel rákaptam a Bearsre, gondoltam rá, hogy rá kéne szállnom egy chicagoi csapatra. Azért érdekelne néhány indok, miért kéne inkább a WS-t nézegetnem mint a Kabszot 😀
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
A Pirates és a Yankees elkezdték a tárgyalásokat a létszám felettivé vált Burnettről. Zavi, ha kell Oaklandes sig van egy nekem.Matthew99
Mármint Raiders, vag Athletics? Jöhet amúgy.zavi27
Mindkettő:







A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Mindenesetre most lekapom a tavalyi World Series 6. meccsét, kommentben azt írta valaki hogy a valahavolt egyik legjobb meccs amit látott, és egy bombajó széria volt. Kezdésnek nem lesz rossz ha majd lejön.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
A Pirates és a Yankees elkezdték a tárgyalásokat a létszám felettivé vált Burnettről. Zavi, ha kell Oaklandes sig van egy nekem.Matthew99
Mármint Raiders, vag Athletics? Jöhet amúgy.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A Pirates és a Yankees elkezdték a tárgyalásokat a létszám felettivé vált Burnettről. Zavi, ha kell Oaklandes sig van egy nekem.Matthew99
A Pirates beizmoz idénre? Nem tűnik olyan rossznak a keret. Persze jó lenne ha kicsit több lóvét tudnának a kalózokba is tolni és újra lenne egy PO esélyes csapatuk.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Kedvenc csapatot, csapatokat mi alapján választanak a baseball rajongok szerinted?zavi27
nagyon egyszerű. Válaszd a Philliest, csak mertHurka
te meg mit recruitolsz? 😛
rajtad kívül van még phillies fan?Joci
Rajna
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Kedvenc csapatot, csapatokat mi alapján választanak a baseball rajongok szerinted?zavi27
nagyon egyszerű. Válaszd a Philliest, csak mertHurka
te meg mit recruitolsz? 😛
rajtad kívül van még phillies fan?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
probalnalak rabeszelni a white sox fansegre, de nincs egy jo indokom se, miert kene annak lenned. 😀
pedig annyira szar, h nincs kivel dumalni a csapatrol.
ja ezt mar irtam...

na mindegy, meg 3 het. vagom a centit...
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
A Pirates és a Yankees elkezdték a tárgyalásokat a létszám felettivé vált Burnettről. Zavi, ha kell Oaklandes sig van egy nekem.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
az Atletics előnyből indul nálam. 😊 Hát majd fokozatosan nézegetek meccseket, összefoglalókat és hátha kialakul a dolog. Köszi mindenkinek az infókat, élményeket eddig is.zavi27
Hát akkor mi nem leszünk jóban 😂

btw én pl. szimplán azért lettem Mariners fan, mert Seattle a világ legfaszább városa, így új sportok esetén ők az alap csapat amit megnézek, és sikerült is beléjük szeretnem. Ja meg mert nagy lúzer csapat (most spec sztem nagy potenciállal) 😂

Sok sikert a sport megszeretéséhez, és ha nehezen is menne a megértése, ne add fel! Kis előolvasás, 2-3 meccs max és már fogod annyira érteni, hogy élvezni tudd. Csak elsőre olyan szörnyen bonyolult. Jah, és sokat tud segíteni, ha úgy nézel meccset, hogy közben élőben/chaten van melletted valaki, aki nézi és érti a sportot, így tud segíteni ha kérdeznél. Nekem legalábbis így tényleg 1-2 meccs lement és máris fankodtam a Mariners meccseken 😂 (amit meg is köszönnék ezúton is meleghéber barátomnak.)fetomy
NFL-ben nagyon szimpi és bandwagonom a Seahawks a Raiders és Steelers mellett, úgyhogy még lehetünk jóba! 😊 Persze a Vidi-Újpest előélet nem könnyíti meg, de meglátjuk. 😀 Hát eddig tényleg elég idegen néha, de majd még nézek pár meccset.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
az Atletics előnyből indul nálam. 😊 Hát majd fokozatosan nézegetek meccseket, összefoglalókat és hátha kialakul a dolog. Köszi mindenkinek az infókat, élményeket eddig is.zavi27
Hát akkor mi nem leszünk jóban 😂

btw én pl. szimplán azért lettem Mariners fan, mert Seattle a világ legfaszább városa, így új sportok esetén ők az alap csapat amit megnézek, és sikerült is beléjük szeretnem. Ja meg mert nagy lúzer csapat (most spec sztem nagy potenciállal) 😂

Sok sikert a sport megszeretéséhez, és ha nehezen is menne a megértése, ne add fel! Kis előolvasás, 2-3 meccs max és már fogod annyira érteni, hogy élvezni tudd. Csak elsőre olyan szörnyen bonyolult. Jah, és sokat tud segíteni, ha úgy nézel meccset, hogy közben élőben/chaten van melletted valaki, aki nézi és érti a sportot, így tud segíteni ha kérdeznél. Nekem legalábbis így tényleg 1-2 meccs lement és máris fankodtam a Mariners meccseken 😂 (amit meg is köszönnék ezúton is meleghéber barátomnak.)
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Kedvenc csapatot, csapatokat mi alapján választanak a baseball rajongok szerinted?zavi27
nagyon egyszerű. Válaszd a Philliest, csak mert
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
A Wrigley Fielden is van hogy necces a kezdés, még áprilisban elég nedves az idő Chicagoban. Én egyébként Escaladehez hasonlóan MVP Baseballal kezdtem. Mellette nézegettem a meccseket, és olvastam több szabálymagyarázatot is. Kellett idő mire mindent megértettem, de érdemes rászánni mindenképpen. Meg Baseball filmeket is érdemes nézegetni. Ha más nem a játék hangulatát némiképp át tudják adni. A legújabb a Pénzcsináló c. film pedig a csapatépítés, alakítás menetét mutatja be elég jól. Csapatválasztás meg tökre egyéni. Én több ok miatt lettem Cubs szurkoló. Egyrészt a stadion miatt, ami még a régebbi időket idézi. A Fenway Park-al együtt a Wrigley Field a leghangulatosabb pálya a ligában szerintem. Aztán ott volt Carlos Zambrano, és persze a történelem. Ernie Hudson, Sammy Sosa. Érdemes Youtubeon is videókat nézegetni a régebbi időkből. Hamar meg fogod találni te is a kedvenceidet. ezt garantálom.Shawn84
Én is most látam a Moneyball című filmet, és abszolút annak hatására kezdtem el érdeklődni a sportág iránt. Ráadásul NFL-ben többek közt nagy Oakland fan vagyok, és a filmben is oaklandi csapat volt ugye, úgyhogy az Atletics előnyből indul nálam. 😊 Hát majd fokozatosan nézegetek meccseket, összefoglalókat és hátha kialakul a dolog. Köszi mindenkinek az infókat, élményeket eddig is.zavi27
Jaja. Sok magyar fog emiatt a film miatt a baseball iránt érdeklődni. Kár hogy a legjobb játékost, Gio Gonzalezt már Washingtonban kell keresni. De legalább a film főhőse, Bean még mindig ott tevékenykedik. Én annak idején a Nagy csapat filmek és Kevin Costner filmje A pálya csúcsán hatására kezdtem el érdeklődni a játék iránt.Shawn84
Jól hangzik mindkettő, megszerzem. 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Chicago Cubs. Ahogy Mikey mondja, az eső a fő ellenség. Kisebb záporban folytatják a meccset, de alapvetően elég elég érzékeny erre a sport. Hó a szezon naptári elhelyezkedéséből adódóan azért ritka.Escalade
A Wrigley Fielden is van hogy necces a kezdés, még áprilisban elég nedves az idő Chicagoban. Én egyébként Escaladehez hasonlóan MVP Baseballal kezdtem. Mellette nézegettem a meccseket, és olvastam több szabálymagyarázatot is. Kellett idő mire mindent megértettem, de érdemes rászánni mindenképpen. Meg Baseball filmeket is érdemes nézegetni. Ha más nem a játék hangulatát némiképp át tudják adni. A legújabb a Pénzcsináló c. film pedig a csapatépítés, alakítás menetét mutatja be elég jól. Csapatválasztás meg tökre egyéni. Én több ok miatt lettem Cubs szurkoló. Egyrészt a stadion miatt, ami még a régebbi időket idézi. A Fenway Park-al együtt a Wrigley Field a leghangulatosabb pálya a ligában szerintem. Aztán ott volt Carlos Zambrano, és persze a történelem. Ernie Hudson, Sammy Sosa. Érdemes Youtubeon is videókat nézegetni a régebbi időkből. Hamar meg fogod találni te is a kedvenceidet. ezt garantálom.Shawn84
Én is most látam a Moneyball című filmet, és abszolút annak hatására kezdtem el érdeklődni a sportág iránt. Ráadásul NFL-ben többek közt nagy Oakland fan vagyok, és a filmben is oaklandi csapat volt ugye, úgyhogy az Atletics előnyből indul nálam. 😊 Hát majd fokozatosan nézegetek meccseket, összefoglalókat és hátha kialakul a dolog. Köszi mindenkinek az infókat, élményeket eddig is.zavi27
Jaja. Sok magyar fog emiatt a film miatt a baseball iránt érdeklődni. Kár hogy a legjobb játékost, Gio Gonzalezt már Washingtonban kell keresni. De legalább a film főhőse, Bean még mindig ott tevékenykedik. Én annak idején a Nagy csapat filmek és Kevin Costner filmje A pálya csúcsán hatására kezdtem el érdeklődni a játék iránt.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Hmm, érdekes nagyon, köszi! Időjárás milyne lehet, mikor nem rendezik meg? lehet esős, havas meccs, bár gondolom nem mert én még nem láttam olyat sehol hírekben? Neked melyika kedvenc csapatod? 😊zavi27
Chicago Cubs. Ahogy Mikey mondja, az eső a fő ellenség. Kisebb záporban folytatják a meccset, de alapvetően elég elég érzékeny erre a sport. Hó a szezon naptári elhelyezkedéséből adódóan azért ritka.Escalade
A Wrigley Fielden is van hogy necces a kezdés, még áprilisban elég nedves az idő Chicagoban. Én egyébként Escaladehez hasonlóan MVP Baseballal kezdtem. Mellette nézegettem a meccseket, és olvastam több szabálymagyarázatot is. Kellett idő mire mindent megértettem, de érdemes rászánni mindenképpen. Meg Baseball filmeket is érdemes nézegetni. Ha más nem a játék hangulatát némiképp át tudják adni. A legújabb a Pénzcsináló c. film pedig a csapatépítés, alakítás menetét mutatja be elég jól. Csapatválasztás meg tökre egyéni. Én több ok miatt lettem Cubs szurkoló. Egyrészt a stadion miatt, ami még a régebbi időket idézi. A Fenway Park-al együtt a Wrigley Field a leghangulatosabb pálya a ligában szerintem. Aztán ott volt Carlos Zambrano, és persze a történelem. Ernie Hudson, Sammy Sosa. Érdemes Youtubeon is videókat nézegetni a régebbi időkből. Hamar meg fogod találni te is a kedvenceidet. ezt garantálom.Shawn84
Én is most látam a Moneyball című filmet, és abszolút annak hatására kezdtem el érdeklődni a sportág iránt. Ráadásul NFL-ben többek közt nagy Oakland fan vagyok, és a filmben is oaklandi csapat volt ugye, úgyhogy az Atletics előnyből indul nálam. 😊 Hát majd fokozatosan nézegetek meccseket, összefoglalókat és hátha kialakul a dolog. Köszi mindenkinek az infókat, élményeket eddig is.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ez a kedvenc csapat érdekes téma. Most sem tartom magam die hard DBacks drukkernek, főleg, hogy először a Dodgers volt szimpatikus (pedig LA-i csapatot elvből nem szeretek 😊) a játékosok miatt (na jó Manny miatt 😀). Még mindig bírom őket, de bejött a képbe a Diamondbacks (na vajon miért) és kedzem őket megszeretni. Persze Jarrod barátom (aki arizonai származású) is sokat tett ezért, meg ugye a Cardinals. Mivel nyugati parti csapat élőben nagyon ritkán látok meccset (ez idén sem fog változni), így nekem nagyon jók a 10 perces összevágások. De játszani mindig is jobban szerettem, mint nézni a tv-ben 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter