Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
yankeest vállalná vki?csebi
Íme 😊

Kezdődobó-fronton sokáig úgy nézett ki, hogy húzós lesz a szitu: 4 SP volt bevethető, ebből Burnett nem teljesített túl meggyőzően az elmúlt két évben (főleg nyáron), Hughes sérülésveszélyes, Nova pedig kérdéses, hogy tudja-e hozni a jó újoncszezonjához hasonló számokat. A Yankees nem nagyon mutatott érdeklődést sem Wilson, sem Darvish iránt, legalábbis semmi komoly ajánlatot nem tettek. (Wilson állítólag nagyon puncsolt, hogy NY-ba kerülhessen, de a csapat vissza sem hívta sokáig az ügynökét).
Az első hír talán az volt, hogy Freddy Garcia ismét egy éves szerződést kötött. Aztán beindult a henger: két-három nap leforgása alatt a Yankees elcserélte a legjobb (ütő-)prospectjét, Jesus Monterot a Mariners-hez. Cserébe kaptak egy nagy újoncévet záró Pinedát (valamint egy jó dobóprospectet), aki normális terheléssel és egy jó dobóedzővel bebetonozhatja a helyét CC mögött. Jézussal együtt ment Seattle-be Hector Noesi is, akiről sokáig úgy volt, hogy ő lesz az 5. kezdő. A téli ligában elég jó startokat hozott, meg tavaly is, azon a pár meccsen, amikor dobott megbízhatónak tűnt. Van benne is potenciál.
Rögtön utána pedig egy évre leigazolták a Dodgerstől Hideki Kurodát.
Cashman nagyon szépen kivárt, és ahogy lenyugodott a piac nyélbe ütöttet ezt a két üzletet.
A Yankees valószínűleg a jövő évi offseasonra készül rá (Burnett valószínűleg trade, két idősebb kezdődobó 1-1 éves szerződéssel), amikor is rámehetnek valami nagyobb nevű FA dobóra (Hamels pl).

Pár szóban mindenkiről:
CC - Továbbra is ugyanolyan magasak az elvárások, ha semmi sem jön közbe, továbbra is domináns lehet a nagyember.
Pineda - A tavalyi szezon elején állat volt, aztán kicsit talán kifáradt. Ahogy fentebb is írtam, szerintem ha normális workload + jó pitching coach kombóval csinálja a Yanks, akkor nagyon bejöhet.
Nova - Tavaly kapott run support-ot rendesen, idén is benne lehet egy hasonlóan jó, sőt még jobb szezon.
Hughes - A sorozatos sérülésveszély miatt a helye kétséges lett a kezdőben, de még kicsit a csapatnál is. Ha elkapja a fonalat, akkor nagyon jó teljesítményt nyújt, de bármikor benne van sajnos egy hosszabb kihagyás is.
Garcia - Az öreg tavaly az egyik legpozitívabb élmény volt (Colonnal egyetemben). Ha még egy ilyen szezont kihoz belőle a Yankees, akkor már simán megérte.
Kuroda - Örültem, hogy meglépték ezt az igazolást, bár a Pineda trade után kicsit feleslegesnek éreztem. Azt rebesgetik, hogy idén az öreg mindent bele fog adni, mert lehet, hogy az utolsó esélye a nagyok között. Úgy legyen.
Burnett - Nekem az egyik nagy szívfájdalmam, hogy AJ nem teljesít az elvárásoknak megfelelően. Anno örültem, hogy sikerült őt megszerezni, mert a Torontoval szinte mindig szívatta a Jenkiket, ráadásul NY-ban még jobban is ment neki, mint otthon. Az első éve elég jól is sikerült, aztán visszaesett valamiért. Ha a nyári startjait nem nézzük, akkor még mindig elég jó számokat produkál, de a legújabb hírek szerint a csapat már nem tervez vele: nagyon érlelődik egy csere a Pirates-szel, de az Indians is beszállt már egy ajánlattal.

Összegezve: ami úgy nézett ki, hogy a csapat legnagyobb gyengesége lesz a szezonban, azt két nap alatt sikerült az egyik erősségé formálni. Ha mindenki hozza azt, amit tud, plusz a sérülések elkerülik a srácokat, akkor nagyon jó kis SP corps lesz itt idén.

Relieverek:
Véleményem szerint (elfogultság nélkül ... na jó, minimális elfogultsággal 😊 ) a liga legjobb cseredobó-állománya található meg a Bronxban.
Rivera - Mint ahogy felkel a Nap, olyan természetes, hogy Mo jön-lát-ment. Nem úgy tűnik, hogy kicsit is halványodni fog a teljesítménye, remélhetőleg nem ez lesz az utolsó szezonja.
Robertson - Nem nagyon tudok mit mondani. Ha csak fele olyan jó szezonja lesz, mint a tavalyi, akkor is top 10 reliever szint körül lehetne. Hihetetlen a srác, egyik nagy kedvencem.
Soriano - Az előző szezonban döcögősen kezdett, de a második felére összeszedte magát és jól dobott. Ha idén nem jön közbe sérülés, valamint formaingadozás, akkor durva 1-2-3 kombó lesz ez.
Chamberlain - Most regenerálódik Tommy John műtétből, ha minden jól megy, akkor szezon első felében már 100%-on pöröghet megint. Ha sikeresen visszatér, akkor ki lehet az előzőt egészíteni 1-2-3-4 kombóra. Az ötödik inning után kalap-kabát, az utolsó majd kapcsolja le a villanyt.
Wade - Al Aceves helyettesítésére érkezett tavaly. A Rays kitette, a Yankees lecsapott rá és meglepően jó üzletet csináltak. Az egyik legmegbízhatóbb dobója lett a csapatnak, bármikor rá lehetett bízni akár több inninget is. Idén remélhetőleg ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta.
Logan - Az egyetlen egészséges balkezes relievere a Yankeesnek. Egyetlen dolga, hogy az ellenfelek jó balkezeseit kiejtse, elsősorban kulcs szituációkban. Ha jó napja van, akkor ezt simán megoldja, sőt akár egy teljes inninget lehoz simán, akár még plusz pár out is benne van. Ha azonban bal lábbal kel fel, akkor csúnya dolgok történnek.
Feliciano - Másik balos reliever, tavaly az egész szezont kénytelen volt kihagyni egy sérülés miatt, aztán ősszel műtötték (rotator cuff talán) és erre rá fog menni az idei szezonja is valószínűleg sajnos.

Összességében az egyik legdurvább reliever corps, amit csak fel lehet vonultatni. A kezdőknek tényleg úgy néz ki, hogy annyi dolguk lesz, hogy elverekedjék magukat az ötödik inning végéig, akár minimális előny birtokában, onnatól kezdve kiskezitcsókolom'.

Következő postban folytatom a védőkkel/ütőkkel.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Belecsaptam a MLB 2K11 játékba, egyelőre a drilleknél ismerkedem az alap játékelemekkel. Egy nem sikerül sehogy sem. a Baserunner feladatnál simán el kéne indulni ellopni a 2es majd 3as bázist, de semmelyik gombra nem indul el a játékosom, csak ott totyorog, nem mozdul. Elvileg a advanced to a runner gombbal menne a bázishoz, de arra sem reagál semmit. Mit csinálhatok rosszul, hogy el sem indul?zavi27
Amivel előrefelé lépkedsz, azt kell nyomva tartani (miután oldalaztál 2-3t). Amint a dobó elkezdi a dobását, akkor el kell engedni és elindul.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
a Miami Marlins lesz a The Franchise 2. évadában


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 681 — Amerikai sportok rajongója
Belecsaptam a MLB 2K11 játékba, egyelőre a drilleknél ismerkedem az alap játékelemekkel. Egy nem sikerül sehogy sem. a Baserunner feladatnál simán el kéne indulni ellopni a 2es majd 3as bázist, de semmelyik gombra nem indul el a játékosom, csak ott totyorog, nem mozdul. Elvileg a advanced to a runner gombbal menne a bázishoz, de arra sem reagál semmit. Mit csinálhatok rosszul, hogy el sem indul?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
gyökér lendítésben természetesen ott vagyunk, igaz csak 5. helyen. Ez gáz, akkormár legalább lennénk n1 😀

aztán a homeros rész..😀 NYILVÁN itt is megjelenünk, ha előbb látom ezt, akkor az elemzésben Vasquezhez nem is írok véleményt, csak bemásolom ezt 😂 😂
Pretty remarkable. The location of the pitch, I mean. Not the fact that Mark Trumbo homered off Anthony Vasquez. If you're not careful, you might homer off Anthony Vasquez. Look, you just did it! While you weren't paying attention!

De itt sem mi vagyunk a legnagyobb lámák, azért ez epic:
- Dirt, dirt, dirt, dirt, dirt, dirt!!!
- highest pitch hit for a home run all year
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Big League Chew = rossz.
http://espn.go.com/mlb/story/_/id/7574999/hall-famer-tony-gwynn-having-malignant-growth-removed-mouth

Egy kis vidámság, a tavaly idény legrandább lengetései, avagy a tíz legjobban sikerült breaking ball. 😊
http://mlb.sbnation.com/2012/2/14/2796560/the-ten-worst-swings-of-the-2011-season

szerk.: túl sok a checked swing, úgyhogy belinkelem ezt is (extrém home runok)
http://mlb.sbnation.com/2012/2/10/2788517/2011-in-extreme-home-runs
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
The White Sox and free-agent outfielder Kosuke Fukudome have agreed to terms on a one-year, $1-million contract which includes a club option for the 2013 season. Under terms of the agreement, Fukudome will receive $500,000 in 2012, while the Sox hold a $3.5-millon option for 2013, including a $500,000 buyout.Mikey
Korrekt, ha jól teljesít, szép trade chip lehet nyáron.

Shawn, Fukudome az uccsó pár hónapot már Clevelandben nyomta, nem a Cubsban. 😉marci
Ja tényleg. Még láttam is ott 😊 Meglátszik, hogy tavaly nem igazán sikerült követni a szezont.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
The White Sox and free-agent outfielder Kosuke Fukudome have agreed to terms on a one-year, $1-million contract which includes a club option for the 2013 season. Under terms of the agreement, Fukudome will receive $500,000 in 2012, while the Sox hold a $3.5-millon option for 2013, including a $500,000 buyout.Mikey
Korrekt, ha jól teljesít, szép trade chip lehet nyáron.

Shawn, Fukudome az uccsó pár hónapot már Clevelandben nyomta, nem a Cubsban. 😉
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
The White Sox and free-agent outfielder Kosuke Fukudome have agreed to terms on a one-year, $1-million contract which includes a club option for the 2013 season. Under terms of the agreement, Fukudome will receive $500,000 in 2012, while the Sox hold a $3.5-millon option for 2013, including a $500,000 buyout.

na most vakargatom a fejemet rendesen.Mikey
Legalább nem kell költöznie 😊 Ócsó volt. Azt hittem marad nálunk.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
The White Sox and free-agent outfielder Kosuke Fukudome have agreed to terms on a one-year, $1-million contract which includes a club option for the 2013 season. Under terms of the agreement, Fukudome will receive $500,000 in 2012, while the Sox hold a $3.5-millon option for 2013, including a $500,000 buyout.

na most vakargatom a fejemet rendesen.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
yankeest vállalná vki?csebi
van egy csomó jenki drukker az egyikük biztos 😊

Na és a Diamondbacks-et? 😂 (ja azt nekem kéne, no way 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Előre leszögezem,hogy nem láttam tavaly az egész szezont, így véleményemet olvasottakra és az utolsó 1,5-2 hónap összes meccsére alapozva írom. Ja, és hát annyira még én sem értek hozzá, csak kedvet kaptam én is...fetomy
"kezdő" létedre elég jól ismered már mind a játékot mind a csapatot szerintem. nagyon jó részletes leírás. Jó olvasni ezeket. MÉG!MÉG!MÉG!Shawn84
kösszönöm sszépen 😊
hát igyekeztem mikor elkezdtem, hogy minden meccset meg tudjak nézni, volt 1-2 amit streamhiány miatt nem tudtam, de aztán fizettem mlb-n és rápörögtem 😀
Hátrány viszont, hogy a többi csapatról nem sok infóm van, csak a M's-t ismerem 😀
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
yankeest vállalná vki?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Előre leszögezem,hogy nem láttam tavaly az egész szezont, így véleményemet olvasottakra és az utolsó 1,5-2 hónap összes meccsére alapozva írom. Ja, és hát annyira még én sem értek hozzá, csak kedvet kaptam én is...fetomy
"kezdő" létedre elég jól ismered már mind a játékot mind a csapatot szerintem. nagyon jó részletes leírás. Jó olvasni ezeket. MÉG!MÉG!MÉG!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Előre leszögezem,hogy nem láttam tavaly az egész szezont, így véleményemet olvasottakra és az utolsó 1,5-2 hónap összes meccsére alapozva írom. Ja, és hát annyira még én sem értek hozzá, csak kedvet kaptam én is.

Szóval Seattle Mariners 2012.

Pitchers - Sokat mondó, hogy egy all-star rookie-t, Pinedat képesek voltunk eladni. Ennek oka volt, hogy rengeteg fiatal pitcherünk van, többük ígéretes, viszont idén még olyan rettentő szenzációt nem kell várni tőlük, épp mert fiatalok.

King Felix, 25, RHP - All star volt 11-ben, baromijó pitcher és nagyon fiatal. groundoutban és főleg strikeoutban nagyon jó, néha kicsit sok a hit, de jobb napjain képes kidobálni mindenkit. 100mph-s fastballja van, de emellett curve, split-finger fastball és slider labdákat is szokott dobni. Tipikusan az a fajta játékos, aki miatt megéri nézni a meccset, mégha amúgy nem is nézné valaki. A King's Court pl. biztos így van ezzel 😊

Jason Vargas, 29, LHP - Jó tulajdonsága, hogy nem nagyon ingadozott a teljesítménye, kb. ugyanazt tudta hozni mindig. Nem kiváló, de nem is kell tartani attól, hogy nagyon gyenge lesz. Repertoárja a fastball, changeup, slider trióból áll. Állítólag nagyon jól variálja a pitcheket, őszintén szólva ezt én magam nem tudtam megfigyelni még.
Hishasi Iwakuma, 31, RHP - Őt is most hoztuk, japánban nyomta, állítólag egész jól. Groundout Pitcher, tehát sok offspeed pitchet dob, amivel inkább a groundoutra megy, mintsem strikeoutra. A fastballja 90 mph körüli, viszont kiváló splittert, slidert és shuuto-t (reverse slider) dob, utóbbit szokta kiejtéshez alkalmazni.
Blake Beavan, 23, RHP - Szerintem nem olyan jó, kissé sok a hit és run, miközben kevés a strikeout. Jó, még fiatal, és állítólag ő is nagy reménység, hát nem tudom, szerintem nem fogja itt megváltani a világot.
Charlie Furbush, 25, LHP - Nagyon széparcú legény, ő a baseball Peter Crouch-a kb. Fastballja 90 körül van, emellett curveballt, slidert dobálgat. Jó szívvel is maximum középszer, sok a hit, a run se kevés, de legalább strikeoutra is képes. Azért ha hozunk fel valakit szezon közben, valószínű helyette.
Héctor Noesí,25, RHP - Majd a Yenkik mesélnek róla, állítólag nem rossz, hát meglátjuk, én még nem láttam játszani.

Akik relieverként jöhetnek: Chance Ruffin, 23, RHP, Tom Wilhelmsen, 28, RHP, Brandon League, 28, RHP elsősorban. Ruffinban megvan a lehetőség hogy később starting pitcher legyen, egyelőre csak relief de jobb is így, Wilhelmsen az én egyik személyes kedvencem, jól szokta nyomni, habár összességében nem egy nagy játékos. League a closerünk, all star volt 11-ben, nem egy Valverde, de azért szvsz egész jó. 42-ből 37-szer sikerült a save. Anthony Vasquez próbálkozott még tavaly néhány meccsen, de szerintem ő nagyon gyenge, nem hinném,hogy sokat látjuk idén, remélem egyáltalán nem.

Fiatal pitcherek: Danny Hultzen, Taijuan Walker és James Paxton azok, akikből nagy játékos lehet. Hultzent akár már idén is láthatjuk -fogjuk-, állítólag már szinte kész van az MLB-re, Paxton sem kizárt, hogy pályán lesz, főleg mert azért a kezdő rotációból van 1-2, akit szívesen látnék máshol, Walker még nagyon fiatal, ő még idén biztos nem lép pályára. Viszont mindhárom fiatal játékost jegyzik a top100 prospect listán, előbbi kettőt pl. a top20-ban, szóval mindenképp érdemes figyelni rájuk.

Fielders - Fieldereknél szvsz jó nagy rotáció várható, mivel sok fiatal, tehetséges játékos van, azonban hajlamosak formaingadozásra. Tavaly legalábbis így volt, egyedül annyi volt a fix, hogy Ackley 2B, meg javarészt Ichiro RF.

Catchers:
Miguel Olivo, 34 - Benne van már a korban, nem mondanám, hogy nagyszerű ütő, viszont sokszor talált bele, mikor nagyon kellett. Biztos, hogy idén még ő lesz a kezdőnk, hibázni nem nagyon láttam, 1-2 alkalommal szépen kiejtett néhány futót.
Jesus Montero, 23 - Ő jött ugyebár Pineda helyére, hát nem kisebb talent. Idén vélhetően főként DH poszton lesz látható, de hát no1 prospectünk, szerintem fogjuk látni bőven, és remélhetőleg beváltja a reményeket.

1Base:
Smoak (26) és Carp (26) szokta váltogatni egymást, igazából én inkább utóbbival szimpatizálok, mivel fieldingben nincs szvsz különbség, míg ütésben Carp jóval jobb volt tavaly. Szerintem még akár igazán nagy játékossá is kinőheti magát, de az biztos, hogy abszolút nem gyenge pont.

2Base:
Dustin Ackley (24)
. El is érkeztünk a tavalyi szezon talán legstabilabb kezdőjátékosához (legalábbis miután felhoztuk). Ezen a poszton nem valószínű, hogy sokat látunk mást, Ackley tavalyi újonc évében nagyon jó volt. Egyik legkonzisztensebb ütőnk, nem az a homerkirály, de megbízható. Én nagyon bírom őt, simán benne van a potenciál, hogy nagy játékos legyen.

Shortstop:
Brandon Ryan (30) és Kyle Seager (25) szokott itt lenni, őszintén szólva én Seagert preferálom. Fieldingben mindkettejüknek van időnként élményszámba menő elkapása, Seagerben picit jobban benne van a hibázás a kora miatt, viszont ütésben ő ígéretesebb szvsz.

3Base:
Seager és a 24 éves Alex Liddi szokott itt játszani, igazából Liddinek volt pár szép megmozdulása, idén neki mindenképp adnék esélyt, főleg mert ütésben sem volt rossz, főleg a sluggingja jó. Keveset láttunk belőle tavaly, hisz csak szeptemberben jött fel, de elsősorban őt erőltetném itt.

Right Field:

Hát ugye itt bérelt helye volt sokáig Ichiro barátunknak, akiről magáról többet lehetne írni mint az egész csapatról. Fantasztikus jelenség az öreg, szerintem mindent elmond, hogy 2001 óta van MLB-ben, azóta 10 all-star, 10 golden glove tulajdonosa, nem is tudom hány rekord az övé már, csak sajnos 38 éves, így már kezd megkopni. Sajnos tavaly megszakadt az all-star, a golden glove, a 200 hit és a .300-as szériája is, amik mind 10 éven át (tehát karrierje összes évében) tartottak, viszont fieldingben még mindig fantasztikus, olyanokat elkap néha, hogy öröm nézni. Emellett lopkodásban is ugyanolyan jó, mivel még mindig hihetetlen gyors. Ő a leadoff hitterünk, bár néha csak DH-ként, olyankor Casper Wells van a RF-en.

Center field:
Itt Franklin Gutierrez (29) és Michael Saunders volt legtöbbször, de igazából egyikük sem egy nagy ász. Fieldingben is volt mindkettejüktől olyan labda, amit egy jobb játékos elkapna, nagy momentumra nem emlékszem, ütésben meg hát egyik gyengébb mint a másik. Inkább Gutierrez játszik egyébként, ő a kevésbé rossz alternatíva, de nem lepne meg, ha itt lennének változások.

Left Field:
Ez Casper Wells (28) elsőszámú területe, az is a jó, mikor ő játszik, mivel egész jó ütőjátékos, habár sok a strikeoutja, mert jóformán csak akkor nem lendít, ha nem ő üt, de még így is jónak mondanám. Kicsit megtanulna türelmesnek lenni, akkor sokkal jobbá válhatna.
Gyakran láttuk itt tavaly év vége felé a 25 éves Trayvon Robinsont is, aki igazi speedster, így láttunk már tőle nagyon f.sza elkapást is, viszont még hajlamos hibázgatni is. Ütésben ugyanez jellemző rá, egyszer elüt mindent, aztán meg ha focilabdát dobnának se találná el. Azért szerintem ő jó játékos lehet 1-2 év múlva ha beérik.


Hogy miért érdemes a Mariners-nek szurkolni?
Bár lúzer csapatként van aposztrofálva, megfontolandó egy újoncnak, hogy érdeklődjön irántunk, hiszen rendkívül fiatal a csapat, sok az ígéretes tehetség, amit jól mutat, hogy az mlb.com top100 prospect listáján a Mariners az első, 5 résztvevővel, melyből 3 megtalálható a top18ban. 12. helyen Jesus Montero C, 16. Danny Hultzen P, 18. Taijuan Walker P, 52. Nick Franklin SS és 77. James Paxton P. Ráadásul érdemes lesz idén már nézni minket, mert közülük 2-3 már be fog mutatkozni (Montero tuti, Hultzen szintén közel biztos, Paxton is esélyes). Tavaly miután feljöttek a fiatalok egész jó kis csapatunk lett, csak hát akkor már mindegy volt a szezonnak. Szerintem már idén sem leszünk utolsók, 2-3 éven belül pedig -ha nem, vagy csak okosan cseréljük el a tehetségeket- akár még nagy csapat is lehet az M's.

Ha meg mégse jön be, még mindig lehet rajtunk röhögni 😀


Illetve nálunk volt az is, hogy befuthatott volna 2v3 ember, de az oldalra ütött labdáért behajolt a pályára egy fanunk, megfogta, így játékon kívül került a labda, a a többiek nem futhattak be. 😀
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 681 — Amerikai sportok rajongója
Az MLB liga csapatairól, rivalizálásáról, szurkolokról, hangulatosabb pályákról van valami jó leírás valahol, esetleg magyar nyelvű? Wikipédián van csapatonként, de az nagyon hosszú elsőre. 😊zavi27
itt olvasgathatsz baseball témában sokmindenről magyarul: http://playball.baseball.hursk
Koszi!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Valaki egy hasonlót nem vállal a Cubesról? Tavaly sajnos nem tudtam igazán követni a szezont, és ráadásul sok új arc is van a csapatban. Nem vagyok annyira képben mint szeretnék.Shawn84
Én bármelyik csapatról szívesen olvasnék összefoglalót, ha valaki veszi a fáradtságot.Matthew99
Persze én is, de azért az ember csak a kedvenceit veszi előre 😛
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
Valaki egy hasonlót nem vállal a Cubesról? Tavaly sajnos nem tudtam igazán követni a szezont, és ráadásul sok új arc is van a csapatban. Nem vagyok annyira képben mint szeretnék.Shawn84
Én bármelyik csapatról szívesen olvasnék összefoglalót, ha valaki veszi a fáradtságot.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
rsk 66
Az MLB liga csapatairól, rivalizálásáról, szurkolokról, hangulatosabb pályákról van valami jó leírás valahol, esetleg magyar nyelvű? Wikipédián van csapatonként, de az nagyon hosszú elsőre. 😊zavi27
itt olvasgathatsz baseball témában sokmindenről magyarul: http://playball.baseball.hu
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 681 — Amerikai sportok rajongója
mivel ma vegre, hosszu ido utan annyira raertem, csinaltam egy ilyet: http://whitesoxhungary.blogger.hu/

faek bonyolultsagu dizajnnal (egyelore alap beallitasokkal, idovel talan nehany modositassal), de a blogot jova amugy is a tartalom teszi, nem a kulso.
a jovoben olykor kimert stilusban, olykor kicsit szokimondobban.
a tervek szerint minimum heti, maximum szeriankenti osszefoglalokkal, egyebkent minden white soxt erinto hirrel, sajat velemennyel koritve.

aki akarja olvassa, igy legalabb nem ide fogok szofosni a csapatrol szezon kozben 2 naponta. 😛Mikey
Én olvasgatni fogom.Shawn84
Jó kis írás volt, ha nekem is kialakula sportág akkor majd én is olvasgatni fogom. Más sportokban annyi szimpi van nekem (főleg Ncaa ligákban), hogy nem hinném, hogy tudnék 1 csapat mellett dönteni, de meglátjuk. 😊
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Asdru sem véletlenül csak egy évre írt alá.. :rolleyes:Vokey
Mondjuk nála szerintem a tulajok legalább annyira ódzkodtak a hosszú szerződéstől. Nagyon kiugróra sikerült ez a 2011-es év (eddig a karrier legjobbja 6 HR volt, tavaly 25t ütött, több mint 24 RBI-al túlszárnyalva egyéni csúcsát), ráadásul a második felében elég hanyatló formát mutatott. Amennyiben képes lesz közelébe kerülni a támadóstatisztikáknak (a védelem tuti ott lesz), komoly esély van szerintem egy több éves szerződésre.

több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Szépen lassan összeállt a Tribe is így a spring közeledtével.
Összességében nagyjából ugyanaz a harmatos játékoskeret áll majd rendelkezésre az új szezonban is, mint legutóbb,
(meg már pár éve..).
Lényegében két változás van a tavalyi szezonkezdethez képest: Ubaldo és Lowe a rotációban (+Kotchman az egyesen 😛 ).
Harmatos.
Ütésben Santanán és Cabrerán kívül semmi említésreméltó, Sizemore rég felejtős és Choo sem a 'régi' már.
Ubaldoban még bízom, meg Chris Perez sem lesz rossz talán, de ennyi.
Komoly játékos nem akar már évek óta Clevelandben játszani sajnos.
Asdru sem véletlenül csak egy évre írt alá.. :rolleyes:
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
mivel ma vegre, hosszu ido utan annyira raertem, csinaltam egy ilyet: http://whitesoxhungary.blogger.hu/

faek bonyolultsagu dizajnnal (egyelore alap beallitasokkal, idovel talan nehany modositassal), de a blogot jova amugy is a tartalom teszi, nem a kulso.
a jovoben olykor kimert stilusban, olykor kicsit szokimondobban.
a tervek szerint minimum heti, maximum szeriankenti osszefoglalokkal, egyebkent minden white soxt erinto hirrel, sajat velemennyel koritve.

aki akarja olvassa, igy legalabb nem ide fogok szofosni a csapatrol szezon kozben 2 naponta. 😛Mikey
Én olvasgatni fogom.
több mint 12 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Skacok, ha nem gond, szemtelenül szemezgetni fogunk az írásaitokból a Play ball!ra 😉 Természetesen linkkel…

Aki pedig csatlakozna akár hozzánk, szívesen és szeretettel várjuk.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
mivel ma vegre, hosszu ido utan annyira raertem, csinaltam egy ilyet: http://whitesoxhungary.blogger.hu/

faek bonyolultsagu dizajnnal (egyelore alap beallitasokkal, idovel talan nehany modositassal), de a blogot jova amugy is a tartalom teszi, nem a kulso.
a jovoben olykor kimert stilusban, olykor kicsit szokimondobban.
a tervek szerint minimum heti, maximum szeriankenti osszefoglalokkal, egyebkent minden white soxt erinto hirrel, sajat velemennyel koritve.

aki akarja olvassa, igy legalabb nem ide fogok szofosni a csapatrol szezon kozben 2 naponta. 😛