Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Nicasio tegnap már újra járhatott, egyre jobban érzi magát, és a körülményekhez képest szerintem mindenképpen pozitív az állapota. A megüresedett helyére a veterán Kevin Millwood-ot igazoltuk le, idén az AAA-ben tevékenykedett, tavaly az O's-ban iszonyat gyenge volt, de akkor az egész csapatnak kirívóan gyatrán ment, annak idején a Braves-ben, a Phils-ben és a Rangers-ben is megfordult. Ja, és akkor draftolták, amikor még a nagyfater is oviba járt, szóval kb Giambi kortársa, akkor volt NL CY-3. helyezett, amikor Jason AL MVP. 😀 Szerdán fog kezdeni, kíváncsi leszek mire lesz képes, nem tudom ki ez.

És bővebben Nicasio sérüléséről:
http://denversports.blog.hu/2011/08/09/egy_fiatal_sportolo_sulyos_seruleseTheMileHighCity
Milwood-tól sokat ne várj. A Yanks leigazolta nemrég AAA-ba, de annyira rossz volt, hogy még ebbe a toldozott-foldozott rotation-be se fért be.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Te Mikey az milyen hozzáállás amit Konerko mutatott miközben a hármasra futott?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nicasio tegnap már újra járhatott, egyre jobban érzi magát, és a körülményekhez képest szerintem mindenképpen pozitív az állapota. A megüresedett helyére a veterán Kevin Millwood-ot igazoltuk le, idén az AAA-ben tevékenykedett, tavaly az O's-ban iszonyat gyenge volt, de akkor az egész csapatnak kirívóan gyatrán ment, annak idején a Braves-ben, a Phils-ben és a Rangers-ben is megfordult. Ja, és akkor draftolták, amikor még a nagyfater is oviba járt, szóval kb Giambi kortársa, akkor volt NL CY-3. helyezett, amikor Jason AL MVP. 😀 Szerdán fog kezdeni, kíváncsi leszek mire lesz képes, nem tudom ki ez.

És bővebben Nicasio sérüléséről:
http://denversports.blog.hu/2011/08/09/egy_fiatal_sportolo_sulyos_serulese


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nem tudom nézi-e valaki, de nem érdemtelen a csúszás ellenére, ha jól számolom ötödször fordult a vezetés, és már a hetedik HR született meg. De ez semmi, mert az utolsót CarGo lőtte. 😊
*Nem volt több fordulat, 10-7 lett, ennyit érnek az overrated senkik, még mi is megverjük őket. Votto ugyanakkora beképzelt faszkalap, mint legutóbb láttam, már csak miatta is jó lenne ezeket lerakni még párszor.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Persze, Ohioban azt sem tudják mi az eső.. 😀fetomy
Nem hát, mi hoztuk magunkkal. 😛

Negyed 4-kor folytatódik.

*Faszt, megint esik, ponyva vissza. Törlés lesz ebből, szegény Smith elvesztett két HR-t. Tipikus idei Rockies-szezon.
**mégis folytatódik 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Persze, Ohioban azt sem tudják mi az eső.. 😀
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Puhány ohio-i parasztok, bezzeg nálunk a -20-ban is játszanak októberben. 😀
Azt írják twitter-en, hogy szedik le a ponyvát, szóval elvileg belátható időn belül folytatják.
Egyébként ha most vége lenne, akkor legközelebb az elejéről kéne újra kezdeni, csak az ötödik inning közepe/vége utáni szünetnél lenne az, hogy az akkori eredmény számít.

*A Cubs meccsét már elhalasztották, nem tudom ott is esik-e, vagy csak bemondták, hogy lehet hogy fog. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jó, ennyit idő vártam, kezdetnek jó volt, az eső meg szopjon le, tönkreteszi nyarat, erre baseballt is. Azért egyik csapat se lesz a kedvencem 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nagyszerű. Az elmúlt 5 napban ma van a 4. Mariners meccs. Egyiket sem lehet(ett) nézni. Szenzációs.

egyébként pedig rá fogok kúrni ha az életcélom teljesül és olyan helyre költözök, ahol mindig esik az eső, mert sose látok élőben baseballt 😂
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Na, akkor esőszünet, láttok ilyet is. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
De egy láma kérdés, gyakorlatilag a végtelenségig mehet egy inning, ha a támadók folyamatosan pontokat szereznek és csak nem akarnak kipottyani? Vagy, aki pontot szerzett, az is kiesett?
Meg nem szokott összejönni ennek megfelelően ilyen rengeteg pontos meccs?Deny
Gyakorlatilag igen, a pontszerző nem esik ki, előfordulnak sok pontos beteg meccsek. 😊

Kérdezz nyugodtan, ha nem értessz valamit. Csak nekünk szurkolj, és a Root-on nézd. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nos, neki álltam nézni, még vannak homály részek, de a sima walk-ot már felismertem 😊Deny
ahogy elnézem lesz még pár belőle 😂fetomy
Láttad volna, hogy örültem mindjárt egy 3-run-homerunnak 😀

De egy láma kérdés, gyakorlatilag a végtelenségig mehet egy inning, ha a támadók folyamatosan pontokat szereznek és csak nem akarnak kipottyani? Vagy, aki pontot szerzett, az is kiesett?
Meg nem szokott összejönni ennek megfelelően ilyen rengeteg pontos meccs?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nos, neki álltam nézni, még vannak homály részek, de a sima walk-ot már felismertem 😊Deny
ahogy elnézem lesz még pár belőle 😂
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nos, neki álltam nézni, még vannak homály részek, de a sima walk-ot már felismertem 😊
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Két filmet keresek, nincs meg véletlenül vkinek? Lehetőleg magyarul mert angolul megvan.

61* - baseball barátok

The Babe

thx előre is.stero
Hali!
A Babe valamikor réges rég meg volt videókazettán, tévéből felvéve, de már az sincs meg. A 61*-t én is csak angolul láttam, egy időben a Cinemax adta szinkronosan.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Amikor valaki "hot", az nem csak azt jelenti, hogy szerencséje volt (persze előbb utóbb nagyjából vissza fog tendálni az átlaghoz, viszont ez szinte sosem meccsenként változik). Sokszor ezalatt a sorozat alatt rátalálnak a swing-jükre, könnyebben veszik ki a dobás gripjét, nagyobb az önbizalmuk, fókuszáltabbak.
Valamint 0/4 és 0/4 között is van különbség. Reddick tegnap lengetett amerre látott. Marci kifogásával inkább értek egyet, még az ESPNesek is megjegyezték a mai offdayt.Escalade
Máshogy látjuk a helyzetet, de ez így van jól. Illetve Rivera lehozását én sem értettem.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Itt most pont jó volt a kezek párosítása, mert 2 seam fastballokkal inside-low cornerrel nem ütött volna abban biztos vagyok. Reddick jött utána 0-4-gyel és idei .340-nel, számomra egyértelmű, hogy kinek volt nagyobb esélye ütni, és ütött is 😕 Hogy hot vagy cold valaki pont csak a számok alapján lehet megmondani, és igen a valószínűségszámítás itt igenis játszik. A pszichológiai részt is éppen fordítva látom, a dobó megkönnyebbül, hogy a nehéz ellen már elsétált, juhé most jön a könnyebb. Ezt persze sosem tudjuk meg, mert ami megtörtént az megtörtént.gdavid
Amikor valaki "hot", az nem csak azt jelenti, hogy szerencséje volt (persze előbb utóbb nagyjából vissza fog tendálni az átlaghoz, viszont ez szinte sosem meccsenként változik). Sokszor ezalatt a sorozat alatt rátalálnak a swing-jükre, könnyebben veszik ki a dobás gripjét, nagyobb az önbizalmuk, fókuszáltabbak.
Valamint 0/4 és 0/4 között is van különbség. Reddick tegnap lengetett amerre látott. Marci kifogásával inkább értek egyet, még az ESPNesek is megjegyezték a mai offdayt.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Még egy gondolat a Yanks-Red Sox 10. inninghez. Az IBB-nél is talán érdekesebb (értsd: baromság 😛) volt lehozni Riverát miután 8-9 pitchnél tartott, hétfő óta ez volt a 2. inningje és ma nem játszik a New York.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Nincs viszonyítási alapom, így nem fogok röhögni 😀
asszem 😊Deny
Óóó dehogynem 😀 Mondjuk vígjáték kategóriában az elmúlt napok Padres-Pirates csatái is elég szépen megállták a helyüket.. 😊fetomy
Valamikor a 2000-es évek elején a Tigersnek volt egy elég vicces éve. Ha jól emlékszem nem volt 50 győzelme és valami -400 volt a szerzett/kapott runok száma. Rá egy-két évre meg World Series játszottak.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nincs viszonyítási alapom, így nem fogok röhögni 😀
asszem 😊Deny
Óóó dehogynem 😀 Mondjuk vígjáték kategóriában az elmúlt napok Padres-Pirates csatái is elég szépen megállták a helyüket.. 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hétfő: 1kor: Colorado Rockies - Cincy Redsfetomy
Köszi, tökéletes lesz akkor a holnapi meccs első meccsnek, ma inkább filmet néztem, myp2p-s valamiért nem működött, pedig alapból ott kezdtem keresniDeny
Inkább holnap is nézz filmet, nem kell rajtunk röhögni. 😛TheMileHighCity
Nincs viszonyítási alapom, így nem fogok röhögni 😀

asszem 😊
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Itt most pont jó volt a kezek párosítása, mert 2 seam fastballokkal inside-low cornerrel nem ütött volna abban biztos vagyok. Reddick jött utána 0-4-gyel és idei .340-nel, számomra egyértelmű, hogy kinek volt nagyobb esélye ütni, és ütött is 😕 Hogy hot vagy cold valaki pont csak a számok alapján lehet megmondani, és igen a valószínűségszámítás itt igenis játszik. A pszichológiai részt is éppen fordítva látom, a dobó megkönnyebbül, hogy a nehéz ellen már elsétált, juhé most jön a könnyebb. Ezt persze sosem tudjuk meg, mert ami megtörtént az megtörtént.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Annyit még ehhez, de ez már szihológia és nem is igaz minden ütőre és én is inkább IBB párti vagyok, ha a helyzet megkívánja, de a szándékosan sétáltatott ütő után következő hajlamos egy "Eff you!!' mentalitással, extra motivációval nekiállni az at-batnek.

(Tegnap pl. Gee az egyik inningben 2 outnál látványosan pitch aroundolt Heyward ellen, az őt követő, aznap 0-2 Alex Gonzalez fején már akkor látszott, hogy ideges és rá van készülve az at-batre, amikor a plate felé ballagott. A 2. dobás kivágta a left field 2. karéjára.)
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Áááááááááh Rivera blown save. 😕
Az intentional azért volt, mert Crawford már 3 találatnál volt és futóval kettesen elég nagy volt a rizikó. Plusz így volt esély a tolás miatt a dupla játékra. Hát nem jött össze 😕
Fhaszkivan már idénre a Red Sox-szal, de úgy igazán. Most az Angels után lesz talán egy lazább sorozat, abból ki kell hozni a maximumot, akkor nem lesz gond.
DS!Darksun3
Tudom, hogy miért szoktak sétáltatni, de elfogadni nem tudom. Ráadásul most még a valószínűségszámítás sem volt mellette, mert ha egy .250-es ütő (karrier .300 körül van) 9/12-vel áll a szériában, akkor elég kicsi rá az esély, hogy üssön. Ha igény mutatkozik rá, akkor kiszámolom, hogy mennyi.

Persze egész meccsen szarok voltunk (kivéve a 7. inninget), megúsztunk 2 bases loaded helyzetet, Rivera BS-je már csak hab volt a tortán.

Keddtől Angyalok, O-juk nem sok van, de dobni azt tudnak. Mondjuk, hogy Weaver nincs (jövőre már nálunk lesz 😊 ), csak az első tűnik nehéznek.gdavid
Ez nem nagy számok törvénye, a baseball ilyen, ha valaki "hot", az "hot". Pont hogy ilyenkor kell megpróbálni elkerülni. Lefty-righty matchup, 1 out, DP alkalom, force esély majd mindenhol, tapasztalatlan ütő. Szerintem nincs manager, aki nem emellett döntött volna.

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Áááááááááh Rivera blown save. 😕
Az intentional azért volt, mert Crawford már 3 találatnál volt és futóval kettesen elég nagy volt a rizikó. Plusz így volt esély a tolás miatt a dupla játékra. Hát nem jött össze 😕
Fhaszkivan már idénre a Red Sox-szal, de úgy igazán. Most az Angels után lesz talán egy lazább sorozat, abból ki kell hozni a maximumot, akkor nem lesz gond.
DS!Darksun3
Tudom, hogy miért szoktak sétáltatni, de elfogadni nem tudom. Ráadásul most még a valószínűségszámítás sem volt mellette, mert ha egy .250-es ütő (karrier .300 körül van) 9/12-vel áll a szériában, akkor elég kicsi rá az esély, hogy üssön. Ha igény mutatkozik rá, akkor kiszámolom, hogy mennyi.

Persze egész meccsen szarok voltunk (kivéve a 7. inninget), megúsztunk 2 bases loaded helyzetet, Rivera BS-je már csak hab volt a tortán.

Keddtől Angyalok, O-juk nem sok van, de dobni azt tudnak. Mondjuk, hogy Weaver nincs (jövőre már nálunk lesz 😊 ), csak az első tűnik nehéznek.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: